Avon Extraordinary Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Extraordinary Bayan Parfüm

Avon Extraordinary, köpüklü şampanya ve kremalı çikolatalı şekerlerin muhteşem bir çiçekli oryantal bileşimidir. Çok keyifli, iyimser ve kadınsı bir koku. Her vesileyle her günü özel bir fırsat olarak seçecekseniz ve her bir elbise stiliyle - mavi kot pantolon, ofis elbisesi, parti elbisesi ... hepsine uyum gösterebilen nadir bir parfüm. En iyi üst notaları kompozisyonda sıradışı ve aynı zamanda cazip bir içeriğe sahip. Greyfurt ve mandalina ile birlikte diğer narenciye notaları ve guava meyveli notalası yanında biberlerin yumuşak fısıltısı ve göz kamaştırıcı şampanya notaları ile özel bir koku. Kalp yani orta notasında egzotik, derin ve zengindir içerikli orkideden, altın zencefil çiçeğinden ve tatlı çikolata ile süslenmiş lotus çiçeğinden bahsedilir. Sıcak kadifemsi tabaka olan alt notasında kremsi vanilyanın yanında sandal ağacı ve misk de bulunur. Parfüm 2005 yılında sunuldu. Bu kokunun arkasındaki burun Harry Fremont.

Üst Nota
Karabiber

Karabiber

Ahududu

Ahududu

Greyfurt

Greyfurt

Mandalina

Mandalina

Orta Nota
Manolya

Manolya

Zencefil

Zencefil

Orkide

Orkide

Bitter çikolata

Bitter çikolata

Alt Nota
Lotus

Lotus

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Paçuli

Paçuli

Vanilya

Vanilya

Avon Extraordinary Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Extraordinary Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 52 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 76 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 71 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
76%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
71%
52 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
70%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
30%
27 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
54%
Parfüm geceye uygun
GECE
46%
26 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
44%
Orta Nota
28%
Alt Nota
28%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
15%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
42%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
12%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
31%
26 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-50 Yaşlar için uygun
2005 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 65
8161 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Extraordinary Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
67 Puan Aldı

Avon Extraordinary Bayan Parfüm Yorumları

Bu parfümün kaldırılması kadar saçma bir şey yapmamıştır Avon. Bu kadar ürün içinde en tutulanlardan birini kaldırmak delilik. Geri gelmeli kesinlikle
10 sene avon ürünleri sattim ve bu parfüm efsaneydi.tekrar satisa sunulmasini istiyorum 🙏🙏
Yıllarca bekliyorum bu parfümü neden üretimi yok
her ay bir umut katolog'a bakıyorum parfüm için neden artık satmıyorsunuz o kadar seviyordum ki kaç sene geçti üzerinden bir umut bekliyorum
Buna muadil olan bir parfüm var mı acaba ?
Lütfen yeniden lütfen....
Senelerce Severek kullandığım bir parfümdü yeniden üretilsin lütfen lütfen
Bu parfümü yeniden üretmeliler kesinlikle yok satar.ben senelerce kullandım memnundum🤲
Benzer bir parfüm bulsam parasına bakmadan kullanırım ancak maalesef hiçbir yerde benzeri dahi yok. Keşke yeniden üretseler yada bir marka benzerini çıkartsa inanın yok satar
Harika bi koku. Uzun süre kullandım. Taki üretimden Kalkan’a kadar. Avon bu parfümü Yeniden üretip piyasaya sürmeli
Bu parfüm yeniden üretilmeli ve kaldırılmamalı. Bu durum derhal düzeltilmeli.
Böyle bir parfümü Avon niye üretmiyor artık anlamıyorum şimdiki avon parfümleri hiçbiri güzel değil ama bu muhteşemdi geri dön extraordinary geri dön
Keşke yeniden üretilse😟
Çok sentetik tatsız bir şekilde kokuyor. Gerçekten çikolata gibi kokmuyor. Portakallar rezalet. Püskürtmeden 5 dakika sonra neredeyse kokuyu kaybettim. Kalıcılık ve farkedilirlik inanılmaz derecede düşük. Hafif koku desem öyle de değil ama bu kokunun ilk açılışı sonrası verdiği etki yanında bu kısa süreli başarısı beni şaşırttı. Benim için Extraordinary bir hayal kırıklığı oldu. Sentetik saçma sapan karmaşık bir parfüm işte.
Çikolata notası beni bu modeli kullanmam için resmen kandırdı ve ikna etti. Ben sevdim.
"Bu muhteşem! Baharatlar içeren çikolata yanında çiçekler ve narenciye... Güzel koku. Üstelik bedavadan da ucuz :D
Yaklaşık iki yıl sonra yine bu kokuyla buluştum. Şimdi onu tarif etmem için daha iyi bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum. Olağanüstü bir parfüm olan Avon'un bu kokusunun, niş kokular arasında olması gerekiyor.
Güzel bir açılışa sahip ancak hızla tuhaf bir kokuya bürünüyor. Kötü de denilemez bu kokuya ama enteresan bir şekilde ilk kokudan çok farklı hale geliyor. Çikolata notası donuk. Bayatlamış ucuz şeker gibi değişik bir şey yani. Orman notalarını hissetmeniz birazcık zaman alıyor ama sonra açıkça sentetik bir hale geliyor. Genel olarak sentetik ve ucuz kokuyor. Ben güzel dersen bu modele sizi yanıltmış olurum.
Bu kokuyu seviyorum ve kullandığım günde birçok övgü ile karşılaşıyorum. Tenimde birkaç saat kalıyor. Çok güzel ve sıcak bir kokudur. İlk şişeyi aldım, güçlü biber notası yüzünden umursamadım. Parfüm 10 kez püskürtülmesinden sonra, güçlü biber kokusu kayboldu ve geride kalan lezzetli kokuyu benimsemeye başladım. Anlatılacak bir koku değil denemeniz gerekiyor.
Bugün Extraordinary modelini yeni aldım. Açılış biraz sert ... biber / zencefil ..? sanki bu iki nota üzerine yoğunlaşılmış. Ama çok hızlı bir şekilde yok oluyor bu sertlik ayrıca notalar. Daha sonra çikolata / portakal kokusu aldığını belirteyim. En son paçuli / vanilya içeri sizi selamlayacak. Kesinlikle son bitiş notaları olan bu iki değer çok ağır değil .... Sandal ağacı her şeyi yumuşatıyor ... Buna rağmen Extraordinary , odunsu / baharatlı demeyeceğim. Ahududu, hafif tatlılığa destek veriyor. Sanırım çoğunlukla bir çikolata / kakao / mandalina kokusu olarak alabilirsiniz. Bu kokuyu gerçekten çok sevdim. Bu aşırı derecede ağır / tatlı bir koku değil. Fiyatı da bizim burada sudan ucuz. Heryerde farklı fiyatlar var ama çok para vermeyiniz. İnternet üzerinden de bulabilirsiniz uygun fiyatlarda. Denemeye inanın değer. Çünkü çok kaybedeceğiniz bir paraya satılmıyor.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER