Avon Incandessence Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Zambak

Zambak

Siklamen

Siklamen

Lale

Lale

Şakayık

Şakayık

Orkide

Orkide

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

67

20-50

6494

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 48

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 52

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 24

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 29

GÜNDÜZ
gece

% 71

GECE

Incandessence Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Incandessence parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
adem
Eşime ucuz yoldan harika bir parfüm hediyesi almak istiyordum. Cidden kendisi de beğendi. İdare ediyoruz. Bitince yine alacağım :D Fena değil.
hlya41
Şakayık benim burnuma en kuvvetli notası olarak belirir. Ardından siklamen. Biraz lale, biraz ekşi toprak notasıda var. Tatsız değil, fakat daha tatlı bir kuraklık tercih ediyorum. Oldukça iyi. Kendim için satın almayacağım, ancak bir hediye olarak almak hayal kırıklığına uğramayacaktır.
halime
Uzun süredir benim imza kokumdu. Eski erkek arkadaşım bayılıyordu. Sanırım en iyi avon kokusu. Bana sarı bir elbise ve tiare giyen güzel bir kızı hatırlatıyor .. Bu parfümün en önemli sorunu uzun ömürlülük. Keşke uzun süre dayansa ama cıx..
ezgi
Bugün küçük bir şişe aldım. Güzel ve sofistike bir parfüm. Biraz Dior'un J'adore ürününe benzer olduğunu söyleniyor.... Açıkçası bunu J'adore'a tercih ederim. Çünkü daha uygun fiyatlı.
guler
Avon'un bir başka başarılı EDP ürünü. Belkide bayan kategorisinde en çok satan ürünü. Biraz Today modeline benziyor. Veya en azından eminim ki Avon'dan bir tane daha alacağım.
princess
Denemeden aldım. Pişman değilim, çünkü hoş bir çiçek parfümü.
feriha
Şimdiye kadar satın aldığım (denemeden) en iyi ürünlerden biri. Çiçekli, hoş ve temiz bir koku. Kullanmak için belirli bir yaşa hitap etmiyor. Her yaş kullanabilir. Güneşli ilkbahar günleri ve sıcak yaz günleri için öneririm.
duygu
Sıcak sabunlu yeşil içerikler, gül, zambak oldukça belirgindir. Biraz da plastik , sentetik sanki. Yavan ve muhtemelen iş yerinde soyunma odasına acil bir parfüm olarak düşünülebilir. Eh yani!
durdane
J'adore'u andırıyor mu ?! Gerçekten mi??? Bu kokuların ne kadar harika ve muhteşem olduğuna dair çılgınca değerlendirmelerden geçerek kendi fikirlerimi sunmak istiyorum. Fakat değerlendirmeler sürekli pozitif olmamalı. Kişisel olarak son derece ortalama, soğuk ve sentetik buldum. Hatta bir çiçek olarak tarif etmiyorum bile. Rastgele bir hava spreyi gibi kokuyor. Bu ürünü pas geçiyorum.
ayseyildiz
Incandessence'i seviyorum, parfüm bir EDP ve güneşli bir baharda / yaz günlerinde güzel bir çiçek bahçesinde olmak gibi.
murat
Bu şimdiye kadar fiyatına göre karşılaştırılacak olunursa satın alığım en iyi parfümlerden biri. Çiçekli, güzel ve temiz bir koku. Kullanmak için özel bir yaş aralığına ihtiyacın olmadığı kanaatindeyim
Kokunun farkedilirliği ve uzun ömürlülüğü orta derecede. Avon'un parfümlerinin çoğu özelliğide bu zaten. Ben güneşli bahar günleri ve sıcak yaz günleri için size
Incandessence modelini tavsiye edebilirim. Avon tarafından başarılı EDP modeli ve belkide en çok satanlar arasında.
Ya da en azından ben Avon'un bir başka bu tarz başarılı ürünü ile karşılaşmadım.
Bu uzun süreli etkisi olan ve uygun fiyata koku arıyorum ve kokusuda etkileyici olsun istiyorum diyorsanız bence test edip kullanabilirsiniz.
Bana sarı elbise ve taç giyen güzel küçük bir kızı hatırlatıyor.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.