Avon Far Away Infinity Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Far Away Infinity Bayan Parfüm

Avon Far Away Infinity bayanlar için çiçeksi meyveli bir koku. Bu yeni koku 2016 yılında piyasaya sunulmaya başlatılan ve bu parfüm arkasındaki burun Honorine Blanc'dır. Üst notalarda bergamot, kadife çiçeği ve gardenya vardır; Orta notalarda portakal çiçeği, yasemin ; Baz yani alt notaları vanilya, paçuli ve sandal ağacı içermektedir.

Üst Nota
Bergamot

Bergamot

Kadife çiçeği

Kadife çiçeği

Gardenya

Gardenya

Orta Nota
Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Yasemin

Yasemin

Alt Nota
Vanilya

Vanilya

Paçuli

Paçuli

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Avon Far Away Infinity Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Far Away Infinity Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 60 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 66 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 66 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
66%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
66%
60 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
62%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
38%
29 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
45%
Parfüm geceye uygun
GECE
55%
29 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
50%
Orta Nota
40%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
20%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
13%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
30%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
37%
30 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 66
16931 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Far Away Infinity Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
28 Adet Oy Kullanılarak
60 Puan Aldı

Avon Far Away Infinity Bayan Parfüm Yorumları

Tatlı ve çiçeksi notaların ne hoş bir kombinasyonu. Koku biraz ekşidir ve bu onun öne çıkan özelliğidir. Muhtemelen acı kadife çiçeği böyle bir etki yaratıyor. Çok kadınsı bir koku.
Bu serinin kokuları çok hoş ve güzel, bu bir istisna değil. Çiçek akorlarının kombinasyonu çok güzel.
Yasemin ve bergamot bir düet içinde güzeldir - biraz taze, zengin notalar ve kadife çiçeğinin acısı vurgulanmış.
İçinde hangi notaları hissettiğimi bilemezsin, sadece derin bir zayıflığı olan kocaman, renkli bir çiçek demeti.İçeriğe bakında bunun adife çiçeği olabileceğini anladım. Enteresan bir parfüm.
Çok iyi bir koku, çok yetişkin, yüksek kaliteli, en ünlü Cerutti parfümünü anımsatan karakterde, bana çok benzer çiçeksi, acı notalara sahgip gibi görünüyor.
Burada karışık çiçekler duyuyorum, kadife çiçeğinden hariç bir şey var ama belli değil. Genel olarak çiçeksi-odunsu, odunsuluk zayıf ama var. Hoş koku.
Güzel versiyon. Öncelikle odunsu notaların fonunda hoş bir acılık ve tatlılıkla yasemin ve gardenyanın düetini duyuyorum. Kadınsı ve çok zarif bir koku.
Usta parfümcü Honorine Blanc üzerinde çalıştı. Far Away Infinity Eau de Parfum, Far Away koleksiyonunun bir parçasıdır. Kalbinde Kadife Çiçeği, Bergamot ve Gardenya kompozisyonun açılış akorunu oluşturur ─ Portakal Çiçeği (Portakal Çiçeği) ve Yasemin zambac; taban Paçuli, Sandal Ağacı ve Vanilya'dır.
https://www.albertosego.com/alberto-sego-oly-bayan-parfum-kod-no-1186
bu koku buna çok benziyor hatta daha kalıcı
Ben bayıldımmm
Avon ürünlerini aylık olarak alıyorum ve bu koku için bir şans verdim. Şimdi aynı kokuyu her ay alıyorum. Mükemmel kadınsı koku. Dengeli ve tüm kıyafetinizi tamamlıyor. 8 saat vardiyalı çalışıyorum ve bu koku benim için neredeyse tüm iş günü boyunca kalıcı.
Bu parfümü seviyorum. Bir kadın için mükemmel bir koku. Vanilya ve yasemin notaları var. En sevdiğim notalardan ikisine sahip. Ambalaj zarif ve parfümü daha fazla açıklamak için daha mükemmel bir kelime bulamadım. Bu parfüm bütün gün kalıcı. Ben çok seviyorum.
Kesinlikle bu kokuya hayran kaldım. Randevu gecesi giydim ve çok sayıda iltifat aldım. Kalıcılık güzel
Ben kesinlikle bu kokuyu aşşşk diye tanımlarım. İnanılmaz bir kokusu ve uzun kalıcılığı var. Sizi güvende hissettiren klasik bir çiçek kokusu. Benim için bir 10/10
Kesinlikle hoş bir koku! Kokunun ferahlatıcı olduğunu belirtiyim. Ayrıca çiçekli bir ipucuda içerisinde var.
Kokunun uzun ömürlülüğüne şaşırdım. Yenileme yapmadan bir gün sürdü.
Bu parfüm yerine daha kalıcı ve belirgin ve Far Away Infinity modeline çok benzeyen alberto sego 1050 kodlu modelini tavsiye edebilirim
Kalıcılığına 56- fark edilirliğine 66 verdim. Orijinal far awayi günahım kadar sevmem ağır ve boğucudur. Bu ona benzemekle birlikte en fark edilir farkı oryantal yaseminin bağırmasıdır. Ben çok oryantal kokuları sevmem ancak yasemin severim diyenler bunu 1 kontrol etsin ucuz güzel bir sonbahar 🍂 parfümüdür. Gardenya, yasemin, vanilya benim en çok hissettiklerim. Pek böyle kalıcılık beklentiniz olmasın idare eder işte overspray yapmak zorunda kalabilirsiniz. Antonio banderas her golden secret'a çok benziyor.
Eski günlerde giyerdim. Güzel kokuyor.
Her 3 kişiden 2'si mükemmel dedi.
Yüz boyun ve göğüs bölgelerinde kullanıyorum. Küçük bir miktar uzun gidiyor. Ben sevdim.
Günlük kullanım ürünüdür. Etkisi konusunda işe yaradığını söyleyebilirim.
Son zamanlarda sevdiğim diğer ürünler için Avon'a dönerken bu kokuyu yeniden keşfettim. Çok yumuşak ve sıcaktır. Bu kokuyu çok seviyorum ;)
Bu kokuyu çok seviyorum. Harika bir konaklama gücüne sahip :D Özellikle kış aylarında sıcak ve güzel. Ayırt edici ama onu aşır çok tatlı bulmuyorum. Fiyat çok makul ve genellikle özel tekliflerle daha iyi fiyata alabiliyorsunuz. Şişe yeterince güzel.
Çok güçlü ve çok tatlı. Çok iyi kalıcı güçlü
Bu parfümü yıllarca kullandım ve severek kullandım. Genç bayanlara tavsiye ederim ama arık daha olgun bir parfüm kullanıyorum.
Kokusu ile ilgili nefret yorumlar beni gerçekten şaşırttı. Kokunun tatlılığını gerçekten çok seviyorum. Bana hoş kokuyor ve elbiselerimi bile yıkamak istemiyorum. Tüm gün boyunca kalmıyor ama güzel bir vanilya, sıcak şeker kokusuna sahip. Fiyatı çok uygun.
Denedim ve koku oldukça güçlüydü. Oldukça uzun zamandır kokladığım güzel kokulardan biri. Yakında tam bir şişe satın almayı düşünüyorum.
Bunu bir arkadaşımın üzerinde kokladım ve ona hangi parfümü kullandığını sordum ve Far Away Infinity olduğunu söyledi. Bana şişeyi gösterdi ve çok güzel kokuyordu. Bende hemen bir şişe aldım ve 1 senedir beraberiz.
Sofistike tarafa ve çok kadınsıya yakın bir parfüm modeli.
Geçtiğimiz 5 yıl içinde bu modeli birkaç kez geri aldım. Onu kullanırken belki 2 övgü aldım. Geçen sene üst düzey bir koku avına çıktım. Avon kokularımın hiç iltifat getirmediği gibi bu kokuda da kötü bir tada sahiplik var olduğumu düşündüm. Vanilyadan hoşlanıyorsanız, bu iyi bir seçenek.
Bu kokuyu sevin! Gerçek bir klasik.
Sevimli şişe 80'leri veya retro bir şeyleri hatırlatıyor. En azından bu kokunun öyle aman aman hayranı değilim. Korkunç değil ama benim için benim tarzım değil.
Cildimde gerçekten çok iyi uyumlu halde çalışıyor. Vanilya misk karışımı gibi başlangıca sahip ve güzel kokulu ve eğlenceli bir model. Diğer gözden geçirenler yani yorum yapanlar ile aynı tecrübeye sahip değilim. Güçlü yazanlar olmuş ama güçlü değil. Şişenin sevimli ve çok uygun olduğunu düşünüyorum. Bu şişeyi kullanacağım ve geri alacağımdan eminim. Beğendiğimi itiraf edebilirim.
Sevmiyorum. Hindistan cevizi gibi bir koku var içerisinde ve bana hiç uygun değil. Kahredici bir kokusu vardır
Yasemin - Vanilya karışımı ile sıcak ve oryantal klas. Benim en sevdiğim uzaklık çizgisi. Muhteşem, sofistike, zarif, canlı, güçlü, tatlı ve çiçeksi. Klas kadın parfümü. Keskin değil ama güçlü. Kış ve sonbahar gibi soğuk anlarda kullanım için daha uygundur, Ancak yine de bahar ve hatta yaz aylarında kullanılabilir. Bitmek üzere ve kesinlikle yine alacağım ve hep almaya devam edeceğim.
Muhteşem bir koku. Hiç denemeden aldığım ve hiç pişman olmadığım Avon modeli. Avon'a bu modeli sayesinde aşık oldum.
Beyaz çiçek, tereyağı, vanilya ve limon karışımı gibi kokuyor ... Kremalı! Normal far away modeli de bu da bir harika.
Söylenmesi gereken her şey yorumlarda söylenmiş. Bence bu parfümün gelişimi konusunda konumakta lazım. Ben her aldığım senede bu parfümün kalitesi daha da artıyor gibi geliyor. Şaşırtıcı bir şekilde beni daha çok kendine çekiyor. İyi bir koku. Saatler sonra da yumuşak, rahat, tozlu bir rüya haline geliyor. Ve bunun yanında pahalı bir koku gibi kokuyor ama çok ucuz parfüm. Fiyatına göre 5 yıldızı hak ediyor.
Benim tenimde korkunç bir hale bürünüyor. Hiç sevmedim.
Güzel, yumuşak ve kremsi. Körü körüne bir koku olarak markasınısöylemeden soranlara bu parfümün en az 200 tl olduğuna inandırabilirim. Bu nAvonun en lüx kokan parfümlerinden biri. O kadar yapay ürünlerinin arasında kraliçe. Arkadaşlarla bir akşam dışarı çıkmıştım ve gece boyunca bir çok insan bana iltifat etti. Çok sofistike ve klas."
Mükemmel parfüm. Aklıma çiçekler ve plaj geliyor .. Saçımda büyük bir beyaz çiçek ile güneşlenirken elimdeki losyonun kokusunun karışımları gibi .. kremsi ve egzotik kokulu. Çok tatlı ve çekici.
Hindistan cevizi kokusu alıyorum. Güçlü değil ama Versace cyrstal noir gibi kokan aynı hafif kremsi hindistancevizi. Kristal noir gibi kokuyor demiyorum ama benzer bir hindistan cevizi ve şekerleme notasına benzer bir şey var. Bu daha sıcak, daha yapar... Versaceden daha az sofistike ama kesinlikle iyi ve güvenli. Ayrıca çok ucuz. Bundan 1 şişe versace parası karşılığı sanırım 10 şişe alınır :D Rahat ve eğlenceli ... İyi bir yaz kokusu ve hafif bir plaj kalitesine sahiptir. Bu tuhaf ışık dengesi ve eğlenceye sahip olduğu gibi, aynı zamanda bulanık ve rahattır. Neredeyse zaman zaman zencefile benzer bir koku alıyorum. Bu parfüm basit sanılabilir Avon ürünü olduğu için ama çok ilginç ve karışık bir parfüm. Kahve randevusu için mükemmel olur diye düşünüyorum. Beğendim ve aldığımdan beri çok memnunum.
Paco Rabanne Olympea modeline çok benziyor. Çok fazla vanilyalı ama fena sayılmaz.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER