Şampanya

Şampanya

Lale

Lale

Zencefil

Zencefil

Müge

Müge

Orkide

Orkide

Sedir

Sedir

Misk

Misk

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 47

orta nota oranı
Orta Nota

% 33

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

62

18-45

2016

8716

kalıcılık

% 66

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 25

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 75

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 29

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 21

KIŞ
gündüz

% 32

GÜNDÜZ
gece

% 68

GECE
captcha
Avon'dan Cherish kokusunu ilişkilendirdiğim bahar çiçeklerinin yumuşak dokunuşundan çoktan bahsetmiştim . Bu yaz, koleksiyon daha parlak bir çiçek ve meyve içeriğine sahip Cherish The Moment ile yenilenmiştir. Şişe, benzer ama biraz daha parlak. Şimdi bu yapışkan-tatlı dut kalpte sessiz çiçek notaları ve paçuli ile özel bir aroma halinde. İkinci karakter, biraz baharat ve tamlık hissi verir. Aroma - kara frenk üzümü likörü, tatlı şeyler, kalın, zengin notaların arasında, çok kadınsı ama hafif değil, hatta ölümcül ağır. Orkide aroması parlak ahududu likörüne dokunur, buna rağmen yasemin kendini yine de hissettirir. Aroma, tatlandırıcı baharatlı bir iz bırakır, pırıl pırıl tatlılık çok çabuk kaybolur ve beyaz çiçekler, acı paçuli ve aşırı olgun siyah frenk üzümü ciltte kalır. Koku, yaz akşamı için uygun. Bence mükemmel.
Dün eve geldiğimde hoş bir sürpriz vardı ... Avon Cherish. Avon hayranı ve destekçisi olmak ne demek bu koku ile anladım. Bu yeni kokuyu seviyorum. Şu ana kadar çok iyi, güçlü ve kalıcı bir kokusu var ve yeniden uygulamaya devam etmem gerekmiyor. Doğum günü yakında olacak olan kız kardeşim için kesinlikle bir tane de ben alacağım.
Nerede satılıyor arkadaşlar? İnternet üzerinde hiçbir yerde bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu modelini hiç sevemedim. Bana çok meyveli ve tatlı kokuyor. Bıktırdı.
Kendi karakterini korurken pahalı hissi gösteren meyveli ve özel bir koku. Halbuki çok ucuz.
Bu parfümü seviyorum. Bu benim için inatçı bir şekilde bağlı kaldığım gurme kokum. Gece ve gündüz kullanılabiliyor olmasını seviyorum.
Tatlı, sıcak, ferahlatıcı, biraz yeşil, sabunlu, meyveli ve çiçekli. Sedirin arka planında misk. Notalardan gelen vintage özellik sizi mest edecek. Yaz için bile yuvarlak ve güzel parfüm. Bu bana Fergie modelli Avon parfümünü de hatırlattı. İçeriğinde yoğun bir şekilde kesinlikle paçuli hissedebiliyorum. Ben seviyorum ve denemenizi isterim.
Avon tarafından satılıyor ama bir çok parfüm markasının modellerinde bulabileceğiniz tipik bayan parfümü. Özel bir koku değil.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm