Avon My Vibe Graffiti Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Ananas

Ananas

Kakule

Kakule

Zencefil

Zencefil

Salatalık

Salatalık

Zambak

Zambak

Mango

Mango

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 73

orta nota oranı
Orta Nota

% 23

alt nota oranı
Alt Nota

% 4

58

18-45

2012

1899

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 39

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 61

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 17

İLKBAHAR
yaz

% 28

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 56

GÜNDÜZ
gece

% 44

GECE

My Vibe Graffiti Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, My Vibe Graffiti parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
joker
Vay ki vayy. Sandal ağacı muhteşem. Güzel sıcak sandal ağacı ve kakule beni kendimden geçirdi. Aslında olmasını beklediğimden çok daha iyi. Sonbahar için gerçekten çok güzel bir koku. En azından benim için herhangi bir ananas kokusu almamak hoş. Bu kokuda taze bir nota var ancak ilk başta spreyleme sonrası anlaşılmıyor ama aradan yaklaşık 30 dakika sonra muhtemelen salatalık ayrılıyor ve harika bir koku ortaya çıkıyor. Tam bir sonbahar kokusu.
efessi
My Vibe Graffiti bulup iyi bir fiyata elde edebilecek olursanız sakın kaçırmayın. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Diğer incelemenin aksine, başlangıçta gerçekten iyi bir tatlı açılış ve mükemmel kalıcılık ile karşılaşacaksınız. Çok sıcak, odunsu bir kehribar tonuna sahip. Harika bir kış kokusu. 6/10 puan benden. Bence favori Avon kokusu olmaya aday. Bu fiyata bence büyük iyilik.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.