Boysenberry

Boysenberry

Anason

Anason

Orkide

Orkide

Hercai menekşe

Hercai menekşe

Vanilya

Vanilya

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

60

18-45

2008

10613

kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 46

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 54

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 36

YAZ
sonbahar

% 11

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ
gündüz

% 32

GÜNDÜZ
gece

% 68

GECE
captcha
lütfen bu parfum tekrar üretılsınnn :)
Lütfen bu parfüm yeniden üretılsın lütfennnn
NE OLUR BU PARFUM İSTİYORUM BENDE tekrar üretin
Lütfen rica ediyorum sizden uygun fiyatlı ve sürekli bir şekilde üretir misiniz. Çocukluğumun parfümü en son bir şişe kalmıştı taa liseden hala kullanmaya kıyamıyorum çünkü devamı yok
BU PARFÜMÜ ÇOK BEGENEREK EŞİME ALMIŞTIM VE BİZİM İÇİN ÖZEL BİR KOKU OLMUŞTU
FAKAT SİZ BUNU SATMAYI BIRAKTINIZ
BİZİ DE ÇOK ÜZDÜNÜZ
Noluuurr tekrar uretin
Lütfen tekrar üretimi yapılsın gerçekten çok güzel bir parfüm
Tekrar uretilsin 🙏
Yine uretilsin bu sefer stok yapicam yok bulamiyorum hiç bir yerde
Yine üretilsin lütfen
Ürün gerçekten çok güzel çok memnunum lütfen tekrardan piyasaya sürülsün
Bu parfüm tekrar üretilmeli kesinlikle kokusu çok iyiydi
Ablamın imza kokusu. Bana hayatımın en güzel yıllarını hatırlatıyor. Muhtemelen şimdiye kadar kokladığım en iyi koku.
Bu çok ucuz ve jenerik kokmuyor. Basit bir koku ve abartılacak hiç bir şeyi yok. Ucuz ve zor zamanlarda kullanılabilecek tipik avon kokusu
Onu seviyorum. Keşke Avon hala üretse.
Hiç hoşlanmadım. Ucuz ve sentetik kokuyor. Bana neden Avon kokularını artık almadığımı hatırlatıyor.
Yaklaşık 8 yıldır bu kokuyu kullanırım. Aslında yaş oturdukça yani yaşlanınca bana daha yakışmaya başladı gibi. Çok iyi kokuyor. Harika sonbahar kokusu. Çok zengin cassis meyveleri, biraz sıcak vanilya ve biraz lezzetli biber. Çok daha pahalı parfümlerden çok daha güzel. Özellikle genç bir koku olduğunu düşünmüyorum. Ben daha olgun bir insanım ve sıcaklığını ve yumuşak meyveleri çok net seviyorum
Çok güzel bir koku ama bulamıyorum.
Bulamıyorum 😔
Bu parfüm neden satılmıyor artık. Her yerde arıyorum ama yok. Lütfen yeniden üretin.
Gerçekten yine üretilsin ya
Lütfen bu parfüm yeniden üretılsın isteyen çok fazla
Lütfen tekrar çıkarın piyasaya çok uygundu fiyatı ve kokusu muhteşem di
Bu yaz için güzel ve ferahlatıcı bir parfüm. Aromalar tatlı ve yoğundur (bazen çok fazla olduğuna inanıyorum, bu yüzden fazla kullanmayın yani sıkmayın - tek fıs yeter- ).
Paranızı boşa harcamayınız. Sentetik ahududu kokusu. Yapışkan, vücut spreyi gibi bir vanilyaya doğru kuruyor. Sanırım sabunları oralarda bir yerlerde de tespit ediyorum. Asla bir daha almam.
Neden olumsuz yorum var? Bu parfümü seviyorum. Fiyatı için harika.
Menekşe ve zengin vanilya tamamen büyüleyici. Çok tatlı, meyve kokusu tuhaf ve kuvvetli bir koku. Bazı gençlerin hoşlanabileceği bir şey var ama bana uygun değil.
Bu koku büyüleyici kokuyor. Onu püskürttüğüm zaman şaşırdım. Çünkü tatlı meyveler ve vanilya anında duyularımı etkiledi. Zaman geçtikçe, gerçekten sevimli olan narin menekşeyi koklayabilirsiniz. Bu koku daha sonra çok daha yüksek bir derecelendirmeyi hak ediyor. Make Me Wonder ile olumlu deneyimlere sahip daha fazla insanın yorum göndermesini diliyorum çünkü doğal olarak gereksizler kötü bir eleştiri vermek için atlayacaklar ve çoğunluk fikrinin yanlış bir duygusunu yaratmaya çalışacaklar. Mükemmel koku. Verilen paraya istinaden harika ötesi.
Daha fazla insanın bu parfüm hakkında söyleyecek iyi şeylere sahip olmadığına şaşırdım. Parfüm söz konusu olduğunda kendimi bir uzman olarak görüyorum ve bu ürünü beğendim.
Tamam, şimdiye kadarki en iyi parfüm değil ama en kötüsü de değil. Ağır değil ve ucuz - yapışkan kokmuyor. Avon üretmeye devam etseydi tekrar satın alırdım. Fiyatına göre verilen paranın tam karşılığı olduğunu düşünmüyorum.
Bu kokunun tatlı çikolatasını ve vanilya kokusunu çok seviyorum. Alışveriş yaparken övgü aldım bile. Durdurulan bir model olup olmadığını bilmiyorum ama bir süredir katalogda görmediğimi belirteyim. Daha fazla almayı umuyordum.
Ablamın süerkli kullandığı imza kokusu. Ondan yorulmadan TÜM GÜN ve TÜM GECE bu parfümün kokusunu alabiliyordum. Bana hayatımın en güzel yıllarını hatırlatıyor. Parfümü bulamıyor ve bende kokuyu özlemedim sayılmaz.
Bu kokuyu özledim ... Şişenin rengine kadar çok seviyordum. Zaten ilk renkli tasarım gözümü almış ve denemeye karar vermiştim. Sonra ona aşık oldum. Vanilya, dut ve menekşeyi sevdiğimi düşünüyorum. Ben tatlı kokuların bir hayranıyım ama aşırı olmamak kaydı ile ve Make me wonder tam bana göre bir parfümdü. Hala bu kokuyu ya da onun gibi bir şeyler arıyorum.
Bence bu Britney Spears fantasy gibi kokuyo. Aynı zamanda çok tatlı ama çok sevimli. İş yerimde kullanıyorum.
Bunu sevdiğim kadar, burnumu kaşındırması enteresan. Muhtemelen Anason notasından kaynaklanıyor.
Ucuz veya basit kokmuyor. Orijinal ve ilginç. Her neyse çok ucuz ve denemeye kesinlikle değer. Özel bir koku. Bulabilen çok şanslıdır.
Çok seviyordum ya :S Avon'un hala yapmasını isterdim. Bitirdiler sanırım.
Bu parfümü sevmeye başladım. Kısa bir süre önce Britney'in Fantasy Midnight'ını kullanıyordum ve Make Me Wonder ona çok benziyor. Güzel sulu meyveler ile ilkbahar / Yaz favori kokum. Fiyatta uygun.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm