Avon Imari Seduction Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Vanilya

Vanilya

Kehribar

Kehribar

Erik

Erik

Misk

Misk

Orkide

Orkide

Paçuli

Paçuli

Çilek

Çilek

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

66

25-60

2015

1919

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 53

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 47

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 21

İLKBAHAR
yaz

% 21

YAZ
sonbahar

% 21

SONBAHAR
kış

% 37

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 47

GÜNDÜZ
gece

% 53

GECE

Imari Seduction Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Imari Seduction parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
songul
Imari, tatlı fakat topraklı, hafif tozlu ve misk içerikli olduğunu bağıra bağıra yansıtıyor. Biraz olgunlaşmış bir koku olmuş güncelleme sonrası. (24-34 yaş aralığından kişilere uygun bence) Seduction, günün her saatinde, ancak kesinlikle bir akşam parfümü. Imari Elixir'e çok daha fazla benziyor.
princess
Mükemmel ve içinde herhangi bir gül notası yok. Avon neden en popüler kokularını değiştiriyor ????? Güncelleme sonrası farklı bir ürüne dönüşüyor her modeli. Mükemmel bir kokuyu mahvettiler. Avon, lütfen bu korkunç hatayı düzelt.
sebi
Çiçekli, tatlı ama yıkıcı değil ve güzel bir gündüz kokusu. İlkbahar için mükemmeldir. Şişe ucuza benziyor. Eski şişe daha güzeldi. Bu baharda şişemi bitirmeyi umuyorum ama geri satın almayacağım. Şimdilik bu kadar yeter. Yeterince kullandım.
hlya41
Hypnotic Poison'a ucuz alternatif olan bir koku.
pelina
Notaları gerçekten beğendim, ama ne yazık ki çokta memnun değilim. Kurumuş notalar benim için o kadar keyifli değil. sanırım misk notalarında biraz yanlış olan bir şey var ve vanilyası hoş değil. Hayal kırıklığı benim için.
guler
Çok uzun ömürlü ve farkedilir değil. Daha çok bir iş parfümü.
necla
Parfümü daha önce de aldım ve şimdiki aldığım biraz daha farklı kokuyor. Açılış notlarında 2014 yılındaki biraz daha tatlı, meyvemsi görünüyordu. Dün gece yeni şişemden denedim, çok hoşuma giden bitki içeriğine sahip. Ömür yaklaşık 6 saat. Bu, notlara bakarak göründüğünden çok daha sofistike bir koku. Denemelisiniz. Fiyat süper

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.