Avon Black Suede Leather Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Zencefil

Zencefil

Adaçayı

Adaçayı

Kaktus

Kaktus

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Tütün çiçeği

Tütün çiçeği

Vetiver

Vetiver

Sedir

Sedir

Deri

Deri

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 28

alt nota oranı
Alt Nota

% 22

69

20-60

2010

4515

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 15

İLKBAHAR
yaz

% 35

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 45

GÜNDÜZ
gece

% 55

GECE

Black Suede Leather Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Black Suede Leather parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Ezgici
Babam icin aldim ve asla kullanmadı begenmedik.
misafir26065
Uzun ömürlü ve erkeksi. Şaşırmıştıcı derecede ucuz.
misafir28439
Bunu yılbaşına büyükbabam için aldım. Parfümü sevdi.
misafir761
Black Suede babamın klasik kokusu. Bütün gün süren çok güçlü bir koku.
misafir12312
Avon kolonyalarını seviyorum ve bu da benim favorim. Karım bu parfümü ​​seviyor ve ben de herkes ile birlikte olumlu bir parfüm olduğunu düşünüyorum.
misafir21671
Bu herkesin satın alabileceği en iyi erkek parfümlerinden biri. Çok uygun fiyatlı ve harika kokuyor.
misafir6086
Erkek arkadaşım bu parfümü birçok kez satın aldı çünkü onun en sevdiği Avon kokusu. Olgun yaş erkekler için iyi bir koku. Çok zarif ve uzun ömürlü. Fiyat iyi yani harika bir ürün.
misafir27442
Düşündüğümden daha güçlü. Ben yumuşak bir misk bekledim. Tatlı ve gürültülü oldu. Bazıları için harika olabilir ama benim için yoğun.
misafir12883
Bunu erkek arkadaşım için aldım ve o kadar çok seviyorum ki hiçbir şeyle değiştirmeyeceğim. Bütün gün kokusu sürer ve ertesi güne kadar devam eder. Aşırı güçlü değil ve inanılmaz kokuyor. Stoklanabilir bir koku.
misafir7957
En sevdiğim koku hissimden biri. Derin bir orman kokusu. Genellikle üzerime püskürtüyorum ve koku bütün gün sürüyor. Eşim belirli kokulara duyarlıdır ancak bununla ilgili bir sorunu yok. Ben giydiğimde gerçekten hoşuna gidiyor. Denemenizi tavsiye ederim.
misafir21433
Gençliğime yani çocukluğuma geri götürüyor. Bunun eski versiyon şişesi hala elimde. Anında tanıyabileceğim çok tatlı bir erkeksi misk. Keşke bu günlerde herhangi bir yerde bulabilmem daha kolay olsaydı. (eski olanı) Bulursam alacağım.
misafir21140
Aşkımın parfümü. Ona ilk ben hediye etmiştim. Bayağıdır kullanıyor. Şimdi de alberto sego enigma aldım. İkiside hoş. Son 2 yıldır bunu kullanıyor. Bence hoş bir parfüm.
misafir2300
Çok güzel ve kendinden emin bir koku , kesinlikle ağır değil etkileyici ve kalıcı tavsiye ederim👍🏻
misafir12330
Koklamadan duramiyorum cok sexy bir koku.. illa bir kokunun iyi olmasi icin 500₺ para vermek gerekmiyormus. Kalite erkeklere kalite koku!! Esime aldim😍
misafir4628
Güzel bir koku ve aynı zamanda ucuz. Güçlü bir erkek için güçlü bir koku ve öneririm.
misafir7933
Güzel koku, ama deri nerede? Bunun içinde deri notası yok. D
misafir10449
Bu felaket bir kokuya sahip ve kesinlikle benim için değil. Deri notası çok ağır ve sadece karanlık. Pis bir bodrum katında kalmış deri cüzdan gibi kokuyor.
misafir25819
Bunda deri var mı? Arkadaşlar ben deri kokusu alamadım. Bir çeşit kehribar gibi kokuyor. Çok sıkıcı bir koku. Projeksiyon zayıf ve uzun ömürlü olduğu için oldukça hızlı bir şekilde zayıflıyor.
misafir5132
Bir zamanlar bu parfüme çok uzun zaman önce sahiptim . Aslında sahip olduğum ilk parfüm ve bir arkadaşım bana sattı. Hiç de iyi değil ve çok ucuz kokuyordu.
misafir10785
Hafifçe aşınmış bir deri ceket düşünün. Ağır bir deri notasına da sahip değil. Böyle bir koku işte :D tom ford tucsan leather modelinin yumuşak biraz değişik hali.. Bu daha iyi.
misafir13087
Pürüzsüz, pudralı ve aromalı. Çok güzel, temiz, sağlıklı, güvenli bir koku ve 25 yaş üstü erkekler için ideal. Bir başka favorim alberto sego trauma.
misafir23617
Aslında çok hoş ve seksi. Sanırım bu tür tatlı, tütün derisi kokularını bir erkeğe şiddetle tavsiye ederim. Tütün, amber ve süet / deri kokusu alıyorum. Pahalı bir markanın kokusu olsa daha çok konuşulurdu. Erkek arkadaşım için bunu her türlü satın alırdım. Bir bayan olarak denk geldim ve harika bir kokuya sahip.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.