Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

Greyfurt

Greyfurt

Meşe likeni

Meşe likeni

Lavanta

Lavanta

Nane

Nane

Kakule

Kakule

Misk

Misk

Bambu

Bambu

üst nota oranı
Üst Nota

% 65

orta nota oranı
Orta Nota

% 27

alt nota oranı
Alt Nota

% 8

65

20-60

2013

1140

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 35

İLKBAHAR
yaz

% 19

YAZ
sonbahar

% 23

SONBAHAR
kış

% 23

KIŞ
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE
captcha
Sonuçta iyi bir fiyat için oldukça sağlam bir koku. Bu koku aslında gerçekten hoş ve bu fiyata bu konuda tartışılmaması lazım. Verilen para kadar eleştiri yapmak lazım. İyi bir performans sergiliyor. Cüzdanınızı öldürmeyecek ve harika kokacak bir parfüm arıyorsanız işte budur. Size güzel koktuğunuz söylenecek ve su gibi olmasına rağmen çoğu su bazlı okyanus vari tarz kokulardan biraz farklı. Ayrıca bu harika bir başlangıç ​​kokusu. Bununla birlikte, çığır açıcı bir şey değil ve diğer insanların burnuna hoş geliyor ancak gerçekten öne çıkacak ve insanları şaşırtacak bir şey arıyorsanız, o zaman başka bir koku bakın. Koku üzerine konuşur isek taze, hafif tatlı, hafif odunsu, sulu, temiz bir koku türüdür. Bunda, kendine has bir kokusu olduğu için tuhaf bir şekilde göze çarpan belirli bir notayı seçmek benim için zor. Farklı olmasına rağmen, yine çığır açıcı değil ve sadece hoş, güvenli bir koku. 4-6 saat arasında herhangi bir yerde kalıcılığı gidiyor. Bu kokuyu 10 üzerinden 7 olarak değerlendirebilirim.
Bu kocamın ofisine giderken kullandığı kokusu ve bu amaç için kesinlikle mükemmel bir tercih. Temiz ve zararsız ama yine de belirgin. Taze ama sabunlu değil. Bu, kulüpte bir kadının yüzüne tokat atacak türden bir koku değil. Cilde yakın oturuyor ama uzun bir günün sonunda bile birbirimize sarılırsak veya yakın geçersek parfümün kokusunu hala alabiliyorum.
Bunun 90'ların sonunda ya da 2000'de çıktığına almıştım. Çok eskilerin parfümü bu. Bundan 2 şişe almıştım, çok severek kullandım. Keşke hala satsalar.
Bu benim lise parfümlerimden biriydi. Sadece elimdekilerden biri olduğu için kullanıyordum. Kız arkadaşım kesinlikle bundan hoşlanmadı.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm