Armut

Armut

Böğürtlen

Böğürtlen

Pembe biber

Pembe biber

Yasemin

Yasemin

Orkide

Orkide

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

Vanilya

Vanilya

Labdanum

Labdanum

Pralin

Pralin

üst nota oranı
Üst Nota

% 58

orta nota oranı
Orta Nota

% 32

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

67

18-50

2015

10953

kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 66

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 34

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 24

İLKBAHAR
yaz

% 31

YAZ
sonbahar

% 31

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ
gündüz

% 55

GÜNDÜZ
gece

% 45

GECE
captcha
Çok hafif bir koku. Vanilyalı dondurma akla geliyor.. armut ipuçları, hafif yasemin, çilek - ama sadece hafif - çok vanilyalı ve biraz misk içeriği.. çok hafif pralin notaları alıyorum ama çok değil. Fiyatına göre idare eder.
Bu çiçeksi odunsu misk olarak sınıflandırılıyor ama pralin notası bunu üzerimde yumuşak gurme bir bölgeye itiyor. Bana sahip olduğum başka bir şeyi hatırlatıyor - yüksek kaliteli bir şeyi, ama tam olarak net anlatamıyorum. Güzel bir kadın parfümü.
Beğendiğim birkaç Avon parfümünden biri. Aşırı tatlı değil ve sıcak bir koku. Ancak son zamanlarda, bazı durumlarda üzerimde biraz sentetik kokmaya başlıyor gibi geldi. Ayrıca farkedilirliği düşük, kalıcılığı da kıyafet dışında pek iyi değil.
Bu parfüm bir güven Artırıcıdır. Böğürtlen, vanilya ve kehribar kokusunu alabiliyorum. Uzun ömür cildimde yaklaşık 4-5 saat kalıyor.
Tekrar tekrar satın aldığım Avon favorilerimden biri. Odunsu, tatlı, tütün çiçekleri. Sonbahar boyunca gündüz veya gece için mükemmeldir. Kokusu olduğundan çok daha değerli. Yani verdiğiniz para kokunun yanında çok ucuz. Sevdiğim bir parfüm.
Güzel, tatlı ve seksi! Sevdim!
Avon'un denediğim en iyi parfümü bu. Çok yazlık, tatlı ve sulu. Çiçeksi, meyveli ve misk notalarının iyi bir bileşimi.
Genelde daha ucuz olanlarla birlikte olma eğiliminde olduğum için bundan sıkılmıyorum. Gerçekten iyi.
Bitince yine alırım.
Bu parfümü bir yıldan fazla kullandım ve şimdi bunun VIVA LA JUICY NOIR için bir dupe yani klonu olduğunu öğrendim.
Bu koku o kadar güzel ki ilk sıktığımda beni şok etti. Bunu kör alış aldım. Bir ya da iki yıl önce bir inceleme yazdığımı sanıyorum. Bu gece giydim, ne yazdığımı görmek için buraya atladım ve hiç incelemediğimi fark ettim. Bu yüzden benim için Avon... Şahsen onların değeri bilinmeyen bir koku evi olduklarını düşünüyorum. Bir marka olarak Tom Ford olmayabilirler...ama...fiyatına göre bence çok iyi parfümler yapıyorlar...benim için çok fazla kazançları var. Ve Avon'da sevdiğim şey, kokularının u'inin aynı olmasa da son derece benzer kokan parfümler yapması.
Sulu taze böğürtlen ve aynı zamanda hafif ve havadar olan odunsu vanilyalı pralinin çok lezzetli bir karışımı.
Bu benim ikinci incelemem. Bu parfüm benim tüm zamanların favori parfümüm. Bir randevu için mükemmel, çünkü seksi. Durdurulacağı doğru mu? Umarım kaldırılmaz.
Tanrıya şükür, bu hala dünya çapında Avon tarafından yapılıyor! olması ve kaldırılmaması ilginç. Normalde sayın Avon ne kadar beğenilen parfümü var ise hepsini üretimden kaldırdı. Bari buna beğeniyorum demeyelim inadına kaldırır. Koleksiyonumdaki en güzel parfümlerimden biri bu. Avon bunu kaldırma bari.
Bu parfümü kesinlikle sevdiğimi söylemeliyim, kokusu kesinlikle harika ve en sevdiğim kokulardan biri. Vücudumda oldukça uzun kalıcı gidiyor.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm