Greyfurt

Greyfurt

Nar

Nar

Kiraz

Kiraz

Hercai menekşe

Hercai menekşe

Kan portakalı

Kan portakalı

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 23

alt nota oranı
Alt Nota

% 17

59

20-40

2008

3702

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 23

İLKBAHAR
yaz

% 23

YAZ
sonbahar

% 15

SONBAHAR
kış

% 38

KIŞ
gündüz

% 42

GÜNDÜZ
gece

% 58

GECE
captcha
Kağıt üzerinde kesinlikle daha iyi kokuyordu. Hissettiğim notalar kehribar ve baş ağrısıydı. Benim için çok ağırdı. Hiç taze değil. Belki de ilk spreyde hafifçe sıkmalı. Nar gibi kokmasını isterdim. Şişe onu yansıtıyordu çünkü.
Bu, kokladığım ilk parfümdü ve benim 'vayyyy' diye tepki göstermeme neden olmuştu. Orta segment fiyatına göre iyi bir üründü.
Genç bir parfüm. Eskiden harikaydı. Meyveli ve tatlı. Şimdi benim için kırmızı sakız kokusunu hatırlatıyor. Bigbabol :D Birkaç saat kalıcı olarak sürdü ve son. Burnum için çok tatlı olduğu için bir daha almayacağım. Çok genç bir insan için iyi ucuz parfüm. Genç arkadaşlara öneririm.
Üst notalarda greyfurt, nar ve vişne; orta notalar menekşe ve kan portakalı; temel notalar kırmızı kehribar, misk ve vetiver. Evet, yukarıda listelenen notaların hangi parfüme denk geldiğini bilmiyorum ama Avon Fire Me Up olmadığının garantisini verebilirim.
Erkekler bundan hoşlanıyor gibi görünüyor. Mükemmel bir parfüm olduğunu düşünen bir eski sevgilim vardı. Sadece 1 sprey ile hafif bir esinti şeklinde fark edilirdi. Süper güçlü ve uzun ömürlü. Sadece 1 sprey bile baş ağrısına neden olabilir. Bazıları kalıcı değil demiş ama şaşırdım. Sonbahar kokusu olarak düşünme eğilimindeyim. Bana göre karanlık bir bükülme ile meyveli kokuyordu. Bir şişeyi yeniden sipariş ettim ve bugünlerde koyu sarı bir koku fark ettim. Bu, şişenin çok daha büyük olması nedeniyle olabilir. Ne olursa olsun, tatlı bir notası var. Nostalji için aldım.
On üç yaşımdayken bunu kullandığımı hatırlıyorum. Bu yaşlar için bu model bir parfüm işe yarayabilir. Şimdi neden hoşuma gittiğini anlıyorum: Uzun ömürlü değil ve ilk iki saat boyunca farkedilirlik yoğun fakat sonra her şey yok oluyor. Bu koku muhtemelen oyuncak makyajına eşdeğerdir, koklamak ve onunla oynamak eğlencelidir ancak kaliteli bir koku değil.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm