Avon Cherish Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Cherish Bayan Parfüm

Avon Cherish, 2015 yılında ortaya çıkan yeni bir kokudur. Parfüm içeriğindeki notalarda, zambac yasemin, sandal ağacı ve beyaz miskten yapılmış narin çiçekli bir forma sahiptir.. 50 ml Eau de Parfum olarak mevcuttur. Parfümün yüzleri Abbey Clancy ve annesi Karen Clancy'dir.

Üst Nota
Pembe biber

Pembe biber

Bergamot

Bergamot

Ahududu

Ahududu

Orta Nota
Madagaskar yasemini

Madagaskar yasemini

Yasemin

Yasemin

Misk

Misk

Alt Nota
Tiare çiçeği

Tiare çiçeği

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Avon Cherish Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Cherish Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 54 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 74 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 72 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
74%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
72%
54 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
52%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
48%
27 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
41%
Parfüm geceye uygun
GECE
59%
27 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
43%
Orta Nota
42%
Alt Nota
15%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
30%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
33%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
19%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
19%
27 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 66
15670 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Cherish Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
28 Adet Oy Kullanılarak
64 Puan Aldı

Avon Cherish Bayan Parfüm Yorumları

Parfüm, temelinde şekerli, doğal olmayan kiraz aromasının çok öne çıktığını söyleyebilirim. Keskin ve çok kimyasal.
Meyveli notalar ve biber ile oldukça hoş, parlak çiçeksi bir parfüm. Kadınsı, zarif, narin
Geçenlerde bu kokuyu satın aldım, bu gerçek bir "zaman makinesi", ilk testten sonra beni çocukluğa ve hatta görünüşe göre ilk oyun oynadığım sokağa kadar götürdü.
Çiçekli ve odunsu-misk alt tonlu meyveler. Günlük kullanım için hoş, tatlı bir koku, kadınsı ve hafif.
Sentetik ahududu ve bazı belirsiz çiçekler. Kesinlikle ilginç bir şey yok, aroma sıradan ve hoş denilebileceğini söylemek bile mümkün değil.
Beğendiğimi söyleyemem ama bir şişe bitirmiştim. İlk başta çok etkileyici bir çiçek buketi, doymuş yasemin kendini öne çıkarıyor
Aroma parlak, çok tatlı, kiraz notaları, meyve sepeti ve çiçeklerle çığlık atıyor, üstelik oldukça doğal. Silaj uzun ve zengin, misk ve sandal ağacı ile açılıyor. Deneyip almanızı tavsiye ederim.
Pudra ve misk dokunuşlu vişne kabuğu. Kokusunu beğendim. Zaten birkaç şişe kullandım ve muhtemelen tekrar satın alacağım.
Çok ısrarcı ve saçma ama ne yazık ki hemde çok monoton. Kesinlikle bana göre bir parfüm değil.
İlginç koku. Biraz monoton ama çok güzel kokuyor. Sıcak çiçekler barındırıyor. Özellikle giysilerde çok uzun süre dayanıyor. Tatlı ve taze, bahar kokusu
Bence güzel bir kokusu var. Ben çok çiçekli parfüm seven biri değilim ama kocam ve oğullarım bile kokuya bayılıyor. çok temiz
Bunun üzerine açılan kiraz çiçeği muhteşem. Başlangıçta iyi bir fark edilir özelliğe sahip. Yine de kuruduğunda cilde yakın kalır. Ne yazık ki kalma gücü iyi değil. Kurutma belli belirsiz bana Thierry Mugler Womanity'nin çok yumuşak bir versiyonunu hatırlatıyor. Fiyatına göre idare eder.
Merakımdan almaya karar verdim. Birçok kez kataloğun sayfalarını karıştırdım ve birkaç koklamadan sonra merak ettim....buna değer mi? denedim ve ben beğenmedim.
İlk sprey üzerimde yumuşak meyveli çiçekli ama yerleştiğinde koku üzerimde büyükannemsi oldu. Tarif etmesi zor ama ağır çiçeksi ve pudramsı bir koku gibi.
Bahsedilen notalar arasında karamel göremeyince şaşırdım. Sadece karamel alıyorum, hatta bana Viva La Juicy'nin Gold Couture modelini hatırlatıyor. Dürüst olmak gerekirse bu parfümü seviyorum. Beni çeken şey şişesi, çok şık ve zarif görünüyor. Koku konusunda sadece karamel, karamel....
Bu temelde meyve ve pembe biberdir. Bunu muhtemelen ahudududan dolayı şuruplu tatlı buldum. Ancak pembe biber, ona ekstra bir şey verir ve çok ihtiyaç duyulan bir dengeyi sağlar. Kapak tuhaf. Püskürtücünün üstünü örtmek yerine altını kaplar. Her neyse, kişisel görüşüme göre daha fazla biber ve daha az ahududu olsa daha başarılı bir parfüm olurmuş. (bana göre)
Güzel, çok kalıcı değil ama aynı zamanda çok zayıf değil, rahatsız edici, kadınsı ama biraz sıkıcı bir koku. Normalde avon parfümlerini severim çünkü çok bölücü değiller, her zevke uygun, günlük kullanım için güvenli seçim, ancak tekrar satın almayacağım
Avon Today'e çok benziyor.
Bu koku, Lancome'un Miracle'ına oldukça benziyor.Notalarını kontrol ettikten sonra, içlerinde 3 veya 4 ortak nota buldum.
Tatlı, meyveli, misk. Üzerimde oldukça uzun süre kalıyor ve ben kiraz çiçeği ve biberli tonları seviyorum. Mutlu eden bir parfüm. Fiyatı ucuz ve az kalıyor diyenleri anlamıyorum sanırım burunları alışıyor parfüme.
Bu kremsi bir çiçek kokusunun tanımıdır. Beğenmek ve giymek için havamda olmam gerekiyor. Bazen kimyasal bir karışıklıktır, bazen en kremalı sandal ağacı ve bir doz güçlü, saf, beyaz yasemin içeren hafif meyveli, hafif, narin bir kiraz çiçeğidir. Bu gece sonuncusu. Sizi kucaklıyor ve çok rahatlatıcı geliyor
Gerçekten güzel bir koku ama oldukça kısa sürüyor. Hemen ilk zaman etrafınızdaki herkes onun kokusunu alabilir ama birkaç dakika sonra etrafınızdaki hiç kimse kokusunu alamaz. Kokusunu çok beğendim ama kalıcılığını beğenmedim.
Daha kremsi hale gelen hoş bir kiraz çiçeği kokusu; Bunu en iyi reaksiyonunu taze bir bahar sabahında giysilere/eşarplara püskürttüğümde buluyorum. O zaman kokunun saflığı ve ferahlığı en çok tercih ettiğim çiçek notalarına sadık kalıyor. Ciltte daha meyveli olur.
Kiraz çiçekleri, bahar, sevinç .. Bu parfüm hakkında kritik bir şey söyleyemem. Karanlık bir kasım mevsiminin ortasında saf ve çiçekli. Bir süredir kiraz çiçekleri içerikli bir parfüm istiyordum. Çok taze, parlak bir açılış, daha kremsi bir kurulamaya kadar yumuşak, yine de kiraz çiçeği notaları bitmeye yakınken bile üzerimde kalır. Bu narin kiraz çiçeği kokusu değil, gevrek, biberli bir koku. Cherish iş günleri için düzenli kokum oldu. Fiyatı da çok ucuz.
Meraktan satın almaya karar verdim. Çoğu kez katalog sayfalarına bakıyordum. İlk izlenim sayfasından tatlı ve meyveli bir şeydi. Ama paketini açtığımda, daha çok çiçekler ağır basıyor. Katalok ile aynısı değil. Kiraz çiçeği çok yoğun. Ayrıca hoşlandığım özel bir tatlılık var. Bu toplam bir bahar başyapıtı.
Anlatması zor bir parfüm. Çok yoğun çiçek ve toz kokusu alıyorum. Beğendiğimi söyleyemem.
Burada not edilmediğini ve karamel olduğunu fark edebildiğim bir nota var. Bu konuda La Vie est Belle'i hatırlatan kesin bir şekerleme bölümü var. Tadıma göre biraz tatlı ve aşırı vanilyalı. İdare eder.
Bahsedilen notalarda karamel görmediğimde şaşırdım. Sadece karamel kokusu alıyorum. Hatta Viva La Juicy tarafından Gold Couture modelini bana hatırlatıyor. Bu parfümün dürüst olmasını seviyorum. Beni cezbeden şey şişesi. Çok şık ve zarif görünüyor. Koku hakkında, sadece karamel, karamel ve karamel kokusu alıyorum. Uzun ömür tatmin edici. Koku da parasına değer.
Bahsedilen notalarda karamel görmediğimde şaşırdım. Sadece karamel kokusu alıyorum. Hatta Viva La Juicy tarafından Gold Couture modelini bana hatırlatıyor. Bu parfümün dürüst olmasını seviyorum. Beni cezbeden şey şişesi. Çok şık ve zarif görünüyor. Koku hakkında, sadece karamel, karamel ve karamel kokusu alıyorum. Uzun ömür tatmin edici. Koku da parasına değer.
Bu çiçek jenerik bir parfüm ders kitabı tanıtımı gibi. Bir sürü alkol, birazcık çiçek çorbasıyla karıştırılır. Korkunç ve iğrenç.
Cherish modelinin temelinde meyve şurubu ve pembe biber bulunuyor. Muhtemelen ahudududan kaynaklanan tatlı şuruplu bir içeriğe sahip. um. Ancak pembe biber, fazladan bir denge sağlıyor. Kapağı çok garip. Püskürtücünün üstünü örtmek yerine, bunun alt kısmını kaplar. Neyse, kişisel düşüncemde, daha fazla biber ve daha az ahududu istiyorum. Böyle çok şurup kokusunu andırıyor.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER