Avon Little Pink Dress Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Little Pink Dress Bayan Parfüm

Avon Little Pink Dress kadınlar için çiçeksi meyveli bir koku. Bu yeni bir koku. Turunçgiller, limon ve havyar üst notaları ile başlayan parfümün piyasaya sunulma tarihi 2014. Orta notalarda pembe şakayık ve yasemin bulunur; Dip yani alt notasında paçuli vardır.

Üst Nota
Turunç

Turunç

Limon

Limon

Havyar

Havyar

Orta Nota
Şakayık

Şakayık

Yasemin

Yasemin

Alt Nota
Paçuli

Paçuli

Avon Little Pink Dress Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Little Pink Dress Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 56 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 71 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 70 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
71%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
70%
56 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
43%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
57%
28 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
54%
Parfüm geceye uygun
GECE
46%
28 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
40%
Orta Nota
40%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
18%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
29%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
25%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
29%
28 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2014 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 65
6724 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Little Pink Dress Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
64 Puan Aldı

Avon Little Pink Dress Bayan Parfüm Yorumları

Bayıldım ama artık üretilmediği için bulamıyorum. İnternette bulduklarım da çok pahalı. Ne olursunuz tekrardan üretime başlansın :( lütfen
Bu parfüm biraz sentetik. Ben hoşlanmadım. Ama yine de limon tazeliği fena sayılmaz.
Şimdilik bunu kullanıyorum ve dominant bir özellik barındırıyor. Notalarında yasemin gibi çiçekler olması sebebiyle neden narenciye kategorisinde olduğunu anlayamıyorum? Gül bile hissettim. Ancak şakayık olduğu ortaya çıktı. Benim zevkime göre değil, ama o kadar da kötü değil. Zayıf kalıcılıkta cabası.
Bu parfümden kesinlikle nefret ediyorum. Şişesindeki küçük pembe elbiseyi hiç tabir eden bir içerikle karşılaşmadım. Almayın..
Ben sadece 50 ml'lik bir şişe bitirdim, bu yüzden tam bir inceleme yazmayı hak ettiğimi düşünüyorum :) Benim zevkime göre çok odunsu. Satın almadan önce ben daha taze ya da çiçekli bir koku beklerdim ama öyle değil. Ahşap notalar ya da belki de paçuli ağır basıyor. Narenciye notalarını bile alamıyorum. Çiçek notaları düzgün bir şekilde ihtiva ediyor. Çiçekli bir koku ve kesinlikle şekerli de değil. Tekrar satın alacağınızı sanmıyorum. Ben öyle yapacağım en azından. Genel olarak, taze bir koku sevgisi içinizde varsa bulunsa da olur yani ama ben almam açıkçası.
Ucuz bir parfüm ama koku aslında oldukça iyidir. Açılış, ferahlatıcı ve canlandırıcı, taze bir turunçgildir. Turunçla birlikte çiçek içeriğide ağır basan bir koku. Yumuşak ve biraz kremsi, kesinlikle havyar içeriği çok enteresan. Havyar notası yumuşak değil ve aslında oldukça ağır diye nitelendirilebilir. Bu yüzden bileklerinize hafifçe uygulamak daha mantıklı görünüyor.
Bu parfümden hiç hoşlanmıyorum. Arkadaşıma verdim. Benim için çok fark edilen havyar notası cidden midemi bulandırıyor. Garip bir parfüm. Sevenide var sevmeyenide bir o kadar var yani. İlkbahar ya da yaz sabahlarında kullanılabilir olarak düşünüyorum. Biraz uzun ömürlü ama o konuda iyi.
Havyar notasını sevmiyorum. (ya da herneyse bu koku) Kış mevsimi için uygun değil. Yaz ve ilkbahar parfümü ama sonbaharda da akşamlar için kullanılabilir.
Açık Mavi modelinin daha çiçekli, ucuz bir kopyası ve bir saat içinde sabunlu bir şey halne geliyor. Zayıf farkedilirlik ve kalıcılığı ile de benden puan 0.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER