Avon Alpha Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Verbena

Verbena

Bergamot

Bergamot

Ardic kozalağı

Ardic kozalağı

Fesleğen

Fesleğen

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Kakule

Kakule

Sedir

Sedir

Olibanum

Olibanum

Brendi

Brendi

üst nota oranı
Üst Nota

% 68

orta nota oranı
Orta Nota

% 22

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

62

18-50

2015

2749

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 17

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 39

SONBAHAR
kış

% 28

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 61

GÜNDÜZ
gece

% 39

GECE

Alpha Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Alpha parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Yeliz
Bu çok güzel bir parfüm. Bana göre en ağır ana notalar liçi ve ahududu. Kullanımı sonrası bir saat sonra veya daha fazla odunsu notalar ve kaşmeran daha baskın hale geliyor. Oldukça tatlı ve rahatsız edici olmasa da, parantez ahşap notaları ona belli bir ayrıcalık kazandırıyor. Benim üzerimde uzun ömürlü ve kalıcılığı da 6 saatten fazladır. Bence iki cinsiyet tarafından da kullanılabilir.
Elfida09
Çok basit, hiçbir özel ahududu içeriğine sahip olmadığı gibi çok ta sentetik. Üzgünüm :(
duyguc
Alpha, tatlı odunsu meyveli çiçekli ne ararsan var olan bir parfüm. En iyi yaz gecesi ve serin kış günlerinde kullanılabilir.
durdane
Benimki resimde göründüğünden farklı bir şişeyle geldi. Harika bir isim ve ben gerçekten şişeyi çok sevdim. İçeriği gibi harika, sade, zarif, altın kapaklı biraz Bvlgari modellerine benziyor. Bununla birlikte, koku liçi bombası . Hiç narenciye kokusu almıyorum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.