Avon Musk Marine Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Zencefil

Zencefil

Nane

Nane

Mandalina

Mandalina

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 10

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

63

18-50

2012

3599

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 63

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 37

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 21

İLKBAHAR
yaz

% 21

YAZ
sonbahar

% 26

SONBAHAR
kış

% 32

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 47

GÜNDÜZ
gece

% 53

GECE

Musk Marine Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Musk Marine parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Utkucan35
Cool Water'ın en fakir uzun ömürlü bir kopyası. Bu fiyata değil musk marine modelini davidoff u bile tokatlayacak olan Alberto Sego trauma modelini öneririm. Yada bentley for men absolute.
mehmet
Hava ferahlatıcı gibi kokuyor. Hava tazeleyicileri sıkıyorsun üzerine sanki :D Beğenmedim tabiki de.
Korkor
Davidoff'un CW'sinden tamamen farklı. Rahat bir gündelik kolonya. Bu bir EDT değildir, bir EDC'dir. Bu yüzden süper uzun ömürlü bir chanel tipi beklemeyin. Bir alberto sego trauma asla olamaz. Yakınından bile geçemez. Zevk için alınır. Günlük kolonya işte.
kamber
Sanki biraz fazla sentetik. Yinede harika. Benim bir şekilde kalbimi ısıtmayı ve beni harika hissettirmeyi başarıyor. Sadece bir dokunuşla zencefil, portakal ve nane ile hafif bir toz misk özel ve daha ilginç hale getirilmiş. Sadece üzerine püskürtün, arkanıza yaslanın ve bu parfüm eşsiz konforunun tadını çıkarın.
hakan
Nane kokusu gibi kokuyor. Hani fena değil. Bana güzel anıları hatırlatıyor.
atasoy08
Yine duş jeli gibi kokan bir avon parfümü. Son derece sentetik ve taklit. Soğuk su, biraz da kendi karıştırları olan bir şeyler ile millete daya gitsin. Notalarından herhangi bir anlamda algılayamıyorum. Genç veya ergen yaştaki arkadaşlara tavsiye ederim. Çünkü koku ucuz ve genç işi.
77Kerdem77
Naneli misk. Avon Musk Marine ile hissettiğim şey bu. Ve tüm dürüstlükte açıklanırsa onu seviyorum. Tüm nane ve miskinin altında hafif bir odunsuluk var. Ama bu kolonyaya bir çeşit denge denge kazandırıyor. Sanırım bu kokuda kullanılan beyaz mis kokulu nane ve sandal ağacı kokusu bunu hissettiriyor. Uzun ömürlülük süresi en fazla 3 saattir ancak yine de iyi bir cilt kokusu. Havadar ve sakin bir misk kokusu.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.