Avon Crystal Aura Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm

Yıldız meyvesi

Yıldız meyvesi

Osmantuslar

Osmantuslar

Gül

Gül

Misk

Misk

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 52

orta nota oranı
Orta Nota

% 38

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

65

20-55

2006

6875

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 70

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 30

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 9

İLKBAHAR
yaz

% 30

YAZ
sonbahar

% 35

SONBAHAR
kış

% 26

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 52

GÜNDÜZ
gece

% 48

GECE

Crystal Aura Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Crystal Aura parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir12512
Keşke yeniden üretse parfümü üretmedigi için avondan artık hiçbir ürün almıyorum defalarca üretmesi için talepte oluşturduk ama Avon bizi dikkate almıyor belli ki. Üretse resmen stok yapacağım
misafir5921
Ama artık gelsin ya gelsinnnnn lütfen o kadar yorum var gelsin artk gelsinnnnnn
misafir9201
Lütfen geri gelsin kristal parfüm benim kokum o😊
misafir24853
Lütfen geri gelsin kristal aura cok cok sevdigim.parfümdu neden hala yok
misafir29558
Yıllardır kullandım.tekrar kulllanmayi çok isterim.Lütfen tekrar üretin eve stok yapacam 😊
misafir4428
Belki de tek işe yarar parfümünüz buydu. Onu da üretimden kaldırdınız.
misafir9850
Tekrar satışa sunulsun
misafir454
Şu parfümü tekrar üretin allah aşkına neden üretilmiyor çok severek kullanıyordum 😔
misafir6525
En son 2006 yılında kullandım, sonrasında ne yazık ki bulamadım.. Üretilmediğini öğrendim.. Hala şişesini ve dibindeki parfümü saklıyorum:( lütfen yeniden üretilsin...
misafir3952
Tekrar üretilmeli hep bu kokuyu arıyorum ama malesef yok.
misafir9931
benimde çok beğendiğim bir parfümdu bende yıllardır kataloglarda bu parfümü arıyorum.lutfen yeniden üretin
misafir17055
crystal aura parfüm avon en iyi parfümlerindendi neden satışı yok hiç anlamıyorum bence çok büyük kayıp avon için. Ben yıllardır bu parfümü arıyorum her avon kataloğunda. Lütfen yeniden üretin.
misafir11933
Şimdiye kadar kullandığım tenime uyan en iyi parfümdü.. satıştan kalkması çok üzücü.. arayıp bulamadığım bir parfüm.. keşke yeniden üretilse
misafir6278
Artık neden satılmıyor en sevdiğim kokuydu avon dan almayı bıraktım artık, parfüm kaldırıldıktan sonra
misafir1048
Mukemmel bir parfüm nerde bulabirim
misafir10126
Bu parfüm müthişti nasıl kaldırılır üretimden yıllarca bekledim başka parfüm beğenemiyorum lütfen tekrar üretime geçilsin lütfen lütfen
misafir10237
Uzun zaman bıkmadan kullandığım tenimle bağdaşan bulmakta güçlük çektiğim parfüm...Kokusu müthiş. Tekrar çıkarılmasını istiyorum.
misafir16429
Bu parfümün kokusunu seviyorum. Çok taze ve tatlı ama çok tatlı değil. Şişe de güzelmiş.
misafir14604
Bu parfüme aşığım! İlk başta normal çiçek kokusu olduğunu düşündüm ama birkaç kez denedikten sonra aşık oldum. Bir yıl boyunca her gün kullanıyorum ve sıkılmadım. Çok güzel, romantik, tatlı taze koku. Çevremdeki herkes seviyor.
misafir3974
Bu kokuyu gerçekten çok arıyorum. İlk patlamada keskin bir karabiber aldım, ama gerçekten hoş bir temiz kokuya dönüşüyor. Bazı Avon parfümleri (şaşırtıcı bir şekilde) gerçekten olağanüstü. Crystal Aura bunlardan biri. Yumuşacık ve tertemiz.
misafir24066
Kadınsı ...... bu kokuyu tanımlamanın en iyi yolu budur. Çok yumuşak, sofistike, güzel. Ayrıca 8-9 saat sürecek. Deneyin. Bulursanız almayanı döverler.
misafir20442
Bu, Ralph Lauren Romance'nin solgun bir biberin arka planında yer aldığını hatırlatan, kristal berraklığında bir çiçek patlaması. Çiçekler seksi ve temiz kokulu. Burada kesinlikle bazı misk kokuları alıyorum. Sabunlu ya da tozlu olan hiçbir şey yok. Avon'dan daha pahalı olması gerektiği gibi kokuyor. Paket kesinlikle Avon programındaki diğer ürünlerde daha pahalı görünüyor. Chanel şişeleri gibi cam dikdörtgen şişe. Her şeyi ile 10 numara parfümdü.
misafir25322
Bu, pırıl pırıl ve çiçeklerin neye benzediğini yakalamayı başaran pürüzsüz ve çiçeksi harika avon parfümü. Onu çok seviyorum. Ben büyük bir parfüm aşığıyım ve giydiğim şey hakkında çok titizim. Son zamanlarda pahalı kokan ama olmayan bir şey arıyordum. Bu parfüm o kadar güzel kokuyor ki, onu ilk defa uyguladığımda kendimi koklamaktan vazgeçemedim. Bunun kokusunun üç katına mal olan kokuları aldım ama yanından geçemezler. Üstelik süper güçlü ve kalıcı. Geri gelsin...
misafir26408
Bu ne güzel bir parfüm. Temiz, taze çiçek kokusu. Koklamadan denemeden aldım ve iyi ki almışım.. Bu kesinlikle pahalı görünüyor ve pahalı kokuyor. Kuru aşağı kokular duştan çıktığınız zaman rahatlatıcı hal gibi. Bir tatlılık hissi ile sabunlu bir şekilde kokuyor. Süper bence..
misafir9790
Taze ve temiz ve ayrıca sofistike. Yeni favorim. İyi kalıcı güç de. Keşke bu kokuyla bir oda spreyi yapsalar.
misafir3154
İlk başta bunu sevdim - koku temiz
misafir3430
Bu tip bir kokuyu bulmak için çok uğraştım. Ama piyasada artık bulamıyorum. ÇILDIRACAĞIMMM.. Ayda yılda bir güzel parfüm bulurum beğenirim oda kalkar. Bu kokuyla ilgili konuşmak istersek tertemiz bir koku. Rahatsız edici olmayan sulu bir notaya sahip. Biraz ayırt edici. Her zaman olduğu gibi, Avon için uygun fiyat daha da albenisini arttırıyor. Kalıcılık mükemmel.
misafir13890
Avon için bu koku yüksek sınıf kokuyor. Her kullandığımda insanlar üst düzey bir koku olduğunu düşünüyor. Eşsiz bir kokusu var. Meyve ile karıştırılmış keskin, biberli bir alt tonla başlıyor. Daha sonra harika kalma gücüne sahip temiz, sulu meyve kokusuna dönüşür. Ayrıca şişe güzel.
misafir6782
Bu şu anki şu andaki parfümüm - kokusu ve nispeten ucuz fiyatını seviyorum. Parlak, taze ve genç -ama çok tatlı değil ( şeker gibi kokan parfümleri sevmiyorum) - ve bana bir baş ağrısı yapmadı. Giydiğimde sık sık iltifat aldım. Kesinlikle tekrar satın alacağım. Avon'un yakında herhangi bir zamanda yeniden üreteceğini umuyorum. Üretimden kalkması saçmalığı da nedir yahu. Altenatif ararsanız alberto sego zafira modeli de muhteşem.
misafir9614
Bu koku benim düşüncemde neredeyse mükemmel olan ürünlerden biridir. Meyveli, çiçekli ve taze, temiz kokular kategorisine girer. Benzerlerinden üstündür. Spreyı sıktığınız zaman, en muhteşem aroması sizi çevreler ve kuruduktan sonra da hala harika bir koku devam ediyor. Mükemmel. Ambalaj, fiyat, kalite ile ilgili herhangi sorun yok ve en yüksek notumu bu Avon modeline veriyorum. Kesinlikle tekrar satın alacağımı düşünüyorum. Bu koku o kadar güzel ki, kötü bir günde bile ruhlarınızı havaya uçurur ve tüm dünyanın iyi olduğunu düşünmenizi sağlar. Güzel şişesi de cabası. Kesinlikle denemelisiniz.
misafir14100
Çok kabarcıklı, ama özellikle tatlı değil.
misafir24433
Tamam güzel hoş bir koku oldu ama beni kalbimden vuramadı. Ortalama bir parfüm olarak yorumlayabilirim.
misafir27601
Kristal Aura, her türlü duruma uygun, akşam kokusuna ışıltılı bir hediye. Birlikte güzelce bir araya gelen gül, biber, misk ve meyve anlaşmaları var ve 8 saatliğine sizinle beraber. Avon'un bunu durdurması ne yazık ki çok kötü bir durum.
misafir2279
Bu baştan çıkarıcı, kadınsı bir koku. Mızmız, pembe ve odunsu. Çok karmaşık olmadan çok ilginç. Onu seviyorum ve kalıcı güç de gerçekten süper.
hlya41
Bu kokuyu, bir test versiyonu denedikten sonra aldım ve beğendim. 2 kullanımdan sonra, bir iş arkadaşım birdenbire kimsenin bu kadar hoş bir erkek parfümünün olmadığını ve markasını çok merak ettiğini belirtince, ölecek gibi oldum ve o zamandan beri kullanmadım :D
gonca
Beğeni için fazla tatlı değil. Biraz daha tatlandırmak için onunla karıştırılacak bir şeyler bulacağım :D Ara sıra tatlı esanslarla birlikte denemek eğlenceli olacak gibi duruyor.
duyguc
Avon, mükemmel harika kokuları bırakma konusunda uzman. Geriye ne kadar saçma sapan koku var hala imalatı devam ediyor. Seni seviyorum Crystal Aura, lütfen bir gün geri gel.
derya
Bu koku uzun süredir üretimi kesildi ve ne kadar güçlü olduğunu hatırlıyorum. Aynı zamanda meyveli, çiçeksi, odunsu, acı ve tatlı karışımı özel bir esansa sahipti. Fakat inanıyorum ki en önemli notası içerisindeki özel çiçeklerdi. Takdir edilecek bir parfüm.
beren
Taze, temiz, suda yaşayan bir koku olarak tanımlayabilirim. Çok rahatsız edici bir koku değil. Yıllarca şişe şişe aldım. Sık sık kullanmam ama onunla sonunda 8 yıl bitti. Maalesef kullanımdan kaldırıldı. Avon için bence büyük hata. Ben bulamıyorum.