Avon Christian Lacroix Noir Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Zencefil

Zencefil

Safran

Safran

Orris kökü

Orris kökü

Kakule

Kakule

Misk

Misk

Vetiver

Vetiver

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 55

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

69

20-60

2007

3183

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 47

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 53

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 32

İLKBAHAR
yaz

% 11

YAZ
sonbahar

% 21

SONBAHAR
kış

% 37

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 58

GÜNDÜZ
gece

% 42

GECE

Christian Lacroix Noir Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Christian Lacroix Noir parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir8927
Kullandığım en muhteşem.parfumdu ama nedense bu kadar tutulmasina ve begenilmesine rağmen üretimi durduruldu ben üreticisine mail bile attım yalvardım resmen tekrar üretilmesi adına ama sonuç maalesef yok...😔 bu parfümün tekrar üretilmesini istiyorum ve eminim bu konuda yalnız değilim.....cok güzel bir parfümdü hemde çooookkk....
misafir952
Lise yıllarımda kız arkadaşım siyah olanını (erkek parfümü) kullanırdı, üzerinde çok güzel kokardı. O anı tekrar yaşayamadık ama kokular güzel anılara tekrar götürebilir. Lütfen yeniden üretilsin. :)
misafir8727
Tekrar uretilsin
misafir2456
Parfümün bay ve bayanını uygun fiyatlı olarak geri istiyorum. Şişesi bitti ve 4-5 yıldır şişesini saklıyorum resmen. Sevgili avon lütfen duy sesimi
misafir24125
Yaklaşık 7 yıldır severek kullandığım bir parfüm. Fakat üretimi durduruldu..! Buradan bütün kozmetik firmalarına soruyorum.
Neden bir ürünün imalatını tamamen durduruyorsunuz ? Bir ürünün imalatını durdururken tüketicileri ve müşterilerinizin alışkanlıkları sizler için önemi yokmu !!! Halbuki firma hala açık durumda. Tamamen batsa neyse.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.