Böğürtlen

Böğürtlen

Elma

Elma

Mandalina

Mandalina

Gül

Gül

Yasemin

Yasemin

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Vanilya

Vanilya

Kehribar

Kehribar

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

64

20-50

2015

5614

kalıcılık

% 66

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 37

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 15

SONBAHAR
kış

% 26

KIŞ
gündüz

% 48

GÜNDÜZ
gece

% 52

GECE
captcha
Parfümlerinin yanında bunun roll on şeklini de göndermişlerdi. Tıpkı şişedeki gibi kokuyorlardı ve harika idi.
Kokulardaki tercih ettiğim tat, biraz odunsu, misk, tatlı ve vanilyası olan her şey. Meyveli notaları severim ama son bir kaç aydır fikrimi değiştirmeme rağmen çiçeklere de yöneldim. Büyükanneler gibi kokmayan bazı çiçek kokuları buldum. Avon'un Imari Elixir adlı tatlı ve güçlü kokusu da örnek gösterilebilir. Kenarları net keskin olan biraz dikdörtgen bir şişeye sahiptir . Altın yazıyla eşleştirilmiş siyah tasarımdan dolayı etkilendim . Genellikle bu renkler daha güçlü ve daha seksi bir şeyi temsil eder. Kağıt kutusu aynı temaya sahiptir.
İçinde 50 ml koku ve fiyatta gayet uygun satılıyor. Sprey iyi çalışıyor. Bu bir eau de toilette , ama edp gibi güçlü bir güce sahip. Kalıcılığı iyi sürüyor özellikle tenimde.
Avon, böğürtlen, gül ve vanilya özü notaları olduğunu belirtiyor. Ben bu siteden takip ediyorum genellikle içeriklerini. Çok güçlü bir tatlı meyveli nota ile başlar , biraz meyvesi yoğun gibi. Evrimleştikçe daha da çiçekleşir ve bu aşamadan hoşlandığımı da belirtmiyorum. Benim için çok yeşil ve çiçekli. Daha derin ve daha tatlı hale geldiğinde son aşamada en çok dip nota kısmını beğeniyorum. Yani kurumaya başladığı zaman. Çok güçlü bir parfüm olduğundan bazı arkadaşları rahatsız edebilir. Bence bir test edin ve ona göre tercih edin.
Vanilyalı klasiklerin sevgilisiyseniz ve güçlü tatlı kokuları seviyorsanız, muhtemelen bunu seveceksiniz.
İncelememde azınlıkta olacağım ve kesinlikle bu parfümü gerçekten seven herkesi üzmek istemem ama sıcak havalarda, serin havalarda ve şimdi çok daha soğuk gecelerde denedim ve maalesef yorumum bu parfüm modeli için OLUMSUZ. Her şart ve koşulda kullandım ama hiç birinde adapte olamadım. Özellikle olumsuz bir inceleme yapıyorum ama nedenini anlamaya çalışacağım. Bana göre kimyasına istinaden bu model eski bir ahşap sandık gibi bayat ve kuruyan kirli kokulu bir parfüme dönüştü. Notalar harika görünüyor ama ama benim için bir araya gelmiş halleri hiç iç açıcı değil. Böğürtlen, elma ve mandalina birleşimi rahatsız edici hoş olmayan bir etki verdi. Belkide notaların kalitesi ile alakalı. Yani her böğürtlen aynı kokmuyor. Bazıları için bu tarz kokular şehvetli olabilir ama benim için değil. Şişe güzel kısa bir cam ama ucuz plastik bir kapak yakışmamış. Bu daha iyi bir düşünce ile tasarlanabilirdi.
Satın almadan önce deneyin diyorum sadece.
İnternetteki incelemelere göre aldım ama son derece güçlü yazanlara hitaben yazıyorum. Siz güçlü parfüm görmemişsiniz. Derseniz fiyatına göre güçlü, o zaman hak verebilirim. Avınun en az beğendiğim kokularından biri..
En sonunda aldım. Almadan önce test etmiştim ve çok beğendim. Şimdi de sanki baş ağrısı yapıyor gibi anlam veremedim. Bir şişe daha almam artık
Düşük maliyetli kalıcı ve hoş bir bayan parfümü arıyorsanız imari elixir derim.
Kötü eleştirilere inanamıyorum. Bunu bir oryantal olarak tanımlardım. Ben sadece 2-3 sprey kullanıyorum (günlük) Çünkü sanki yeni aldığım daha da güçlendirilmiş gibi. Kışın kullanmanızı tavsiye ederim. Güç konusunda bence rakipsiz bir model. Bu zamana kadar bir alberto sego modellerinden birde Avon un bu imari elixir modelinden memnunum..
Bu süper tatlı. Tatlı bir şurup gibi. Sanırım bu koku 20 yaşındaki genç kadınlar içindir. Ben 20'li yaşlarımdayım ve mükemmel. Kullanmaktanda memnunum. Yaşlı birisi bu kadar meyveli şurup kokusundan hoşlanmayabilir.
Çok kuvvetli ve özel tatlandırılmış koyu çilekli bir koku. Benim için biraz fazla güçlü. Bir aile üyeme hediye olarak verdim. Güçlü parfüm seviyorsanız kokusu fena değil. Bana göre değil.. Bizimle diiilsin imari
Avonun bu modeli ile yıllarca birlikteliğim olduğu doğrudur :) Cilt kreminin yanı sıra diğer Avon ürünlerini de ilk aldığımda, kokular her gün hayatımın bir parçası olarak devam ediyor. Yıllardır keyif aldığım bir ürün. 2 yıldır diyelim :D Kısacası tatlı bir parfüm.
Güzel gül, sandal ağacı, vanilya, biraz kehribar ve biraz doğal paçuli. Şaşırtıcı, zarif, uzun ömürlü, egzotik. Bana bazı Tom Ford parfümlerini hatırlatıyor. Her ne kadar herkeste bulunabilme olasılığı yüksek olsa da tamamen şaşırtıcı buluyorum.
Diğer avon kokularından çok farklı .. ı love it !!! :P
En sevdiğim Avon kokusu. Parfümlerinin çoğundan pek hoşlanmıyorum, fakat bu beni mutlu ediyor. Bu parfümde çok özel bir karakter var ve ben bunu seviyorum.
Diğer kullandığım avon ürünlerinden tek fark kalıcılığı. Zengin meyve içeriği yanında, biraz baharatlı, ılık, benzersiz .. Beğendim :) Imari Elixer'in ucuz olmasıda çok büyük bir avantaj. İndirimli zamanlarında hiç kaçırmayın.
Bu parfüm hakkında çok şeyler duydum ve satın almaya karar verdim. Gerçekten pişman değilim! Bana göre muhteşem kokuyor! Çok hoş, tatlı ve lüx. Vanilya nedeniyle çok tatlı ama aynı zamanda gül ve çilek içeriği bir başka. Diğer bir deyişle, şaşırtıcı ucuz bir fiyata çok kaliteli bir parfüm.
Bu kokuya son zamanlarda çok takmıştım. Baharatlı kuru bahar kokusu ve çok keskindir. Çok az parfüm benim tenimde üç dört saatten daha uzun süre kalıyor ancak bu benimle en az sekiz saat devam ediyor. Tekrar satın alacağım.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm