Avon Aspire Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Aldehitler

Aldehitler

Iris

Iris

Yasemin

Yasemin

Gül

Gül

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 77

orta nota oranı
Orta Nota

% 18

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

69

20-60

2016

3817

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 61

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 39

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 61

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 17

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 17

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE

Aspire Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Aspire parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir21129
Awonun Yıllar önce çıkartmış olduğu sonrasında piyasadan kaldırdığı aynı Parfümü ise çok sewdiğim bir kokudur. Ama sanki onun rengi daha açıktı, anımsayamıyorum
misafir28734
Bu parfüm güçlü bir çiçek ve oryantal kokuya sahiptir. Olgun yaş kokusu. Sevimli bir kız gibi ambalajı var ama içerik tersi.
misafir22958
Kesinlikle güçlü. Bu çiçek, misk, odunsu koku, yasemin, gül çiçeği, sedir ve daha pek çok şey içerir. Bu da büyük olasılıkla yetişkin kadınlar tarafından seçilimi olacağını gösteriyor.
Parfüm kokusu ve ambalajı olgun bir görünümde.
misafir28608
Bu koku kesinlikle bir güven arttırıcı. Kullanırken kendinizi zarif hissetmenizi sağlar. Yaşlı kadınların zevk alacağı bir şey olduğu için daha olgun bayanlar için tavsiye ederim. Bunu, annemin gerçekten giymekten hoşlanacağı bir şey olacağı gerçeğine dayandırıyorum. Aspire, ağır maske kokusu ve daha hafif çiçek kokusu olduğu için ister ailenizle ister akşam yemeği vb. zamanlarda uzun ömürlü kullanılacak bir parfüm.
misafir6862
Avon Aspire kokusu güçlü güdümlü kadınlar için tasarlanmıştır. Güveninizi hissettirir, koku zarif yasemin kokusuna dönüşür ve saf misk kokusu ile sona erer. Şahsen kokuyu seviyorum ve kesinlikle tekrar denemek istiyorum
misafir238
Bu bana asla yapmayacağım şeyler yapmamı ve rahatlık alanımdan çıkmamı sağladı. Gerçekten daha fazla olmaya ve daha fazlasını yapmaya kararlı kadın olma vizyonuna eriştiriyor.
misafir22764
Kış için mükemmel bir koku. Harika çiçek kokusu var ve güveni artırıyor. Akşamdan eğlenceye kadar tüm durumlar için harika
misafir9617
Kendine güvenen kadını göstermenin harika bir yolu. Kokusu çok cesur ve harika. Kesinlikle tekrar satın alacağım.
misafir22455
Bu benim en sevdiğim koku. Olgun ama rahat bir kokusu var. İster bir randevuya ister bir toplantıya gidin, her iki durum için de uygundur. Ambalaj ayrıca kokuya uyumlu. Tamamen güzel bir otantik.
misafir27738
Özellikle en sevdiğim koku değil çünkü odunsu kokuları sevmiyorum ama uzun süre kullanma açısından inanılmaz bir koku.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.