Avon Fire Me Up Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Fire Me Up Bayan Parfüm

Avon'dan Fire Me Up modeli, narenciye aromalı kadınlar için hazırlanmış bir koku. Fire Me Up, 2008 yılında piyasaya çıktı. Üst notalarda greyfurt, nar ve kiraz; Orta notalarda menekşe ve kan portakalı bulunur. Taban yani alt notaları kırmızı kehribar, misk ve vetiverdir.

Üst Nota
Greyfurt

Greyfurt

Nar

Nar

Kiraz

Kiraz

Orta Nota
Hercai menekşe

Hercai menekşe

Kan portakalı

Kan portakalı

Alt Nota
Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Avon Fire Me Up Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Fire Me Up Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 52 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 69 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 76 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
69%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
76%
52 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
50%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
50%
26 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
42%
Parfüm geceye uygun
GECE
58%
26 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
60%
Orta Nota
23%
Alt Nota
17%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
23%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
23%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
15%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
38%
26 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-40 Yaşlar için uygun
2008 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 59
5768 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Fire Me Up Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
59 Puan Aldı

Avon Fire Me Up Bayan Parfüm Yorumları

Kağıt üzerinde kesinlikle daha iyi kokuyordu. Hissettiğim notalar kehribar ve baş ağrısıydı. Benim için çok ağırdı. Hiç taze değil. Belki de ilk spreyde hafifçe sıkmalı. Nar gibi kokmasını isterdim. Şişe onu yansıtıyordu çünkü.
Bu, kokladığım ilk parfümdü ve benim 'vayyyy' diye tepki göstermeme neden olmuştu. Orta segment fiyatına göre iyi bir üründü.
Genç bir parfüm. Eskiden harikaydı. Meyveli ve tatlı. Şimdi benim için kırmızı sakız kokusunu hatırlatıyor. Bigbabol :D Birkaç saat kalıcı olarak sürdü ve son. Burnum için çok tatlı olduğu için bir daha almayacağım. Çok genç bir insan için iyi ucuz parfüm. Genç arkadaşlara öneririm.
Üst notalarda greyfurt, nar ve vişne; orta notalar menekşe ve kan portakalı; temel notalar kırmızı kehribar, misk ve vetiver. Evet, yukarıda listelenen notaların hangi parfüme denk geldiğini bilmiyorum ama Avon Fire Me Up olmadığının garantisini verebilirim.
Erkekler bundan hoşlanıyor gibi görünüyor. Mükemmel bir parfüm olduğunu düşünen bir eski sevgilim vardı. Sadece 1 sprey ile hafif bir esinti şeklinde fark edilirdi. Süper güçlü ve uzun ömürlü. Sadece 1 sprey bile baş ağrısına neden olabilir. Bazıları kalıcı değil demiş ama şaşırdım. Sonbahar kokusu olarak düşünme eğilimindeyim. Bana göre karanlık bir bükülme ile meyveli kokuyordu. Bir şişeyi yeniden sipariş ettim ve bugünlerde koyu sarı bir koku fark ettim. Bu, şişenin çok daha büyük olması nedeniyle olabilir. Ne olursa olsun, tatlı bir notası var. Nostalji için aldım.
On üç yaşımdayken bunu kullandığımı hatırlıyorum. Bu yaşlar için bu model bir parfüm işe yarayabilir. Şimdi neden hoşuma gittiğini anlıyorum: Uzun ömürlü değil ve ilk iki saat boyunca farkedilirlik yoğun fakat sonra her şey yok oluyor. Bu koku muhtemelen oyuncak makyajına eşdeğerdir, koklamak ve onunla oynamak eğlencelidir ancak kaliteli bir koku değil.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER