Zambak

Zambak

Crinum zambağı

Crinum zambağı

Hercai menekşe

Hercai menekşe

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

67

20-60

2016

4227

kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 61

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 39

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 18

İLKBAHAR
yaz

% 50

YAZ
sonbahar

% 18

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE
captcha
Bir Avon broşüründe denedim ve hemen aşık oldum. Açılış notaları çok çiçekli ve hafiftir. Su ve temiz notalara sahip. Seveceksiniz bence.
Şişe güzel ayrıca kapak muhteşem bir köpüklü kar tanesi gibi görünüyor. Eminim biri sırf bunun için bir tane alacaktır. İlk açılış bana J'adore'u anımsatıyor, ancak zaman geçince Oriflame Muse gibi menekşe dolu kokuya dönüşüyor. Taze, temiz ama çok uzun süre dayanmayan bir koku. Vücudunuzun sıcaklığı iyiyse, bunu güzelce kullanabilirsiniz. Günlük kullanım için şirin bir çiçek kokusu.
Biraz daha uzun ömürlü olsa bomba olur.
Cildimde ilk kullandığımda çok hissetmedim. Dün tekrar denedim ve oldukça çekici buldum. Sıcak havalar için mükemmel bir parfüm. Ömrü çok yüksek. Kısacası bana göre çok hoş.
KENZO destekli özel bir parfüm. Yaz için mükemmel bir parfüm. Uuzun ömürlü ve orta derecede farkedilir. 2 gün süreyle kıyafetlerimde kalıyor. Bazen daha fazla olduğunu gördüm. Çok fazla şekerli, canlandırıcı ve çatlak çiçeklerle bezenmiş bir parfüm.
Hafif sabun notası ve tatlı çiçeği ile sulu zambak etkisi.
Genellikle daha balzamik baharatlı sıcak kokulara doğru eğilim gösteririm. Bu model ile de çok mutuyum. Çiçekli, canlı ve canlandırıcı. Bence belki de gevrek bulduğum elmadan dolayı sevdim. İlkbahar için mükemmeldir. Avon kokularının birçoğuna sahibim ve çoğunlukla en büyük sorunum, bunların birçoğunun ömrünün kısa olması. Bu parfüm bu konuda gayet iyi. Uzun ömürlü, daha kaliteli bir koku.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm