Avon Black Suede Essential Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Mandalina

Mandalina

Lavanta

Lavanta

Süet

Süet

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

61

18-60

2013

2151

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 77

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 42

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 58

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 32

İLKBAHAR
yaz

% 21

YAZ
sonbahar

% 16

SONBAHAR
kış

% 32

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 53

GÜNDÜZ
gece

% 47

GECE

Black Suede Essential Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Black Suede Essential parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
joker
Avon pek becerememiş bunu :S aldığıma pişman oldum.
hamza
Katalog sayfası ovalama test cihazı harika kokuyor ama gerçeği o katalog sayfasındakinden bile daha az kalıcılığı sürüyor.
gokmen
Eşsiz veya orijinal bir koku değil. Versace blue jeans modeli gibi kokuyor ama çok zayıf bir versiyonda. 30 dakika geçiyor ve kayboluyor. Yani benim alacağım bir parfüm değil. Alberto Sego bunlara 5 basar her konuda.
Frtylmz88
Siyah süet kokusunu severim. Belirli bir süre hoş bir koku haline geliyor.
dogukan
Zayıf uzun ömürlü ama koku aslında oldukça güzel. Daha uzun sürerse daha iyi olurdu ...
sedat
Bunu kullanan bir arkadaşım var ve tespit ettiğim şey: 1) LAVANTA 2) LAVANTA 3) çok az Süet. Çok sönük bir kokuya sahip.
Sprayman
Temel ve çok basit bir koku. Dünyanızı sallamayacak ancak basitliği ve verimsizliğiyle belirli durumlar için sağlam bir acil kurtarma parfümü. İçeriğinde fark edilebilecek tek şey lavanta ile biraz narenciye. Hoş bir koku. İş yerinde kullanmak için gayet güvenli.
zafer
Olgun bir koku ama dürüst olmak gerekirse daha iyi kokularım var. Performans harika değil ... Yumuşak projeksiyon ile 3-6 saat kalıcılığı sürer. Genel değerlendirme --- 10 üzerinden 5! Bunu beğenen bazı insanlar görebiliyorum ama abartı bir parfüm değil.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.