Avon Far Away Paradise Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Şakayık

Şakayık

Şeftali

Şeftali

Vanilya

Vanilya

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 35

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

66

20-50

2007

2160

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 74

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 26

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 32

İLKBAHAR
yaz

% 26

YAZ
sonbahar

% 21

SONBAHAR
kış

% 21

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 47

GÜNDÜZ
gece

% 53

GECE

Far Away Paradise Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Far Away Paradise parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir25964
BU KOKU YENİDEN GELSİN LÜTFEN. BENZERİNİ ARAMAKTAN GINA GELDİ. MEVCUT PARFÜMLERİNİZDEN EN AZ 7-8 TANESİNE FAR AWAY PARADISE TEK BAŞINA BEDEL!
26.01.2021
misafir19032
Yine gelsin lütfen. Harika bir modeldi.
misafir7050
Cennet kokusu
misafir15165
Buna kokuya şans verin.
misafir883
Bu kokuyu yeni aldım ve çok seviyorum. Çok açık olduğunu fark ettim, bu yüzden gerçekten çok fazla kalıcılık beklemeyin. Koku çok güzel yazlık çiçekler kokuyor. Meyve notalarını alamadım. Bu durumdan da şikayetçi değilim.
misafir22617
Avon çantamda bu numuneyi kokladığımda çok güzel koktuğunu fark ettim. Yumuşak bir tatlı kuru koku. Kalıcılık idare eder.
misafir22587
Bu kokuyu sevdim. Güzel kokuyor ve kuruması güzel. Avon için oldukça iyi. Tekrar satın almamamın tek nedeni bilindik bir koku gibi kokuyor.
misafir25060
Burada garip nota var ve ondan nefret ediyorum. Gucci Rush 2 çakması gibi kokuyor. Nefret etmiyorum.
misafir17868
Büyük parfüm markalarını kullanırım. Özel tasarımları severim ama bu koku öyle olmamasına rağmen çok başarılı bir koku. Ben çok sevdim.
misafir29978
Bundan bir şişe aldığım için memnunum. Nedenini bilmiyorum ama dayanamıyorum ve zaafım var bu kokuya. Bulursam bir şişe daha alırım.
misafir13411
Bunu çok beğendim. Avon'un (ürünlerle dolu bir çanta) sahip olmama rağmen bunun yeri ayrı. Aldığım için mutluyum. Normalde bu tarz meyveli çiçekli kokulardan hoşlanmam ancak Far Away Paradise şeftali notasını vanilyayla güzelce harmanlamış.
misafir6192
Güzel paketleme, iyi fiyat, harika ürün. Palmiye ağaçları ve pasifik okyanusu hissi. Şeftali, çiçek esansları karışımı. Kuruma sırasında daha iyi olur.
misafir21301
Hala mükemmel bir bahar ve yaz kokusu arayışı içindeyim ... Ama bu çok hoş. Geleneksel çiçekleri sevmiyorsanız bu değişik bir çiçek kokusu. Bence. deneyin.
misafir25687
Şişeyi beğendiğim için almıştım. İçeriği egzotik ve hoş. Fiyatı da gayet iyi idi. İlk başta çok hoşuma gitti ama sonra başıma ağrı girdi. Keskin oryantal koku. Ben oryantal kokuları gerçekten sevmiyorum bu yüzden oryantal seviyorsanız seversiniz. Aksi takdirde kendinizi hiç rahatsız etmeyin.
misafir24187
Bu parfüm çok hoş ama özel bir şey değil. Meyveli ve oryantal olması gereken yumuşak bir çiçek (çok sert değil) ama ben sadece çiçek kokusunu alabiliyorum. Oldukça sabunlu ama kötü bir şekilde değil. Tercih ettiğim çok fazla kokum olduğu için yeniden satın almayacağım ama kocam seviyor. Çok uzun sürmez ama kıyafetlerime spreylersem daha uzun süre dayanıyor.
misafir6806
Bu yumuşak kokuyu gerçekten seviyorum ama Far Away'i tercih ediyorum.
misafir21595
Lütfen for evey paradise geri gelsin 🙏🙏

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.