Avon Derek Jeter Driven Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Derek Jeter Driven Erkek Parfüm

Avon Derek Jeter Driven erkekler için aromatik fougere kokusu. Derek Jeter Driven 2006 yılında piyasaya sürüldü. En iyi üst notaları baharatlar, greyfurt ve meşe; Orta notalarda lavanta, nergis, nane ve kakule; Temel alt notalar misk ve bambu içerir. Bu parfüm FiFi Ödülü En İyi Ambalaj kategorisinde başarı sağlamıştır.

Üst Nota
Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

Greyfurt

Greyfurt

Meşe likeni

Meşe likeni

Orta Nota
Lavanta

Lavanta

Nane

Nane

Kakule

Kakule

Alt Nota
Misk

Misk

Bambu

Bambu

Avon Derek Jeter Driven Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Avon Derek Jeter Driven Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 52 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 69 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 70 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
69%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
70%
52 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
50%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
50%
26 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
50%
Parfüm geceye uygun
GECE
50%
26 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
65%
Orta Nota
27%
Alt Nota
8%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
35%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
19%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
23%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
23%
26 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2013 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 65
1470 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Derek Jeter Driven Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
26 Adet Oy Kullanılarak
58 Puan Aldı

Avon Derek Jeter Driven Erkek Parfüm Yorumları

Sonuçta iyi bir fiyat için oldukça sağlam bir koku. Bu koku aslında gerçekten hoş ve bu fiyata bu konuda tartışılmaması lazım. Verilen para kadar eleştiri yapmak lazım. İyi bir performans sergiliyor. Cüzdanınızı öldürmeyecek ve harika kokacak bir parfüm arıyorsanız işte budur. Size güzel koktuğunuz söylenecek ve su gibi olmasına rağmen çoğu su bazlı okyanus vari tarz kokulardan biraz farklı. Ayrıca bu harika bir başlangıç ​​kokusu. Bununla birlikte, çığır açıcı bir şey değil ve diğer insanların burnuna hoş geliyor ancak gerçekten öne çıkacak ve insanları şaşırtacak bir şey arıyorsanız, o zaman başka bir koku bakın. Koku üzerine konuşur isek taze, hafif tatlı, hafif odunsu, sulu, temiz bir koku türüdür. Bunda, kendine has bir kokusu olduğu için tuhaf bir şekilde göze çarpan belirli bir notayı seçmek benim için zor. Farklı olmasına rağmen, yine çığır açıcı değil ve sadece hoş, güvenli bir koku. 4-6 saat arasında herhangi bir yerde kalıcılığı gidiyor. Bu kokuyu 10 üzerinden 7 olarak değerlendirebilirim.
Bu kocamın ofisine giderken kullandığı kokusu ve bu amaç için kesinlikle mükemmel bir tercih. Temiz ve zararsız ama yine de belirgin. Taze ama sabunlu değil. Bu, kulüpte bir kadının yüzüne tokat atacak türden bir koku değil. Cilde yakın oturuyor ama uzun bir günün sonunda bile birbirimize sarılırsak veya yakın geçersek parfümün kokusunu hala alabiliyorum.
Bunun 90'ların sonunda ya da 2000'de çıktığına almıştım. Çok eskilerin parfümü bu. Bundan 2 şişe almıştım, çok severek kullandım. Keşke hala satsalar.
Bu benim lise parfümlerimden biriydi. Sadece elimdekilerden biri olduğu için kullanıyordum. Kız arkadaşım kesinlikle bundan hoşlanmadı.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER