Karo-Karounde

Karo-Karounde

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Hindistan cevizi

Hindistan cevizi

Portakal

Portakal

Şeftali

Şeftali

Yasemin

Yasemin

Osmantuslar

Osmantuslar

Gül

Gül

Vanilya

Vanilya

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

Amber

Amber

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

70

18-60

1994

9180

kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 45

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 55

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 29

İLKBAHAR
yaz

% 19

YAZ
sonbahar

% 23

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ
gündüz

% 52

GÜNDÜZ
gece

% 48

GECE
captcha
Bu çok ucuz ve iyi kokuyor.
Bu parfümün kokusunu gerçekten çok seviyorum ve yağ bazlı bir parfüm, ne kadar çok terlerseniz o kadar çok kokar. Çok uygun.
Kişisel olarak kokunun modası geçmiş olduğunu düşünüyorum. Far away kullandığımda kendimi yaşlı hissediyorum. Avon'un yeni kokular yaratması gerekiyor.
Sanırım Avon'un tüm parfümlerini denedim ama bu benim favorim çünkü tatlı bir kokusu var.
Avon'un broşüründe de görebileceğiniz gibi, Avon'un Faraway dışında daha birçok parfümü var. Hem erkekler hem de kadınlar için Sweet Honesty ve daha birçok parfüm var. O kadar pahalı değiller ama kullanımda birkaç saate kadar anca kalıyorlar. Avon test parfüm çeşitlerini almaya çalışın, böylece seçiminizi yapabilirsiniz.
Avon Far Away çok güzel bir koku, mağazaya girip fiyatını sormak istediğimde pahalı olmadığını düşündüm ve herkesin kolayca satın alabileceğini düşündüm bu yüzden şaşırdım çünkü test ettikten sonra pahalı olacağını düşündüm. parfüm pahalı kokuyor.
Mor kapak tı önceden şimdi değişmiş ve o eski kokusu yok sanki yıllarca kullandığım bi parfümdü uzun yıllar sonra tekrar sipariş verdim ama hayal kırıklığı ma uğradım sanki. Neyse az önce eline ulaştı. Birkaç gün kullanayım belki fikrim değişir.
Eski kokusundan eser yok. Şişesi değiştiğini düşünüp aldım ama koku aynı koku değil cok kötü olmuş
Maalesef reformüle olmuş eskisi gibi güzel kokmuyor vanilya yok içinde
Çık kalıcı ve ağır bir kokusu var. Bir iki fısla tüm gün sizi kurtaracak bir koku.
Parfümün içeriğinde bulunan Karo-Karounde batı afrika, mali ve gine’de yetişen özel kokulu bir çiçek türü. Biraz yapı olarak yasemine benziyor. Daha odunsu ve daha baharatlı ve egzotik bir kokuya sahiptir.
Sandal ağacı ve kehribar gibi vücut fantezileri sağlayacak vücut spreyi gibi kokulu ve fiyatı ucuz bir vücut spreyi için kötü olmayan özel bazı notalar buluyorum içeriğinde. Ama burada menekşenin ne işi var mesela. Gereksiz fazla notalara da sahip olduğunu düşünüyorum. Temiz tozlu çiçekler ile en iyi şekilde ilerlerken koku çok karanlık bir hale dönüşüyor. Çok sert kokulu bir kimyasal madde çorbası gibi çok çamurlu karışık ve ucuz hale geliyor. Bir daha almam.
Bu modelin kendinden 2 yıl önce çıkan Chopard Casmir modelinden esinlendiğini düşünüyorum. Hindistan cevizi ve çiçek notaları Far Away'de vurgulanırken, Casmir çok tatlı bir balzamik vanilya şeklinde sunulmuş.
Yorumlara bakıyorum da herkesi çocukluk yıllarına götürmüş. Çok kuvvetli bir parfümdü. 2 sene kullandım. Şimdi bir daha alayım. Özlettirdiniz bana yorumlarla.
Tatlı pudralı vanilya kokularını seviyorsanız bu parfüm gerçekten çok hoş. Çok güçlüdür ve uzun süre dayanır. Çok kadınsı ve güzel 8/10.
Çok iyi kalıcılık gücüne sahip güçlü, yaygın bir çiçekli koku. Püskürtünce tüm gün sürecek. Bu çok farklı ve diğer avon kokularına benzemiyor. Zaten en çok aranılan bayan avon parfümlerinin başında gelen bir model. Far away modeline benzeyen diğer avon modelleri olsa da hiçbir şey onun gibi kokmaz. Güçlü ve saldırgan olduğu kadar yumuşak ve tozludur. Vanilya ve çiçek notaları, tropikal bir kremsi dokunuşla bir araya geliyor. Çok kadınsı kokuyor. Eğer çok fazla sprey yaparsanız baş ağrısına yol açabilir. Az sıkın zaten o sizinle bir gün beraber olacaktır.
Temelde tozlu bir ipucu ile rahatlatıcı bir hindistancevizi - vanilya karışımı bulunuyor. İlk çıktığında annem bana bunun bütün setini almıştı. İçinde vücut losyonu dahil satılıyordu. Şimdi de vardır sanırım. Son zamanlarda ben sadece bir şişe aldım ve hemen herkesin deli olduğu çocukluk yıllarına geri döndüm. Eski zamanların uğruna zaman zaman onu koklamaktan hoşlanıyorum. Şu an biraz daha ucucu yani az kalıyor. Ben beğeniyorum.
Tekrar kendini bana hissetmeye çalışıyor sanırım. Far away şu an nasıl kokuyor bilmiyorum ama önceki kullanımlarıma istinaden yorum yazıyorum. Okulda iken bunu severdim. Dün aldım ve daha paketi açmadım. Bakalım beni nasıl bir yenilik bekliyor. Umarım değiştirmemişlerdir. Geriye dönüş iyi mi olacak göreceğiz :D Güzel şeftali kokardı o zamanlar.
Çok tatlı, çok tozlu ve kasvetli. Kenzo flower ile aynı tarzda (ki ben de sevmiyorum) .. Güçlü ve uzun ömürlü. Ama tarzı bana yatkın değil. Beğenenler çok olabilir.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm