Avon Parisian Chic Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Mandalina

Mandalina

Ahududu

Ahududu

Nar

Nar

Gül

Gül

Yasemin

Yasemin

Gardenya

Gardenya

Belambra ağacı

Belambra ağacı

Kehribar

Kehribar

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

67

20-50

2014

2524

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 39

İLKBAHAR
yaz

% 11

YAZ
sonbahar

% 28

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 44

GÜNDÜZ
gece

% 56

GECE

Parisian Chic Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Parisian Chic parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir18739
Meyveli bir parfüm asla kabul edemiyordum ama bu meyveli ve çiçekli olmasına rağmen beni rahatsız etmiyor. Aslında bunu son 2 ay boyunca kullanıyorum ve çok övgü aldım.
misafir17598
Ahududu ve sandal ağacının ilginç bir dokunuşunu yakaladığım ilk anlarda bana çok tatlı ve daha sonra saatlerce süren amber ve misk tarafından desteklenen güzel, eğlenceli ve kremsi bir koku haline geldi. Zarif şişeye sahip. Beklentilerimi aştı. Güzel ve denenebilir.
misafir2705
Çok çok tatlı, sadece vanilya ve kehribar kokluyorum. Vanilya saatlerce cildimde kalıyor. Çok uzun ömürlü parfüm. Benim tarzım değil ama bir hediyeydi. Muhtemelen birine vereceğim.
misafir24898
Şaşırtıcı derecede karmaşık ve biraz zarif. Açılış, keskin narenciye ve ahududu patlaması. Bende biraz baş ağrısı yaptı.
misafir21992
Oldukça basit bir koku, aynı zamanda çok taze ve meyveli ... Çok tatlı değil. Oldukça kadınsı, nazik. İşyerimde kullanıyorum. Ayrıca dumanlı bir koku alıyorum. Bir başyapıt diyemem.
misafir11566
Sentetik koku ve çok lineer. Hiç dayanamaz, uzun ömürlü değil.
misafir942
Hiç denemeden direk kapalı paketi almıştım ve ilk başta beğenmedim. Çünkü şeker notası hayranı değilim. Geçen kış ikinci bir şans verdim ve soğuk zamanlarda neredeyse mükemmel diyebilirim. Kabullendim kısacası. Ama ne olursa olsun tamamen benim tarzım değil. Escada'dan daha iyi. Biraz çekiciliği var. Nar ve sandal ağacı bir şekilde ahududu düşüncesini korur. Ertesi gün kalan kokuda biraz kurutulmuş meyveleri tespit ettim. Şeker ve meyvelere ilginiz varsa parfümde sizin tarzınız olabilir.
misafir19875
Escada manyetizmasıyla karşılaştıran önceki yorumlara tamamen katılıyorum. D
misafir23452
Özel bir akşam hatırlanmak ister misiniz ve cesur bir koku taşımaya hazır mısınız? Eğer olumlu yanıtlar veriyorsanız o zaman güvenle okumaya devam edebilirsiniz. Siyah ahududu, yasemin ve sandal ağacı > kadife gece kalbinin bir karışımı ile koyu şık ve şehvetli bir koku. Daha önce anladığınız gibi, evet, bu çok cesur koku hakkında konuşmak istiyorum. Avon kutusunu açtığımda, kokunun kokusu ambalaj ile karşılaştırdığımda beni çok şaşırttı. Avon hala insanları şaşırtabiliyor. Sevimli ve kadınsı kutu. Parfüm şişesini görünce tekrar kokuya bir kez daha aşık oluyorsunuz. Cam, kadınsı ama aynı zamanda çılgın bir şey. Tabii ki, pembe / mor ve altın kombinasyonu, zaten biraz daha pahalı gösteriyor. Ama endişelenmeyim mükemmel bir fiyata sahip. Nede olsa avon. Koku cesur ve gizemli kadınlar için uygundur. Bu konuda çok gizemli bir şey var, bu yüzden özel etkinliklerde ve akşamlarda daha çok kullanmak uygun olabilir. Koku oldukça yoğundur ve iş günü / okul günü için onu mükemmeldir. Aynı zamanda oldukça dayanıklıdır. Bence kalıcılığı ve fark edilirliği, kokunun güzelliği ve en önemlisi de çok uygun fiyatı ile her zaman tercih edilebilen bir avon bayan parfümü modeli. Parisian Chic denemeye değer.
misafir10706
Bu harika Eau de parfum, İtalyan mandalina, nar ve siyah ahudududan oluşan pırıltılı ve koyu meyveli üst notalarla açılır. Kokunun kalbi çok zayıf olduğu için sizi yormayacak. Gece yasemini ve gardenya ile değişik çiçeklerin kokusunu hissedeceksiniz. Parfümün tabanı odunsu kehribarlı Givaudan molekülü Belambre, sandal ağacı ve serin, yeşil ve baharatlı anasondan oluşan bir nota etrafında inşa edilmiştir. Bence muhteşem ve uygun fiyatlı bir avon parfümü. Bu sayfanın gelişeceğine ve yorumların artacağına inanıyorum.
admin
Tamamen seviyorum! Yumuşak, tatlı ve çekici. Güzel bir bayan parfümü. Bayanlara tavsiye ederim.
misafir23054
Özel bir akşam arkadaşınıza kendinizi hatırlatmak ister misiniz ve cesur bir koku taşıyıcı mısınız? Eğer olumlu yanıtlar verdiyseniz, o zaman güvenle okumaya devam edebilirsiniz. Çünkü bu yazı senin için :) Ayrıca elbette, herkes için. Siyah ahududu, yasemin ve sandal ağacının kadife gece kalbinin bir karışımı ile koyu şık ve şehvetli bir koku. Daha önce anladığınız gibi evet, bu çok cesur koku hakkında konuşmak istiyorum. Avon kutusunu açtığımda, kokunun çeşitliliği beni çok şaşırttı. Avonun beni şaşırtması da ayrı bir şaşırmama neden oldu :D Sevimli ve kadınsı kutu eyfel kulesi şekli. Parfüm şişesini görünce tekrar bir hoşlaşma yaşadık. Cam, kadınsı ama aynı zamanda çılgın bir şey. Tabii ki, pembe / mor ve altın kombinasyonu harika. Zaten diğer modellerden biraz daha pahalı ama endişelenmene gerek yok. Bu çok uygun bir parfüm. Koku cesur ve gizemli bir kadın için uygundur. Çok gizemli. Koku oldukça yoğundur ve iş günü / okul günü için uygun diyemem. Aynı zamanda oldukça dayanıklıdır. Akşam kullanımı için harika. Görünüşe göre akşam uygulandığında, sabahın saatlerinde de hissedilebilir. Güçlü kokuların benim için çok uygun olmadığını fark ettiğimde bu kokuya da endişe ile yaklaşmıştım. Cidim üzerinde uzun saatler boyunca kalınca benim için doğru olduğunu düşündüm. Sonra hoş bir şekilde pürüzsüz hale geliyor. Sizi yormuyor. Rahatsız etmiyor beni. Ben sadece bir cam şişe ve basit ama kadınsı bir görünüm ile koku tonlarını seviyorum. Fiyatı yine uygun avon farkıyla. Bence denemelisiniz sonuçta tarzını size anlattığımı düşünüyorum. En azından bir tester kullanabilirsiniz. Bulmanız ve kullanmanız dileğiyle.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.