Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Avon Incandessence Bayan Parfüm

Avon tarafından Incandessence serisinin ilk ürünü olan ve seriye ismini veren Incandessence bayanlara hazırlanmış olan çiçeksi meyveli bir koku. Üst notalarda zambak ve siklamen ayrıca orkide vardır; Orta notalarda lale ve şakayık vardır; alt notası orkide içerir.

Üst Nota
Zambak

Zambak

Siklamen

Siklamen

Orta Nota
Lale

Lale

Şakayık

Şakayık

Alt Nota
Orkide

Orkide

Avon Incandessence Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Incandessence Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 58 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 76 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 72 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
76%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
72%
58 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
45%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
55%
29 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
28%
GECE
GECE
72%
29 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
40%
Orta Nota
30%
Alt Nota
30%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
41%
YAZ
YAZ
21%
SONBAHAR
SONBAHAR
24%
KIŞ
KIŞ
14%
29 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-50 Yaşlar için uygun
Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 67
14537 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Incandessence Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
29 Adet Oy Kullanılarak
59 Puan Aldı

Avon Incandessence Bayan Parfüm Yorumları

Avon'un güzel çiçekli kokularından bir tanesi kalıcılığı daha iyi olabilirdi
Eşime ucuz yoldan harika bir parfüm hediyesi almak istiyordum. Cidden kendisi de beğendi. İdare ediyoruz. Bitince yine alacağım :D Fena değil.
Şakayık benim burnuma en kuvvetli notası olarak belirir. Ardından siklamen. Biraz lale, biraz ekşi toprak notasıda var. Tatsız değil, fakat daha tatlı bir kuraklık tercih ediyorum. Oldukça iyi. Kendim için satın almayacağım, ancak bir hediye olarak almak hayal kırıklığına uğramayacaktır.
Uzun süredir benim imza kokumdu. Eski erkek arkadaşım bayılıyordu. Sanırım en iyi avon kokusu. Bana sarı bir elbise ve tiare giyen güzel bir kızı hatırlatıyor .. Bu parfümün en önemli sorunu uzun ömürlülük. Keşke uzun süre dayansa ama cıx..
Bugün küçük bir şişe aldım. Güzel ve sofistike bir parfüm. Biraz Dior'un J'adore ürününe benzer olduğunu söyleniyor.... Açıkçası bunu J'adore'a tercih ederim. Çünkü daha uygun fiyatlı.
Avon'un bir başka başarılı EDP ürünü. Belkide bayan kategorisinde en çok satan ürünü. Biraz Today modeline benziyor. Veya en azından eminim ki Avon'dan bir tane daha alacağım.
Denemeden aldım. Pişman değilim, çünkü hoş bir çiçek parfümü.
Şimdiye kadar satın aldığım (denemeden) en iyi ürünlerden biri. Çiçekli, hoş ve temiz bir koku. Kullanmak için belirli bir yaşa hitap etmiyor. Her yaş kullanabilir. Güneşli ilkbahar günleri ve sıcak yaz günleri için öneririm.
Sıcak sabunlu yeşil içerikler, gül, zambak oldukça belirgindir. Biraz da plastik , sentetik sanki. Yavan ve muhtemelen iş yerinde soyunma odasına acil bir parfüm olarak düşünülebilir. Eh yani!
J'adore'u andırıyor mu ?! Gerçekten mi??? Bu kokuların ne kadar harika ve muhteşem olduğuna dair çılgınca değerlendirmelerden geçerek kendi fikirlerimi sunmak istiyorum. Fakat değerlendirmeler sürekli pozitif olmamalı. Kişisel olarak son derece ortalama, soğuk ve sentetik buldum. Hatta bir çiçek olarak tarif etmiyorum bile. Rastgele bir hava spreyi gibi kokuyor. Bu ürünü pas geçiyorum.
Incandessence'i seviyorum, parfüm bir EDP ve güneşli bir baharda / yaz günlerinde güzel bir çiçek bahçesinde olmak gibi.
Bu şimdiye kadar fiyatına göre karşılaştırılacak olunursa satın alığım en iyi parfümlerden biri. Çiçekli, güzel ve temiz bir koku. Kullanmak için özel bir yaş aralığına ihtiyacın olmadığı kanaatindeyim
Kokunun farkedilirliği ve uzun ömürlülüğü orta derecede. Avon'un parfümlerinin çoğu özelliğide bu zaten. Ben güneşli bahar günleri ve sıcak yaz günleri için size
Incandessence modelini tavsiye edebilirim. Avon tarafından başarılı EDP modeli ve belkide en çok satanlar arasında.
Ya da en azından ben Avon'un bir başka bu tarz başarılı ürünü ile karşılaşmadım.
Bu uzun süreli etkisi olan ve uygun fiyata koku arıyorum ve kokusuda etkileyici olsun istiyorum diyorsanız bence test edip kullanabilirsiniz.
Bana sarı elbise ve taç giyen güzel küçük bir kızı hatırlatıyor.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER