Avon Attraction Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Attraction Bayan Parfüm

Avon Attraction kadınlar için hazırlanmış bir çiçekli odun misk kokusu. Bu yeni bir koku. Cazibe adı ile anılan Attraction 2015 yılında sunulmaya başlatıldı. Bu kokunun arkasındaki burun Honorine Blanc. Üst notalarda armut, böğürtlen ve pembe biber; Orta notaları yasemin, siyah orkide ve misk; Temel alt notalar kehribar, madagaskar vanilyası, pralin ve labdanum.

Üst Nota
Armut

Armut

Böğürtlen

Böğürtlen

Pembe biber

Pembe biber

Yasemin

Yasemin

Orta Nota
Orkide

Orkide

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

Vanilya

Vanilya

Alt Nota
Labdanum

Labdanum

Pralin

Pralin

Avon Attraction Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Attraction Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 58 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 73 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 67 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
73%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
67%
58 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
66%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
34%
29 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
55%
Parfüm geceye uygun
GECE
45%
29 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
58%
Orta Nota
32%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
24%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
31%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
31%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
14%
29 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2015 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 67
23910 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Attraction Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
28 Adet Oy Kullanılarak
59 Puan Aldı

Avon Attraction Bayan Parfüm Yorumları

https://albertosego.com/alberto-sego-kadin-kod-no-1556

birebir aynısı ve daha kalıcısı bu linkten alabilirsiniz.
Alberto sego parfüm bununda muadilini yapacakmış. Buraya yazarım.
Sadece inanılmaz bir koku. Bir kere kokladım, aşık oldum, artık hep Avondan alıyorum. Şu ara bulması biraz zor oluyor.
seviyorum çünkü aynı zamanda hem hafif hem de zengin bir kokuya sahip. içinde hoş olmayan veya takıntılı yaptıracak olumsuz bir koku yok. Cilde ve kıyafetlere uyguluyorum iz ve leke olmuyor. Güzel ve orijinal şişeye sahip ilginç kapaklı. Bir kerede büyük bir şişe alıyorum çünkü daha karlı oluyor.
Çiçek-meyve ailesinin başarılı olanlarından ve ben çok ama çok seviyorum. Avantajları arasında yüksek dayanıklılık ve hoş aroma bulunur. Hemde çok ucuz. Parfüm bileşiminin merkezinde kehribar, böğürtlen, yasemin, misk bulunur. Bir buket çilek ve çiçekle mükemmel bir şekilde iç içe geçmiştir. Çekici bir şişede lüks parfüm. Şık koku ve uygun fiyat. Daha ne istenebilir?
Piyasaya çıkar çıkmaz uzun süredir kullanıyorum. Ben beğendim, günlük yaşam için harika bir seçenek, sıkıcı olmuyor ve başkalarını rahatsız etmiyor. Çok tatlı değil, rahatsız edici ve boğucu içeriği yok. Çok dirençli.
Ucuz bir parfümden bu kaliteyi görmek şaşırtıcı.
Attraction aldım. Koku tam sevdiğim gibi tatlı ve hafif. Tek bir kokunun hayranı değilim, hayatımın farklı zamanlarında pek çok farklı kokuyu seviyorum. Aynı zamanda hafif canlandırıcı aromaları vardır ve tatlı ağır çiçeksi, turunçgiller ayrı bir aşktır. Hala Attraction'ı hafif bir koku olarak sınıflandırıyorum, bir meslektaşımla tartışmış olsam da, onun için biraz ağır ama bana göre değil. İlkbahar ve yaz aylarında her gün için gündüz kokusu olarak kullanıyorum.
En sevdiğim Eau de Parfum, Avon Attraction'dır. Eau de parfum seçimine her zaman büyük bir sorumluluk ve dikkatle yaklaştım çünkü koku, kadınsı sırlarımızı açığa çıkarabilir. Bu nedenle, satın almadan önce her zaman ürünün notalarını, açıklamasını inceliyorum. Sadece uygun bir fiyata değil, aynı zamanda içeriği ile de büyüledi. Koku, sahibinin kendine güvenen bir hanımefendi olduğunu söylüyor. Parlak, tatlı ve aynı zamanda şehvetli. Muhtemelen başka türlü olamazdı çünkü akorlar arasında yasemin, orkide, misk var. Çileklerin armut ve pembe biber notaları ile birleşimi, kompozisyona eşsiz bir çekicilik katar. Koku akılda kalıcıdır. Bu parfümü kullandığımda insanlar hep bana ilgi gösteriyor. Nitekim erkek arkadaşımla bu eau de parfum sayesinde tanıştım.
Eşsiz bir aromaya sahip. Avon markasının Attraction modelini ilk kullanımdan itibaren beğendim. Günlük kullanıma uygun.
Duygusallık ve çekicilik bir şişede saklanmış. Farklı parfüm alımlarıyla kendimi şımartmayı seviyorum, özellikle de ucuz ve iyiyse. Ancak gerçekten iyi bir ürün üreten ve maliyetini bu kadar abartmayan pek çok üretici tanımıyorum. Elbette lüks kokulardan bahsetmeye değmez. Orada, belki de sadece markanın yarısını ödersiniz. Ama Avon firmasının güzel bir parfümü var ve fiyatları da uygun. Üretici zaman zaman müşterilerini yeni ürünlerle memnun ediyor. Düşünüyordum da ve en sevdiğim Attraction modelinin o kadar da yeni olmadığını görüyorum. Yorum yaparken verdiğiniz paraya göre yapmanız da gerekiyor. Bu parfüm yıllardır popülerliğini kaybetmedi. Kokuyu kısa bir kombinasyonla karakterize etmeniz gerekiyorsa, bunun bir şişede şehvet ve çekicilik olduğunu söyleyebilirim.
Parfüm yedi yıl önce piyasaya çıktı ama şimdi deneme şansım oldu. Ve çok garip olmasına rağmen arkadaşlarımın hiçbirinde yoktu - o kadar harika ki, etraftaki herkesin onu kullanmasını beklerdim. Evet ve fiyatı çok uygun ... Bence er ya da geç hak ettiği popülerliği alacak. Her neyse, onu sadece birkaç gündür kullanıyorum ve şimdiden iltifat yağmuruna tutuldum. Bu konuda bu kadar özel olan şeye bir göz atalım. Her şeyden önce - notaların parlaklığının yanı sıra aromadaki neşe ve durgunluğun birleşimi. Çoğu zaman eksik olan ruh hali budur - çoğumuz pozitiflik ve tutku isteriz ve tercihen birlikte ve daha fazlasını isteriz. İşte bu parfüm tam da böyle bir ruh hali kokuyor. Bence çok özel bir iksir.
Bir test sipariş ettim, çok beğendim, çok sevimli, çekici bir aroma) Sipariş vereceğim)
Sadece aşık oldum. Çok dayanıklıdır, yıkandıktan sonra bile kokuyu alacaksınız.
Kokusunu beğenmedim, silajı hoş değil, bir daha almayacağım. Prensip olarak, yetişkin bir bayan için hiçbir şey ifade etmiyor.
Keskin böğürtlen, misk, kehribar ve biraz odun duyuyorum. Kalıcılığı ortalamanın üzerinde. Bence basit bir koku. Sevene saygı duyarım.
Güzel tatlı koku. Ne yazık ki, içinde beyan edilen bileşenlerin hiçbirini seçemiyorum hissedemiyorum. Ama kokuyu beğendim, dayanıklılık ortalama. Rahat ve yumuşak.
İlk başta lezzetli bir böğürtlen kokusu var ancak daha sonra kuru odunlar ve bir tür dumansız koku yerleşiyor. Muhtemelen yasemin ...
Kendi fiyat aralığında başarılı bir koku. Hoş, orta kalıcılıkta.
bileşimi Kompozisyon şu notalardan ve akorlardan oluşur: Amber, Böğürtlen, Misk ve Yasemin.
Çok hafif bir koku. Vanilyalı dondurma akla geliyor.. armut ipuçları, hafif yasemin, çilek - ama sadece hafif - çok vanilyalı ve biraz misk içeriği.. çok hafif pralin notaları alıyorum ama çok değil. Fiyatına göre idare eder.
Bu çiçeksi odunsu misk olarak sınıflandırılıyor ama pralin notası bunu üzerimde yumuşak gurme bir bölgeye itiyor. Bana sahip olduğum başka bir şeyi hatırlatıyor - yüksek kaliteli bir şeyi, ama tam olarak net anlatamıyorum. Güzel bir kadın parfümü.
Beğendiğim birkaç Avon parfümünden biri. Aşırı tatlı değil ve sıcak bir koku. Ancak son zamanlarda, bazı durumlarda üzerimde biraz sentetik kokmaya başlıyor gibi geldi. Ayrıca farkedilirliği düşük, kalıcılığı da kıyafet dışında pek iyi değil.
Bu parfüm bir güven Artırıcıdır. Böğürtlen, vanilya ve kehribar kokusunu alabiliyorum. Uzun ömür cildimde yaklaşık 4-5 saat kalıyor.
Tekrar tekrar satın aldığım Avon favorilerimden biri. Odunsu, tatlı, tütün çiçekleri. Sonbahar boyunca gündüz veya gece için mükemmeldir. Kokusu olduğundan çok daha değerli. Yani verdiğiniz para kokunun yanında çok ucuz. Sevdiğim bir parfüm.
Güzel, tatlı ve seksi! Sevdim!
Avon'un denediğim en iyi parfümü bu. Çok yazlık, tatlı ve sulu. Çiçeksi, meyveli ve misk notalarının iyi bir bileşimi.
Genelde daha ucuz olanlarla birlikte olma eğiliminde olduğum için bundan sıkılmıyorum. Gerçekten iyi.
Bitince yine alırım.
Bu parfümü bir yıldan fazla kullandım ve şimdi bunun VIVA LA JUICY NOIR için bir dupe yani klonu olduğunu öğrendim.
Bu koku o kadar güzel ki ilk sıktığımda beni şok etti. Bunu kör alış aldım. Bir ya da iki yıl önce bir inceleme yazdığımı sanıyorum. Bu gece giydim, ne yazdığımı görmek için buraya atladım ve hiç incelemediğimi fark ettim. Bu yüzden benim için Avon... Şahsen onların değeri bilinmeyen bir koku evi olduklarını düşünüyorum. Bir marka olarak Tom Ford olmayabilirler...ama...fiyatına göre bence çok iyi parfümler yapıyorlar...benim için çok fazla kazançları var. Ve Avon'da sevdiğim şey, kokularının u'inin aynı olmasa da son derece benzer kokan parfümler yapması.
Sulu taze böğürtlen ve aynı zamanda hafif ve havadar olan odunsu vanilyalı pralinin çok lezzetli bir karışımı.
Bu benim ikinci incelemem. Bu parfüm benim tüm zamanların favori parfümüm. Bir randevu için mükemmel, çünkü seksi. Durdurulacağı doğru mu? Umarım kaldırılmaz.
Tanrıya şükür, bu hala dünya çapında Avon tarafından yapılıyor! olması ve kaldırılmaması ilginç. Normalde sayın Avon ne kadar beğenilen parfümü var ise hepsini üretimden kaldırdı. Bari buna beğeniyorum demeyelim inadına kaldırır. Koleksiyonumdaki en güzel parfümlerimden biri bu. Avon bunu kaldırma bari.
Bu parfümü kesinlikle sevdiğimi söylemeliyim, kokusu kesinlikle harika ve en sevdiğim kokulardan biri. Vücudumda oldukça uzun kalıcı gidiyor.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER