Avon Be ... Kissable! Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Japon yuzu limonu

Japon yuzu limonu

Zencefil

Zencefil

Kişniş

Kişniş

Frezya

Frezya

Hercai menekşe

Hercai menekşe

Sümbülteber

Sümbülteber

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 35

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

65

18-40

2949

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 58

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 42

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 26

İLKBAHAR
yaz

% 26

YAZ
sonbahar

% 32

SONBAHAR
kış

% 16

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 53

GÜNDÜZ
gece

% 47

GECE

Be ... Kissable! Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Be ... Kissable! parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir9356
Lütfen tekrar uretilsin.kokusu çok güzeldi 😟
misafir20198
Çok güzel lütfen tekrar satmaya başlayın
misafir19725
Bu parfümü arıyorum ama bulamıyorum yıllar önce almıştım hala şişesi duruyor ve koku hiç değişmedi.
tuan
Parfümü genellikle sınıfa gittiğimde giyerim çünkü taze ve tatlı bir kokuya sahip. Aşırı güçlü değil. Kesinlikle çok güzel bir japon narenciye meyvesi ve çiçekleri olan yuzu beni etkiledi.
selena
Son bir buçuk yıldır elimde tutmaya çalışıyorum. Durdurulduğunu duyunca sanki gözümde daha da değerlendi :D
Monolyahanim
Hayatımda çok fazla parfüm vardı ama bunların hiçbirini bu modelle kıyaslayamıyorum. En iyilerinden biri. Yaz / bahar için gerçekten çok iyi.
kadriye
Hiç sevmediğimi hatırlıyorum çünkü çok tozlu ve çok çiçekli.
gulsahyh2924
Çimen gibi kokuyor. Korkunç ve beni etkileyecek hiç bir şeye sahip değil.
feriha
20 yaşındaydım, okula gidiyordum ve bir çiçekçide çalışıyordum. Ayrıca Avon temsilcisi olarak işimi yapıyordum. Ama ben sattığımdan daha fazla satın aldım ve kullandım bu modeli :D Her zaman giydim o zaman. Harikaydı.
duygu
Bu bahar için mükemmel bir parfüm. Süper çiçek ama aynı zamanda tazelik fışkırıyor. Keşke yeniden bulabilsem.
Gizems
Lisede olduğumda kullanırdım. Harika kokuyordu ama üretimi sanırım sürmedi .. Yine de piyasaya geri dönecek olsaydı yine de alırdım. :)
derya
Kişniş ve limon aldığım tek notalar. Bu taze ama temizlik ürünleri gibi kokuyor. Gerçekten satın aldığıma pişmanım. Bana hediye olarak verildi ve çarşaflarımı tazelerken üzerine sıkarak kullandım. Bir çeşit bitki kokuyor.
Burcu
Aşağı yukarı ortalama performansa sahip. Ucuz ama harika kokulu parfüm. İçinde eksik birşeyler var ama muhteşem şeyler de beklememek lazım. Ben çok seviyordum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.