Avon Little Red Dress Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Narenciye

Narenciye

Ahududu

Ahududu

Erik

Erik

Yasemin

Yasemin

Gül

Gül

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

65

20-60

2011

3998

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 60

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 40

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 40

YAZ
sonbahar

% 10

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE

Little Red Dress Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Little Red Dress parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
feriha
Çok sıcak kokuya sahip. Kış mevsimi için en iyisi. Daha çok erik kokusu ve ahşap ve sandal ağacı notalarını alabiliyorum. İlk başta çok keskin kokusu ile sizi belki rahatsız edebilir. Birkaç saniye sonra da benim arkadaşıma mesela baş ağrısı yaptı. Güçlü ve delici. Ama üzerinize püskürtünce hoş bir sıcak dokunuş bırakıyor. Bana annemi hatırlatıyor. Bu parfümü kullanırdı kendide. Resmi bir gece için harika bir tercih olabilir little red dress. Hafif tozlu ama genel olarak sıcak. Yazın kullanmak delilik olur ve rahatsız eder diye düşünüyorum. Benim kış için kullandığım en iyi kokum.
leman
Avon modelleri içerisindeki en parfüm. Bu benim fikrimce. Denemediğim model kalmadı ve şu an buna devam ediyorum.
happygirl
Kesinlikle kutusu açılmadan tester denemeden öylesine almanızı istemiyorum. Önce deneyin. Katalogdaki koku, gerçek kokudan farklı. Sıkın öyle kullanmaya karar verin. Katalogdaki çok farklı ve daha güzeldi sanki.
selena
2017 sürümü keyifli. Özellikle benzersiz bir koku olduğunu belirtemeyeceğim ama başarılı, taze ve eğlenceli.
sude
Beklediğimden çok daha iyi! Güllü ahududu sandal ağacı. Gerçekten beğendim.
yasemin
2013'ten beri bu kokuyu arıyordum ve yine halen aramaktayım. Nerede bulacağımı bilen varsa yoruma eklerse çok sevinirim. Kırmızı renge sahip olanı yeni buldum.
yonca
Sandal ağacı notası diğer avon parfümleri arasında en iyi bu modelde bence. Çok sıcak ve hoş olup tatlı kuru bir özelliğe sahip. Benim yeniden alacağım parfümlerim listesinde.
zeyna
Kesinlikle almanızı tavsiye ediyorum. Little Red Dress verdiğiniz parayı kesinlikle hak eden bir parfüm.
zeynep
Tatlı ahududuyu gerçekten başarılı bir şekilde yansıtan model. Çok şaşırtıcı bir kokuya sahip. Fiyatıda çok uygun. Denemenizi öneririm.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.