Avon Cherish the Moment Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Şampanya

Şampanya

Lale

Lale

Zencefil

Zencefil

Müge

Müge

Orkide

Orkide

Sedir

Sedir

Misk

Misk

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 47

orta nota oranı
Orta Nota

% 33

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

62

18-45

2016

7261

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 62

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 30

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 70

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 30

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 30

GÜNDÜZ
gece

% 70

GECE

Cherish the Moment Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Cherish the Moment parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir26516
Avon'dan Cherish kokusunu ilişkilendirdiğim bahar çiçeklerinin yumuşak dokunuşundan çoktan bahsetmiştim . Bu yaz, koleksiyon daha parlak bir çiçek ve meyve içeriğine sahip Cherish The Moment ile yenilenmiştir. Şişe, benzer ama biraz daha parlak. Şimdi bu yapışkan-tatlı dut kalpte sessiz çiçek notaları ve paçuli ile özel bir aroma halinde. İkinci karakter, biraz baharat ve tamlık hissi verir. Aroma - kara frenk üzümü likörü, tatlı şeyler, kalın, zengin notaların arasında, çok kadınsı ama hafif değil, hatta ölümcül ağır. Orkide aroması parlak ahududu likörüne dokunur, buna rağmen yasemin kendini yine de hissettirir. Aroma, tatlandırıcı baharatlı bir iz bırakır, pırıl pırıl tatlılık çok çabuk kaybolur ve beyaz çiçekler, acı paçuli ve aşırı olgun siyah frenk üzümü ciltte kalır. Koku, yaz akşamı için uygun. Bence mükemmel.
misafir22343
Dün eve geldiğimde hoş bir sürpriz vardı ... Avon Cherish. Avon hayranı ve destekçisi olmak ne demek bu koku ile anladım. Bu yeni kokuyu seviyorum. Şu ana kadar çok iyi, güçlü ve kalıcı bir kokusu var ve yeniden uygulamaya devam etmem gerekmiyor. Doğum günü yakında olacak olan kız kardeşim için kesinlikle bir tane de ben alacağım.
songul
Nerede satılıyor arkadaşlar? İnternet üzerinde hiçbir yerde bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
iremcanta
Bu modelini hiç sevemedim. Bana çok meyveli ve tatlı kokuyor. Bıktırdı.
halime
Kendi karakterini korurken pahalı hissi gösteren meyveli ve özel bir koku. Halbuki çok ucuz.
elifnazz
Bu parfümü seviyorum. Bu benim için inatçı bir şekilde bağlı kaldığım gurme kokum. Gece ve gündüz kullanılabiliyor olmasını seviyorum.
Burcu
Tatlı, sıcak, ferahlatıcı, biraz yeşil, sabunlu, meyveli ve çiçekli. Sedirin arka planında misk. Notalardan gelen vintage özellik sizi mest edecek. Yaz için bile yuvarlak ve güzel parfüm. Bu bana Fergie modelli Avon parfümünü de hatırlattı. İçeriğinde yoğun bir şekilde kesinlikle paçuli hissedebiliyorum. Ben seviyorum ve denemenizi isterim.
Begum
Avon tarafından satılıyor ama bir çok parfüm markasının modellerinde bulabileceğiniz tipik bayan parfümü. Özel bir koku değil.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.