Zencefil

Zencefil

Adaçayı

Adaçayı

Kaktus

Kaktus

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Tütün çiçeği

Tütün çiçeği

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Sedir

Sedir

Deri

Deri

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 28

alt nota oranı
Alt Nota

% 22

69

20-60

2010

5453

kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 11

İLKBAHAR
yaz

% 36

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ
gündüz

% 39

GÜNDÜZ
gece

% 61

GECE
captcha
Babam icin aldim ve asla kullanmadı begenmedik.
Uzun ömürlü ve erkeksi. Şaşırmıştıcı derecede ucuz.
Bunu yılbaşına büyükbabam için aldım. Parfümü sevdi.
Black Suede babamın klasik kokusu. Bütün gün süren çok güçlü bir koku.
Avon kolonyalarını seviyorum ve bu da benim favorim. Karım bu parfümü ​​seviyor ve ben de herkes ile birlikte olumlu bir parfüm olduğunu düşünüyorum.
Bu herkesin satın alabileceği en iyi erkek parfümlerinden biri. Çok uygun fiyatlı ve harika kokuyor.
Erkek arkadaşım bu parfümü birçok kez satın aldı çünkü onun en sevdiği Avon kokusu. Olgun yaş erkekler için iyi bir koku. Çok zarif ve uzun ömürlü. Fiyat iyi yani harika bir ürün.
Düşündüğümden daha güçlü. Ben yumuşak bir misk bekledim. Tatlı ve gürültülü oldu. Bazıları için harika olabilir ama benim için yoğun.
Bunu erkek arkadaşım için aldım ve o kadar çok seviyorum ki hiçbir şeyle değiştirmeyeceğim. Bütün gün kokusu sürer ve ertesi güne kadar devam eder. Aşırı güçlü değil ve inanılmaz kokuyor. Stoklanabilir bir koku.
En sevdiğim koku hissimden biri. Derin bir orman kokusu. Genellikle üzerime püskürtüyorum ve koku bütün gün sürüyor. Eşim belirli kokulara duyarlıdır ancak bununla ilgili bir sorunu yok. Ben giydiğimde gerçekten hoşuna gidiyor. Denemenizi tavsiye ederim.
Gençliğime yani çocukluğuma geri götürüyor. Bunun eski versiyon şişesi hala elimde. Anında tanıyabileceğim çok tatlı bir erkeksi misk. Keşke bu günlerde herhangi bir yerde bulabilmem daha kolay olsaydı. (eski olanı) Bulursam alacağım.
Aşkımın parfümü. Ona ilk ben hediye etmiştim. Bayağıdır kullanıyor. Şimdi de alberto sego enigma aldım. İkiside hoş. Son 2 yıldır bunu kullanıyor. Bence hoş bir parfüm.
Çok güzel ve kendinden emin bir koku , kesinlikle ağır değil etkileyici ve kalıcı tavsiye ederim👍🏻
Koklamadan duramiyorum cok sexy bir koku.. illa bir kokunun iyi olmasi icin 500₺ para vermek gerekmiyormus. Kalite erkeklere kalite koku!! Esime aldim😍
Güzel bir koku ve aynı zamanda ucuz. Güçlü bir erkek için güçlü bir koku ve öneririm.
Güzel koku, ama deri nerede? Bunun içinde deri notası yok. D
Bu felaket bir kokuya sahip ve kesinlikle benim için değil. Deri notası çok ağır ve sadece karanlık. Pis bir bodrum katında kalmış deri cüzdan gibi kokuyor.
Bunda deri var mı? Arkadaşlar ben deri kokusu alamadım. Bir çeşit kehribar gibi kokuyor. Çok sıkıcı bir koku. Projeksiyon zayıf ve uzun ömürlü olduğu için oldukça hızlı bir şekilde zayıflıyor.
Bir zamanlar bu parfüme çok uzun zaman önce sahiptim . Aslında sahip olduğum ilk parfüm ve bir arkadaşım bana sattı. Hiç de iyi değil ve çok ucuz kokuyordu.
Hafifçe aşınmış bir deri ceket düşünün. Ağır bir deri notasına da sahip değil. Böyle bir koku işte :D tom ford tucsan leather modelinin yumuşak biraz değişik hali.. Bu daha iyi.
Pürüzsüz, pudralı ve aromalı. Çok güzel, temiz, sağlıklı, güvenli bir koku ve 25 yaş üstü erkekler için ideal. Bir başka favorim alberto sego trauma.
Aslında çok hoş ve seksi. Sanırım bu tür tatlı, tütün derisi kokularını bir erkeğe şiddetle tavsiye ederim. Tütün, amber ve süet / deri kokusu alıyorum. Pahalı bir markanın kokusu olsa daha çok konuşulurdu. Erkek arkadaşım için bunu her türlü satın alırdım. Bir bayan olarak denk geldim ve harika bir kokuya sahip.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm