Avon Derek Jeter Driven Black Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Derek Jeter Driven Black Erkek Parfüm

Avon Derek Jeter Driven Black, içeriğinde Sicilya acı portakalı, İtalyan bergamotu, mandalina ve safran yanında hafif sedir, Haiti vetiveri, Avustralya sandal ağacı ve Tomboti ağacından (Spirostachys) oluşan özel bir içeriğe sahiptir. Avon'dan oryantal bir odunsu koku olup 2006 yılında siyah şişesinde sizlere sunulmaktadır.

Üst Nota
Kan portakalı

Kan portakalı

Safran

Safran

Bergamot

Bergamot

Mandalina

Mandalina

Orta Nota
Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Sedir

Sedir

Avon Derek Jeter Driven Black Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Avon Derek Jeter Driven Black Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 52 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 70 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 67 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
70%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
67%
52 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
62%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
38%
26 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
58%
Parfüm geceye uygun
GECE
42%
26 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
75%
Orta Nota
21%
Alt Nota
4%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
31%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
31%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
23%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
15%
26 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-55 Yaşlar için uygun
2007 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 61
1442 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Derek Jeter Driven Black Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
26 Adet Oy Kullanılarak
57 Puan Aldı

Avon Derek Jeter Driven Black Erkek Parfüm Yorumları

Çok seksi, çok güzel kokuyor. Zengin ve karanlık. Kocam ve ben onu seviyoruz.
Çok temiz ve taze ama şimdiye kadar benim için bahsedersek övgü ile parfümü soran yok çünkü fark edilmesi düşük.
Avon'dan güzel bir koku. Odunsu ve baharatlı. Akşam, resmi günlerde, düğün yada hoş bir siyah takım elbise ile veya sadece siyah bir spor ceket için harika. Kalıcılığı da fena değil.
Avon, odunsu kokuları iyi yapar, orası kesin. Yine de, modellerinden hiçbir şey Derek Jeter Driven Black modelindeki hoş baharatlı sandal/sedir kombinasyonunun ötesinde gerçekten hatırlanacak kadar olağanüstü değildir. Driven Black süet bir his verir ve mükemmel bir şekilde kokar.
AVON'un kesinlikle en sevdiğim "erkek" kokusu... sulu portakal rengiyle başlıyor ve birkaç dakika sonra ince bir tatlılık ve hafif bir baharat serpme içeren taze odunsu bir kokuya dönüşüyor... bu hissettiğim kokulardan biri. gündüz ya da gece giyilebilir...
Driven Black, çok dikkat çekecek ve bayanlardan iltifat aldıracak bir koku. Uzun süre kalıcı, hoş, odunsu, koyu erkeksi bir koku. Gece kullanımı için mükemmel
Bu gerçekten çok güzel kokuyor. Bir iş arkadaşım bunu giyiyor. Bir gün sonunda hangi parfümü kullandığını sordum ve ilk başta bana söylemekte tereddüt etti (muhtemelen AVON'dan olduğu için) ama bunun Driven Black by Derek Jeter olduğunu itiraf etti. Harika bir pudra kokusu ama neredeyse bu su havasına sahip. Çok taze, temiz ve baharatlı kokuyor ancak neredeyse "soğuk" diye tanımlayabileceğim şekilde kokuyor. Bu kadar garip. Bunu açıklamak zor çünkü nota piramidine katılmıyorum ama her iki durumda da, bunu lisedeki herhangi bir erkeğe, hatta daha yaşlı bir beyefendiye bile tavsiye ederim. O kadar harika. Ayrıca Avon ucuzluğunda.
DJ Black aslında çok kaliteli bir harmanı olan ve bu harmanı iyi yansıtan çok iyi bir parfüm. Bu, safranın karakterine belirli bir benzersizlik kazandırdığı hafif baharatlı odunsu bir koku. Akşamlar için daha uygun ve makul bir fiyata sahip olabilirsiniz ayrıca geçmişte bana çok iltifatlar aldırmıştır.
Aşırı güçlü olmayan bir misk. Kesinlikle kalıcı. Klas kış akşamı koleksiyonum arasında.
Bu kocamın hafta sonu / akşam kokusu ve onu seviyorum. Çoğu erkek parfümü çok yoğundur çünkü bazen koşuya çıktığımda erkeklerin kokusunu alabiliyorum ve bu bana itici geliyor. Bu black olmayan düz modeline göre bastırılmış ve kibardır. Bazı popüler erkek kokuları ısrarcı ama bu koku kimseyi etkilemeye çalışmak zorunda olmayan bir centilmen. Temiz ama jenerik olmayan bir parfüm. Sade kısacası. Ben seviyorum.
Neden bu parfümü yapmayı kokuyu kestiler. Herkesin üzerinde o kadar güzel kokuyordu ki. AVON'a kızıyorum. Umarız başka bir şirket alır ve formülü değiştirmez.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER