Avon Parisian Chic Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Parisian Chic Bayan Parfüm

Avon'un yeni parfümü, şık ve tarzı olan Paris Romantik'den esinlenmiştir. Kompozisyonu, 'her kadını şık ve şehvetli yapabilen' karmaşık notalar karışımı sunar. Parfüm Parisian Chic, canlı meyveli notaları, üst kat notadaki çiçek kalpleri ve tabandaki odunsu ve misk karışımlarının cazibesini taşır ve yansıtır. Kompozisyonun başlangıcı nar, tatlı ahududu ile harmanlanmış İtalyan mandalina ışıltılı ve canlı akorlar için karakteristiktir. Kalbinde yani orta notasında, yasemin, gül ile sandal ağacı, karambra ağacı, sıcak kehribar ve şehvetli misk birleşimiyle, kadınsı ve romantik atmosfere katkıda bulunuyor. Ayrıca kremalı bir görünüm kazanıyor. Yeni koku Avon Paris Chic 50ml EDP olarak temin edilebilen soluk mor renkli camdan şişe ile birlikte imal edilmiştir.

Üst Nota
Mandalina

Mandalina

Ahududu

Ahududu

Nar

Nar

Orta Nota
Gül

Gül

Yasemin

Yasemin

Gardenya

Gardenya

Belambra ağacı

Belambra ağacı

Alt Nota
Kehribar

Kehribar

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

Avon Parisian Chic Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Parisian Chic Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 52 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 73 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 70 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
73%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
70%
52 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
35%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
65%
26 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
46%
Parfüm geceye uygun
GECE
54%
26 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
75%
Orta Nota
20%
Alt Nota
5%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
27%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
19%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
31%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
23%
26 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-50 Yaşlar için uygun
2014 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 67
4535 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Parisian Chic Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
26 Adet Oy Kullanılarak
65 Puan Aldı

Avon Parisian Chic Bayan Parfüm Yorumları

Meyveli bir parfüm asla kabul edemiyordum ama bu meyveli ve çiçekli olmasına rağmen beni rahatsız etmiyor. Aslında bunu son 2 ay boyunca kullanıyorum ve çok övgü aldım.
Ahududu ve sandal ağacının ilginç bir dokunuşunu yakaladığım ilk anlarda bana çok tatlı ve daha sonra saatlerce süren amber ve misk tarafından desteklenen güzel, eğlenceli ve kremsi bir koku haline geldi. Zarif şişeye sahip. Beklentilerimi aştı. Güzel ve denenebilir.
Çok çok tatlı, sadece vanilya ve kehribar kokluyorum. Vanilya saatlerce cildimde kalıyor. Çok uzun ömürlü parfüm. Benim tarzım değil ama bir hediyeydi. Muhtemelen birine vereceğim.
Şaşırtıcı derecede karmaşık ve biraz zarif. Açılış, keskin narenciye ve ahududu patlaması. Bende biraz baş ağrısı yaptı.
Oldukça basit bir koku, aynı zamanda çok taze ve meyveli ... Çok tatlı değil. Oldukça kadınsı, nazik. İşyerimde kullanıyorum. Ayrıca dumanlı bir koku alıyorum. Bir başyapıt diyemem.
Sentetik koku ve çok lineer. Hiç dayanamaz, uzun ömürlü değil.
Hiç denemeden direk kapalı paketi almıştım ve ilk başta beğenmedim. Çünkü şeker notası hayranı değilim. Geçen kış ikinci bir şans verdim ve soğuk zamanlarda neredeyse mükemmel diyebilirim. Kabullendim kısacası. Ama ne olursa olsun tamamen benim tarzım değil. Escada'dan daha iyi. Biraz çekiciliği var. Nar ve sandal ağacı bir şekilde ahududu düşüncesini korur. Ertesi gün kalan kokuda biraz kurutulmuş meyveleri tespit ettim. Şeker ve meyvelere ilginiz varsa parfümde sizin tarzınız olabilir.
Escada manyetizmasıyla karşılaştıran önceki yorumlara tamamen katılıyorum. D
Özel bir akşam hatırlanmak ister misiniz ve cesur bir koku taşımaya hazır mısınız? Eğer olumlu yanıtlar veriyorsanız o zaman güvenle okumaya devam edebilirsiniz. Siyah ahududu, yasemin ve sandal ağacı > kadife gece kalbinin bir karışımı ile koyu şık ve şehvetli bir koku. Daha önce anladığınız gibi, evet, bu çok cesur koku hakkında konuşmak istiyorum. Avon kutusunu açtığımda, kokunun kokusu ambalaj ile karşılaştırdığımda beni çok şaşırttı. Avon hala insanları şaşırtabiliyor. Sevimli ve kadınsı kutu. Parfüm şişesini görünce tekrar kokuya bir kez daha aşık oluyorsunuz. Cam, kadınsı ama aynı zamanda çılgın bir şey. Tabii ki, pembe / mor ve altın kombinasyonu, zaten biraz daha pahalı gösteriyor. Ama endişelenmeyim mükemmel bir fiyata sahip. Nede olsa avon. Koku cesur ve gizemli kadınlar için uygundur. Bu konuda çok gizemli bir şey var, bu yüzden özel etkinliklerde ve akşamlarda daha çok kullanmak uygun olabilir. Koku oldukça yoğundur ve iş günü / okul günü için onu mükemmeldir. Aynı zamanda oldukça dayanıklıdır. Bence kalıcılığı ve fark edilirliği, kokunun güzelliği ve en önemlisi de çok uygun fiyatı ile her zaman tercih edilebilen bir avon bayan parfümü modeli. Parisian Chic denemeye değer.
Bu harika Eau de parfum, İtalyan mandalina, nar ve siyah ahudududan oluşan pırıltılı ve koyu meyveli üst notalarla açılır. Kokunun kalbi çok zayıf olduğu için sizi yormayacak. Gece yasemini ve gardenya ile değişik çiçeklerin kokusunu hissedeceksiniz. Parfümün tabanı odunsu kehribarlı Givaudan molekülü Belambre, sandal ağacı ve serin, yeşil ve baharatlı anasondan oluşan bir nota etrafında inşa edilmiştir. Bence muhteşem ve uygun fiyatlı bir avon parfümü. Bu sayfanın gelişeceğine ve yorumların artacağına inanıyorum.
Tamamen seviyorum! Yumuşak, tatlı ve çekici. Güzel bir bayan parfümü. Bayanlara tavsiye ederim.
Özel bir akşam arkadaşınıza kendinizi hatırlatmak ister misiniz ve cesur bir koku taşıyıcı mısınız? Eğer olumlu yanıtlar verdiyseniz, o zaman güvenle okumaya devam edebilirsiniz. Çünkü bu yazı senin için :) Ayrıca elbette, herkes için. Siyah ahududu, yasemin ve sandal ağacının kadife gece kalbinin bir karışımı ile koyu şık ve şehvetli bir koku. Daha önce anladığınız gibi evet, bu çok cesur koku hakkında konuşmak istiyorum. Avon kutusunu açtığımda, kokunun çeşitliliği beni çok şaşırttı. Avonun beni şaşırtması da ayrı bir şaşırmama neden oldu :D Sevimli ve kadınsı kutu eyfel kulesi şekli. Parfüm şişesini görünce tekrar bir hoşlaşma yaşadık. Cam, kadınsı ama aynı zamanda çılgın bir şey. Tabii ki, pembe / mor ve altın kombinasyonu harika. Zaten diğer modellerden biraz daha pahalı ama endişelenmene gerek yok. Bu çok uygun bir parfüm. Koku cesur ve gizemli bir kadın için uygundur. Çok gizemli. Koku oldukça yoğundur ve iş günü / okul günü için uygun diyemem. Aynı zamanda oldukça dayanıklıdır. Akşam kullanımı için harika. Görünüşe göre akşam uygulandığında, sabahın saatlerinde de hissedilebilir. Güçlü kokuların benim için çok uygun olmadığını fark ettiğimde bu kokuya da endişe ile yaklaşmıştım. Cidim üzerinde uzun saatler boyunca kalınca benim için doğru olduğunu düşündüm. Sonra hoş bir şekilde pürüzsüz hale geliyor. Sizi yormuyor. Rahatsız etmiyor beni. Ben sadece bir cam şişe ve basit ama kadınsı bir görünüm ile koku tonlarını seviyorum. Fiyatı yine uygun avon farkıyla. Bence denemelisiniz sonuçta tarzını size anlattığımı düşünüyorum. En azından bir tester kullanabilirsiniz. Bulmanız ve kullanmanız dileğiyle.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER