Avon Far Away Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Karo-Karounde

Karo-Karounde

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Hindistan cevizi

Hindistan cevizi

Portakal

Portakal

Şeftali

Şeftali

Yasemin

Yasemin

Osmantuslar

Osmantuslar

Gül

Gül

Vanilya

Vanilya

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

Amber

Amber

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

70

18-60

1994

7391

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 45

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 55

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 18

İLKBAHAR
yaz

% 23

YAZ
sonbahar

% 23

SONBAHAR
kış

% 36

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 45

GÜNDÜZ
gece

% 55

GECE

Far Away Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Far Away parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir18426
Maalesef reformüle olmuş eskisi gibi güzel kokmuyor vanilya yok içinde
misafir5122
Çık kalıcı ve ağır bir kokusu var. Bir iki fısla tüm gün sizi kurtaracak bir koku.
admin
Parfümün içeriğinde bulunan Karo-Karounde batı afrika, mali ve gine’de yetişen özel kokulu bir çiçek türü. Biraz yapı olarak yasemine benziyor. Daha odunsu ve daha baharatlı ve egzotik bir kokuya sahiptir.
necla
Sandal ağacı ve kehribar gibi vücut fantezileri sağlayacak vücut spreyi gibi kokulu ve fiyatı ucuz bir vücut spreyi için kötü olmayan özel bazı notalar buluyorum içeriğinde. Ama burada menekşenin ne işi var mesela. Gereksiz fazla notalara da sahip olduğunu düşünüyorum. Temiz tozlu çiçekler ile en iyi şekilde ilerlerken koku çok karanlık bir hale dönüşüyor. Çok sert kokulu bir kimyasal madde çorbası gibi çok çamurlu karışık ve ucuz hale geliyor. Bir daha almam.
princess
Bu modelin kendinden 2 yıl önce çıkan Chopard Casmir modelinden esinlendiğini düşünüyorum. Hindistan cevizi ve çiçek notaları Far Away'de vurgulanırken, Casmir çok tatlı bir balzamik vanilya şeklinde sunulmuş.
Emine
Yorumlara bakıyorum da herkesi çocukluk yıllarına götürmüş. Çok kuvvetli bir parfümdü. 2 sene kullandım. Şimdi bir daha alayım. Özlettirdiniz bana yorumlarla.
77Kerdem77
Tatlı pudralı vanilya kokularını seviyorsanız bu parfüm gerçekten çok hoş. Çok güçlüdür ve uzun süre dayanır. Çok kadınsı ve güzel 8/10.
77Kerdem77
Çok iyi kalıcılık gücüne sahip güçlü, yaygın bir çiçekli koku. Püskürtünce tüm gün sürecek. Bu çok farklı ve diğer avon kokularına benzemiyor. Zaten en çok aranılan bayan avon parfümlerinin başında gelen bir model. Far away modeline benzeyen diğer avon modelleri olsa da hiçbir şey onun gibi kokmaz. Güçlü ve saldırgan olduğu kadar yumuşak ve tozludur. Vanilya ve çiçek notaları, tropikal bir kremsi dokunuşla bir araya geliyor. Çok kadınsı kokuyor. Eğer çok fazla sprey yaparsanız baş ağrısına yol açabilir. Az sıkın zaten o sizinle bir gün beraber olacaktır.
Burcu
Temelde tozlu bir ipucu ile rahatlatıcı bir hindistancevizi - vanilya karışımı bulunuyor. İlk çıktığında annem bana bunun bütün setini almıştı. İçinde vücut losyonu dahil satılıyordu. Şimdi de vardır sanırım. Son zamanlarda ben sadece bir şişe aldım ve hemen herkesin deli olduğu çocukluk yıllarına geri döndüm. Eski zamanların uğruna zaman zaman onu koklamaktan hoşlanıyorum. Şu an biraz daha ucucu yani az kalıyor. Ben beğeniyorum.
Aysunatar
Tekrar kendini bana hissetmeye çalışıyor sanırım. Far away şu an nasıl kokuyor bilmiyorum ama önceki kullanımlarıma istinaden yorum yazıyorum. Okulda iken bunu severdim. Dün aldım ve daha paketi açmadım. Bakalım beni nasıl bir yenilik bekliyor. Umarım değiştirmemişlerdir. Geriye dönüş iyi mi olacak göreceğiz :D Güzel şeftali kokardı o zamanlar.
ayseyildiz
Çok tatlı, çok tozlu ve kasvetli. Kenzo flower ile aynı tarzda (ki ben de sevmiyorum) .. Güçlü ve uzun ömürlü. Ama tarzı bana yatkın değil. Beğenenler çok olabilir.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.