Avon Far Away Bella Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Klemantin

Klemantin

Çiçek notaları

Çiçek notaları

Meyve notaları

Meyve notaları

Yasemin

Yasemin

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

66

20-60

2013

4481

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 77

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 68

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 32

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 26

İLKBAHAR
yaz

% 11

YAZ
sonbahar

% 21

SONBAHAR
kış

% 42

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 47

GÜNDÜZ
gece

% 53

GECE

Far Away Bella Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Far Away Bella parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir7920
Çok güzel ama neden çıkmıyor almak istiyorum artık neden üretmiyorsunuz:(
hlya41
Çoğunlukla tatlı bir koku aldım. Turunçgiller aromaları ile kaplı bir parfüm. Şekerli bir koku olduğunu düşünürdüm ama ekşimsi meyvelerin bulunduğu bir bahçede gezdiğinizi düşündürecek bir parfüm.
guler
Buradan parfüme ilk baktığımda içindeki klemantin ne diye araştırdım. Meğer klemantin fransızların mandalinanın küçük olan bir türüne koyduğu isimmiş. Merak ettim parfümü de buldum. HArika güzel kokuyor ama keşke birazda kalıcılığı iyi olsa.
edaiste
Zarif ve güzel. Nedense, klemantin yerine şeftali kokusu alıyorum. Çok şık ve zarif. Harika bir ofis kokusu.
Monolyahanim
Şeftali, klemantin ve tonka. Güzel, hoş, kadınsı ama sıradan bir parfüm. Buna benzer tonlarca parfüm var piyasada. Klemantinin hafifçe ekşi bir notası var ki bu biraz baş ağrısı yapıyor bence.
beren
Her zaman bana tatile çıkmam gerektiğini anlatan parfümüm :D ilk tatilde iken almıştım ve kullanmaya halen devam ediyorum.. (çok uzun zaman oldu) Nostaljik bir parfüm! Çok şık ve sofistike! Uzun ömürlü değil ama farkedilirlik ilk anlarda muhteşem.
Begum
Klemantin ile lezzetli narenciyeler sayesinde aşırı tatlı bir parfüm. Tonka fasulyesi odunsu bir notayı sunarken çiçeklerle yumuşatılmış. Orjinal versiyonundan daha yumuşaktır. Kalıcılığı inanılmaz derecede kötü. 1 saat bile zor kalıyor.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.