Avon Incandessence Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Incandessence Bayan Parfüm

Avon tarafından Incandessence serisinin ilk ürünü olan ve seriye ismini veren Incandessence bayanlara hazırlanmış olan çiçeksi meyveli bir koku. Üst notalarda zambak ve siklamen ayrıca orkide vardır; Orta notalarda lale ve şakayık vardır; alt notası orkide içerir.

Üst Nota
Zambak

Zambak

Siklamen

Siklamen

Orta Nota
Lale

Lale

Şakayık

Şakayık

Alt Nota
Orkide

Orkide

Avon Incandessence Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Incandessence Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 60 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 77 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 73 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
77%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
73%
60 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
47%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
53%
30 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
30%
Parfüm geceye uygun
GECE
70%
30 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
40%
Orta Nota
30%
Alt Nota
30%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
43%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
20%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
23%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
13%
30 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-50 Yaşlar için uygun
Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 67
19405 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Incandessence Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
29 Adet Oy Kullanılarak
59 Puan Aldı

Avon Incandessence Bayan Parfüm Yorumları

14 yıldır kullanıyorum çevremden hep “çok güzel yaaaa” yorumu aldım
Nedense bana öyle geliyor ki bu kadın aromasının özü, kadın vücudunun aroması, tatlı ve arzu edilir. Belki de piramitteki çok sayıda orkide yüzünden.
Narin, kadınsı ve çok hoş. Uygun fiyata çok dayanıklı ve pürüzsüz.
Nedense bana öyle geliyor ki bu kadın aromasının özü, kadın vücudunun aroması, tatlı ve arzu edilir. Belki de piramitteki çok sayıda orkide yüzünden.
Avon'un güzel çiçekli kokularından bir tanesi kalıcılığı daha iyi olabilirdi
Eşime ucuz yoldan harika bir parfüm hediyesi almak istiyordum. Cidden kendisi de beğendi. İdare ediyoruz. Bitince yine alacağım :D Fena değil.
Şakayık benim burnuma en kuvvetli notası olarak belirir. Ardından siklamen. Biraz lale, biraz ekşi toprak notasıda var. Tatsız değil, fakat daha tatlı bir kuraklık tercih ediyorum. Oldukça iyi. Kendim için satın almayacağım, ancak bir hediye olarak almak hayal kırıklığına uğramayacaktır.
Uzun süredir benim imza kokumdu. Eski erkek arkadaşım bayılıyordu. Sanırım en iyi avon kokusu. Bana sarı bir elbise ve tiare giyen güzel bir kızı hatırlatıyor .. Bu parfümün en önemli sorunu uzun ömürlülük. Keşke uzun süre dayansa ama cıx..
Bugün küçük bir şişe aldım. Güzel ve sofistike bir parfüm. Biraz Dior'un J'adore ürününe benzer olduğunu söyleniyor.... Açıkçası bunu J'adore'a tercih ederim. Çünkü daha uygun fiyatlı.
Avon'un bir başka başarılı EDP ürünü. Belkide bayan kategorisinde en çok satan ürünü. Biraz Today modeline benziyor. Veya en azından eminim ki Avon'dan bir tane daha alacağım.
Denemeden aldım. Pişman değilim, çünkü hoş bir çiçek parfümü.
Şimdiye kadar satın aldığım (denemeden) en iyi ürünlerden biri. Çiçekli, hoş ve temiz bir koku. Kullanmak için belirli bir yaşa hitap etmiyor. Her yaş kullanabilir. Güneşli ilkbahar günleri ve sıcak yaz günleri için öneririm.
Sıcak sabunlu yeşil içerikler, gül, zambak oldukça belirgindir. Biraz da plastik , sentetik sanki. Yavan ve muhtemelen iş yerinde soyunma odasına acil bir parfüm olarak düşünülebilir. Eh yani!
J'adore'u andırıyor mu ?! Gerçekten mi??? Bu kokuların ne kadar harika ve muhteşem olduğuna dair çılgınca değerlendirmelerden geçerek kendi fikirlerimi sunmak istiyorum. Fakat değerlendirmeler sürekli pozitif olmamalı. Kişisel olarak son derece ortalama, soğuk ve sentetik buldum. Hatta bir çiçek olarak tarif etmiyorum bile. Rastgele bir hava spreyi gibi kokuyor. Bu ürünü pas geçiyorum.
Incandessence'i seviyorum, parfüm bir EDP ve güneşli bir baharda / yaz günlerinde güzel bir çiçek bahçesinde olmak gibi.
Bu şimdiye kadar fiyatına göre karşılaştırılacak olunursa satın alığım en iyi parfümlerden biri. Çiçekli, güzel ve temiz bir koku. Kullanmak için özel bir yaş aralığına ihtiyacın olmadığı kanaatindeyim
Kokunun farkedilirliği ve uzun ömürlülüğü orta derecede. Avon'un parfümlerinin çoğu özelliğide bu zaten. Ben güneşli bahar günleri ve sıcak yaz günleri için size
Incandessence modelini tavsiye edebilirim. Avon tarafından başarılı EDP modeli ve belkide en çok satanlar arasında.
Ya da en azından ben Avon'un bir başka bu tarz başarılı ürünü ile karşılaşmadım.
Bu uzun süreli etkisi olan ve uygun fiyata koku arıyorum ve kokusuda etkileyici olsun istiyorum diyorsanız bence test edip kullanabilirsiniz.
Bana sarı elbise ve taç giyen güzel küçük bir kızı hatırlatıyor.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER