Avon Full Speed Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Narenciye

Narenciye

Ardıç

Ardıç

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Kakule

Kakule

Selvi

Selvi

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Sedir

Sedir

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

68

18-50

2000

2873

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 55

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 45

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 15

İLKBAHAR
yaz

% 30

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 30

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 60

GÜNDÜZ
gece

% 40

GECE

Full Speed Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Full Speed parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
farstars86
Basit ve sade... Gerçekten hoş kokusu var.. Ah bi de kalıcı olsa... yarı yolda bırakmasa 😃
sedat
Adrenalin mi arıyorsunuz.. O zaman full speed... narenciye sevenlere...
hamza
Çok zayıf ömrü var. Tekrar satın almayı düşünmüyorum.
osman
Avon'un erkekler için hazırlamış olduğu en güzel kokularından biridir. Muhtemelen insanlar Avrupa adıyla bunu daha iyi bilmektedir: Full Speed. Çok taze, harika narenciye notaları. Narenciye seviyorsanız kaçırmayın. Fİyatta süper..
gokmen
Bence bu parfüm kesinlikle en güzel erkek kokusu oldukça doğal ve yumuşak
ekrem
En iyi plaj ürün. İçeriğinde karmaşık bir şey yok, şaşırtıcı bir şey yok. Basit ve taze. Denemeyi öneririm.
durmus
Kullandığım bu parfümün kokusu güzel ama bir yandan da buram buram ucuzluk kokuyor. Paranız az kaldığında düşünülebilir ve günü kurtarır ...
dogukan
"Mükemmel doğrusal narenciye, baharat kokusu ile odunsu bir özel karışım. Ne yazık ki, toprak özelliği çok zayıf. Kalıcılığının cildimde çok kötü olmadığını düşünüyorum. En az 6 saat boyunca cilt kokusu olarak devam eder. Bütün gün boyunca kullanılabileceğine inandığım gündüz kokusu. Fiyat/performans ürünü...
Burakdonmez
lk sıkıştan sonra sentetik koku 2-3 dakika sonra kaybolmaya başlıyor. Veee turuçgil bombası gerçekten enerji verici. Hemen kendini farkettiriyor. Sevmeyeni çok az, sevenide çok fazla ama pişti olasılığı çok fazla. Kalıcılık ortanın altında, yarım saatten sonra ancak size çok yakın oturan veya sarılan biri hissedebilir. Biz ona farkedilirlik düşük diyelim full speed modelinde. Tamamen sportif yaşayanların ve gençlerin kokusu.Yaz kış farketmeksizin kullanılabilir.
berat
Benzersiz ve seksi, açık havada kullanım şeklinde harika bir baharat aroması vardı. Uzun ömürlülük (yaklaşık 6 saat), ancak farkedilirlik o kadar iddialı değil. Bu parfümü iş yerimde kullanmak için kullandım. Mükemmel bir ofis dostu kokusu. Fİyatta uygun.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.