Avon Little Pink Dress Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Turunç

Turunç

Limon

Limon

Havyar

Havyar

Şakayık

Şakayık

Yasemin

Yasemin

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

65

20-60

2014

4054

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 64

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 20

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 30

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 65

GÜNDÜZ
gece

% 35

GECE

Little Pink Dress Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Little Pink Dress parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir24179
Bayıldım ama artık üretilmediği için bulamıyorum. İnternette bulduklarım da çok pahalı. Ne olursunuz tekrardan üretime başlansın :( lütfen
selena
Bu parfüm biraz sentetik. Ben hoşlanmadım. Ama yine de limon tazeliği fena sayılmaz.
guler
Şimdilik bunu kullanıyorum ve dominant bir özellik barındırıyor. Notalarında yasemin gibi çiçekler olması sebebiyle neden narenciye kategorisinde olduğunu anlayamıyorum? Gül bile hissettim. Ancak şakayık olduğu ortaya çıktı. Benim zevkime göre değil, ama o kadar da kötü değil. Zayıf kalıcılıkta cabası.
feriha
Bu parfümden kesinlikle nefret ediyorum. Şişesindeki küçük pembe elbiseyi hiç tabir eden bir içerikle karşılaşmadım. Almayın..
duygu
Ben sadece 50 ml'lik bir şişe bitirdim, bu yüzden tam bir inceleme yazmayı hak ettiğimi düşünüyorum :) Benim zevkime göre çok odunsu. Satın almadan önce ben daha taze ya da çiçekli bir koku beklerdim ama öyle değil. Ahşap notalar ya da belki de paçuli ağır basıyor. Narenciye notalarını bile alamıyorum. Çiçek notaları düzgün bir şekilde ihtiva ediyor. Çiçekli bir koku ve kesinlikle şekerli de değil. Tekrar satın alacağınızı sanmıyorum. Ben öyle yapacağım en azından. Genel olarak, taze bir koku sevgisi içinizde varsa bulunsa da olur yani ama ben almam açıkçası.
durdane
Ucuz bir parfüm ama koku aslında oldukça iyidir. Açılış, ferahlatıcı ve canlandırıcı, taze bir turunçgildir. Turunçla birlikte çiçek içeriğide ağır basan bir koku. Yumuşak ve biraz kremsi, kesinlikle havyar içeriği çok enteresan. Havyar notası yumuşak değil ve aslında oldukça ağır diye nitelendirilebilir. Bu yüzden bileklerinize hafifçe uygulamak daha mantıklı görünüyor.
ceyda
Bu parfümden hiç hoşlanmıyorum. Arkadaşıma verdim. Benim için çok fark edilen havyar notası cidden midemi bulandırıyor. Garip bir parfüm. Sevenide var sevmeyenide bir o kadar var yani. İlkbahar ya da yaz sabahlarında kullanılabilir olarak düşünüyorum. Biraz uzun ömürlü ama o konuda iyi.
beren
Havyar notasını sevmiyorum. (ya da herneyse bu koku) Kış mevsimi için uygun değil. Yaz ve ilkbahar parfümü ama sonbaharda da akşamlar için kullanılabilir.
ayseyildiz
Açık Mavi modelinin daha çiçekli, ucuz bir kopyası ve bir saat içinde sabunlu bir şey halne geliyor. Zayıf farkedilirlik ve kalıcılığı ile de benden puan 0.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.