Avon Black Suede Touch Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Zencefil

Zencefil

Paçuli

Paçuli

Karabiber

Karabiber

Kaşmir ağacı

Kaşmir ağacı

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Misk

Misk

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

70

18-60

2006

4120

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 47

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 53

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 32

İLKBAHAR
yaz

% 32

YAZ
sonbahar

% 21

SONBAHAR
kış

% 16

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 68

GÜNDÜZ
gece

% 32

GECE

Black Suede Touch Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Black Suede Touch parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
okkes
Bu aldığım ilk Avon kokusu bence. 2008 yılıydı ve yetişkin olmak isteyen genç bir kişiydim. Ergenlik dönemleri işte. Kendimi olgun ve asil bir erkek edasıyla tarz oluşturmaya çalışıyordum :D bu parfümde süper tamamlayıcı idi :P Bu aslında çok gelişmiş bir koku. Basit, nazik ve açık. Burada hiçbir belirsizlik yok, üstte biber ve zencefil ve kremsi vanilya ile açılır. Kremalı vanilya ve zencefil kokusu içinde kurur. Keyifli. İyi giyimli / metroseksüel bir erkeğin kokusu. Black Suede Touch için olumsuz cümle kurulacak ise sadece çok zarif ve az kalıcı. Daha sert ve kalıcı olabilirdi.
joker
Çocukluk anılarıma böyle olgun bir parfümle dönmem enteresan. 13 yaşımdayken hediye alınmıştı. Sadece benim kız arkadaşımla dışarıdayken bu parfümü kullanıyordum. Güzel çocukluk yıllarımı hatırlattı. Çocukluk yıllarım hatırlandı diye koku genç kokusu değil :D Hediye alan kör alış yapıp vermişti bana ama her yaş kullansın isterim..
hakan10combr
Bu parfümü Avonun çok iyi bir fiyata sunduğunu düşünüyorum. Koku oldukça erkeksi ve gece dışarıda kullanmanızı tavsiye ederim.
Hercules
Kokusu iyi kokuyor ama her zamanki gibi çoğu Avon modelleri gibi 2-3 saatte ortada yok. Kalıcılığı aşırı düşük. Herhangi bir iltifat da almadım .. Değer mi bilmiyorum.
hakan
Bunu geçen gün çok düşük bir fiyata aldım ve bugün test ettim. Bu erkekler için gerçekten oryantal ve güzel koku. İlk başta daha önce bunun gibi bir koku tarzını daha önce koklamadığımı fark ettim ... Beni yakaladı diyebilirim. İyi projeksiyon ve uzun ömürlülük olsa süper olurdu. Sonuçta güzel bir koku.
efessi
Koleksiyonun diğer modellerinin geri kalanının nasıl koktuğunu bilmiyorum ama bu gerçekten akılda kalıcı bir model. Babam için aldım çünkü bu tarz kokuları seviyor. Bana STR8 vücut spreylerini ve Antonio Banderas'ın parfüm stilini hatırlatıyor :) Fiyat fena değil.
dursun
Biber ve vanilya. İyi koku ama bir şeyler eksik. Ayrıc kalıcılığına iyi diyen arkadaşın nasıl bir bunu var merak ediyorum. Alberto sego parfüme dönüş yaptım.
77Kerdem77
Çok güzel kokular. Bu serinin hepsi güzel. Suede serisinden bahsediyorum. Birçok Avon kokusu gibi korkunç kokuya sahip değiller. Uzun ömürlü ve iyi bir fark edilirliği var. Tekrar satın alabilirim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.