Avon Perceive Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Perceive Bayan Parfüm

Avon tarafından oluşturulan perceive serisinin ilk modeli olan ve serinin ismini alan Avon perceive modeli bayanlar için hazırlanmış oryantal bir koku. 2000 yılında sulunmaya başlatılan bu koku arkasındaki burun Christopher Sheldrake'tir. Üst notalarda beyaz biber ve sarı frezya vardır ; Orta notaları karanfil, şam eriği , armut ve ylang - ylang olup ; Alt notalarında sandal ağacı , misk , vanilya, orkide ve sedir vardır .

Üst Nota
Beyaz biber

Beyaz biber

Frezya

Frezya

Orta Nota
Karanfil

Karanfil

Erik

Erik

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Armut

Armut

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

Vanilya

Vanilya

Orkide

Orkide

Avon Perceive Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Perceive Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 59 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 71 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 75 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
71%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
75%
59 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
52%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
48%
31 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
48%
Parfüm geceye uygun
GECE
52%
31 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
80%
Orta Nota
15%
Alt Nota
5%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
16%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
35%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
29%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
19%
31 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-55 Yaşlar için uygun
2000 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 70
19169 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Perceive Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
29 Adet Oy Kullanılarak
67 Puan Aldı

Avon Perceive Bayan Parfüm Yorumları

Fiyat ve nasıl alabiliriz
Hoş, tatlı, taze koku. Meyveli notalar ve misk içeren çiçekler.
Benim için bu beyaz çiçeklerin yuvarlak dansı. Çiçeksi, tatlı, minimum uygulama ile güzel, çok sıkarsanız iyi olmaz. Çoğu kişi baş ağrısı yaptığından şikayet ediyor, ben onlardan değilim ama çevremdekiler kullanınca dediler. Az sıkınız.
Benim için bu kokunun çok fazla biberi ve tozluluğu var. Bir kez kendim için aldım. Şişelerin şekli ve rengi kristal tazeliğinde, suda yaşayan bir şeye benziyordu. Ne de olsa, şişe bir buz kütlesine çok benziyor. Ve kullanmaya başladığımda, ne yazık ki benim için uygun olmadığını anladım. Arkaddaşıma hediye ettim o çok sevdi.
En harika koku. Avon'dan gerçekten bağımlısı olan birkaç kişiden biriyim. Bunun aşk olduğunu söylemiyorum ama parfümün tutkusuna kapıldığım kesin. Şaşırtıcı bir şekilde, çok ısrarcı, ilginç ve hatta şehvetli. Güzel mücevherlerle, lüksle ve ... nedense beyazla ilişkilendirilir.
Perceive soğuk, keskin bir koku. Sanırım bu etkiyi veren biber notası. Vanilya, erik ve armut nedeniyle tatlı notalar da var. Uygulamadan bir süre sonra, bir tür gergin ve anlaşılmaz nota kokusu alıyorum. Çok sinir bozucu ve anlaşılması zor.
Persiv bana uzun süre önce bir arkadaşım tarafından taa ben 11. sınıfta iken hediye verilmişti. Sonra çok beğendim, biraz kullandım ama şimdi bulamıyorum.
Baharatlı-taze koku. Farklı formatlardaki modelleri elimde vardı, bir zamanlar zevkle kullandım ama şimdi bıktım ve bir sürü başka parfümüm var.
Onu kim tanımıyor ki Dürüst olmak gerekirse eskiden daha iyiydi, şimdi koku ve tepki farklı. Eskiden daha iyi idi.
Aynı zamanda bir Avon klasiği. Delici, ışıltılı, taze bir koku. Benim için bir sürü misk ve armut kokusu hissettirdi. Ama genel olarak taze çiçek notalarını severim. Kalıcı
Armut, frezya, ylang-ylang kulağa nazik ve tatlı geliyor. Eşsiz bir dokunuşa sahip tanınabilir bir koku. Çok dayanıklı
Tatlı değil, acı değil, ekşi değil ama tüm bunlara sahip ve o kadar ölçülü oranlarda ki burnunuzu okşuyor. Soğuk değil ama sıcak da değil, daha çok uzak bir koku. Özel bir aura yaratır. Kocam bayılıyor.
Çiçeksi-meyveli notalarla standart tazelik. Çok dayanıklı, özellikle kumaşların üzerine sıkıca oturur. En çok armut ve ylang-ylang kokusu alıyorum.
Kompozisyonun açılış akorunu beyaz biber, Frezya ve Armut oluşturur, kalpte ─ Gardenya, Karanfil ve Erik; baz Misk, Orkide, Sandal Ağacı ve Vanilyadır.
Çiçeksi-meyveli notalarla standart tazelik. Çok dayanıklı, özellikle kumaşların üzerine sıkıca oturur. En çok armut ve ylang-ylang kokusu alıyorum.
Tatlı değil, acı değil, ekşi değil ama tüm bunlara sahip ve o kadar ölçülü oranlarda ki burnunuzu keyiflendiriyor. Soğuk değil ama sıcak da değil, daha çok uzak bir koku. Bir aura yaratır. Kocam bayılıyor.
Öğrenci gençliğimin kokusu. Kalıcı, müdahaleci değil, hoş ve mide bulandırıcı değil.
Baharatlı - taze aroma. Farklı formatlarda elimde vardı, bir zamanlar zevkle kullandım ama şimdi bıktım.
Aynı zamanda bir Avon klasiği. Delici, ışıltılı, taze bir koku. Benim için bir sürü misk ve armut kokusu hissettiriyor. Ama genel olarak taze çiçek notalarını severim.
Perceive Bayan Parfüm ün eskiden şeffaf renk şeffaf kapak olanı vardı şimdi neden yok
Edp değil de edt olsa daha hafif olur erkek versiyonu edt ama bayan olanı daha ağır geliyor
Çanta boy olanının notaları farklı mıdır bilmem ama direkt baharat kokusunu net bir şekilde alıyorsunuz bu sabah geldi kargom çok ciddi söylüyorum almayın koklamadan. Mide bulandırıcı ve kokusunu unutmak istiyorum
Ağır baharat kokusunu alıyorsunuz asla tavsiye etmiyorum. Sözlüklerde okumuştum hep baş ağrıtıyor falan diye yani bu bahsettiğim çanta boyutu olan mavi etiketli perceive.
Perceive alacaksanız illaki pembe kristal olan şişedekini alabilirsiniz en azından o daha çok seviliyor ve arkadaşımda denemiştim.
harika bir kokudur. yıllardır kullanıyorum ve inanın kardeşlerim ve arkadaşlarımda bu parfume başladılar. imza gibi bişey. farkediliyor ve bana göre muhteşem bir parfüm.
Burada yorum yapan arkadaşların burunlarınında sorunu olmalı. Ben koku konusinda hassas kök burunlu az koku beğenen seçici bir bayanım. Bir kere taptaze hafif bir kokudur kesinlikle ağır değil. Ancak çok özel bir koku oykenbaska parfümlere.karistirilmaz bir imza gibi bir parmak izi gibi sanki milyarlık parfüm gibi diğer tüm parfümlerden ayrılır. Orjinal alın zaten çok uygun. Çok kibar çok zarif, çok hoş bir koku
Mükemmel bir konu. Beni hep bu koku ile andı erkek arkadaşlarim ve her defasında içine çekti. Daha da aşık oldu ve bağlandı. Koku insanı bağlar. Çok temiz bir koku, savundyn, ciceksi , fresh ama ılık ılık. Bu fiyata bu kalitede koku. Avon cidd n parfüm konusunda kim ne derse desin başarılı. Sırf bu parfüm için bile basarilidir diyebilirim.
Bu gerçekten bana çok kötü kokuyor. Temizlik ürünleri gibi kokuyor.
Şahsen ben bu kokuyu sevmiyorum. Tenimle hiç bağdaşmıyor. Kalitesi için biraz pahalı olduğunu düşünüyorum.
Anında baş ağrısı! :( Çiçekler: Ağır çiçek ihtivası içinde gardenya gibi bir şeyler var .. Genellikle bir süre bekliyorum, kokunun değişip değişmediğine bakıyorum. 10 dakikadan az bir süre içinde temiz bir koku haline dönüyor ama hala yoğun.
Taze, AĞIR beyaz çiçekler ve birleşik limon dilimleri... EdT kıvamında olsaydı güzel olurdu ama bir EdP olarak çok fazla yoğun ve bazen çekilmez hal alıyor.
Bunu ilk lisede aldım ve o zamanlar genç kızlar arasında oldukça popülerdi çünkü böyle bir koku o zamanlar yoktu. Hâlâ popüler olduğunu kanıtlayan hala satıyor olması özelliği var ama bence şu anda oldukça güçlü olduğu ve bunun da çiçek veya misk bir tarafı olmadığı için oldukça eski bir parfüm olduğunu düşünüyorum. İşin püf noktası sadece biraz kullanmak. Belki siz takdir edeceksiniz.
Buradaki kişilerle aynı fikirde değilim. Bayanları anlamak mümkün değil. Avon'un kadınlar için en iyi kokularından biri. Bu parfüme hakim çok zarif, çiçek notaları içinde çok güzel harmanlanmış. Perceive zaten Avon markasını mükemmel temsil eden modellerinin başında gelir. Her zaman bu parfümün bir kadını özel bir bayana çevireceğini iddaa ederim.
Bunu avon satan bir arkadaşımdan aldım. 1 ay kullandım. Simdi koltuk altlığı gibi kokmaya başladı. Yeni olduğu zamanlarda hoş kokuyor ama bekleyince biraz sorun çıkarıyor.
Eşsiz bir koku. Nane ile karıştırılmış narenciye greyfurt patlaması. Daha sonra kuru bir ada çayı haline dönüşüyor. Bence sıcak bir iklimde iyi sonuçlar verecektir. Fiyatına göre çok çok iyi kokuyor :)
Bu kokuya ilişkin tek olumlu şey büyük şişesidir. Koku oldukça iyi, ama hiç kalıcılık yok ve hiç de güçlü değil.
Avon hattı içerisinde en iyisi. İnsanlar devamlı sorunlu ürün diye yorum yapıyor ve olmsuz geri dönüşler yapıyor. Ancak fiyat için konuşacak olursak bu içerik verilen paranın karşılığının biraz üzerindedir. Tavsiye ederim.
Açılış, tatlı lüks bir misk ile parlak tatlı sulu sedir içerir. Taze kesilmiş keskin greyfurt ve kremsi vanilya daha da bir hoş kıvama geliyor. Karanlık fırtınalı bir gün içinde veya samimi bir gece için mükemmeldir. Karanlık, şehvetli, odunsu bir koku. On dakika içinde lisedeki soyunma odamda kokladığım bir vücut spreyini hissediyorum. Zihnim bayat çorap ile ilişkilendirir, ancak bu sadece bir ilişki olabilir. Kurumuş bir misk kokusu barındırıyor. 2-3 saat kalıcılığı sürdü ancak sadece sentetik ve mide bulandırıcıydı. Birçok incelemenin ima ettiği, gerçekten dar bir deneyim istemekten dolayı çoğunlukla hayal kırıklığına uğradım. Kokusu benim kişiliğimle eşleşmiyor bu yüzden geri verdim. 5 para etmez..
Uzun zamandan beri avonun en iyisi. Uzun kalıcılık konusunda iyidir ve farkedilirlik derecededir. En iyiside fiyatı.
Nikos heykelden esinlenerek tasarlanan şişe tasarımı bence rezalet.
Ben dediğim zaman güvenin. Buradaki olumlu yorumları es geçin yanından geçmeyin. Unisex koku diye tanımlayabilirim aslında erkek kokusudur kendileri.
Frezya kokusuna bayılıyorum.
Kendinizi bir ünlü gibi hissetmek istiyor olabilirsiniz. Bu parfümü kullanıp dışarıdan o kadar çok yorumlar aldım ki. Frezya, vanilya, orkide, armut, ylang ylang ile harika duyguları canlandıran bu kokuyu yaratmak Avon un cidden büyük başarısı. Pahalı parfümler ile her türlü kapışır. Hakkında olumsuz yorum yapan bir arkadaşımın olduğunu dahi hatırlamıyorum. Gün boyunca neşelendirdi ve enerji verici bir şey istiyorsanız yapmanız gereken sadece bir kaç kes fıslatmak.
Avon şirketinin bayan kategorisinde en çok sattığı modeli olduğunu düşünüyorum. Perceive'in kendine has oryantal içeriği ve uygun fiyatı bu ürünün tutulması konusunda en önemli iki faktördür. Kalıcılığı ve farkedilirliği ile olumlu eleştiriler alıken, fiyat performans karşılaştırılması konusunda da bayağı başarılı bir koku. Frezya bombasına hazır olun derim. Ayrıca bu parfümle ilgili internet üzerinde çok olumsuz yorumlar görmek süpriz olabilir. Parfümseverler açısından da kendini ispat etmiş bir Avon ürünü. Muhtemelen Avon başyapıtlarından biridir diyebiliriz.
Serin , hafif ve tatlı çiçekleri sevenler için önerebileceğim özel bir bayan parfümü.
Bir bayanın üzerinde durabilecek en özel kokulardan biri. Özellikle beyaz biber içeriği ile gerçekten normal parfümlerden kendini ayırt edebiliyor.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER