Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Avon Life for Her Bayan Parfüm

Avon tarafından oluşturulan Life for Her bayanlara yönelik çiçek kokusudur. Bu yeni koku 2016 yılında poiyasaya sunuldu. İçeriğinde zambak ve menekşe notalarını barındırır.

Üst Nota
Zambak

Zambak

Orta Nota
Crinum zambağı

Crinum zambağı

Alt Nota
Hercai menekşe

Hercai menekşe

Avon Life for Her Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Life for Her Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 55 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 72 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 67 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
72%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
67%
55 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
61%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
39%
28 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
57%
GECE
GECE
43%
28 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
50%
Orta Nota
25%
Alt Nota
25%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
18%
YAZ
YAZ
50%
SONBAHAR
SONBAHAR
18%
KIŞ
KIŞ
14%
28 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 67
5449 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Life for Her Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
28 Adet Oy Kullanılarak
67 Puan Aldı

Avon Life for Her Bayan Parfüm Yorumları

Bir Avon broşüründe denedim ve hemen aşık oldum. Açılış notaları çok çiçekli ve hafiftir. Su ve temiz notalara sahip. Seveceksiniz bence.
Şişe güzel ayrıca kapak muhteşem bir köpüklü kar tanesi gibi görünüyor. Eminim biri sırf bunun için bir tane alacaktır. İlk açılış bana J'adore'u anımsatıyor, ancak zaman geçince Oriflame Muse gibi menekşe dolu kokuya dönüşüyor. Taze, temiz ama çok uzun süre dayanmayan bir koku. Vücudunuzun sıcaklığı iyiyse, bunu güzelce kullanabilirsiniz. Günlük kullanım için şirin bir çiçek kokusu.
Biraz daha uzun ömürlü olsa bomba olur.
Cildimde ilk kullandığımda çok hissetmedim. Dün tekrar denedim ve oldukça çekici buldum. Sıcak havalar için mükemmel bir parfüm. Ömrü çok yüksek. Kısacası bana göre çok hoş.
KENZO destekli özel bir parfüm. Yaz için mükemmel bir parfüm. Uuzun ömürlü ve orta derecede farkedilir. 2 gün süreyle kıyafetlerimde kalıyor. Bazen daha fazla olduğunu gördüm. Çok fazla şekerli, canlandırıcı ve çatlak çiçeklerle bezenmiş bir parfüm.
Hafif sabun notası ve tatlı çiçeği ile sulu zambak etkisi.
Genellikle daha balzamik baharatlı sıcak kokulara doğru eğilim gösteririm. Bu model ile de çok mutuyum. Çiçekli, canlı ve canlandırıcı. Bence belki de gevrek bulduğum elmadan dolayı sevdim. İlkbahar için mükemmeldir. Avon kokularının birçoğuna sahibim ve çoğunlukla en büyük sorunum, bunların birçoğunun ömrünün kısa olması. Bu parfüm bu konuda gayet iyi. Uzun ömürlü, daha kaliteli bir koku.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER