Avon Blue Rush Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Fesleğen

Fesleğen

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Beyaz biber

Beyaz biber

Deniz suyu

Deniz suyu

Yosun

Yosun

Bambu

Bambu

Karpuz

Karpuz

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Kavun

Kavun

Papaya

Papaya

Kaşmir ağacı

Kaşmir ağacı

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 34

alt nota oranı
Alt Nota

% 26

66

18-40

2005

5696

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 61

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 39

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 11

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 39

SONBAHAR
kış

% 17

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE

Blue Rush Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Blue Rush parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir20604
Bu parfum den yıne uretilsin yıllardır yok lütfen sesimizi duyun🥴
misafir25131
Bu parfümü tekrar üretin bizleri görün talep var
rifat
Örnek bir şişe elimde var ve dürüstçe söyleyeyim şimdiye kadar aldığım en güzel "taze" kokulardan biri. Buna "gizemli bir su" diye hitap edilebilir. Fiyatına göre bedava bir parfüm.
joker
Parfümün arkasında durarak devamını istediğimizi Avon a burdan belirtmek istiyorum. İlk çıktığı andan itibaren kullandım. Kızdırmayın bizi :S
dandanakan
Bana çok uniseks bir koku gibi geliyor. Odunsu ve sanırım nane de algıladım. Alışılmadık bir koku.
emrealtin
Kenzo L'Eau par gibi kokuyor.
dursun
Keşke üretimden kalkmamış olsaydı (ben öyle duydum)
berat
Neden iyi modelleri avon hep ortalıktan kaybediyor anlamış değilim. Bulamadım bu parfümden.
alican
Zamanında aldığım ama şu an bende bulunmayan parfüm. Kötü bir koku değil, ama benim favorilerime giremez malesef. Bu kokuyu losyon biçiminde daha çok sevdiğimi belirtmek isterim.
AKKAVAK
Benim ilk kokumdu! Annem bana bir örnek verdiğinde 11 yaşındaydım. Yeniden aldım ve anılarım gözümde canlandı bee..

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.