Avon Crystal Aura Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Crystal Aura Bayan Parfüm

Avon Crystal Aura çok yönlü dikdörtgen bir şişe içinde sofistike ve meyveli çiçek kokusu. Üstteki notalarda sulu yıldız meyvesi ve pırıltılı kristal aldehitler, ametist gülü ve osmantuslar çiçeğinin karışımı ile size sunulmaktadır. Orta notasında harika bir açılım yapan koku egzotik Brezilyalı laranjinha ahşap ve şehvetli misk ile göz kamaştırıcı parlaklığını mükemmel şekilde yansıtan bir karışım oluşturur. Parfüm 2006 yılında Crystal Aura adı ile Bruno Jovanovich tarafından oluşturuldu.

Üst Nota
Yıldız meyvesi

Yıldız meyvesi

Osmantuslar

Osmantuslar

Gül

Gül

Orta Nota
Misk

Misk

Alt Nota
Odunsu notalar

Odunsu notalar

Avon Crystal Aura Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Crystal Aura Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 52 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 74 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 76 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
74%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
76%
52 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
65%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
35%
26 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
46%
Parfüm geceye uygun
GECE
54%
26 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
52%
Orta Nota
38%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
12%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
35%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
31%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
23%
26 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-55 Yaşlar için uygun
2006 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 65
11388 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Crystal Aura Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
59 Puan Aldı

Avon Crystal Aura Bayan Parfüm Yorumları

Lütfen tekrar çıkarın lütfeeeennn
Müşterime özelliklerini paylaşırken yorumlarınızı gördüm ne çok arayan varmış bende 2 adet vardı bu üründen sanırım türkiyedeki nadir parfümlerden
Lütfen yeniden uretilsin lutfen
Ne zaman geri gelir 12 yıldır bekliyorum, hiçbir koku senin gibi olamadı crystal aura.
En güzel parfümünüzü nasıl kaldırdınız piyasadan hayret.. Yıllardır acaba yeniden satışı başlar mı diye bakıyorum, gene hayal kırıklığı :/
Lutfen ama lutfen artik geri gelsin şahane bir parfümü vardi oda artik yok kutfen yetkililer.gelsina rtik insatagramda cristian louriks i bukdum.msj attim.ama.oda donmedi parfümu üreten şahis var omada yazin kizlar
Keşke yeniden üretse parfümü üretmedigi için avondan artık hiçbir ürün almıyorum defalarca üretmesi için talepte oluşturduk ama Avon bizi dikkate almıyor belli ki. Üretse resmen stok yapacağım
Ama artık gelsin ya gelsinnnnn lütfen o kadar yorum var gelsin artk gelsinnnnnn
Lütfen geri gelsin kristal parfüm benim kokum o😊
Lütfen geri gelsin kristal aura cok cok sevdigim.parfümdu neden hala yok
Yıllardır kullandım.tekrar kulllanmayi çok isterim.Lütfen tekrar üretin eve stok yapacam 😊
Belki de tek işe yarar parfümünüz buydu. Onu da üretimden kaldırdınız.
Tekrar satışa sunulsun
Şu parfümü tekrar üretin allah aşkına neden üretilmiyor çok severek kullanıyordum 😔
En son 2006 yılında kullandım, sonrasında ne yazık ki bulamadım.. Üretilmediğini öğrendim.. Hala şişesini ve dibindeki parfümü saklıyorum:( lütfen yeniden üretilsin...
Tekrar üretilmeli hep bu kokuyu arıyorum ama malesef yok.
benimde çok beğendiğim bir parfümdu bende yıllardır kataloglarda bu parfümü arıyorum.lutfen yeniden üretin
crystal aura parfüm avon en iyi parfümlerindendi neden satışı yok hiç anlamıyorum bence çok büyük kayıp avon için. Ben yıllardır bu parfümü arıyorum her avon kataloğunda. Lütfen yeniden üretin.
Şimdiye kadar kullandığım tenime uyan en iyi parfümdü.. satıştan kalkması çok üzücü.. arayıp bulamadığım bir parfüm.. keşke yeniden üretilse
Artık neden satılmıyor en sevdiğim kokuydu avon dan almayı bıraktım artık, parfüm kaldırıldıktan sonra
Mukemmel bir parfüm nerde bulabirim
Bu parfüm müthişti nasıl kaldırılır üretimden yıllarca bekledim başka parfüm beğenemiyorum lütfen tekrar üretime geçilsin lütfen lütfen
Uzun zaman bıkmadan kullandığım tenimle bağdaşan bulmakta güçlük çektiğim parfüm...Kokusu müthiş. Tekrar çıkarılmasını istiyorum.
Bu parfümün kokusunu seviyorum. Çok taze ve tatlı ama çok tatlı değil. Şişe de güzelmiş.
Bu parfüme aşığım! İlk başta normal çiçek kokusu olduğunu düşündüm ama birkaç kez denedikten sonra aşık oldum. Bir yıl boyunca her gün kullanıyorum ve sıkılmadım. Çok güzel, romantik, tatlı taze koku. Çevremdeki herkes seviyor.
Bu kokuyu gerçekten çok arıyorum. İlk patlamada keskin bir karabiber aldım, ama gerçekten hoş bir temiz kokuya dönüşüyor. Bazı Avon parfümleri (şaşırtıcı bir şekilde) gerçekten olağanüstü. Crystal Aura bunlardan biri. Yumuşacık ve tertemiz.
Kadınsı ...... bu kokuyu tanımlamanın en iyi yolu budur. Çok yumuşak, sofistike, güzel. Ayrıca 8-9 saat sürecek. Deneyin. Bulursanız almayanı döverler.
Bu, Ralph Lauren Romance'nin solgun bir biberin arka planında yer aldığını hatırlatan, kristal berraklığında bir çiçek patlaması. Çiçekler seksi ve temiz kokulu. Burada kesinlikle bazı misk kokuları alıyorum. Sabunlu ya da tozlu olan hiçbir şey yok. Avon'dan daha pahalı olması gerektiği gibi kokuyor. Paket kesinlikle Avon programındaki diğer ürünlerde daha pahalı görünüyor. Chanel şişeleri gibi cam dikdörtgen şişe. Her şeyi ile 10 numara parfümdü.
Bu, pırıl pırıl ve çiçeklerin neye benzediğini yakalamayı başaran pürüzsüz ve çiçeksi harika avon parfümü. Onu çok seviyorum. Ben büyük bir parfüm aşığıyım ve giydiğim şey hakkında çok titizim. Son zamanlarda pahalı kokan ama olmayan bir şey arıyordum. Bu parfüm o kadar güzel kokuyor ki, onu ilk defa uyguladığımda kendimi koklamaktan vazgeçemedim. Bunun kokusunun üç katına mal olan kokuları aldım ama yanından geçemezler. Üstelik süper güçlü ve kalıcı. Geri gelsin...
Bu ne güzel bir parfüm. Temiz, taze çiçek kokusu. Koklamadan denemeden aldım ve iyi ki almışım.. Bu kesinlikle pahalı görünüyor ve pahalı kokuyor. Kuru aşağı kokular duştan çıktığınız zaman rahatlatıcı hal gibi. Bir tatlılık hissi ile sabunlu bir şekilde kokuyor. Süper bence..
Taze ve temiz ve ayrıca sofistike. Yeni favorim. İyi kalıcı güç de. Keşke bu kokuyla bir oda spreyi yapsalar.
İlk başta bunu sevdim - koku temiz
Bu tip bir kokuyu bulmak için çok uğraştım. Ama piyasada artık bulamıyorum. ÇILDIRACAĞIMMM.. Ayda yılda bir güzel parfüm bulurum beğenirim oda kalkar. Bu kokuyla ilgili konuşmak istersek tertemiz bir koku. Rahatsız edici olmayan sulu bir notaya sahip. Biraz ayırt edici. Her zaman olduğu gibi, Avon için uygun fiyat daha da albenisini arttırıyor. Kalıcılık mükemmel.
Avon için bu koku yüksek sınıf kokuyor. Her kullandığımda insanlar üst düzey bir koku olduğunu düşünüyor. Eşsiz bir kokusu var. Meyve ile karıştırılmış keskin, biberli bir alt tonla başlıyor. Daha sonra harika kalma gücüne sahip temiz, sulu meyve kokusuna dönüşür. Ayrıca şişe güzel.
Bu şu anki şu andaki parfümüm - kokusu ve nispeten ucuz fiyatını seviyorum. Parlak, taze ve genç -ama çok tatlı değil ( şeker gibi kokan parfümleri sevmiyorum) - ve bana bir baş ağrısı yapmadı. Giydiğimde sık sık iltifat aldım. Kesinlikle tekrar satın alacağım. Avon'un yakında herhangi bir zamanda yeniden üreteceğini umuyorum. Üretimden kalkması saçmalığı da nedir yahu. Altenatif ararsanız alberto sego zafira modeli de muhteşem.
Bu koku benim düşüncemde neredeyse mükemmel olan ürünlerden biridir. Meyveli, çiçekli ve taze, temiz kokular kategorisine girer. Benzerlerinden üstündür. Spreyı sıktığınız zaman, en muhteşem aroması sizi çevreler ve kuruduktan sonra da hala harika bir koku devam ediyor. Mükemmel. Ambalaj, fiyat, kalite ile ilgili herhangi sorun yok ve en yüksek notumu bu Avon modeline veriyorum. Kesinlikle tekrar satın alacağımı düşünüyorum. Bu koku o kadar güzel ki, kötü bir günde bile ruhlarınızı havaya uçurur ve tüm dünyanın iyi olduğunu düşünmenizi sağlar. Güzel şişesi de cabası. Kesinlikle denemelisiniz.
Çok kabarcıklı, ama özellikle tatlı değil.
Tamam güzel hoş bir koku oldu ama beni kalbimden vuramadı. Ortalama bir parfüm olarak yorumlayabilirim.
Kristal Aura, her türlü duruma uygun, akşam kokusuna ışıltılı bir hediye. Birlikte güzelce bir araya gelen gül, biber, misk ve meyve anlaşmaları var ve 8 saatliğine sizinle beraber. Avon'un bunu durdurması ne yazık ki çok kötü bir durum.
Bu baştan çıkarıcı, kadınsı bir koku. Mızmız, pembe ve odunsu. Çok karmaşık olmadan çok ilginç. Onu seviyorum ve kalıcı güç de gerçekten süper.
Bu kokuyu, bir test versiyonu denedikten sonra aldım ve beğendim. 2 kullanımdan sonra, bir iş arkadaşım birdenbire kimsenin bu kadar hoş bir erkek parfümünün olmadığını ve markasını çok merak ettiğini belirtince, ölecek gibi oldum ve o zamandan beri kullanmadım :D
Beğeni için fazla tatlı değil. Biraz daha tatlandırmak için onunla karıştırılacak bir şeyler bulacağım :D Ara sıra tatlı esanslarla birlikte denemek eğlenceli olacak gibi duruyor.
Avon, mükemmel harika kokuları bırakma konusunda uzman. Geriye ne kadar saçma sapan koku var hala imalatı devam ediyor. Seni seviyorum Crystal Aura, lütfen bir gün geri gel.
Bu koku uzun süredir üretimi kesildi ve ne kadar güçlü olduğunu hatırlıyorum. Aynı zamanda meyveli, çiçeksi, odunsu, acı ve tatlı karışımı özel bir esansa sahipti. Fakat inanıyorum ki en önemli notası içerisindeki özel çiçeklerdi. Takdir edilecek bir parfüm.
Taze, temiz, suda yaşayan bir koku olarak tanımlayabilirim. Çok rahatsız edici bir koku değil. Yıllarca şişe şişe aldım. Sık sık kullanmam ama onunla sonunda 8 yıl bitti. Maalesef kullanımdan kaldırıldı. Avon için bence büyük hata. Ben bulamıyorum.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER