Avon Black Suede Touch Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Black Suede Touch Erkek Parfüm

Avon'un Black Suede Dokunuşu, erkekler için Oryantal baharatlu kokusu. Black Suede Touch, 2006 yılında piyasaya çıktı. Üst notasında zencefil; Orta notalarında paçuli ve biber; Taban notalarına kaşmir ahşap, hindistan cevizi, misk ve vanilya bulunur.

Üst Nota
Zencefil

Zencefil

Orta Nota
Paçuli

Paçuli

Karabiber

Karabiber

Alt Nota
Kaşmir ağacı

Kaşmir ağacı

Hint cevizi - muskat

Hint cevizi - muskat

Misk

Misk

Vanilya

Vanilya

Avon Black Suede Touch Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Avon Black Suede Touch Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 54 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 71 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 70 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
71%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
70%
54 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
48%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
52%
27 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
63%
Parfüm geceye uygun
GECE
37%
27 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
50%
Orta Nota
30%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
33%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
30%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
19%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
19%
27 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-60 Yaşlar için uygun
2006 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 70
8312 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Black Suede Touch Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
61 Puan Aldı

Avon Black Suede Touch Erkek Parfüm Yorumları

Saolusn bunuda dedik yaptılar neredeyse birebir aynısı hatta daha performanslı olmuş ve gayet uygun fiyata satıyorlar

https://www.albertosego.com/alberto-sego-black-suede-touch-erkek

buradan benzerini alabilirsiniz
alberto sego lütfen bu avon modelini de yapsın. True force yapmışlardı ve birebir aynısı idi. Bunu da istiyoruz
Bu EDT baştan çıkarıcı ve baharatlı. Zencefilin giriş notaları, bir deri dokunuşuyla çok belirgindir ve derinin baharat alt notaları ve baharat tipi biber, tatlı derinin alt notaları kombinasyon süper.

Aroması modern, baharatlı oryantal için çok uygun, hatta "deri baharatlı" bile denilebilir. Black Suede'in daha genç bir versiyonu, Black Suede Leather 18 yaş ve üstü erkekler için uygundur ama bu her yaşa hitap ediyor. Tercihen ılıman veya soğuk iklimlerde günlük kullanım için hoş bir aroma ve biraz baştan çıkarıcı bir parfüm
Bu gerçekten ucuz ama pahalı bir koku gibi kokuyor. Her neyse, herhangi bir Armani, Cavalli veya Hugo Boss modelinden daha iyi. Zencefil gibi kokuyor, biraz hoş ve abartılı olmayan paçuli ve zengin ama aynı zamanda saf vanilyalı. Kalıcı gücü mükemmel ve kesinlikle kadınlar buna bayılacak.
Biber, zencefil ve vanilyanın çok doğal kokulu karışımıdır. Üstte çok baharatlı. Zarif tatlı koyu dokunuş bende gizemi çağrıştırıyor.
Şimdiye kadarki en iyi performans ve çok erkeksi
Bazı olumsuz değerlendirmeleri görmek garip, çünkü fiyatına göre bu parfüm gizli bir mücevher. Quorum Silver'a biraz benzer ancak sedir ağacı yerine biber vanilya kombinasyonu nedeniyle biraz daha tatlı ve daha az kuru. Ancak yine de kuru ve benzer bir pozisyonu/ihtiyacı dolduruyor.

Bazı odunsu notalara sahip hafif tatlı bir zencefil biber vanilya kokusu.
Genel olarak şiddetle tavsiye ederim.
Tatlı ve tozlu kokuları sevenler için harika
black suede touch parfümü nerden bulurum
alberto sego firması muadilini yapacak. Bilgilendirme yaparım.
Bu aldığım ilk Avon kokusu bence. 2008 yılıydı ve yetişkin olmak isteyen genç bir kişiydim. Ergenlik dönemleri işte. Kendimi olgun ve asil bir erkek edasıyla tarz oluşturmaya çalışıyordum :D bu parfümde süper tamamlayıcı idi :P Bu aslında çok gelişmiş bir koku. Basit, nazik ve açık. Burada hiçbir belirsizlik yok, üstte biber ve zencefil ve kremsi vanilya ile açılır. Kremalı vanilya ve zencefil kokusu içinde kurur. Keyifli. İyi giyimli / metroseksüel bir erkeğin kokusu. Black Suede Touch için olumsuz cümle kurulacak ise sadece çok zarif ve az kalıcı. Daha sert ve kalıcı olabilirdi.
Çocukluk anılarıma böyle olgun bir parfümle dönmem enteresan. 13 yaşımdayken hediye alınmıştı. Sadece benim kız arkadaşımla dışarıdayken bu parfümü kullanıyordum. Güzel çocukluk yıllarımı hatırlattı. Çocukluk yıllarım hatırlandı diye koku genç kokusu değil :D Hediye alan kör alış yapıp vermişti bana ama her yaş kullansın isterim..
Bu parfümü Avonun çok iyi bir fiyata sunduğunu düşünüyorum. Koku oldukça erkeksi ve gece dışarıda kullanmanızı tavsiye ederim.
Kokusu iyi kokuyor ama her zamanki gibi çoğu Avon modelleri gibi 2-3 saatte ortada yok. Kalıcılığı aşırı düşük. Herhangi bir iltifat da almadım .. Değer mi bilmiyorum.
Bunu geçen gün çok düşük bir fiyata aldım ve bugün test ettim. Bu erkekler için gerçekten oryantal ve güzel koku. İlk başta daha önce bunun gibi bir koku tarzını daha önce koklamadığımı fark ettim ... Beni yakaladı diyebilirim. İyi projeksiyon ve uzun ömürlülük olsa süper olurdu. Sonuçta güzel bir koku.
Koleksiyonun diğer modellerinin geri kalanının nasıl koktuğunu bilmiyorum ama bu gerçekten akılda kalıcı bir model. Babam için aldım çünkü bu tarz kokuları seviyor. Bana STR8 vücut spreylerini ve Antonio Banderas'ın parfüm stilini hatırlatıyor :) Fiyat fena değil.
Biber ve vanilya. İyi koku ama bir şeyler eksik. Ayrıc kalıcılığına iyi diyen arkadaşın nasıl bir bunu var merak ediyorum. Alberto sego parfüme dönüş yaptım.
Çok güzel kokular. Bu serinin hepsi güzel. Suede serisinden bahsediyorum. Birçok Avon kokusu gibi korkunç kokuya sahip değiller. Uzun ömürlü ve iyi bir fark edilirliği var. Tekrar satın alabilirim.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER