Nane

Nane

Misk

Misk

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

Kakule

Kakule

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

66

20-50

2016

4761

kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 46

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 54

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 21

İLKBAHAR
yaz

% 32

YAZ
sonbahar

% 18

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE
captcha
Bu yorum eski orijinal versiyon içindir. Mevcut Avon Musk bir yeniden biçimlendirme bence. Eskisi gibi karanlık veya zengin değil. Ama yine de kötü değildir. Birçok Avon sürümünde olduğu gibi, Musk (orijinal) inanılmaz derecede takdir edilmemişti. Bence parlak ve taze bir misk olmadığına dikkat edilmelidir. Çok aşırı bir erkeksi misk ihtiva ediyordu. Ama özel bir klasik idi.
Anladım ki ben kesinlikle misk seviyorum. Avonun bu harika misk kokusunu gülünç derecede düşük fiyatlara alabilmek bence bir nimet.
En sevdiğim misk kokusu. Basit ve mükemmel. Denediğim nişlerden daha iyi. Güzel kremsi tatlı ve hafif odunsu misk.
Avon tarafından oldukça iyi bir erkek kokusu. Diğer musk modellerine göre biraz daha sabunlu. Bu modelini çok beğendim ama diğer musk modelleri için aynısını söyleyemeyeceğim. Parfüm çok basit ve doğrusal yani karmaşık değil. Sınırlı bir nota aralığı var ama birbiri ile çok uyumlu. Çok deriden ve misklerden oluşan ince tonları olan içeriği hoş. Berber pudrası ile birlikte tatlılığın bir dokunuşu. Berbervari hissi çok hafif olduğu için 'pudra' olarak etiketlememem gerekir ancak bunun içinde yeşil bir nota var. Bu yeşil nota sanılan gibi keskin veya acı değil. Avon Musk uzun ömürlüdür. Bence deneyin pişman olmazsınız. Cebinizi etkileyecek bir fiyata sahip değil.
Birinin bu modelin çok aşırı kimyasal yani sentetik koktuğunu söylediği bir inceleme gördüm. Daha sonra kendim denemeye karar verdim. Hiç hayal kırıklığına uyğramadım. İncelemenin büyük bir abartı olduğunu anladım. Bazı insanların beğenisine göre biraz daha güçlü olabilir ama hiçbir şikayetim yok. Ben beğendim ve fiyatı da sudan ucuz.
Bence günlük kolonya olarak kullanılabilir. Harika kokuyor
Bu üründen ben hiç bir şey anlamadım. Kullandığım ilk andan sonra da bir daha hiç almadım. Daha da istemedim. Etrafımdaki kimse kokuyu duymadı bile. Bu bir şişe su ve neredeyse sıfır kokusu var.
Kocamın kullandığı en güzel kokulardan biri. Biri Musk storm biride Alberto Sego Enigma.
Mükemmel kolonya diyelim. Çünkü kalıcılığı az bence. Babam onu ​​çok sevdi, ona verdim ve kendim için bir şişe daha sipariş edeceğim.
Bu krep güzel kokuyor ancak 30 dakika ile 2 saatlik bir sürede kalıcılığı tükeniyor. Gün içinde yenilemek zorunda kalıyorum. Uzun süreli kalıyor diyenlere şaşkınlıkla bakıyorum. Parfümün kokusunu övenler ile hem fikirim.
Harika kokusu ve uzun süre dayanması çok iyi. Vücudumun kimyasıyla iyi adapte bir parfüm.
Bu parfümden daha önce aldım ve çok sevdim. Tekrar satın almak zorundaydım, çünkü onun eril, misk kokusu beni mutlu ediyor. Ben her zaman övgü alıyorum bu parfümü kullandığımda ve insanlar avon kokusu olduğuna hayret ediyor. Kesinlikle bir tane daha alacağım.
Burada listelenen notalar ile AVON'dakiler farklı.... içinde sandal ağacı ve zencefil var Musk Storm'da.
Burada listelenen notalar AVON firmasındakinden farklı sanırım ama analizlerimizde bu notalara ulaştık .... Onlarda zencefil ve yoğun sandalağacı belirtiyor. Bu içerikleride göz önünde bulundurabilirsiniz.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm