Avon Christian Lacroix Rouge Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Christian Lacroix Rouge Bayan Parfüm

Christian Lacroix Rouge beyaz biber, portakal ve ipeksi kaşmir gibi ilginç notaları ile hafif bir çiçek kokusu ile şipre bileşimdir. Zarif ve kışkırtıcı tutkuyla yaşamlarını yaşayan kadınlar için oluşturulmuştur. Üst notalarda portakal kabuğu, beyaz biber ve kırmızı şakayık vardır. Orta notalarında yani parfümün kalbinde osmantuslar, Japon eriği çiçeği ve nilüfer ile birlikte lale ve karanfil birleşimi bulunmaktadır. Odunsu-misk ahşap alt notası ve paçuli yaprakları ve misk en alt notaları oluşturmaktadır. Bu parfüm Christian Lacroix tarafından tasarlanan hassas çiçekler ile bezenmiştir. Zarif yoğun renkli kırmızı şişede sunulmaktadır. 2007 yılında IFF (International Flavors & Parfüm) parfüm yaratıcıları olan Laurent Le Guernec ve Carlos BENAIM tarafından oluşturulan koku Christian Lacroix imzalıdır.

Üst Nota
Portakal

Portakal

Beyaz biber

Beyaz biber

Şakayık

Şakayık

Erik

Erik

Orta Nota
Lotus

Lotus

Osmantuslar

Osmantuslar

Nilüfergiller

Nilüfergiller

Lale

Lale

Alt Nota
Karanfil

Karanfil

Paçuli

Paçuli

Misk

Misk

Kaşmir ağacı

Kaşmir ağacı

Avon Christian Lacroix Rouge Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Christian Lacroix Rouge Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 58 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 71 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 74 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
71%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
74%
58 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
47%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
53%
30 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
47%
Parfüm geceye uygun
GECE
53%
30 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
60%
Orta Nota
30%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
17%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
27%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
20%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
37%
30 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-60 Yaşlar için uygun
2007 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 69
25400 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Christian Lacroix Rouge Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
31 Adet Oy Kullanılarak
57 Puan Aldı

Avon Christian Lacroix Rouge Bayan Parfüm Yorumları

Evet, itiraf etmeliyim ki bu Avon'un en iyi kokusu değil. Biberli kuvvetli bir kolonyaya benziyor.
Bu kokuda çok hayal kırıklığına uğradım, çok keskin, kalıcı, sıktığınızda uzun süre dayanıyor. Ama sonuçta keskin.
Lotus ve osmanthus nedeniyle koku bana koleksiyondaki en hafif koku gibi geldi. Onu sonbaharda veya ilkbaharın başlarında kullanmak iyi olacak gibi. Bunun şipre temasının bir varyasyonu olduğu konusunda arkadaşlar ile aynı fikirdeyim.
Bir iş kadını için çok uyumlu, katı bir kompozisyon.
Asil, güzel bir şipre, biraz yaşlı, keskin ve iddialı.
Tüm seri gibi güzel bir şipre kokusu biraz ağır, soğuk havalarda sürmeniz gerekiyor
Büyükannemin Avon kataloğunu işten getirdiğini hatırlıyorum, meslektaşı ürünlerinin dağıtımıyla uğraşıyordu. Ve her zaman bu kataloglarda, sayfada sunulan aromayı hissetmek için ovulması gereken bir sayfa vardı. Bu kırmızı şişeyi çok iyi hatırlıyorum. Çocukluğum aklıma geldi.
İlk dakikadan itibaren buruna sert bir şekilde vurur ve erkek kolonyası gibi hissettirir ancak hızla yumuşar ve daha hoş hale gelir. Lotus ve osmanthus paçuliyi iyi yumuşatır ve portakal aromaya ilginç bir kıvılcım verir. Süper parfüm bence.
Avon'un parfümlerini sevmiyorum, benim için çok ucuz ve ilgi çekici değil. Christian Lacroix Rouge bir istisna değildir. Hemen keskinliği, ardından tatlılığı hissettim ve hepsi bu. Hiç bir renk hissetmiyorum. Belki birisi bundan hoşlanır, ama benim için keskin bir termonükleer kötü koku.
Bu kokuyu hatırlıyorum, çocuklukta en sevdiğim şeydi, ancak şimdi dürüst olmak gerekirse kokuyu bile hatırlamıyorum.
Gerçekten beğendim. Çok sağlam, klasik ve çok statülü bir şipre. Aroma soğuk ve uzak. İlan edilen şakayık yerine biberli bir gül hissediyorum. Bu gül, kurutulmuş portakal kabuğu ve şipre notalarıyla çerçevelenmiştir. Güzel ve asil, üretimden kaldırılmaları üzücü.
Biberden başka bir şey duymadım. Hatta biraz hayal kırıklığına uğradım, büyük umutlarım vardı.
2007 yılında piyasaya sürülen Christian Lacroix Rouge Eau de Parfum Avon , kadınlar için bir koku olarak sınıflandırılır ve Chypre, Woody ve Floral ailelerine aittir. Carlos Benaim ve Laurent Le Guernec bunun üzerinde çalıştı. Christian Lacroix Rouge Eau de Parfum, Avon
Harika bir koku olmasına rağmen satışta değil
Tekrar satışa girmesi gereken bir parfüm. Ayrıca o 800lere fırsatçılar da imkan taninmamis olur
Mukemmel
Bu parfümü elinde tutanlar 650 750 tl ardı satıyor. 850 tl ye satanı dahi gördüm. Ama Nasıl güzel kokardı ama nasıl
Çok güzeldi kaldırdılar kışlık parfumumdu ve efsane kokardi
Bu parfümü Avon kırmızı parfüm diye arıyorlar :))) ismini okumak zor olduğundan
Bu parfüm favorim di üretimden neden kaldırıldı anlamış değilim.
En sevdiğim parfümdü yerine başka koku koyamadım yeniden çıksın fiyatı düşsün
Neden artık satışta değil? En sevdiğim parfümdü
Neden bu kadar çok talep varken yeniden satışa sunulmuyor anlamış değilim. .. harika bir koku
En sewdiğim parfüm lütfen tekrar üret AVONNN VE FİYAT DÜŞSÜN , AYNI KOKU AYNI ŞİŞE KALSIN ,KENDİSİ BİR HARİKADIR !
Tekrar üretime girsin lütfen
15 yıldır kullandığım parfüm ve gerçekten yerine başka parfüm tercih edemiyorum lütfen tekrar üretime sunulsun.
Avon neden bu parfümü satmıyor, ençok talep edilen parfümü,
Lütfen tekrar üretime geçin ve fiyatını düşürün lütfenn
Bu kadar yorumu niye dikkate almıyorsunuz . Tekrar üretin lütfen . Şimdi baktım 700 tl ye yaklaşmış tek tük kalanlar alamıyoruz . Bari kalanlar varsa bu yorum yapanlara satılsın bizim hakkımız buralarda onu arıyoruz .
Yeniden uretin
Bu parfümü lütfen tekrar üretin.
arkadaşlar bu parfüme en yakın ve en iyi benzeyen ürünü buldum. Harika bir alternatif.. hatta bundan biraz daha başarılı diyebilirim. Denemekten hiç bir şey kaybetmezsiniz...
Buyrun linki.. fiyatıda uygun bu Rouge modeline çok benziyor birde düzü var

<a href="https://www.albertosego.com/alberto-sego-coco-bayan-parfum-kod-no-1060">https://www.albertosego.com/alberto-sego-coco-bayan-parfum-kod-no-1060</a>
Ne olur şu parfümü tekrar üretin başka koku sevemiyorum. Bulmam hiç kolay değil. Bunca talebi göz ardı etmeyin üretin lütfen
kac yildir severek kullandığım parfümü bu kadar zor bulabiliyo olmak cok uzucu lutfen yeniden satisina baslayin ve maduriyetimizi bitirin
11 yildir hic bikmadan kullandığım bi kokuyu bi kac yildir bu kadar zor bulabiliyo olmak cok uzucu lutfen yeniden satisina baslayin ve maduriyetimizi bitirin
merhaba, çok uzun zamandır kullandığım bir parfümdü, son 1 senedir doğru dürüst bulamamaya başladım, lütfen satışını arttırın. bütün çevrem bu kokuyu çok güzel bulup parfümümün adını sorup duruyordu, nasıl çok satmaz anlamıyorum, o kadar almak istiyorum ki lütfen bana bundan ne kadar varsa kargolayın ücreti neyse ödeyeceğim :(
Merhaba, bu parfümü 10 yıldan uzun süredir ara ara severek kullanırım kokusuna bayılırım yeni öğrendim satışı artık yapılmıyormuş yıkıldım lütfen doğru olmadığını söyleyin :(
Parfüm harika kokuyor, aslında çok hoşuma gidiyor ama çoğunlukla onunla birlikte gelen makyaj çantasını daha çok SEVİYORUM.
Bu güzel, günlük bir koku. Doğru biraz genel bir kokusu var ama hoş. Bende bütün gün sürdü. Ayrıca şişe muhteşem.
Bu kokuya aşığım. Numuneden bir tutam aldım ve gerçekten hoşuma gitmedi ancak cildimde kısa süre sonra hemen hafif bir çiçek ile çarpıcı bir narenciye ve biber ile egzotik kokar hale geldi.
Bu çok baharatlı bir koku. Seksi kokmak ister misiniz? bende denemelisiniz. Olumsuz yorumlar da ilginç yani.
Bu, cildimde şişede olduğundan 100 kat daha iyi kokuyor. Bu parfümü seviyorum. Çok egzotik bir parfüm. Mağazalardaki her şeyden farklı bir şey. Herkesin beğenebileceği bir koku olduğunu düşünmüyorum.
Burada okuduğum incelemelere dayanarak bu parfümle ilgilenmiştim ... Buldum ve bir adet aldım. Onu sevmediğimi belirteyim. Hatta ondan nefret etmiyorum. Baharatlı parfümleri severim ama bu sadece rezalet.
Numuneyi kokladım ve ilk başta gerçekten beğendim. Ayrıca parfümden daha çok sevdiğim vücut losyonu da yanında vardı. Bu parfümü çok sevmiş gibiydim ama krulukta biraz eril kokuyor. Odunsu kokuyor. Erkek kokusu olurmuş.
Avondan bir örnek aldım ve bu korkunçtu. Koyu renkli ambalajı bu baharatlı kokuya çok uyar. Bu koku çok güçlü, baskın ve eğlenceden uzak. Bu çok ciddi biri için uygundur. Sadece koklamak beni biraz mide bulantısına hemen soktu.
Bu kokunun büyük bir hayranı değilim. 'Baharatlı' ve daha yaşlı birine uygun olduğunu düşünüyorum. Çiçek, okyanus ya da hafif meyveli bir koku ile 'serin' kokulardan gerçekten zevk alıyorum. Birkaç örnek aldım ve beğenmedim. Tenimle hiç uyum sağlamadı. Müşterilerimin hiçbiri de sevmedi. Christian Lacroix Absynthe kokusunu çok daha fazla sevdim.
Güncel bir koku ve güzel. Çok narenciyeli ama sıcak ve seksi. Benim şikayetim kalan güçle ilgili. Avon kokularından biraz daha sofistike.
Ortaya çıktığından beri bu kokuyu almak istiyordum ve sonunda bir tane aldım. Baharatlı, odunsu kokuların büyük bir hayranı olduğum için seviyorum. Bunu herhangi bir erkek kokusuyla sınıflandırırdım ve hepsinden daha ucuz. Çok şık ve şişe de güzel.
Bunu hediye olarak aldım ve beğenmedim. Çok ağır kokan bir koku. İş arkadaşınız giyerse nefret edeceğiniz bir tür parfüm. Bana göre ucuz kokuyor.
Bu bir erkek parfümü gibi kokuyor. Taze, odunsu, baharatlı bir kokuya sahip ama sadece benim için çok erkeksi olduğunu hissediyorum. Koyu kırmızı şişe çok güzel.
Güzel bir şişe ama parfüm çok güçlü ve başımı ağrıtıyor.
Bu koku benim için uygun değildi. Çok güçlü odunsu, kehribarlı, baharatlı notalar. Oldukça baş ağrısı tetikleyici. Bir erkek kolonyası gibi kokuyor.
Çok ağır ve karanlık ... benim favorilerimden biri değil
Sıcak ve baharatlı, aromatik portakallar (sıkıcı narenciyeler gibi tuvalet kokusu değil), çok sofistike ... Bunu gördüğümde denemek zorunda kaldığımı biliyordum. Ve hayal kırıklığına uğramadım. Çünkü bu duygusal, gizemli, karanlık, seksi ve kendinden emin olan bayanlar için... İnce ama güçlü, gece vakti ve sevgilinizle birlikteyken şiddetle tavsiye edilir. Paloma Picasso'nun parfümü
Neden bu parfümu avondan kaldırdılar?
Sıcak ve rahat. Şehvetli ve aşırı değil. Portakal / şakayık kombinasyonunu seviyorum. İlk başta biraz kuvvetli görünüyor ama cildinizin sıcaklığı ile evcilleşiyor. Çok pürüzsüz ve rahatlatıcı hale geliyor. Her fırsatta her gün giyeceğim bir şey değil. Ama seviyorum.
Erkek arkadaşımın favorisi. Egzotik, kadınsı, güçlü ve şehvetli kokuyor. Gizemli, güçlü ve seksi bir kadın tarafından giyilecek bir parfüm. Kişiliğinize uygun değilse denemeyin bile. Uzun bir süre dayanır. Cesursanız ve erkekleri tahmin etmeyi seviyorsanız, bu sizin için özel bir ürün olabilir ...
Egzotik ve oldukça güçlü bir koku. Ağır bir biber kokusu ile başlar ve sonra sıcak ve müstehcen şekilde size döner. Kesinlikle oryantal. Akşamları en iyi giyilen ancak gün boyunca kullanılamayacak bir koku. Şişeyi seviyorum ve koku 10/6 diyebilirim.
Bir koku hakkında olumsuz şeyler söylemek beni üzüyor. Bana göre, sadece hava spreyi yani oda kokusu kokuyor. Özel bir şey yok. Kesinlikle neyin ödendiğine değecek bir şey de yok. O kadar para neye verildi arkadaş :D Utanç kokusu çünkü gerçekten Ambre, Nuit ve Absynthe mükemmel ötesi modeller ama bu modelden uzak duracağım.
Taze meyveli çiçek. Hoş ama daha ilginç olacağını düşündüm. Benim için hayal kırıklığı. Ben bunu denemek için sabırsızlanıyordum. Pişman oldum.
Şişenin tasarımını da seviyorum. Lacroix birçok güzel parfüm üretti ve bu benim favorim.
Şakayık ile ilgili bir sorununuz varsa, bu kokudan uzak durun. Parfümlerdeki bazı notalara dayanamıyorum. Bu parfüm baştan sona bana şakayık şakayık... Yani başka bir notası hissedilmiyor mu yoksa şakayık çok baskın da diğerlerini mi hissettirmiyor halen çözemedim. Bir daha almam.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER