Karabiber

Karabiber

Ahududu

Ahududu

Greyfurt

Greyfurt

Mandalina

Mandalina

Manolya

Manolya

Zencefil

Zencefil

Orkide

Orkide

Bitter çikolata

Bitter çikolata

Lotus

Lotus

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Paçuli

Paçuli

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 44

orta nota oranı
Orta Nota

% 28

alt nota oranı
Alt Nota

% 28

65

20-50

2005

5334

kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 70

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 30

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 15

İLKBAHAR
yaz

% 42

YAZ
sonbahar

% 12

SONBAHAR
kış

% 31

KIŞ
gündüz

% 54

GÜNDÜZ
gece

% 46

GECE
captcha
Buna muadil olan bir parfüm var mı acaba ?
Lütfen yeniden lütfen....
Senelerce Severek kullandığım bir parfümdü yeniden üretilsin lütfen lütfen
Bu parfümü yeniden üretmeliler kesinlikle yok satar.ben senelerce kullandım memnundum🤲
Benzer bir parfüm bulsam parasına bakmadan kullanırım ancak maalesef hiçbir yerde benzeri dahi yok. Keşke yeniden üretseler yada bir marka benzerini çıkartsa inanın yok satar
Harika bi koku. Uzun süre kullandım. Taki üretimden Kalkan’a kadar. Avon bu parfümü Yeniden üretip piyasaya sürmeli
Bu parfüm yeniden üretilmeli ve kaldırılmamalı. Bu durum derhal düzeltilmeli.
Böyle bir parfümü Avon niye üretmiyor artık anlamıyorum şimdiki avon parfümleri hiçbiri güzel değil ama bu muhteşemdi geri dön extraordinary geri dön
Keşke yeniden üretilse😟
Çok sentetik tatsız bir şekilde kokuyor. Gerçekten çikolata gibi kokmuyor. Portakallar rezalet. Püskürtmeden 5 dakika sonra neredeyse kokuyu kaybettim. Kalıcılık ve farkedilirlik inanılmaz derecede düşük. Hafif koku desem öyle de değil ama bu kokunun ilk açılışı sonrası verdiği etki yanında bu kısa süreli başarısı beni şaşırttı. Benim için Extraordinary bir hayal kırıklığı oldu. Sentetik saçma sapan karmaşık bir parfüm işte.
Çikolata notası beni bu modeli kullanmam için resmen kandırdı ve ikna etti. Ben sevdim.
"Bu muhteşem! Baharatlar içeren çikolata yanında çiçekler ve narenciye... Güzel koku. Üstelik bedavadan da ucuz :D
Yaklaşık iki yıl sonra yine bu kokuyla buluştum. Şimdi onu tarif etmem için daha iyi bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum. Olağanüstü bir parfüm olan Avon'un bu kokusunun, niş kokular arasında olması gerekiyor.
Güzel bir açılışa sahip ancak hızla tuhaf bir kokuya bürünüyor. Kötü de denilemez bu kokuya ama enteresan bir şekilde ilk kokudan çok farklı hale geliyor. Çikolata notası donuk. Bayatlamış ucuz şeker gibi değişik bir şey yani. Orman notalarını hissetmeniz birazcık zaman alıyor ama sonra açıkça sentetik bir hale geliyor. Genel olarak sentetik ve ucuz kokuyor. Ben güzel dersen bu modele sizi yanıltmış olurum.
Bu kokuyu seviyorum ve kullandığım günde birçok övgü ile karşılaşıyorum. Tenimde birkaç saat kalıyor. Çok güzel ve sıcak bir kokudur. İlk şişeyi aldım, güçlü biber notası yüzünden umursamadım. Parfüm 10 kez püskürtülmesinden sonra, güçlü biber kokusu kayboldu ve geride kalan lezzetli kokuyu benimsemeye başladım. Anlatılacak bir koku değil denemeniz gerekiyor.
Bugün Extraordinary modelini yeni aldım. Açılış biraz sert ... biber / zencefil ..? sanki bu iki nota üzerine yoğunlaşılmış. Ama çok hızlı bir şekilde yok oluyor bu sertlik ayrıca notalar. Daha sonra çikolata / portakal kokusu aldığını belirteyim. En son paçuli / vanilya içeri sizi selamlayacak. Kesinlikle son bitiş notaları olan bu iki değer çok ağır değil .... Sandal ağacı her şeyi yumuşatıyor ... Buna rağmen Extraordinary , odunsu / baharatlı demeyeceğim. Ahududu, hafif tatlılığa destek veriyor. Sanırım çoğunlukla bir çikolata / kakao / mandalina kokusu olarak alabilirsiniz. Bu kokuyu gerçekten çok sevdim. Bu aşırı derecede ağır / tatlı bir koku değil. Fiyatı da bizim burada sudan ucuz. Heryerde farklı fiyatlar var ama çok para vermeyiniz. İnternet üzerinden de bulabilirsiniz uygun fiyatlarda. Denemeye inanın değer. Çünkü çok kaybedeceğiniz bir paraya satılmıyor.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm