Zencefil

Zencefil

Safran

Safran

Orris kökü

Orris kökü

Kakule

Kakule

Misk

Misk

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 55

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

69

20-60

2007

4603

kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 52

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 48

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 30

İLKBAHAR
yaz

% 11

YAZ
sonbahar

% 26

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ
gündüz

% 52

GÜNDÜZ
gece

% 48

GECE
captcha
Yazık yazık çok yazık böyle bir koku yok
Lütfen tekrar uretilsin
Firmanın daha az kullanılan ve koku performansı olarak daha kötü ürünleri hala üretiliyor ve satılıyor. Fakat bu ürünün kaldırılmış olması gerçekten anlaşılır gibi değil. Tekrar üretilmesi çok yerinde olacaktır. Selamlar.
Keşke tekrar üretilse... gerçekten neden üretimi durdu anlamış değiliz.
Kullandığım en muhteşem.parfumdu ama nedense bu kadar tutulmasina ve begenilmesine rağmen üretimi durduruldu ben üreticisine mail bile attım yalvardım resmen tekrar üretilmesi adına ama sonuç maalesef yok...😔 bu parfümün tekrar üretilmesini istiyorum ve eminim bu konuda yalnız değilim.....cok güzel bir parfümdü hemde çooookkk....
Lise yıllarımda kız arkadaşım siyah olanını (erkek parfümü) kullanırdı, üzerinde çok güzel kokardı. O anı tekrar yaşayamadık ama kokular güzel anılara tekrar götürebilir. Lütfen yeniden üretilsin. :)
Tekrar uretilsin
Parfümün bay ve bayanını uygun fiyatlı olarak geri istiyorum. Şişesi bitti ve 4-5 yıldır şişesini saklıyorum resmen. Sevgili avon lütfen duy sesimi
Yaklaşık 7 yıldır severek kullandığım bir parfüm. Fakat üretimi durduruldu..! Buradan bütün kozmetik firmalarına soruyorum.
Neden bir ürünün imalatını tamamen durduruyorsunuz ? Bir ürünün imalatını durdururken tüketicileri ve müşterilerinizin alışkanlıkları sizler için önemi yokmu !!! Halbuki firma hala açık durumda. Tamamen batsa neyse.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm