Avon Femme Icon Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Ahududu

Ahududu

Çilek

Çilek

Iris

Iris

Gül

Gül

Paçuli

Paçuli

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 23

alt nota oranı
Alt Nota

% 17

67

20-60

2015

4417

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 11

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 39

GÜNDÜZ
gece

% 61

GECE

Femme Icon Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Femme Icon parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir7392
Avon Femme, hayranlarına yine bir lejyonu sundu. Avon Femme Icon görünüşe göre Femme'nin bir akşam versiyonu olmasını düşündürüyor. Avon Femme Icon çilek ve ahududu ile açılır. Her ikisi de öne çıkıyor ve baskın olana gelince, bu hoşuma giden tatlı ve meyveli bir açıklığa sahiptir. Orta notalar (ve her zaman ortada olmazlar) iris ile yükselir. Ne yazık ki, ben de sadece pembe köpük banyosu kokusu hissediyorum. Yine de hoş değil. Pembe köpük banyosunu severim. Ama bu alan beni pek sarmadı. Taban sadece paçuli ve misk birazda bisküvi kokusunu andırır bir kokuya benzedi. Ne yazık ki, meyve notası hep sentetik gelişti. Bence denenebilir ama ben Mükemmel bir koku diyemem.
Isikverenn
Gül ve paçuli birleşimi olup en kötü combosu..
guler
ysl parisienne gibi kokmuyor mu sizce? Ben benzettim.
hlya41
Bu parfümü gerçekten sevmek istedim. Reklamı ve şişesi çok muhteşem görünüyordu! Ve Avon kataloğu sayfasında çok iyi kokuyordu. Şişeyi geçen hafta aldım, ancak ne yazık ki hayal kırıklığına uğradım. Gerçekten tatlı ama hiç de güçlü değil. Süreli gücü gerçekten kötü. Her zamanki Avon sentetik kokusu var. Sonuçta bunu bir daha sipariş etmeyeceğim. Sıkıcı....
durdane
Femme Icon'un bir örneğini test ettim ve bence bu oldukça lezzetli kokuyor. Cildim çilek ve ahududunun özellikle ilk 15-20 dakika içinde hakimiyetine kapılıyor. Arka planda paçuli ve misk gibi nispeten hoş bir karışım var. Ayrıca burnuma gül çok, çok hafif ve irisi algılamamaya çalışsam da özel notaları hissettiriyor. Kısacası, tatlı ve canlı bir karaktere sahip hoş bir meyveli koku olduğunu söyleyebilirim. Kalıcılık eh işte..
77Kerdem77
Avon'un her zamanki gibi sentetik ve notalarını anlamakta zorluk çektiğimiz, duş jeli gibi kokan parfümlerinden biri. Sadece tepeden gül ve çilek benzeri koku farkediliyor.
77Kerdem77
Yoğun parfümlerden başı ağrıyanlar ve hafif koku arayan genç kızlardan değilseniz bilemem.. Zevk sizin. Denemeden asla almayınız.
beyzabeyaz
Benim üzerimde tatlı bir köpüklü saçma sapan bir esans fırlatıldığını hissettim. 5 para etmez kusura bakmayın da.
zeynep
Bu kokudan malesef çok etkilenmedim. Çok sentetik ve plastik kokuyor. Paçuli zayıf ve sulu meyve on dakika sonra çok sahte bir şekle giriyor. Avon Femme' modelini tercih ediyorum. Ancak Avon'un yaptığı her parfüm kokusunu alıyorum. Sanırım yaptıkları her modelden hoşlanmayacağım

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.