Avon Musk Marine Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Musk Marine Erkek Parfüm

Avon Musk Marine erkekler için aromatik Fougere kokusu. Bu yeni bir koku. En iyi notalar nane, mandalina, zencefil, ve misktir.

Üst Nota
Zencefil

Zencefil

Nane

Nane

Orta Nota
Mandalina

Mandalina

Alt Nota
Misk

Misk

Avon Musk Marine Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Avon Musk Marine Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 54 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 69 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 75 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
69%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
75%
54 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
56%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
44%
27 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
41%
Parfüm geceye uygun
GECE
59%
27 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
80%
Orta Nota
10%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
22%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
26%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
26%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
26%
27 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2012 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 63
7936 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Musk Marine Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
64 Puan Aldı

Avon Musk Marine Erkek Parfüm Yorumları

ilk spreyde çok temiz, taze bir koku olduğu algılanan ve yeni yıkanmış temiz bir insan hissi veren bir koku. Duş aldıktan sonra uygulamak çok iyi çünkü tam bir temizlik izi yayarsınız ya da tek seferde temizlik algısını arttırırsınız. Cilde uygularken önce Misk aromasını biraz sentetik hissedersiniz ancak 5 dakika sonra aroma hoş ve doğal taze bir nane ve lavanta bunun yanında misk aromasına dönüşür ve sardunya ile menekşenin ahşapla uyumu çok iyi karıştırılmış. Çok iyi fiyatına göre kalıcılığı güzel.
Cool Water'ın en fakir uzun ömürlü bir kopyası. Bu fiyata değil musk marine modelini davidoff u bile tokatlayacak olan Alberto Sego trauma modelini öneririm. Yada bentley for men absolute.
Hava ferahlatıcı gibi kokuyor. Hava tazeleyicileri sıkıyorsun üzerine sanki :D Beğenmedim tabiki de.
Davidoff'un CW'sinden tamamen farklı. Rahat bir gündelik kolonya. Bu bir EDT değildir, bir EDC'dir. Bu yüzden süper uzun ömürlü bir chanel tipi beklemeyin. Bir alberto sego trauma asla olamaz. Yakınından bile geçemez. Zevk için alınır. Günlük kolonya işte.
Sanki biraz fazla sentetik. Yinede harika. Benim bir şekilde kalbimi ısıtmayı ve beni harika hissettirmeyi başarıyor. Sadece bir dokunuşla zencefil, portakal ve nane ile hafif bir toz misk özel ve daha ilginç hale getirilmiş. Sadece üzerine püskürtün, arkanıza yaslanın ve bu parfüm eşsiz konforunun tadını çıkarın.
Nane kokusu gibi kokuyor. Hani fena değil. Bana güzel anıları hatırlatıyor.
Yine duş jeli gibi kokan bir avon parfümü. Son derece sentetik ve taklit. Soğuk su, biraz da kendi karıştırları olan bir şeyler ile millete daya gitsin. Notalarından herhangi bir anlamda algılayamıyorum. Genç veya ergen yaştaki arkadaşlara tavsiye ederim. Çünkü koku ucuz ve genç işi.
Naneli misk. Avon Musk Marine ile hissettiğim şey bu. Ve tüm dürüstlükte açıklanırsa onu seviyorum. Tüm nane ve miskinin altında hafif bir odunsuluk var. Ama bu kolonyaya bir çeşit denge denge kazandırıyor. Sanırım bu kokuda kullanılan beyaz mis kokulu nane ve sandal ağacı kokusu bunu hissettiriyor. Uzun ömürlülük süresi en fazla 3 saattir ancak yine de iyi bir cilt kokusu. Havadar ve sakin bir misk kokusu.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER