Avon Far Away Paradise Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Far Away Paradise Bayan Parfüm

Cennet adaları modeli uzak bir okyanusta, kendinizi tatilde hissettirecek, cennetin bir tenha köşesinden ayırt edilmiş yerde hayatınızı idame ettirecek his yaratır. Far Away Paradise 2007 yılı sezonu için yeni bir sürüm başlattı. Bu komposizyon içerisinde kehribar ve vanilya ile şeftali , şakayık çiçekleri özellikleri bulunan güzel bir buket şeklinde sizlere sunuluyor.

Üst Nota
Şakayık

Şakayık

Orta Nota
Şeftali

Şeftali

Alt Nota
Vanilya

Vanilya

Kehribar

Kehribar

Avon Far Away Paradise Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Far Away Paradise Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 54 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 67 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 72 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
67%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
72%
54 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
59%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
41%
27 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
59%
Parfüm geceye uygun
GECE
41%
27 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
35%
Orta Nota
35%
Alt Nota
30%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
33%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
30%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
15%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
22%
27 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-50 Yaşlar için uygun
2007 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 66
3839 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Far Away Paradise Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
56 Puan Aldı

Avon Far Away Paradise Bayan Parfüm Yorumları

BU KOKU YENİDEN GELSİN LÜTFEN. BENZERİNİ ARAMAKTAN GINA GELDİ. MEVCUT PARFÜMLERİNİZDEN EN AZ 7-8 TANESİNE FAR AWAY PARADISE TEK BAŞINA BEDEL!
26.01.2021
Yine gelsin lütfen. Harika bir modeldi.
Cennet kokusu
Buna kokuya şans verin.
Bu kokuyu yeni aldım ve çok seviyorum. Çok açık olduğunu fark ettim, bu yüzden gerçekten çok fazla kalıcılık beklemeyin. Koku çok güzel yazlık çiçekler kokuyor. Meyve notalarını alamadım. Bu durumdan da şikayetçi değilim.
Avon çantamda bu numuneyi kokladığımda çok güzel koktuğunu fark ettim. Yumuşak bir tatlı kuru koku. Kalıcılık idare eder.
Bu kokuyu sevdim. Güzel kokuyor ve kuruması güzel. Avon için oldukça iyi. Tekrar satın almamamın tek nedeni bilindik bir koku gibi kokuyor.
Burada garip nota var ve ondan nefret ediyorum. Gucci Rush 2 çakması gibi kokuyor. Nefret etmiyorum.
Büyük parfüm markalarını kullanırım. Özel tasarımları severim ama bu koku öyle olmamasına rağmen çok başarılı bir koku. Ben çok sevdim.
Bundan bir şişe aldığım için memnunum. Nedenini bilmiyorum ama dayanamıyorum ve zaafım var bu kokuya. Bulursam bir şişe daha alırım.
Bunu çok beğendim. Avon'un (ürünlerle dolu bir çanta) sahip olmama rağmen bunun yeri ayrı. Aldığım için mutluyum. Normalde bu tarz meyveli çiçekli kokulardan hoşlanmam ancak Far Away Paradise şeftali notasını vanilyayla güzelce harmanlamış.
Güzel paketleme, iyi fiyat, harika ürün. Palmiye ağaçları ve pasifik okyanusu hissi. Şeftali, çiçek esansları karışımı. Kuruma sırasında daha iyi olur.
Hala mükemmel bir bahar ve yaz kokusu arayışı içindeyim ... Ama bu çok hoş. Geleneksel çiçekleri sevmiyorsanız bu değişik bir çiçek kokusu. Bence. deneyin.
Şişeyi beğendiğim için almıştım. İçeriği egzotik ve hoş. Fiyatı da gayet iyi idi. İlk başta çok hoşuma gitti ama sonra başıma ağrı girdi. Keskin oryantal koku. Ben oryantal kokuları gerçekten sevmiyorum bu yüzden oryantal seviyorsanız seversiniz. Aksi takdirde kendinizi hiç rahatsız etmeyin.
Bu parfüm çok hoş ama özel bir şey değil. Meyveli ve oryantal olması gereken yumuşak bir çiçek (çok sert değil) ama ben sadece çiçek kokusunu alabiliyorum. Oldukça sabunlu ama kötü bir şekilde değil. Tercih ettiğim çok fazla kokum olduğu için yeniden satın almayacağım ama kocam seviyor. Çok uzun sürmez ama kıyafetlerime spreylersem daha uzun süre dayanıyor.
Bu yumuşak kokuyu gerçekten seviyorum ama Far Away'i tercih ediyorum.
Lütfen for evey paradise geri gelsin 🙏🙏

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER