Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Avon Little Black Dress Bayan Parfüm

Avon tarafından oluşturulan Little Black Dress kadınlar için oryantal bir koku. Little Black Dress 2001 yılında piyasaya sunulmaya başlatılmış olup bu koku arkasındaki burun Barbara Zoebelein'dir. Üst notalarda siklamen, kişniş, zencefil, kayısı çiçeği ve hanımeli vardır; Orta notaları gardenya, ylang-ylang, pembe şakayık, yasemin ve tatula içerir; Alt notaları sandal ağacı, tonka fasulyesi, misk, japon eriği ve odunsu notalardan oluşmaktadır.

Üst Nota
Kişniş

Kişniş

Siklamen

Siklamen

Zencefil

Zencefil

Kayısı çiçeği

Kayısı çiçeği

Hanımeli

Hanımeli

Orta Nota
Gardenya

Gardenya

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Şakayık

Şakayık

Yasemin

Yasemin

Datura

Datura

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Erik

Erik

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Beyaz misk

Beyaz misk

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Avon Little Black Dress Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Little Black Dress Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 54 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 71 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 72 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
71%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
72%
54 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
64%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
36%
28 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
64%
GECE
GECE
36%
28 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
50%
Orta Nota
30%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
25%
YAZ
YAZ
25%
SONBAHAR
SONBAHAR
21%
KIŞ
KIŞ
29%
28 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2001 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 68
12802 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Little Black Dress Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
68 Puan Aldı

Avon Little Black Dress Bayan Parfüm Yorumları

Şişemi yeni aldım ve sanırım modası geçmiş ve bozuldu. Onu çok sevmek istedim, geçmişte kokladım ve sevdim, ama bu satın alma mutsuz etti. Belki de gerçekten 2001 damgalı olanlar denemek bulmak lazım yeniden
Güçlü ve saldırgan. Çok güçlü baharatlı oryantallerle ilgileniyorsanız bu size göre değil. Naif ve harika
Lisede, sadece Avon almaya gücüm yettiğinde bunu severdim. Geçenlerde tekrar aldım ama sanırım formülü değiştirmişler. Eskisinden daha narenciye ve daha az tatlı. Ayrıca başlangıçta çok keskin ve eskiden böyle olduğunu sanmıyorum. Ya da belki parfüm zevkimi değiştirdim?
Bu parfümü beğendim - Yumuşak ve zararsız. Normal parfümüm Gucci's Guilty Black'in gündüz giymek için biraz fazla ağır ve boğucu olduğu yaz aylarında giymeyi seviyorum.
Bu benim ilk imza kokumdu. Sanırım annem lisedeyken benim için almıştı. Onu sevdim, ama bir şişem olmayalı yıllar oldu. Şimdi sadece nostaljik değeri için bir tane bulmaya çalışıyorum.
Şaşırtıcı bir şekilde, Avon'dan çok güzel bir koku. Hafif bir oryantal... Avon'un en iyi kokularından biri.
Bu koku çok zarif, bir akşam gezintisi için çok uygun. Tüm notalar mükemmel bir uyum içindedir. avon parfümlerinin uzun ömürlülüğü tek kelimeyle mükemmel
Kalıcılığı uzun sürmez ama fiyatı göz önüne alındığında sadece şaşırtıcı. Her zaman tavsiye ederim ve Avon ürünlerinin hayranı değilim ama bu süper.
Bu parfümü seviyorum, eski ve yeniyi hatırlatıyor. Yeniden formüle edildiğini söyleyen herkese katılıyorum. 2004'ten beri bunu kullanıyorum ve eskiden oldukça güçlü ve seksiydi, şimdi çok daha genç kokuyor. Yazık, muhtemelen on dokuz yaşımdayken yeni formülü tercih ederdim ve şimdi eski formülü tercih ederdim ama ne yazık ki işler böyle yürümedi.
Tasarımcı kokuları almaya başlamadan önce oldukça geniş bir Avon parfüm koleksiyonum vardı ve bu benim favorilerimden biri.
Derin ve baştan çıkarıcı olgun bir çiçek kokusudur. Hiç de ucuz kokmuyor, üst düzey bir parfüm seçimi için bunu alabilirsin. İlkbaharda parıldamasına rağmen, birçok durum için uygundur ve tüm yıl boyunca kullanılmaya uygun. Projeksiyon ilk 2 saat oldukça iyidir ve daha sonra cilde yakınlaşır. Kalıcı güç giysilerde daha iyidir.
Kişisel puan 6/10
Neden bilmiyorum ama erkekler bu parfüme bayılıyor. Kardeşim ve erkek arkadaşım, tasarımcı parfümlerimin arasında bunu daha çok tercih ediyor. İtiraf etmeliyim ki fiyatından çok daha pahalı kokuyor. Kesinlikle tekrar satın alırım. Bence ılık ilkbahar-sonbahar günlerinde soğuk kış ve çok sıcak yazlarda daha iyi kokuyor.
Küçük Siyah Elbise, Nadir İnciler bu parfümü tanımlıyor. Harika iş çıkarmışlar.
Avon klasiklerinden en favorilerimden biri.. Denemek için ne kadar tavsiye etsem az.
Üniversite günlerimde bu bana çok güçlü ve ağır geliyordu, okul günleri için uygun değildi. Şimdi 30'lu yaşlarımda bunun çok kadınsı, taze ve hafif bir koku olduğunu düşünüyorum. İş yeri kullanımı için harika.
akşam için kullanılabilir güzel koku, bunaltıcı değil
Tutkuyu hisset. Mükemmel bir model
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER