Avon Celebre Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Siklamen

Siklamen

Meyve notaları

Meyve notaları

Beyaz biber

Beyaz biber

Şakayık

Şakayık

Frezya

Frezya

Yasemin

Yasemin

Manolya

Manolya

Müge

Müge

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 34

alt nota oranı
Alt Nota

% 26

68

18-50

5996

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 58

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 42

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 21

İLKBAHAR
yaz

% 37

YAZ
sonbahar

% 26

SONBAHAR
kış

% 16

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 42

GÜNDÜZ
gece

% 58

GECE

Celebre Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Celebre parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
derya
Avonun bir bayisinden 17 yaşındayken aldığım bu koku bana teklif edilmişti. İkna olup aldığım Celebre iyi bir seçim denilebilir.
leman
Ahh bu koku beni gençlik günlerime geri götürüyor. Şişeyi güncellediler ancak eskisi kadar hoş değil.
necla
Celebre parfüm, hafifliği ve parlaklığı nedeniyle benim favorilerimden biridir. Kokladığımda beni gençlik günlerime götürür. Bu parfüm, gençliğin mutluluğunu kutlamak için yaratılmış bende.
selena
Bir tane elimde var. İlk spreyde ezici bir oryantal içerik kokusu alıyorum. Tatsız değil, biraz sentetik olmasına rağmen, kokusu gibi asitli bir meyveye hafifçe yakınlaşıyor. Bu kokuyu az da olsa beğendim. Ama sevdiğim ilk sıkım sonrası aldığım koku. İlk anda çilek ve meyvelerin patlaması beni mest ediyor. 80/90 ların kokusu gibi kokuyor. Fakat yeterince ilginç değil yani bilindik kokulardan.
songul
Yumuşak ve taze bir parfümdür. Her yaşa uygun. Ne yazık ki uzun ömürlü değil :(
sude
Yorumların bazılarının sizi etkilemesine izin vermeyiniz. Çok yaygın, ucuz, ergenlik vs. gibi yorumlara aldanmayın. Denemeye kesinlikle değer bir koku.
yasemin
İlk kokladığım zaman kız kardeşimde bulunan ve adını hatırlamadığım çok benzer bir koku. Çok güzel taze parfümde çiçek açan buket size soğuk gevrek notalarla geliyor. Ekonomik ve benim açımdan avon'un en iyilerinden biri şimdilik.
yonca
20 yaşın altındayken sadece bu kokuyu severdim ve kullanıyordum. Daha fazla kokum vardı, ama bu benim özelimdi. Artık avon kokuları cilde dayanamıyor. Bu, genç bayanlar için hoş bir çiçek kokusu. Ben seviyordum.
zeyna
Ben de (Avon temsilcisi olan en iyi arkadaşım sayesinde) bir şişe aldım. Ben gerçekten bunu sevmiyorum ve neden sevmediğime dair hiçbir fikrim yok. Biri bunu kullandığında etrafımda olursa, tüm pencereleri açmak ve aynı pencereden atlamak istiyorum. Burnumun bu parfüme karşı neden bu kadar saldırgan olduğunu fark edemiyorum. Kokunun böyle olumsuz bir tepki vermesine neden olan hiçbir şey listelenmiyor ... ama ne yazık ki öyle.
zeynep
Kokuyu sevdim, ama püskürtürken su gibi, zayıf bir içeriğe sahip !!! Sevmediğim yönü bu daha baskın olabilirdi.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.