Avon Open Road (Prospect) Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Open Road (Prospect) Erkek Parfüm

Avon'un Open Road (Prospect), erkekler için bir koku. Open Road (Prospect) 2000'li yıllarda sunuma başlatıldı. Bu kokunun arkasındaki burun Ilias Ermenidis olup parfümde en iyi üst notalar zencefil ve kerevizdir; Orta notalarında artemisia, hindistan cevizi ve sardunya; Temel alt notalar paçuli, misk ve kumarindir.

Üst Nota
Zencefil

Zencefil

Kereviz

Kereviz

Artemisia

Artemisia

Orta Nota
Hint cevizi - muskat

Hint cevizi - muskat

Sardunya

Sardunya

Paçuli

Paçuli

Alt Nota
Ebegümeci misk

Ebegümeci misk

Misk

Misk

Kumarin

Kumarin

Avon Open Road (Prospect) Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Avon Open Road (Prospect) Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 52 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 71 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 71 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
71%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
71%
52 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
35%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
65%
26 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
58%
Parfüm geceye uygun
GECE
42%
26 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
55%
Orta Nota
35%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
23%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
19%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
35%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
23%
26 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2000 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 62
4931 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Open Road (Prospect) Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
26 Adet Oy Kullanılarak
58 Puan Aldı

Avon Open Road (Prospect) Erkek Parfüm Yorumları

2006 da kullanıyordum. Burnumun aldığı en iyi koku diyebilirim. İntermette dolanırken 1 şişe buldum ve aldım. Üretimini durduran avona mail bile attım gelen cevap son derece basit ; ARTIK ÜRETMİYORUZ(!)
Bazen aynı parfüm farkı isimle yada farklı firmayla da çıkıyor. Araştırdığım kadarıyla maalesef bu parfüm başka türlü de yok.
Hasretle aradığım bir parfüm gerçekten artık üretimi devam etsin yada varsa bildiğiniz bir yer lütfen yardımcı olun bu koku gerçekten çok mükemmel başka parfümler anlamsız kalıyor
2006-2008 yıllarında kullandığım bir parfümdü... Geçen ay internette dolanırken bir şişe buldum ve aldım...Üretimini durduran avon acaba neden durdurdu ve neden bu ürüne yakın bir parfüm üretmiyor resmen saçmalıkk
Merhabalar geçmiş yıllar çok severek kullandığım üründü haala bir miktar o yollardan kalma şişenin içinde bulunmakta ve kullanmaya kıyamıyorum tekrar olsa yine kullanırım (yedekte de tutarım) Onun benzerini bulamadım Yetkililer okuyor ve ilgileniyorlarsa bu site ile söyleyeceğim şudur ISRARLA TEKRAR ÜRETİKNESİ OLUR Saygılarımla
Open road parfüm tekrar satışta varmı almak istiyorum
Keşke tekrar alabilsem. Kalktı sanırım
2007 de kullanıyordum, burnumun kokladığı en iyi erkek parfümü diyebilirim. Üretiminin durdurulmuş olması resmen saçmalık...
2003 2004 yillari arasinda universitedeyken ev arkadasim kullaniyordu. Caktirmadan kullaniyorduk. Maddi olarak kolonyadan oteye gidemiyorduk o vakit para yoktu. Simdi sukur Allah a para var open road yok. Bu parfum neden tekrardan uretilmiyor. Suan burnumun diregi sizladi kokusu aklimun bi ucunda cagristi ama animsiyamadi. Lutfen tekrardan uretime alinsin bu parfum.
Hola hacen envios a Buenos Aires Argentina
Senelerce kullandım 2000 li yıllarda. En az bi 10 şişe bitirmişimdir. Bu şimdiye kadarki en iyi Avon kokusuydu ama artık yok. Keşke üretimden kaldırılmasaydı. Buna benzer bir avon kokusu bilen var ise model olarak ve buraya yazar ise çok sevinirim. Siteniz bir harika ve tüm parfümler ile ilgili bilgi alabilme imkanını verdiğinizden dolayı teşekkür ederim. Parfümdeki Artemisia özü diğer modellerden çok farklı olmasını sağlıyordu. Avonun sağlam ve beğenilen modellerini üretimden kaldırma olayına hiç anlam veremiyorum.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER