Avon Musk Storm Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Musk Storm Erkek Parfüm

Avon'un Musk Storm modeli erkekler için aromatik bir koku. Musk Storm 2016 yılında piyasaya sürüldü. Parfüm içeriğinde nota bakımından nane, misk, odunsu notalar, baharatlı notalar, kakule ve paçuli özelliklerine sahiptir.

Üst Nota
Nane

Nane

Misk

Misk

Orta Nota
Odunsu notalar

Odunsu notalar

Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

Alt Nota
Kakule

Kakule

Paçuli

Paçuli

Avon Musk Storm Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Avon Musk Storm Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 56 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 72 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 68 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
72%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
68%
56 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
46%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
54%
28 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
57%
Parfüm geceye uygun
GECE
43%
28 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
40%
Orta Nota
40%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
21%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
32%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
18%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
29%
28 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-50 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 66
6327 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Musk Storm Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
60 Puan Aldı

Avon Musk Storm Erkek Parfüm Yorumları

Bu yorum eski orijinal versiyon içindir. Mevcut Avon Musk bir yeniden biçimlendirme bence. Eskisi gibi karanlık veya zengin değil. Ama yine de kötü değildir. Birçok Avon sürümünde olduğu gibi, Musk (orijinal) inanılmaz derecede takdir edilmemişti. Bence parlak ve taze bir misk olmadığına dikkat edilmelidir. Çok aşırı bir erkeksi misk ihtiva ediyordu. Ama özel bir klasik idi.
Anladım ki ben kesinlikle misk seviyorum. Avonun bu harika misk kokusunu gülünç derecede düşük fiyatlara alabilmek bence bir nimet.
En sevdiğim misk kokusu. Basit ve mükemmel. Denediğim nişlerden daha iyi. Güzel kremsi tatlı ve hafif odunsu misk.
Avon tarafından oldukça iyi bir erkek kokusu. Diğer musk modellerine göre biraz daha sabunlu. Bu modelini çok beğendim ama diğer musk modelleri için aynısını söyleyemeyeceğim. Parfüm çok basit ve doğrusal yani karmaşık değil. Sınırlı bir nota aralığı var ama birbiri ile çok uyumlu. Çok deriden ve misklerden oluşan ince tonları olan içeriği hoş. Berber pudrası ile birlikte tatlılığın bir dokunuşu. Berbervari hissi çok hafif olduğu için 'pudra' olarak etiketlememem gerekir ancak bunun içinde yeşil bir nota var. Bu yeşil nota sanılan gibi keskin veya acı değil. Avon Musk uzun ömürlüdür. Bence deneyin pişman olmazsınız. Cebinizi etkileyecek bir fiyata sahip değil.
Birinin bu modelin çok aşırı kimyasal yani sentetik koktuğunu söylediği bir inceleme gördüm. Daha sonra kendim denemeye karar verdim. Hiç hayal kırıklığına uyğramadım. İncelemenin büyük bir abartı olduğunu anladım. Bazı insanların beğenisine göre biraz daha güçlü olabilir ama hiçbir şikayetim yok. Ben beğendim ve fiyatı da sudan ucuz.
Bence günlük kolonya olarak kullanılabilir. Harika kokuyor
Bu üründen ben hiç bir şey anlamadım. Kullandığım ilk andan sonra da bir daha hiç almadım. Daha da istemedim. Etrafımdaki kimse kokuyu duymadı bile. Bu bir şişe su ve neredeyse sıfır kokusu var.
Kocamın kullandığı en güzel kokulardan biri. Biri Musk storm biride Alberto Sego Enigma.
Mükemmel kolonya diyelim. Çünkü kalıcılığı az bence. Babam onu ​​çok sevdi, ona verdim ve kendim için bir şişe daha sipariş edeceğim.
Bu krep güzel kokuyor ancak 30 dakika ile 2 saatlik bir sürede kalıcılığı tükeniyor. Gün içinde yenilemek zorunda kalıyorum. Uzun süreli kalıyor diyenlere şaşkınlıkla bakıyorum. Parfümün kokusunu övenler ile hem fikirim.
Harika kokusu ve uzun süre dayanması çok iyi. Vücudumun kimyasıyla iyi adapte bir parfüm.
Bu parfümden daha önce aldım ve çok sevdim. Tekrar satın almak zorundaydım, çünkü onun eril, misk kokusu beni mutlu ediyor. Ben her zaman övgü alıyorum bu parfümü kullandığımda ve insanlar avon kokusu olduğuna hayret ediyor. Kesinlikle bir tane daha alacağım.
Burada listelenen notalar ile AVON'dakiler farklı.... içinde sandal ağacı ve zencefil var Musk Storm'da.
Burada listelenen notalar AVON firmasındakinden farklı sanırım ama analizlerimizde bu notalara ulaştık .... Onlarda zencefil ve yoğun sandalağacı belirtiyor. Bu içerikleride göz önünde bulundurabilirsiniz.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER