Avon Christian Lacroix Noir Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm

Zencefil

Zencefil

Safran

Safran

Orris kökü

Orris kökü

Kakule

Kakule

Misk

Misk

Vetiver

Vetiver

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 55

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

69

20-60

2007

3496

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 54

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 46

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 13

YAZ
sonbahar

% 21

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 54

GÜNDÜZ
gece

% 46

GECE

Christian Lacroix Noir Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Christian Lacroix Noir parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir27255
Firmanın daha az kullanılan ve koku performansı olarak daha kötü ürünleri hala üretiliyor ve satılıyor. Fakat bu ürünün kaldırılmış olması gerçekten anlaşılır gibi değil. Tekrar üretilmesi çok yerinde olacaktır. Selamlar.
misafir14901
Keşke tekrar üretilse... gerçekten neden üretimi durdu anlamış değiliz.
misafir8927
Kullandığım en muhteşem.parfumdu ama nedense bu kadar tutulmasina ve begenilmesine rağmen üretimi durduruldu ben üreticisine mail bile attım yalvardım resmen tekrar üretilmesi adına ama sonuç maalesef yok...😔 bu parfümün tekrar üretilmesini istiyorum ve eminim bu konuda yalnız değilim.....cok güzel bir parfümdü hemde çooookkk....
misafir952
Lise yıllarımda kız arkadaşım siyah olanını (erkek parfümü) kullanırdı, üzerinde çok güzel kokardı. O anı tekrar yaşayamadık ama kokular güzel anılara tekrar götürebilir. Lütfen yeniden üretilsin. :)
misafir8727
Tekrar uretilsin
misafir2456
Parfümün bay ve bayanını uygun fiyatlı olarak geri istiyorum. Şişesi bitti ve 4-5 yıldır şişesini saklıyorum resmen. Sevgili avon lütfen duy sesimi
misafir24125
Yaklaşık 7 yıldır severek kullandığım bir parfüm. Fakat üretimi durduruldu..! Buradan bütün kozmetik firmalarına soruyorum.
Neden bir ürünün imalatını tamamen durduruyorsunuz ? Bir ürünün imalatını durdururken tüketicileri ve müşterilerinizin alışkanlıkları sizler için önemi yokmu !!! Halbuki firma hala açık durumda. Tamamen batsa neyse.