Zambak

Zambak

Siklamen

Siklamen

Lale

Lale

Şakayık

Şakayık

Orkide

Orkide

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

67

20-50

9750

kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 45

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 55

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 41

İLKBAHAR
yaz

% 21

YAZ
sonbahar

% 24

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ
gündüz

% 28

GÜNDÜZ
gece

% 72

GECE
captcha
Avon'un güzel çiçekli kokularından bir tanesi kalıcılığı daha iyi olabilirdi
Eşime ucuz yoldan harika bir parfüm hediyesi almak istiyordum. Cidden kendisi de beğendi. İdare ediyoruz. Bitince yine alacağım :D Fena değil.
Şakayık benim burnuma en kuvvetli notası olarak belirir. Ardından siklamen. Biraz lale, biraz ekşi toprak notasıda var. Tatsız değil, fakat daha tatlı bir kuraklık tercih ediyorum. Oldukça iyi. Kendim için satın almayacağım, ancak bir hediye olarak almak hayal kırıklığına uğramayacaktır.
Uzun süredir benim imza kokumdu. Eski erkek arkadaşım bayılıyordu. Sanırım en iyi avon kokusu. Bana sarı bir elbise ve tiare giyen güzel bir kızı hatırlatıyor .. Bu parfümün en önemli sorunu uzun ömürlülük. Keşke uzun süre dayansa ama cıx..
Bugün küçük bir şişe aldım. Güzel ve sofistike bir parfüm. Biraz Dior'un J'adore ürününe benzer olduğunu söyleniyor.... Açıkçası bunu J'adore'a tercih ederim. Çünkü daha uygun fiyatlı.
Avon'un bir başka başarılı EDP ürünü. Belkide bayan kategorisinde en çok satan ürünü. Biraz Today modeline benziyor. Veya en azından eminim ki Avon'dan bir tane daha alacağım.
Denemeden aldım. Pişman değilim, çünkü hoş bir çiçek parfümü.
Şimdiye kadar satın aldığım (denemeden) en iyi ürünlerden biri. Çiçekli, hoş ve temiz bir koku. Kullanmak için belirli bir yaşa hitap etmiyor. Her yaş kullanabilir. Güneşli ilkbahar günleri ve sıcak yaz günleri için öneririm.
Sıcak sabunlu yeşil içerikler, gül, zambak oldukça belirgindir. Biraz da plastik , sentetik sanki. Yavan ve muhtemelen iş yerinde soyunma odasına acil bir parfüm olarak düşünülebilir. Eh yani!
J'adore'u andırıyor mu ?! Gerçekten mi??? Bu kokuların ne kadar harika ve muhteşem olduğuna dair çılgınca değerlendirmelerden geçerek kendi fikirlerimi sunmak istiyorum. Fakat değerlendirmeler sürekli pozitif olmamalı. Kişisel olarak son derece ortalama, soğuk ve sentetik buldum. Hatta bir çiçek olarak tarif etmiyorum bile. Rastgele bir hava spreyi gibi kokuyor. Bu ürünü pas geçiyorum.
Incandessence'i seviyorum, parfüm bir EDP ve güneşli bir baharda / yaz günlerinde güzel bir çiçek bahçesinde olmak gibi.
Bu şimdiye kadar fiyatına göre karşılaştırılacak olunursa satın alığım en iyi parfümlerden biri. Çiçekli, güzel ve temiz bir koku. Kullanmak için özel bir yaş aralığına ihtiyacın olmadığı kanaatindeyim
Kokunun farkedilirliği ve uzun ömürlülüğü orta derecede. Avon'un parfümlerinin çoğu özelliğide bu zaten. Ben güneşli bahar günleri ve sıcak yaz günleri için size
Incandessence modelini tavsiye edebilirim. Avon tarafından başarılı EDP modeli ve belkide en çok satanlar arasında.
Ya da en azından ben Avon'un bir başka bu tarz başarılı ürünü ile karşılaşmadım.
Bu uzun süreli etkisi olan ve uygun fiyata koku arıyorum ve kokusuda etkileyici olsun istiyorum diyorsanız bence test edip kullanabilirsiniz.
Bana sarı elbise ve taç giyen güzel küçük bir kızı hatırlatıyor.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm