Şakayık

Şakayık

Şeftali

Şeftali

Vanilya

Vanilya

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 35

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

66

20-50

2007

2694

kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 59

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 41

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 30

YAZ
sonbahar

% 15

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 59

GÜNDÜZ
gece

% 41

GECE
captcha
BU KOKU YENİDEN GELSİN LÜTFEN. BENZERİNİ ARAMAKTAN GINA GELDİ. MEVCUT PARFÜMLERİNİZDEN EN AZ 7-8 TANESİNE FAR AWAY PARADISE TEK BAŞINA BEDEL!
26.01.2021
Yine gelsin lütfen. Harika bir modeldi.
Cennet kokusu
Buna kokuya şans verin.
Bu kokuyu yeni aldım ve çok seviyorum. Çok açık olduğunu fark ettim, bu yüzden gerçekten çok fazla kalıcılık beklemeyin. Koku çok güzel yazlık çiçekler kokuyor. Meyve notalarını alamadım. Bu durumdan da şikayetçi değilim.
Avon çantamda bu numuneyi kokladığımda çok güzel koktuğunu fark ettim. Yumuşak bir tatlı kuru koku. Kalıcılık idare eder.
Bu kokuyu sevdim. Güzel kokuyor ve kuruması güzel. Avon için oldukça iyi. Tekrar satın almamamın tek nedeni bilindik bir koku gibi kokuyor.
Burada garip nota var ve ondan nefret ediyorum. Gucci Rush 2 çakması gibi kokuyor. Nefret etmiyorum.
Büyük parfüm markalarını kullanırım. Özel tasarımları severim ama bu koku öyle olmamasına rağmen çok başarılı bir koku. Ben çok sevdim.
Bundan bir şişe aldığım için memnunum. Nedenini bilmiyorum ama dayanamıyorum ve zaafım var bu kokuya. Bulursam bir şişe daha alırım.
Bunu çok beğendim. Avon'un (ürünlerle dolu bir çanta) sahip olmama rağmen bunun yeri ayrı. Aldığım için mutluyum. Normalde bu tarz meyveli çiçekli kokulardan hoşlanmam ancak Far Away Paradise şeftali notasını vanilyayla güzelce harmanlamış.
Güzel paketleme, iyi fiyat, harika ürün. Palmiye ağaçları ve pasifik okyanusu hissi. Şeftali, çiçek esansları karışımı. Kuruma sırasında daha iyi olur.
Hala mükemmel bir bahar ve yaz kokusu arayışı içindeyim ... Ama bu çok hoş. Geleneksel çiçekleri sevmiyorsanız bu değişik bir çiçek kokusu. Bence. deneyin.
Şişeyi beğendiğim için almıştım. İçeriği egzotik ve hoş. Fiyatı da gayet iyi idi. İlk başta çok hoşuma gitti ama sonra başıma ağrı girdi. Keskin oryantal koku. Ben oryantal kokuları gerçekten sevmiyorum bu yüzden oryantal seviyorsanız seversiniz. Aksi takdirde kendinizi hiç rahatsız etmeyin.
Bu parfüm çok hoş ama özel bir şey değil. Meyveli ve oryantal olması gereken yumuşak bir çiçek (çok sert değil) ama ben sadece çiçek kokusunu alabiliyorum. Oldukça sabunlu ama kötü bir şekilde değil. Tercih ettiğim çok fazla kokum olduğu için yeniden satın almayacağım ama kocam seviyor. Çok uzun sürmez ama kıyafetlerime spreylersem daha uzun süre dayanıyor.
Bu yumuşak kokuyu gerçekten seviyorum ama Far Away'i tercih ediyorum.
Lütfen for evey paradise geri gelsin 🙏🙏
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm