Avon Extraordinary Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Karabiber

Karabiber

Ahududu

Ahududu

Greyfurt

Greyfurt

Mandalina

Mandalina

Manolya

Manolya

Zencefil

Zencefil

Orkide

Orkide

Bitter çikolata

Bitter çikolata

Lotus

Lotus

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Paçuli

Paçuli

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 44

orta nota oranı
Orta Nota

% 28

alt nota oranı
Alt Nota

% 28

65

20-50

2005

4053

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 79

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 21

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 17

İLKBAHAR
yaz

% 44

YAZ
sonbahar

% 11

SONBAHAR
kış

% 28

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 61

GÜNDÜZ
gece

% 39

GECE

Extraordinary Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Extraordinary parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir19613
Bu parfümü yeniden üretmeliler kesinlikle yok satar.ben senelerce kullandım memnundum🤲
misafir15727
Benzer bir parfüm bulsam parasına bakmadan kullanırım ancak maalesef hiçbir yerde benzeri dahi yok. Keşke yeniden üretseler yada bir marka benzerini çıkartsa inanın yok satar
misafir11344
Harika bi koku. Uzun süre kullandım. Taki üretimden Kalkan’a kadar. Avon bu parfümü Yeniden üretip piyasaya sürmeli
misafir335
Bu parfüm yeniden üretilmeli ve kaldırılmamalı. Bu durum derhal düzeltilmeli.
misafir20513
Böyle bir parfümü Avon niye üretmiyor artık anlamıyorum şimdiki avon parfümleri hiçbiri güzel değil ama bu muhteşemdi geri dön extraordinary geri dön
misafir5786
Keşke yeniden üretilse😟
nur
Çok sentetik tatsız bir şekilde kokuyor. Gerçekten çikolata gibi kokmuyor. Portakallar rezalet. Püskürtmeden 5 dakika sonra neredeyse kokuyu kaybettim. Kalıcılık ve farkedilirlik inanılmaz derecede düşük. Hafif koku desem öyle de değil ama bu kokunun ilk açılışı sonrası verdiği etki yanında bu kısa süreli başarısı beni şaşırttı. Benim için Extraordinary bir hayal kırıklığı oldu. Sentetik saçma sapan karmaşık bir parfüm işte.
halime
Çikolata notası beni bu modeli kullanmam için resmen kandırdı ve ikna etti. Ben sevdim.
gonca
"Bu muhteşem! Baharatlar içeren çikolata yanında çiçekler ve narenciye... Güzel koku. Üstelik bedavadan da ucuz :D
Elissa
Yaklaşık iki yıl sonra yine bu kokuyla buluştum. Şimdi onu tarif etmem için daha iyi bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum. Olağanüstü bir parfüm olan Avon'un bu kokusunun, niş kokular arasında olması gerekiyor.
feriha
Güzel bir açılışa sahip ancak hızla tuhaf bir kokuya bürünüyor. Kötü de denilemez bu kokuya ama enteresan bir şekilde ilk kokudan çok farklı hale geliyor. Çikolata notası donuk. Bayatlamış ucuz şeker gibi değişik bir şey yani. Orman notalarını hissetmeniz birazcık zaman alıyor ama sonra açıkça sentetik bir hale geliyor. Genel olarak sentetik ve ucuz kokuyor. Ben güzel dersen bu modele sizi yanıltmış olurum.
derya
Bu kokuyu seviyorum ve kullandığım günde birçok övgü ile karşılaşıyorum. Tenimde birkaç saat kalıyor. Çok güzel ve sıcak bir kokudur. İlk şişeyi aldım, güçlü biber notası yüzünden umursamadım. Parfüm 10 kez püskürtülmesinden sonra, güçlü biber kokusu kayboldu ve geride kalan lezzetli kokuyu benimsemeye başladım. Anlatılacak bir koku değil denemeniz gerekiyor.
Begum
Bugün Extraordinary modelini yeni aldım. Açılış biraz sert ... biber / zencefil ..? sanki bu iki nota üzerine yoğunlaşılmış. Ama çok hızlı bir şekilde yok oluyor bu sertlik ayrıca notalar. Daha sonra çikolata / portakal kokusu aldığını belirteyim. En son paçuli / vanilya içeri sizi selamlayacak. Kesinlikle son bitiş notaları olan bu iki değer çok ağır değil .... Sandal ağacı her şeyi yumuşatıyor ... Buna rağmen Extraordinary , odunsu / baharatlı demeyeceğim. Ahududu, hafif tatlılığa destek veriyor. Sanırım çoğunlukla bir çikolata / kakao / mandalina kokusu olarak alabilirsiniz. Bu kokuyu gerçekten çok sevdim. Bu aşırı derecede ağır / tatlı bir koku değil. Fiyatı da bizim burada sudan ucuz. Heryerde farklı fiyatlar var ama çok para vermeyiniz. İnternet üzerinden de bulabilirsiniz uygun fiyatlarda. Denemeye inanın değer. Çünkü çok kaybedeceğiniz bir paraya satılmıyor.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.