en iyi açık parfüm

Zencefil

Zencefil

Kereviz

Kereviz

Artemisia

Artemisia

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Sardunya

Sardunya

Paçuli

Paçuli

Ebegümeci misk

Ebegümeci misk

Misk

Misk

Kumarin

Kumarin

üst nota oranı
Üst Nota

% 55

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

62

18-50

2000

2134

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 36

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 64

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 29

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE

Open Road (Prospect) Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Open Road (Prospect) parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir25618
Keşke tekrar alabilsem. Kalktı sanırım
misafir28179
2007 de kullanıyordum, burnumun kokladığı en iyi erkek parfümü diyebilirim. Üretiminin durdurulmuş olması resmen saçmalık...
misafir5188
2003 2004 yillari arasinda universitedeyken ev arkadasim kullaniyordu. Caktirmadan kullaniyorduk. Maddi olarak kolonyadan oteye gidemiyorduk o vakit para yoktu. Simdi sukur Allah a para var open road yok. Bu parfum neden tekrardan uretilmiyor. Suan burnumun diregi sizladi kokusu aklimun bi ucunda cagristi ama animsiyamadi. Lutfen tekrardan uretime alinsin bu parfum.
misafir24567
Hola hacen envios a Buenos Aires Argentina
Sessizseytan
Senelerce kullandım 2000 li yıllarda. En az bi 10 şişe bitirmişimdir. Bu şimdiye kadarki en iyi Avon kokusuydu ama artık yok. Keşke üretimden kaldırılmasaydı. Buna benzer bir avon kokusu bilen var ise model olarak ve buraya yazar ise çok sevinirim. Siteniz bir harika ve tüm parfümler ile ilgili bilgi alabilme imkanını verdiğinizden dolayı teşekkür ederim. Parfümdeki Artemisia özü diğer modellerden çok farklı olmasını sağlıyordu. Avonun sağlam ve beğenilen modellerini üretimden kaldırma olayına hiç anlam veremiyorum.


Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.