Ahududu

Ahududu

Çilek

Çilek

Iris

Iris

Gül

Gül

Paçuli

Paçuli

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 23

alt nota oranı
Alt Nota

% 17

67

20-60

2015

5444

kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 54

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 46

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 27

İLKBAHAR
yaz

% 19

YAZ
sonbahar

% 27

SONBAHAR
kış

% 27

KIŞ
gündüz

% 38

GÜNDÜZ
gece

% 62

GECE
captcha
Avon Femme, hayranlarına yine bir lejyonu sundu. Avon Femme Icon görünüşe göre Femme'nin bir akşam versiyonu olmasını düşündürüyor. Avon Femme Icon çilek ve ahududu ile açılır. Her ikisi de öne çıkıyor ve baskın olana gelince, bu hoşuma giden tatlı ve meyveli bir açıklığa sahiptir. Orta notalar (ve her zaman ortada olmazlar) iris ile yükselir. Ne yazık ki, ben de sadece pembe köpük banyosu kokusu hissediyorum. Yine de hoş değil. Pembe köpük banyosunu severim. Ama bu alan beni pek sarmadı. Taban sadece paçuli ve misk birazda bisküvi kokusunu andırır bir kokuya benzedi. Ne yazık ki, meyve notası hep sentetik gelişti. Bence denenebilir ama ben Mükemmel bir koku diyemem.
Gül ve paçuli birleşimi olup en kötü combosu..
ysl parisienne gibi kokmuyor mu sizce? Ben benzettim.
Bu parfümü gerçekten sevmek istedim. Reklamı ve şişesi çok muhteşem görünüyordu! Ve Avon kataloğu sayfasında çok iyi kokuyordu. Şişeyi geçen hafta aldım, ancak ne yazık ki hayal kırıklığına uğradım. Gerçekten tatlı ama hiç de güçlü değil. Süreli gücü gerçekten kötü. Her zamanki Avon sentetik kokusu var. Sonuçta bunu bir daha sipariş etmeyeceğim. Sıkıcı....
Femme Icon'un bir örneğini test ettim ve bence bu oldukça lezzetli kokuyor. Cildim çilek ve ahududunun özellikle ilk 15-20 dakika içinde hakimiyetine kapılıyor. Arka planda paçuli ve misk gibi nispeten hoş bir karışım var. Ayrıca burnuma gül çok, çok hafif ve irisi algılamamaya çalışsam da özel notaları hissettiriyor. Kısacası, tatlı ve canlı bir karaktere sahip hoş bir meyveli koku olduğunu söyleyebilirim. Kalıcılık eh işte..
Avon'un her zamanki gibi sentetik ve notalarını anlamakta zorluk çektiğimiz, duş jeli gibi kokan parfümlerinden biri. Sadece tepeden gül ve çilek benzeri koku farkediliyor.
Yoğun parfümlerden başı ağrıyanlar ve hafif koku arayan genç kızlardan değilseniz bilemem.. Zevk sizin. Denemeden asla almayınız.
Benim üzerimde tatlı bir köpüklü saçma sapan bir esans fırlatıldığını hissettim. 5 para etmez kusura bakmayın da.
Bu kokudan malesef çok etkilenmedim. Çok sentetik ve plastik kokuyor. Paçuli zayıf ve sulu meyve on dakika sonra çok sahte bir şekle giriyor. Avon Femme' modelini tercih ediyorum. Ancak Avon'un yaptığı her parfüm kokusunu alıyorum. Sanırım yaptıkları her modelden hoşlanmayacağım
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm