Turunç

Turunç

Limon

Limon

Havyar

Havyar

Şakayık

Şakayık

Yasemin

Yasemin

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

65

20-60

2014

4834

kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 43

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 57

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 18

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ
gündüz

% 54

GÜNDÜZ
gece

% 46

GECE
captcha
Bayıldım ama artık üretilmediği için bulamıyorum. İnternette bulduklarım da çok pahalı. Ne olursunuz tekrardan üretime başlansın :( lütfen
Bu parfüm biraz sentetik. Ben hoşlanmadım. Ama yine de limon tazeliği fena sayılmaz.
Şimdilik bunu kullanıyorum ve dominant bir özellik barındırıyor. Notalarında yasemin gibi çiçekler olması sebebiyle neden narenciye kategorisinde olduğunu anlayamıyorum? Gül bile hissettim. Ancak şakayık olduğu ortaya çıktı. Benim zevkime göre değil, ama o kadar da kötü değil. Zayıf kalıcılıkta cabası.
Bu parfümden kesinlikle nefret ediyorum. Şişesindeki küçük pembe elbiseyi hiç tabir eden bir içerikle karşılaşmadım. Almayın..
Ben sadece 50 ml'lik bir şişe bitirdim, bu yüzden tam bir inceleme yazmayı hak ettiğimi düşünüyorum :) Benim zevkime göre çok odunsu. Satın almadan önce ben daha taze ya da çiçekli bir koku beklerdim ama öyle değil. Ahşap notalar ya da belki de paçuli ağır basıyor. Narenciye notalarını bile alamıyorum. Çiçek notaları düzgün bir şekilde ihtiva ediyor. Çiçekli bir koku ve kesinlikle şekerli de değil. Tekrar satın alacağınızı sanmıyorum. Ben öyle yapacağım en azından. Genel olarak, taze bir koku sevgisi içinizde varsa bulunsa da olur yani ama ben almam açıkçası.
Ucuz bir parfüm ama koku aslında oldukça iyidir. Açılış, ferahlatıcı ve canlandırıcı, taze bir turunçgildir. Turunçla birlikte çiçek içeriğide ağır basan bir koku. Yumuşak ve biraz kremsi, kesinlikle havyar içeriği çok enteresan. Havyar notası yumuşak değil ve aslında oldukça ağır diye nitelendirilebilir. Bu yüzden bileklerinize hafifçe uygulamak daha mantıklı görünüyor.
Bu parfümden hiç hoşlanmıyorum. Arkadaşıma verdim. Benim için çok fark edilen havyar notası cidden midemi bulandırıyor. Garip bir parfüm. Sevenide var sevmeyenide bir o kadar var yani. İlkbahar ya da yaz sabahlarında kullanılabilir olarak düşünüyorum. Biraz uzun ömürlü ama o konuda iyi.
Havyar notasını sevmiyorum. (ya da herneyse bu koku) Kış mevsimi için uygun değil. Yaz ve ilkbahar parfümü ama sonbaharda da akşamlar için kullanılabilir.
Açık Mavi modelinin daha çiçekli, ucuz bir kopyası ve bir saat içinde sabunlu bir şey halne geliyor. Zayıf farkedilirlik ve kalıcılığı ile de benden puan 0.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm