Avon City Rush Glamour Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Orkide

Orkide

Sandal ağacı

Sandal ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 66

orta nota oranı
Orta Nota

% 24

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

66

18-50

2013

1820

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 33

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 67

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 22

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 39

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 44

GÜNDÜZ
gece

% 56

GECE

City Rush Glamour Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, City Rush Glamour parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
pembe
Denedikten sonra çok hayal kırıklığına uğradım. Kokusu çok yumuşak pudramsı ve özel bir şey değil.
pelina
Notaları kısacası çiçekler ve ormanları yansıtıyor. Onu seviyorum :)
hlya41
Bu çok güçlü bi içeriğe sahip. Çiçekler için konuşulacak olursa yoğun bir tatlılık var. Güçlü ve çiçekli. Bütün çiçekler içinde sanki mevcut. Daha önce böyle güçlü, uzun ömürlü Avon parfümü ile hiç karşılaşmadım. Çiçekleri seviyorsanız ve çiçek içeriklerini tam size göre.
happygirl
Ne kadar korkunç bir parfüm !! ilk denediğimde yarım saat sonra başım ağrıyor ve otobüs içindeyken kıyafetimi değiştirmek istiyordum. 4 saat boyunca neredeyse üzerinizde kalıyor. Aldıktan bir kaç sefer sonra hiç kullanmadım.
ayseyildiz
Güzel çiçeksi, kadınsı koku. Sarhoş edici ve bağımlılık yapıcı. Fiyatta uygun. Bence deneyin.
guler
Oldukça güzel ve hoş. Parfüm için özel bir fikriniz yoksa ve tatlı çiçeklerin hayranıysanız, bu güzel bir seçenek olabilir.
princess
Çokta öyle aman aman bir şey değil. Daha iyi modelleri var Avon un.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.