Avon Cherish Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Pembe biber

Pembe biber

Bergamot

Bergamot

Ahududu

Ahududu

Madagaskar yasemini

Madagaskar yasemini

Yasemin

Yasemin

Misk

Misk

Tiare çiçeği

Tiare çiçeği

Sandal ağacı

Sandal ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 43

orta nota oranı
Orta Nota

% 42

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

66

20-60

2016

7145

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 42

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 58

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 21

İLKBAHAR
yaz

% 37

YAZ
sonbahar

% 21

SONBAHAR
kış

% 21

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 37

GÜNDÜZ
gece

% 63

GECE

Cherish Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Cherish parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
pembe
Kiraz çiçekleri, bahar, sevinç .. Bu parfüm hakkında kritik bir şey söyleyemem. Karanlık bir kasım mevsiminin ortasında saf ve çiçekli. Bir süredir kiraz çiçekleri içerikli bir parfüm istiyordum. Çok taze, parlak bir açılış, daha kremsi bir kurulamaya kadar yumuşak, yine de kiraz çiçeği notaları bitmeye yakınken bile üzerimde kalır. Bu narin kiraz çiçeği kokusu değil, gevrek, biberli bir koku. Cherish iş günleri için düzenli kokum oldu. Fiyatı da çok ucuz.
beren
Meraktan satın almaya karar verdim. Çoğu kez katalog sayfalarına bakıyordum. İlk izlenim sayfasından tatlı ve meyveli bir şeydi. Ama paketini açtığımda, daha çok çiçekler ağır basıyor. Katalok ile aynısı değil. Kiraz çiçeği çok yoğun. Ayrıca hoşlandığım özel bir tatlılık var. Bu toplam bir bahar başyapıtı.
Elissa
Anlatması zor bir parfüm. Çok yoğun çiçek ve toz kokusu alıyorum. Beğendiğimi söyleyemem.
Fulya
Burada not edilmediğini ve karamel olduğunu fark edebildiğim bir nota var. Bu konuda La Vie est Belle'i hatırlatan kesin bir şekerleme bölümü var. Tadıma göre biraz tatlı ve aşırı vanilyalı. İdare eder.
sude
Bahsedilen notalarda karamel görmediğimde şaşırdım. Sadece karamel kokusu alıyorum. Hatta Viva La Juicy tarafından Gold Couture modelini bana hatırlatıyor. Bu parfümün dürüst olmasını seviyorum. Beni cezbeden şey şişesi. Çok şık ve zarif görünüyor. Koku hakkında, sadece karamel, karamel ve karamel kokusu alıyorum. Uzun ömür tatmin edici. Koku da parasına değer.
sude
Bahsedilen notalarda karamel görmediğimde şaşırdım. Sadece karamel kokusu alıyorum. Hatta Viva La Juicy tarafından Gold Couture modelini bana hatırlatıyor. Bu parfümün dürüst olmasını seviyorum. Beni cezbeden şey şişesi. Çok şık ve zarif görünüyor. Koku hakkında, sadece karamel, karamel ve karamel kokusu alıyorum. Uzun ömür tatmin edici. Koku da parasına değer.
Yeliz
Bu çiçek jenerik bir parfüm ders kitabı tanıtımı gibi. Bir sürü alkol, birazcık çiçek çorbasıyla karıştırılır. Korkunç ve iğrenç.
yasemin
Cherish modelinin temelinde meyve şurubu ve pembe biber bulunuyor. Muhtemelen ahudududan kaynaklanan tatlı şuruplu bir içeriğe sahip. um. Ancak pembe biber, fazladan bir denge sağlıyor. Kapağı çok garip. Püskürtücünün üstünü örtmek yerine, bunun alt kısmını kaplar. Neyse, kişisel düşüncemde, daha fazla biber ve daha az ahududu istiyorum. Böyle çok şurup kokusunu andırıyor.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.