Avon Class Act Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Fesleğen

Fesleğen

Kekik

Kekik

Adaçayı

Adaçayı

Yasemin

Yasemin

Ardıç

Ardıç

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Meşe likeni

Meşe likeni

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 36

alt nota oranı
Alt Nota

% 24

63

20-60

2002

2614

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 56

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 44

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 28

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 39

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 39

GÜNDÜZ
gece

% 61

GECE

Class Act Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Class Act parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir11408
Cok beğenerek kullandığım bir parfümdü.. uzun zamandır hicbiryerden tedarik edemiyorum.. dogayı seven biri olrak beni tatmin ettigi aşikar
misafir17134
bulamıyorum böyle bir parfüm nasıl üretimden kaldırılır.
misafir28555
Bu parfümü seviyorum ve almak istiyorum.
misafir3554
Bu parfümü bulamayan arkadaşlara alberto sego zeugma modelini öneririm. Daha kaliteli ve aynı segment bir parfüm.
misafir27678
Bulan olursa 3 şişe alacağım o kadar aramama rağmen bulamadım. Beğendiğim bir parfüm.
KnnBaykal
Class Act harika bir meyve kokusu. Şimdi bulmak inanın çok zor. Yine bir şişe almayı düşünüyorum ama internet te dahi bulamadım. Sevdiğim özel Avon erkek parfümlerinden biri. Burdaki içeriklerine bakınca şaşırmadım desem yeridir. Ben meyve kokusu alıyorum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.