Avon Christian Lacroix Nuit Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Neroli

Neroli

Bergamot

Bergamot

Hanımeli

Hanımeli

Yasemin

Yasemin

Sümbülteber

Sümbülteber

Nergis

Nergis

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Tütsü

Tütsü

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

66

20-50

2011

4626

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 43

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 57

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 29

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 19

SONBAHAR
kış

% 19

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 38

GÜNDÜZ
gece

% 62

GECE

Christian Lacroix Nuit Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Christian Lacroix Nuit parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir14822
En iyi parfümü kaldırmışsınız geriye kalanlar bişeye yaramıyor maalesef .kalıcılığı iyi diyemem ama kokusu güzeldi . Bu parfümü tekrar kataloğa koyun çok alıcı var . Mecbur değiştirmek zorunda kaldım parfümümü . Diğer sitelerde de fiyatı 500 TL olmuş şaka gibisiniz . Avon parfümünü 500 TL ye alacağıma en iyi orijinal parfümü alırım daha iyi .
misafir27169
Lütfen Allah rızası için bu parfümü yine satışa çıkarın başka parfüm kullanamıyorun
misafir25548
Bu ürünü bulamıyorsanız en iyi muadili

https://www.albertosego.com/alberto-sego-fhr-erkek-parfum-kod-no-1074

çok yakın ama birebir diyemem başarılı bir çalışma olmuş.. Denemenizi tavsiye ederim. Fİyatı da çok iyi ve Avon un o eski kokusundan daha başarılı bile buldum diyebilirim. Denemekten pişman olmazsınız..
misafir1951
Neden bu parfümü katalogtan çıkardınız . En iyi parfümünüz buydu mor olan . Onu da çıkarmışsınız. Avon dandik parfümlerle dolu şimdi . En kalitelisi gitmiş . Bir an önce getirilmesi umuduyla
misafir9168
Hayatta iz bırakan bir parfüm... çağrışım gücü yüksek. Birileri tarafından hatırlanmak için mükemmel bir koku...

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.