Zencefil

Zencefil

Nane

Nane

Mandalina

Mandalina

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 10

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

63

18-50

2012

4689

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 56

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 44

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 22

İLKBAHAR
yaz

% 26

YAZ
sonbahar

% 26

SONBAHAR
kış

% 26

KIŞ
gündüz

% 41

GÜNDÜZ
gece

% 59

GECE
captcha
ilk spreyde çok temiz, taze bir koku olduğu algılanan ve yeni yıkanmış temiz bir insan hissi veren bir koku. Duş aldıktan sonra uygulamak çok iyi çünkü tam bir temizlik izi yayarsınız ya da tek seferde temizlik algısını arttırırsınız. Cilde uygularken önce Misk aromasını biraz sentetik hissedersiniz ancak 5 dakika sonra aroma hoş ve doğal taze bir nane ve lavanta bunun yanında misk aromasına dönüşür ve sardunya ile menekşenin ahşapla uyumu çok iyi karıştırılmış. Çok iyi fiyatına göre kalıcılığı güzel.
Cool Water'ın en fakir uzun ömürlü bir kopyası. Bu fiyata değil musk marine modelini davidoff u bile tokatlayacak olan Alberto Sego trauma modelini öneririm. Yada bentley for men absolute.
Hava ferahlatıcı gibi kokuyor. Hava tazeleyicileri sıkıyorsun üzerine sanki :D Beğenmedim tabiki de.
Davidoff'un CW'sinden tamamen farklı. Rahat bir gündelik kolonya. Bu bir EDT değildir, bir EDC'dir. Bu yüzden süper uzun ömürlü bir chanel tipi beklemeyin. Bir alberto sego trauma asla olamaz. Yakınından bile geçemez. Zevk için alınır. Günlük kolonya işte.
Sanki biraz fazla sentetik. Yinede harika. Benim bir şekilde kalbimi ısıtmayı ve beni harika hissettirmeyi başarıyor. Sadece bir dokunuşla zencefil, portakal ve nane ile hafif bir toz misk özel ve daha ilginç hale getirilmiş. Sadece üzerine püskürtün, arkanıza yaslanın ve bu parfüm eşsiz konforunun tadını çıkarın.
Nane kokusu gibi kokuyor. Hani fena değil. Bana güzel anıları hatırlatıyor.
Yine duş jeli gibi kokan bir avon parfümü. Son derece sentetik ve taklit. Soğuk su, biraz da kendi karıştırları olan bir şeyler ile millete daya gitsin. Notalarından herhangi bir anlamda algılayamıyorum. Genç veya ergen yaştaki arkadaşlara tavsiye ederim. Çünkü koku ucuz ve genç işi.
Naneli misk. Avon Musk Marine ile hissettiğim şey bu. Ve tüm dürüstlükte açıklanırsa onu seviyorum. Tüm nane ve miskinin altında hafif bir odunsuluk var. Ama bu kolonyaya bir çeşit denge denge kazandırıyor. Sanırım bu kokuda kullanılan beyaz mis kokulu nane ve sandal ağacı kokusu bunu hissettiriyor. Uzun ömürlülük süresi en fazla 3 saattir ancak yine de iyi bir cilt kokusu. Havadar ve sakin bir misk kokusu.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm