Vanilya

Vanilya

Kehribar

Kehribar

Erik

Erik

Misk

Misk

Orkide

Orkide

Paçuli

Paçuli

Çilek

Çilek

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

66

25-60

2015

2303

kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 56

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 44

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 22

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 26

SONBAHAR
kış

% 30

KIŞ
gündüz

% 52

GÜNDÜZ
gece

% 48

GECE
captcha
Imari, tatlı fakat topraklı, hafif tozlu ve misk içerikli olduğunu bağıra bağıra yansıtıyor. Biraz olgunlaşmış bir koku olmuş güncelleme sonrası. (24-34 yaş aralığından kişilere uygun bence) Seduction, günün her saatinde, ancak kesinlikle bir akşam parfümü. Imari Elixir'e çok daha fazla benziyor.
Mükemmel ve içinde herhangi bir gül notası yok. Avon neden en popüler kokularını değiştiriyor ????? Güncelleme sonrası farklı bir ürüne dönüşüyor her modeli. Mükemmel bir kokuyu mahvettiler. Avon, lütfen bu korkunç hatayı düzelt.
Çiçekli, tatlı ama yıkıcı değil ve güzel bir gündüz kokusu. İlkbahar için mükemmeldir. Şişe ucuza benziyor. Eski şişe daha güzeldi. Bu baharda şişemi bitirmeyi umuyorum ama geri satın almayacağım. Şimdilik bu kadar yeter. Yeterince kullandım.
Hypnotic Poison'a ucuz alternatif olan bir koku.
Notaları gerçekten beğendim, ama ne yazık ki çokta memnun değilim. Kurumuş notalar benim için o kadar keyifli değil. sanırım misk notalarında biraz yanlış olan bir şey var ve vanilyası hoş değil. Hayal kırıklığı benim için.
Çok uzun ömürlü ve farkedilir değil. Daha çok bir iş parfümü.
Parfümü daha önce de aldım ve şimdiki aldığım biraz daha farklı kokuyor. Açılış notlarında 2014 yılındaki biraz daha tatlı, meyvemsi görünüyordu. Dün gece yeni şişemden denedim, çok hoşuma giden bitki içeriğine sahip. Ömür yaklaşık 6 saat. Bu, notlara bakarak göründüğünden çok daha sofistike bir koku. Denemelisiniz. Fiyat süper
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm