Avon Black Suede Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Black Suede Erkek Parfüm

Avon'un Black Suede, erkekler için hazırlanmış bir doğu yani oryantal koku. Siyah Süet açıklaması ile 1980 yılında piyasaya sürüldü. Parfümün içeriğinde hindistan cevizi, kehribar, misk, meşe, karanfil ve odunsu notalar bulunuyor. Black Suede serisine isim kaynağı olan bu model serinin ilk parfümü olup bu seri altında Avon firması başka modellerde piyasaya sunmuştur.

Üst Nota
Hint cevizi - muskat

Hint cevizi - muskat

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Orta Nota
Meşe

Meşe

Karanfil

Karanfil

Alt Nota
Odunsu notalar

Odunsu notalar

Avon Black Suede Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Avon Black Suede Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 54 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 69 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 72 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
69%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
72%
54 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
44%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
56%
27 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
44%
Parfüm geceye uygun
GECE
56%
27 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
60%
Orta Nota
30%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
11%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
11%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
52%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
26%
27 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-60 Yaşlar için uygun
1980 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 75
11585 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Black Suede Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
58 Puan Aldı

Avon Black Suede Erkek Parfüm Yorumları

Urban Edge den sonra çok kaliteli ve Avon parfüm sınıfının en kalıcı olanıdır diyebilirim. İlk defa deodorantını kullandım ve parfümünden 2 tanede ayrı sipariş verdim. Tarçınlı kokusu olarak çok hoş.
Pürüzsüz, sıcak ve baharatlı olarak tanımlanabilir. İçinde hafif bebek pudrası kokusu da aldım. Aynı zamanda bu durumu şaşırtıcı buldum. Kullanan erkek bebek gibi kokuyor :D
Kocamın kullanmasınıi istediğim tek koku bu. Yumuşak ahşaplara ve misklere dayalı klasik erkek kokusu. Koku uzun ömürlüdür. Harika da fark ediliyor.
Kocam için burada ki değerlendirmeleri dayalı kör alış yaptım. Eşimi koklamayı bırakamıyorum ve onu her gün işe gönderirken parfümünü sıkarak gönderiyorum. Kendisi de çok seviyor. Erkekler için çok ince, baharatlı, yumuşak bir parfüm. Ben de arada kendim kullanıyorum :D Kısacası bu parfümü çok seviyorum.
Bunu bir set halinde aldım ve çok güzel kokuyor. Oğlum 19 yaşında. Koku çok yumuşak ve biraz baharatlı. Sadece mükemmel denilerek anlatılır. Satın almaktan çekinmeyin. Alberto sego parfüm 1 bu 2. beğenirsiniz
Avon parfümlerinden ve her modelinden yani her şeyinden nefret ettim. Ama bu modelin Avon tarafından yapıldığını öğrenince şok oldum. Bu en sevdiğim erkek parfümüm. Bence Lagerfeld'e çok benziyor. Hatta bu daha iyi. Tatlı ve seksi, sevimli ve rahat bir şekilde kullanabileceğiniz süper erkek kokusu. Black suede hariç diğerlerinden nefret ediyorum.
Kimse bu kokuyu kullanmamalı. Dar bir alanda çalışan biriyseniz tüm iş arkadaşlarınızı rahatsız edebilirsiniz. Biz oluyoruz demedi demeyin.
Ucuz ve sönük olmayan bir koku. Avonun nadir güzel erkek kokularından biri ama az kalıyor.
"Hmm, değişik yağlı bir notayla açılır. Sıcak tarçın sonrası onu misk izler. Ya da belki Musk'ı deri notası olarak düşünebiliriz. 2 saat sonra daha az rahatsız edici bir şeyle ayrılıyor. Cildinize hafifçe oturan bir vanilya / tarçın combosu en güzel an. Bu zamanda hoş bir koku oluyor. Bileğinizi koklamaya devam edeceksiniz çünkü bu şeylerin nasıl bir çeşit olgunluk geçirdiğine inanamıyorsunuz. Bu konuda sabırlı ol. Sonunda sizi ödüllendirecek. Dİkkat edin sizi 20 yaş daha büyük gösterecek. O kadar da olgun.
Sıcak ve rahatlatıcı. Rahatlatıcı ve seksi, kısacık sürsede bu kokuya gömülebilirim. Benim için ıssız bir bereketli ada kokusu.
Tamam, işte buldum sanki. Avon'un ürettiği kokulardan çok uzun süre kaçındım. 30'lu yaşlarda daha genç bir parfüm meraklısıyım ve Avon kokularının ucuz ve eski moda olduğunu hep hissettim. Bununla birlikte, bir dizi “eski okul kokusu” ile deney yaptım ve onları sevdim. Bu koku diğer Avon ürünlerine benzemiyor. Bence başarılı ve hala ayakta olan bir erkek parfümü. Fiyat çok ucuz olduğundan dolayı denemekten kaçınmanıza gerek yok. Büyük bir kayıp yaşamazsınız. Bu fiyat aralığında en iyi parfüm ne derseniz deneyimlerime göre alberto sego nun tüm ürünlerine göz atabilirsiniz. 1000 liralık parfümleri tokatlar ve süper ürünleri var.
Fena değil. Şaşırtıcı şekilde sabunlu ve temiz açılışı var. Sıcak ve sevimli bir şekilde kurur. Kankam bunu yılbaşı hediyesi olarak aldı. Turunç kokulu kokularının sıra dışı bir şeyden başka bir şey değildi ama güzel. Ancak uzun ömürlü değil. Hemen etkisi gidiyor.
Bu model için sizlere kefil olamam. Kullanımında ilk sıkışta önce kokusu bana ucuz ve tozlu kokuyor. Bence değmez.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER