Avon Fire Me Up Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Greyfurt

Greyfurt

Nar

Nar

Kiraz

Kiraz

Hercai menekşe

Hercai menekşe

Kan portakalı

Kan portakalı

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Vetiver

Vetiver

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 23

alt nota oranı
Alt Nota

% 17

59

20-40

2008

2723

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 79

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 39

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 61

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 28

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 11

SONBAHAR
kış

% 44

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 39

GÜNDÜZ
gece

% 61

GECE

Fire Me Up Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Fire Me Up parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir11259
Kağıt üzerinde kesinlikle daha iyi kokuyordu. Hissettiğim notalar kehribar ve baş ağrısıydı. Benim için çok ağırdı. Hiç taze değil. Belki de ilk spreyde hafifçe sıkmalı. Nar gibi kokmasını isterdim. Şişe onu yansıtıyordu çünkü.
misafir1491
Bu, kokladığım ilk parfümdü ve benim 'vayyyy' diye tepki göstermeme neden olmuştu. Orta segment fiyatına göre iyi bir üründü.
misafir28651
Genç bir parfüm. Eskiden harikaydı. Meyveli ve tatlı. Şimdi benim için kırmızı sakız kokusunu hatırlatıyor. Bigbabol :D Birkaç saat kalıcı olarak sürdü ve son. Burnum için çok tatlı olduğu için bir daha almayacağım. Çok genç bir insan için iyi ucuz parfüm. Genç arkadaşlara öneririm.
misafir17374
Üst notalarda greyfurt, nar ve vişne; orta notalar menekşe ve kan portakalı; temel notalar kırmızı kehribar, misk ve vetiver. Evet, yukarıda listelenen notaların hangi parfüme denk geldiğini bilmiyorum ama Avon Fire Me Up olmadığının garantisini verebilirim.
misafir10396
Erkekler bundan hoşlanıyor gibi görünüyor. Mükemmel bir parfüm olduğunu düşünen bir eski sevgilim vardı. Sadece 1 sprey ile hafif bir esinti şeklinde fark edilirdi. Süper güçlü ve uzun ömürlü. Sadece 1 sprey bile baş ağrısına neden olabilir. Bazıları kalıcı değil demiş ama şaşırdım. Sonbahar kokusu olarak düşünme eğilimindeyim. Bana göre karanlık bir bükülme ile meyveli kokuyordu. Bir şişeyi yeniden sipariş ettim ve bugünlerde koyu sarı bir koku fark ettim. Bu, şişenin çok daha büyük olması nedeniyle olabilir. Ne olursa olsun, tatlı bir notası var. Nostalji için aldım.
misafir26995
On üç yaşımdayken bunu kullandığımı hatırlıyorum. Bu yaşlar için bu model bir parfüm işe yarayabilir. Şimdi neden hoşuma gittiğini anlıyorum: Uzun ömürlü değil ve ilk iki saat boyunca farkedilirlik yoğun fakat sonra her şey yok oluyor. Bu koku muhtemelen oyuncak makyajına eşdeğerdir, koklamak ve onunla oynamak eğlencelidir ancak kaliteli bir koku değil.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.