Avon Celebre Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Celebre Bayan Parfüm

Avon tarafından hazırlanan Celebre, kadınlar için meyveli çiçek kokusu. Üst notalarda siklamen, meyveli notalar ve biber bulunur; Orta notalarda şakayık, frezya, yasemin, beyaz manolya ve müge; Taban yani alt notaları sandal ağacı ve sedirdir.

Üst Nota
Siklamen

Siklamen

Meyve notaları

Meyve notaları

Beyaz biber

Beyaz biber

Orta Nota
Frezya

Frezya

Yasemin

Yasemin

Manolya

Manolya

Şakayık

Şakayık

Zambak

Zambak

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Sedir

Sedir

Avon Celebre Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Celebre Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 56 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 74 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 71 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
74%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
71%
56 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
57%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
43%
28 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
39%
Parfüm geceye uygun
GECE
61%
28 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
40%
Orta Nota
34%
Alt Nota
26%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
21%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
32%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
25%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
21%
28 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 68
14014 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Celebre Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
60 Puan Aldı

Avon Celebre Bayan Parfüm Yorumları

Çiçeksi, narin koku. Ama bir şekilde unutulmaz.
Bu koku, öğrencilik yıllarında kız arkadaşımın kokusuydu. Genç bir öğrenci için hoş bir çiçek kokusu. Daha çok duş jeli kokusu gibi. Ama çok hoş.
Bir zamanlar sürekli satın alırdım. Şakayık tazeliği ile yumuşak meyveli notaları çok beğendim. Hafif ve hoş koku.
Parfümün yeni versiyonunun reklam sloganı 'Gençliğinizin kokusu'. Ancak maalesef eski versiyonlara aşina değilim - gençliğimde Avon'dan başka kokular da vardı. Mevcut Celebre çok nazik ve kadınsı. Meyve notaları neredeyse hissedilmez ancak çiçekler çok ve belli. Manolya ve şakayık solosu. Beğendim.
Belki de klasik Avon serisinin tek kokusu
Bu çiçeksi gevrek bir koku, rahatsız edici değil, gündüz giyilebilir, ofis için mükemmel. Frezya ve biber kokusunu oldukça iyi alabilirsiniz.
Mumsu, kremsi, taze bahar çiçeği yaprakları. Bana laleleri hatırlatan manolya, yasemin, frezya, siklamen ve bir tutam zambak karışımının kokusunu alıyorum. Biliyorum, çoğu çiçeğin kokusu yok ama bazıları net hissedilir. Şakayık kururken daha da ortaya çıkıyor ama bunun şu anda oylanan notaların önerdiği kadar şakayık odaklı olduğunu düşünmüyorum. Bu saf ve nemli. Daha çok, natüralist olandan daha soyut, sentetik bir çiçek kokusu. Kokunun bir rengi olsaydı parlak beyaz olurdu. Bence tabanda da biraz temiz çamaşır kokusu var. Bütçeye uygun taze bir çiçek parfümü için oldukça güzel bir seçenek.
Üzgünüm ama bu parfümden nefret ediyorum. İlk spreyde çiçek bombası aynı anda keskin ve hafif tozlu. Bana Chloe parfümlerinin benim de sevmediğim ucuz, keskin bir versiyonunu hatırlatıyor.
harika bir koku ama yaşıma ve tarzıma göre değil.
Çok neşeli, kadınsı, romantik ve rahatsız edici olmayan bir koku.
Yaz geceleri için bu parfümün yanı sıra Estee Lauder'den Pleasure'ı da aynı derecede seviyorum. Kuru beyaz çiçekli misk.
Sanırım bu benim gençliğimde ilk parfümümdü... Geriye dönüp baktığımda beğenip beğenmediğime karar veremiyordum ama şimdi kesinlikle giymem. Hiç hoş bir çiçek kokusu değil, daha çok keskin..
Hala kullandığım parfümlerden fakat açılışını pek sevemiyorum çiçek ve meyve karışımı biraz keskin geliyor. Ancak 5 dakika sonra o keskinlikten eser kalmıyor. Çok güzel çiçeksi bi koku biraz sabunumsu da geliyor bana ama güzel bu tarz kokuları seviyorsanız beğenebilirsiniz.
Avonun bir bayisinden 17 yaşındayken aldığım bu koku bana teklif edilmişti. İkna olup aldığım Celebre iyi bir seçim denilebilir.
Ahh bu koku beni gençlik günlerime geri götürüyor. Şişeyi güncellediler ancak eskisi kadar hoş değil.
Celebre parfüm, hafifliği ve parlaklığı nedeniyle benim favorilerimden biridir. Kokladığımda beni gençlik günlerime götürür. Bu parfüm, gençliğin mutluluğunu kutlamak için yaratılmış bende.
Bir tane elimde var. İlk spreyde ezici bir oryantal içerik kokusu alıyorum. Tatsız değil, biraz sentetik olmasına rağmen, kokusu gibi asitli bir meyveye hafifçe yakınlaşıyor. Bu kokuyu az da olsa beğendim. Ama sevdiğim ilk sıkım sonrası aldığım koku. İlk anda çilek ve meyvelerin patlaması beni mest ediyor. 80/90 ların kokusu gibi kokuyor. Fakat yeterince ilginç değil yani bilindik kokulardan.
Yumuşak ve taze bir parfümdür. Her yaşa uygun. Ne yazık ki uzun ömürlü değil :(
Yorumların bazılarının sizi etkilemesine izin vermeyiniz. Çok yaygın, ucuz, ergenlik vs. gibi yorumlara aldanmayın. Denemeye kesinlikle değer bir koku.
İlk kokladığım zaman kız kardeşimde bulunan ve adını hatırlamadığım çok benzer bir koku. Çok güzel taze parfümde çiçek açan buket size soğuk gevrek notalarla geliyor. Ekonomik ve benim açımdan avon'un en iyilerinden biri şimdilik.
20 yaşın altındayken sadece bu kokuyu severdim ve kullanıyordum. Daha fazla kokum vardı, ama bu benim özelimdi. Artık avon kokuları cilde dayanamıyor. Bu, genç bayanlar için hoş bir çiçek kokusu. Ben seviyordum.
Ben de (Avon temsilcisi olan en iyi arkadaşım sayesinde) bir şişe aldım. Ben gerçekten bunu sevmiyorum ve neden sevmediğime dair hiçbir fikrim yok. Biri bunu kullandığında etrafımda olursa, tüm pencereleri açmak ve aynı pencereden atlamak istiyorum. Burnumun bu parfüme karşı neden bu kadar saldırgan olduğunu fark edemiyorum. Kokunun böyle olumsuz bir tepki vermesine neden olan hiçbir şey listelenmiyor ... ama ne yazık ki öyle.
Kokuyu sevdim, ama püskürtürken su gibi, zayıf bir içeriğe sahip !!! Sevmediğim yönü bu daha baskın olabilirdi.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER