Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Avon imari Seduction Bayan Parfüm

AVON Imari Seduction , Imari koleksiyonunun bir parçası olup yeni sürümü ile özel yılına istinaden üretilen parfüm. Imari 30. doğum gününü kutluyor ve bileşiminde cilt üzerinde hipnotik iz bırakarak erik ve dayanılmaz meyveli notalar ile sizlere yeniden sunuluyor. Mor orkide, koyu gül ve sıcak vanilya ile etkisini gösteren parfüm 50ml Eau de Toilette olarak mevcuttur. Imari Seduction 2015 yılında piyasaya sunulmaya başlatıldı.

Üst Nota
Vanilya

Vanilya

Kehribar

Kehribar

Erik

Erik

Orta Nota
Misk

Misk

Orkide

Orkide

Paçuli

Paçuli

Alt Nota
Çilek

Çilek

Avon imari Seduction Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon imari Seduction Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 54 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 70 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 67 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
70%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
67%
54 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
56%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
44%
27 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
52%
GECE
GECE
48%
27 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
50%
Orta Nota
35%
Alt Nota
15%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
22%
YAZ
YAZ
22%
SONBAHAR
SONBAHAR
26%
KIŞ
KIŞ
30%
27 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
25-60 Yaşlar için uygun
2015 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 66
2884 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon imari Seduction Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
59 Puan Aldı

Avon imari Seduction Bayan Parfüm Yorumları

Imari, tatlı fakat topraklı, hafif tozlu ve misk içerikli olduğunu bağıra bağıra yansıtıyor. Biraz olgunlaşmış bir koku olmuş güncelleme sonrası. (24-34 yaş aralığından kişilere uygun bence) Seduction, günün her saatinde, ancak kesinlikle bir akşam parfümü. Imari Elixir'e çok daha fazla benziyor.
Mükemmel ve içinde herhangi bir gül notası yok. Avon neden en popüler kokularını değiştiriyor ????? Güncelleme sonrası farklı bir ürüne dönüşüyor her modeli. Mükemmel bir kokuyu mahvettiler. Avon, lütfen bu korkunç hatayı düzelt.
Çiçekli, tatlı ama yıkıcı değil ve güzel bir gündüz kokusu. İlkbahar için mükemmeldir. Şişe ucuza benziyor. Eski şişe daha güzeldi. Bu baharda şişemi bitirmeyi umuyorum ama geri satın almayacağım. Şimdilik bu kadar yeter. Yeterince kullandım.
Hypnotic Poison'a ucuz alternatif olan bir koku.
Notaları gerçekten beğendim, ama ne yazık ki çokta memnun değilim. Kurumuş notalar benim için o kadar keyifli değil. sanırım misk notalarında biraz yanlış olan bir şey var ve vanilyası hoş değil. Hayal kırıklığı benim için.
Çok uzun ömürlü ve farkedilir değil. Daha çok bir iş parfümü.
Parfümü daha önce de aldım ve şimdiki aldığım biraz daha farklı kokuyor. Açılış notlarında 2014 yılındaki biraz daha tatlı, meyvemsi görünüyordu. Dün gece yeni şişemden denedim, çok hoşuma giden bitki içeriğine sahip. Ömür yaklaşık 6 saat. Bu, notlara bakarak göründüğünden çok daha sofistike bir koku. Denemelisiniz. Fiyat süper
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER