Avon Musk Storm Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Nane

Nane

Misk

Misk

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

Kakule

Kakule

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

66

20-50

2016

4219

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 40

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 60

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 15

İLKBAHAR
yaz

% 40

YAZ
sonbahar

% 15

SONBAHAR
kış

% 30

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 60

GÜNDÜZ
gece

% 40

GECE

Musk Storm Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Musk Storm parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir19871
Bu yorum eski orijinal versiyon içindir. Mevcut Avon Musk bir yeniden biçimlendirme bence. Eskisi gibi karanlık veya zengin değil. Ama yine de kötü değildir. Birçok Avon sürümünde olduğu gibi, Musk (orijinal) inanılmaz derecede takdir edilmemişti. Bence parlak ve taze bir misk olmadığına dikkat edilmelidir. Çok aşırı bir erkeksi misk ihtiva ediyordu. Ama özel bir klasik idi.
misafir16974
Anladım ki ben kesinlikle misk seviyorum. Avonun bu harika misk kokusunu gülünç derecede düşük fiyatlara alabilmek bence bir nimet.
misafir7567
En sevdiğim misk kokusu. Basit ve mükemmel. Denediğim nişlerden daha iyi. Güzel kremsi tatlı ve hafif odunsu misk.
misafir13631
Avon tarafından oldukça iyi bir erkek kokusu. Diğer musk modellerine göre biraz daha sabunlu. Bu modelini çok beğendim ama diğer musk modelleri için aynısını söyleyemeyeceğim. Parfüm çok basit ve doğrusal yani karmaşık değil. Sınırlı bir nota aralığı var ama birbiri ile çok uyumlu. Çok deriden ve misklerden oluşan ince tonları olan içeriği hoş. Berber pudrası ile birlikte tatlılığın bir dokunuşu. Berbervari hissi çok hafif olduğu için 'pudra' olarak etiketlememem gerekir ancak bunun içinde yeşil bir nota var. Bu yeşil nota sanılan gibi keskin veya acı değil. Avon Musk uzun ömürlüdür. Bence deneyin pişman olmazsınız. Cebinizi etkileyecek bir fiyata sahip değil.
misafir25743
Birinin bu modelin çok aşırı kimyasal yani sentetik koktuğunu söylediği bir inceleme gördüm. Daha sonra kendim denemeye karar verdim. Hiç hayal kırıklığına uyğramadım. İncelemenin büyük bir abartı olduğunu anladım. Bazı insanların beğenisine göre biraz daha güçlü olabilir ama hiçbir şikayetim yok. Ben beğendim ve fiyatı da sudan ucuz.
misafir13404
Bence günlük kolonya olarak kullanılabilir. Harika kokuyor
misafir8789
Bu üründen ben hiç bir şey anlamadım. Kullandığım ilk andan sonra da bir daha hiç almadım. Daha da istemedim. Etrafımdaki kimse kokuyu duymadı bile. Bu bir şişe su ve neredeyse sıfır kokusu var.
misafir26136
Kocamın kullandığı en güzel kokulardan biri. Biri Musk storm biride Alberto Sego Enigma.
mehmet
Mükemmel kolonya diyelim. Çünkü kalıcılığı az bence. Babam onu ​​çok sevdi, ona verdim ve kendim için bir şişe daha sipariş edeceğim.
emrealtin
Bu krep güzel kokuyor ancak 30 dakika ile 2 saatlik bir sürede kalıcılığı tükeniyor. Gün içinde yenilemek zorunda kalıyorum. Uzun süreli kalıyor diyenlere şaşkınlıkla bakıyorum. Parfümün kokusunu övenler ile hem fikirim.
perfumeman
Harika kokusu ve uzun süre dayanması çok iyi. Vücudumun kimyasıyla iyi adapte bir parfüm.
ferit
Bu parfümden daha önce aldım ve çok sevdim. Tekrar satın almak zorundaydım, çünkü onun eril, misk kokusu beni mutlu ediyor. Ben her zaman övgü alıyorum bu parfümü kullandığımda ve insanlar avon kokusu olduğuna hayret ediyor. Kesinlikle bir tane daha alacağım.
ferit
Burada listelenen notalar ile AVON'dakiler farklı.... içinde sandal ağacı ve zencefil var Musk Storm'da.
admin
Burada listelenen notalar AVON firmasındakinden farklı sanırım ama analizlerimizde bu notalara ulaştık .... Onlarda zencefil ve yoğun sandalağacı belirtiyor. Bu içerikleride göz önünde bulundurabilirsiniz.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.