Avon Black Suede Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Meşe

Meşe

Karanfil

Karanfil

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

75

18-60

1980

5268

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 77

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 53

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 47

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 16

İLKBAHAR
yaz

% 16

YAZ
sonbahar

% 47

SONBAHAR
kış

% 21

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 47

GÜNDÜZ
gece

% 53

GECE

Black Suede Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Black Suede parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir5979
Urban Edge den sonra çok kaliteli ve Avon parfüm sınıfının en kalıcı olanıdır diyebilirim. İlk defa deodorantını kullandım ve parfümünden 2 tanede ayrı sipariş verdim. Tarçınlı kokusu olarak çok hoş.
misafir18050
Pürüzsüz, sıcak ve baharatlı olarak tanımlanabilir. İçinde hafif bebek pudrası kokusu da aldım. Aynı zamanda bu durumu şaşırtıcı buldum. Kullanan erkek bebek gibi kokuyor :D
misafir14790
Kocamın kullanmasınıi istediğim tek koku bu. Yumuşak ahşaplara ve misklere dayalı klasik erkek kokusu. Koku uzun ömürlüdür. Harika da fark ediliyor.
misafir8020
Kocam için burada ki değerlendirmeleri dayalı kör alış yaptım. Eşimi koklamayı bırakamıyorum ve onu her gün işe gönderirken parfümünü sıkarak gönderiyorum. Kendisi de çok seviyor. Erkekler için çok ince, baharatlı, yumuşak bir parfüm. Ben de arada kendim kullanıyorum :D Kısacası bu parfümü çok seviyorum.
admin
Bunu bir set halinde aldım ve çok güzel kokuyor. Oğlum 19 yaşında. Koku çok yumuşak ve biraz baharatlı. Sadece mükemmel denilerek anlatılır. Satın almaktan çekinmeyin. Alberto sego parfüm 1 bu 2. beğenirsiniz
rifat
Avon parfümlerinden ve her modelinden yani her şeyinden nefret ettim. Ama bu modelin Avon tarafından yapıldığını öğrenince şok oldum. Bu en sevdiğim erkek parfümüm. Bence Lagerfeld'e çok benziyor. Hatta bu daha iyi. Tatlı ve seksi, sevimli ve rahat bir şekilde kullanabileceğiniz süper erkek kokusu. Black suede hariç diğerlerinden nefret ediyorum.
sener
Kimse bu kokuyu kullanmamalı. Dar bir alanda çalışan biriyseniz tüm iş arkadaşlarınızı rahatsız edebilirsiniz. Biz oluyoruz demedi demeyin.
kadircan
Ucuz ve sönük olmayan bir koku. Avonun nadir güzel erkek kokularından biri ama az kalıyor.
kadir
"Hmm, değişik yağlı bir notayla açılır. Sıcak tarçın sonrası onu misk izler. Ya da belki Musk'ı deri notası olarak düşünebiliriz. 2 saat sonra daha az rahatsız edici bir şeyle ayrılıyor. Cildinize hafifçe oturan bir vanilya / tarçın combosu en güzel an. Bu zamanda hoş bir koku oluyor. Bileğinizi koklamaya devam edeceksiniz çünkü bu şeylerin nasıl bir çeşit olgunluk geçirdiğine inanamıyorsunuz. Bu konuda sabırlı ol. Sonunda sizi ödüllendirecek. Dİkkat edin sizi 20 yaş daha büyük gösterecek. O kadar da olgun.
emrealtin
Sıcak ve rahatlatıcı. Rahatlatıcı ve seksi, kısacık sürsede bu kokuya gömülebilirim. Benim için ıssız bir bereketli ada kokusu.
denizbey
Tamam, işte buldum sanki. Avon'un ürettiği kokulardan çok uzun süre kaçındım. 30'lu yaşlarda daha genç bir parfüm meraklısıyım ve Avon kokularının ucuz ve eski moda olduğunu hep hissettim. Bununla birlikte, bir dizi “eski okul kokusu” ile deney yaptım ve onları sevdim. Bu koku diğer Avon ürünlerine benzemiyor. Bence başarılı ve hala ayakta olan bir erkek parfümü. Fiyat çok ucuz olduğundan dolayı denemekten kaçınmanıza gerek yok. Büyük bir kayıp yaşamazsınız. Bu fiyat aralığında en iyi parfüm ne derseniz deneyimlerime göre alberto sego nun tüm ürünlerine göz atabilirsiniz. 1000 liralık parfümleri tokatlar ve süper ürünleri var.
alican
Fena değil. Şaşırtıcı şekilde sabunlu ve temiz açılışı var. Sıcak ve sevimli bir şekilde kurur. Kankam bunu yılbaşı hediyesi olarak aldı. Turunç kokulu kokularının sıra dışı bir şeyden başka bir şey değildi ama güzel. Ancak uzun ömürlü değil. Hemen etkisi gidiyor.
adem
Bu model için sizlere kefil olamam. Kullanımında ilk sıkışta önce kokusu bana ucuz ve tozlu kokuyor. Bence değmez.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.