Kan portakalı

Kan portakalı

Safran

Safran

Bergamot

Bergamot

Mandalina

Mandalina

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 21

alt nota oranı
Alt Nota

% 4

61

20-55

2007

1129

kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 62

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 38

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 31

İLKBAHAR
yaz

% 31

YAZ
sonbahar

% 23

SONBAHAR
kış

% 15

KIŞ
gündüz

% 58

GÜNDÜZ
gece

% 42

GECE
captcha
Çok seksi, çok güzel kokuyor. Zengin ve karanlık. Kocam ve ben onu seviyoruz.
Çok temiz ve taze ama şimdiye kadar benim için bahsedersek övgü ile parfümü soran yok çünkü fark edilmesi düşük.
Avon'dan güzel bir koku. Odunsu ve baharatlı. Akşam, resmi günlerde, düğün yada hoş bir siyah takım elbise ile veya sadece siyah bir spor ceket için harika. Kalıcılığı da fena değil.
Avon, odunsu kokuları iyi yapar, orası kesin. Yine de, modellerinden hiçbir şey Derek Jeter Driven Black modelindeki hoş baharatlı sandal/sedir kombinasyonunun ötesinde gerçekten hatırlanacak kadar olağanüstü değildir. Driven Black süet bir his verir ve mükemmel bir şekilde kokar.
AVON'un kesinlikle en sevdiğim "erkek" kokusu... sulu portakal rengiyle başlıyor ve birkaç dakika sonra ince bir tatlılık ve hafif bir baharat serpme içeren taze odunsu bir kokuya dönüşüyor... bu hissettiğim kokulardan biri. gündüz ya da gece giyilebilir...
Driven Black, çok dikkat çekecek ve bayanlardan iltifat aldıracak bir koku. Uzun süre kalıcı, hoş, odunsu, koyu erkeksi bir koku. Gece kullanımı için mükemmel
Bu gerçekten çok güzel kokuyor. Bir iş arkadaşım bunu giyiyor. Bir gün sonunda hangi parfümü kullandığını sordum ve ilk başta bana söylemekte tereddüt etti (muhtemelen AVON'dan olduğu için) ama bunun Driven Black by Derek Jeter olduğunu itiraf etti. Harika bir pudra kokusu ama neredeyse bu su havasına sahip. Çok taze, temiz ve baharatlı kokuyor ancak neredeyse "soğuk" diye tanımlayabileceğim şekilde kokuyor. Bu kadar garip. Bunu açıklamak zor çünkü nota piramidine katılmıyorum ama her iki durumda da, bunu lisedeki herhangi bir erkeğe, hatta daha yaşlı bir beyefendiye bile tavsiye ederim. O kadar harika. Ayrıca Avon ucuzluğunda.
DJ Black aslında çok kaliteli bir harmanı olan ve bu harmanı iyi yansıtan çok iyi bir parfüm. Bu, safranın karakterine belirli bir benzersizlik kazandırdığı hafif baharatlı odunsu bir koku. Akşamlar için daha uygun ve makul bir fiyata sahip olabilirsiniz ayrıca geçmişte bana çok iltifatlar aldırmıştır.
Aşırı güçlü olmayan bir misk. Kesinlikle kalıcı. Klas kış akşamı koleksiyonum arasında.
Bu kocamın hafta sonu / akşam kokusu ve onu seviyorum. Çoğu erkek parfümü çok yoğundur çünkü bazen koşuya çıktığımda erkeklerin kokusunu alabiliyorum ve bu bana itici geliyor. Bu black olmayan düz modeline göre bastırılmış ve kibardır. Bazı popüler erkek kokuları ısrarcı ama bu koku kimseyi etkilemeye çalışmak zorunda olmayan bir centilmen. Temiz ama jenerik olmayan bir parfüm. Sade kısacası. Ben seviyorum.
Neden bu parfümü yapmayı kokuyu kestiler. Herkesin üzerinde o kadar güzel kokuyordu ki. AVON'a kızıyorum. Umarız başka bir şirket alır ve formülü değiştirmez.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm