Avon Life for Her Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Zambak

Zambak

Crinum zambağı

Crinum zambağı

Hercai menekşe

Hercai menekşe

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

67

20-60

2016

3177

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 66

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 70

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 30

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 15

İLKBAHAR
yaz

% 55

YAZ
sonbahar

% 10

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 60

GÜNDÜZ
gece

% 40

GECE

Life for Her Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Life for Her parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
zeyna
Bir Avon broşüründe denedim ve hemen aşık oldum. Açılış notaları çok çiçekli ve hafiftir. Su ve temiz notalara sahip. Seveceksiniz bence.
yonca
Şişe güzel ayrıca kapak muhteşem bir köpüklü kar tanesi gibi görünüyor. Eminim biri sırf bunun için bir tane alacaktır. İlk açılış bana J'adore'u anımsatıyor, ancak zaman geçince Oriflame Muse gibi menekşe dolu kokuya dönüşüyor. Taze, temiz ama çok uzun süre dayanmayan bir koku. Vücudunuzun sıcaklığı iyiyse, bunu güzelce kullanabilirsiniz. Günlük kullanım için şirin bir çiçek kokusu.
halime
Biraz daha uzun ömürlü olsa bomba olur.
princess
Cildimde ilk kullandığımda çok hissetmedim. Dün tekrar denedim ve oldukça çekici buldum. Sıcak havalar için mükemmel bir parfüm. Ömrü çok yüksek. Kısacası bana göre çok hoş.
pembe
KENZO destekli özel bir parfüm. Yaz için mükemmel bir parfüm. Uuzun ömürlü ve orta derecede farkedilir. 2 gün süreyle kıyafetlerimde kalıyor. Bazen daha fazla olduğunu gördüm. Çok fazla şekerli, canlandırıcı ve çatlak çiçeklerle bezenmiş bir parfüm.
ezgi
Hafif sabun notası ve tatlı çiçeği ile sulu zambak etkisi.
derya
Genellikle daha balzamik baharatlı sıcak kokulara doğru eğilim gösteririm. Bu model ile de çok mutuyum. Çiçekli, canlı ve canlandırıcı. Bence belki de gevrek bulduğum elmadan dolayı sevdim. İlkbahar için mükemmeldir. Avon kokularının birçoğuna sahibim ve çoğunlukla en büyük sorunum, bunların birçoğunun ömrünün kısa olması. Bu parfüm bu konuda gayet iyi. Uzun ömürlü, daha kaliteli bir koku.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.