Avon Midnight Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Zencefil

Zencefil

Kakule

Kakule

Kişniş

Kişniş

Guaiac ağacı

Guaiac ağacı

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Vetiver

Vetiver

Sedir

Sedir

Benzoin

Benzoin

Misk

Misk

Labdanum

Labdanum

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

66

20-50

2012

3556

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 75

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 22

İLKBAHAR
yaz

% 28

YAZ
sonbahar

% 39

SONBAHAR
kış

% 11

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE

Midnight Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Midnight parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir2331
Mükemmel in ötesinde, ama bulamıyorum.
misafir5696
Bende bu parfüm var harika kokuyor
misafir189
BEN EŞİME ALDIM SEVEREK KULLANDI .KOKUSU HİÇ RAHATSIZ EDİCİ DEĞİL SATIŞA TEKRAR KONULSA YİNE ALIRIM
gokhaner38
Bu aslında aldığım ilk Avon kokusu oldu. Avon'un şimdiye kadar ürettiği en az akılda kalıcı parfümlerden biriydi ve bence bunu da anladılar. Kısa bir süre piyasadan çıkarıldı. Ben normalde kişniş kokusunu severim ama Midnight ta o kadar sentetik kokusu vardı ki bana sinüs problemleri yaşatmıştı. Gitti de kurtulduk :D
denizbey
Midnight modelini yıllardır kullanırım. Ona kısa cümle kurulması gerekirse: Muhteşem tatlı su diye tanımlayabiliriz.
bomberman
Bu avon modeli sadece daha balsamlı ve güçlü tatlı bir içeriğe sahip. Sevdim :)

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.