Aldehitler

Aldehitler

Iris

Iris

Yasemin

Yasemin

Gül

Gül

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 77

orta nota oranı
Orta Nota

% 18

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

69

20-60

2016

4927

kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 63

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 42

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 58

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 23

İLKBAHAR
yaz

% 31

YAZ
sonbahar

% 27

SONBAHAR
kış

% 19

KIŞ
gündüz

% 54

GÜNDÜZ
gece

% 46

GECE
captcha
Awonun Yıllar önce çıkartmış olduğu sonrasında piyasadan kaldırdığı aynı Parfümü ise çok sewdiğim bir kokudur. Ama sanki onun rengi daha açıktı, anımsayamıyorum
Bu parfüm güçlü bir çiçek ve oryantal kokuya sahiptir. Olgun yaş kokusu. Sevimli bir kız gibi ambalajı var ama içerik tersi.
Kesinlikle güçlü. Bu çiçek, misk, odunsu koku, yasemin, gül çiçeği, sedir ve daha pek çok şey içerir. Bu da büyük olasılıkla yetişkin kadınlar tarafından seçilimi olacağını gösteriyor.
Parfüm kokusu ve ambalajı olgun bir görünümde.
Bu koku kesinlikle bir güven arttırıcı. Kullanırken kendinizi zarif hissetmenizi sağlar. Yaşlı kadınların zevk alacağı bir şey olduğu için daha olgun bayanlar için tavsiye ederim. Bunu, annemin gerçekten giymekten hoşlanacağı bir şey olacağı gerçeğine dayandırıyorum. Aspire, ağır maske kokusu ve daha hafif çiçek kokusu olduğu için ister ailenizle ister akşam yemeği vb. zamanlarda uzun ömürlü kullanılacak bir parfüm.
Avon Aspire kokusu güçlü güdümlü kadınlar için tasarlanmıştır. Güveninizi hissettirir, koku zarif yasemin kokusuna dönüşür ve saf misk kokusu ile sona erer. Şahsen kokuyu seviyorum ve kesinlikle tekrar denemek istiyorum
Bu bana asla yapmayacağım şeyler yapmamı ve rahatlık alanımdan çıkmamı sağladı. Gerçekten daha fazla olmaya ve daha fazlasını yapmaya kararlı kadın olma vizyonuna eriştiriyor.
Kış için mükemmel bir koku. Harika çiçek kokusu var ve güveni artırıyor. Akşamdan eğlenceye kadar tüm durumlar için harika
Kendine güvenen kadını göstermenin harika bir yolu. Kokusu çok cesur ve harika. Kesinlikle tekrar satın alacağım.
Bu benim en sevdiğim koku. Olgun ama rahat bir kokusu var. İster bir randevuya ister bir toplantıya gidin, her iki durum için de uygundur. Ambalaj ayrıca kokuya uyumlu. Tamamen güzel bir otantik.
Özellikle en sevdiğim koku değil çünkü odunsu kokuları sevmiyorum ama uzun süre kullanma açısından inanılmaz bir koku.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm