Zencefil

Zencefil

Paçuli

Paçuli

Karabiber

Karabiber

Kaşmir ağacı

Kaşmir ağacı

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Misk

Misk

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

70

18-60

2006

5274

kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 48

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 52

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 30

YAZ
sonbahar

% 19

SONBAHAR
kış

% 19

KIŞ
gündüz

% 63

GÜNDÜZ
gece

% 37

GECE
captcha
Bu aldığım ilk Avon kokusu bence. 2008 yılıydı ve yetişkin olmak isteyen genç bir kişiydim. Ergenlik dönemleri işte. Kendimi olgun ve asil bir erkek edasıyla tarz oluşturmaya çalışıyordum :D bu parfümde süper tamamlayıcı idi :P Bu aslında çok gelişmiş bir koku. Basit, nazik ve açık. Burada hiçbir belirsizlik yok, üstte biber ve zencefil ve kremsi vanilya ile açılır. Kremalı vanilya ve zencefil kokusu içinde kurur. Keyifli. İyi giyimli / metroseksüel bir erkeğin kokusu. Black Suede Touch için olumsuz cümle kurulacak ise sadece çok zarif ve az kalıcı. Daha sert ve kalıcı olabilirdi.
Çocukluk anılarıma böyle olgun bir parfümle dönmem enteresan. 13 yaşımdayken hediye alınmıştı. Sadece benim kız arkadaşımla dışarıdayken bu parfümü kullanıyordum. Güzel çocukluk yıllarımı hatırlattı. Çocukluk yıllarım hatırlandı diye koku genç kokusu değil :D Hediye alan kör alış yapıp vermişti bana ama her yaş kullansın isterim..
Bu parfümü Avonun çok iyi bir fiyata sunduğunu düşünüyorum. Koku oldukça erkeksi ve gece dışarıda kullanmanızı tavsiye ederim.
Kokusu iyi kokuyor ama her zamanki gibi çoğu Avon modelleri gibi 2-3 saatte ortada yok. Kalıcılığı aşırı düşük. Herhangi bir iltifat da almadım .. Değer mi bilmiyorum.
Bunu geçen gün çok düşük bir fiyata aldım ve bugün test ettim. Bu erkekler için gerçekten oryantal ve güzel koku. İlk başta daha önce bunun gibi bir koku tarzını daha önce koklamadığımı fark ettim ... Beni yakaladı diyebilirim. İyi projeksiyon ve uzun ömürlülük olsa süper olurdu. Sonuçta güzel bir koku.
Koleksiyonun diğer modellerinin geri kalanının nasıl koktuğunu bilmiyorum ama bu gerçekten akılda kalıcı bir model. Babam için aldım çünkü bu tarz kokuları seviyor. Bana STR8 vücut spreylerini ve Antonio Banderas'ın parfüm stilini hatırlatıyor :) Fiyat fena değil.
Biber ve vanilya. İyi koku ama bir şeyler eksik. Ayrıc kalıcılığına iyi diyen arkadaşın nasıl bir bunu var merak ediyorum. Alberto sego parfüme dönüş yaptım.
Çok güzel kokular. Bu serinin hepsi güzel. Suede serisinden bahsediyorum. Birçok Avon kokusu gibi korkunç kokuya sahip değiller. Uzun ömürlü ve iyi bir fark edilirliği var. Tekrar satın alabilirim.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm