Avon Perceive Oasis Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Şakayık

Şakayık

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

67

20-50

2015

8712

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 64

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 65

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 35

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 30

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE

Perceive Oasis Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Perceive Oasis parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir21253
Ekşi bir şakayık kokusu. Evet, bana Chloe'yi biraz hatırlatıyor ama kesinlikle tatlılıktan yoksun.
Ve açılış notaları cılız. Ben Soliel sürümü ile birlikte bunu elde edeceğim, ve eğer onları sevmiyorum takas topluluğunun hepsi budur.
misafir25247
Çok uzun ömürlü olduğunu belirtmeliyim. Yoğun bir iş gününden sonra bile hala kendime koklaya biliyorum.
misafir6375
Bu güzel ve kesinlikle yumuşak harika çiçekler gibi kokuyor. Chloe edp'i seviyorsanız, kesinlikle bundan da hoşlanacaksınız.
misafir18866
Bunu dün aldım. Kokudan gerçekten memnun değilim çünkü cildimde çok iyi kokmuyor.
Avon Femme'ye çok benzer bir koku. Güçlü ve değişik bir tonda bolca şakayık var.
beni rahatsız etti.
misafir20822
Bu parfümü seviyorum çünkü kocamın benim için satın aldığı ilk parfümüm ve onu bu yüzden çok seviyorum.
Yalnızca bir tesadüf olup olmadığını bilmiyorum ama benim için çok kalıcı.
misafir25661
Hayal kırıklığına uğramış bir Chloe'yi modelini bana hatırlatmıyor. Sadece sabun ve kağıt gibi kokuyor.
misafir22109
Kokunun ana gövdesi bana saç şampuanını hatırlatıyor ve bence çok güçlü.
Ama taban güzel, oldukça yumuşak ve rahatlatıcı bir koku.
misafir27722
Ne yazık ki bu parfümün büyük bir hayranı değilim. Benim için çok keskin, tiz ve ozonik.
Neden bazılarına hitap ettiğini anlıyorum çünkü Chloe'ye benzerlikle ilgili bir ipucu notalarda çok belli.
Bu benim için oluşturulmuş bir parfüm maalesef değil.
misafir20233
Sıcak havalarda gerçekten iyi bir tercih. Koku sadece hava sıcakken işe yarıyor.
Sadece soğuk havalarda denediyseniz iyi performans alamazsınız. Sıcaklarda tekrar denemenizi tavsiye ederim.
misafir15177
Avon tarafından durdurulmuş olsa da, son zamanlarda netten bir arkadaştan eski de olsa ufak bir ücret karşılığında bulup aldım.
Orijinal algının garip notasına sahip hoş bir hafif şakayık kokusu barındırıyor.
Şakayık bu kokunun yıldızı. Taze, temiz harika bir koku. Kalıcılığı maalesef birkaç saat sürer.
Kuruması sonrası hoş bir cilt kokusu haline geliyor. Yaz aylarında giymek için kesinlikle tekrar satın alıyorum (bulabilirsem)
misafir13172
Bence alberto sego CHL modelinin aynısı ama alberto sego bir tık daha iyi, kaliteli duruyor.
Nurcanhugo
Kenzo leupar (l'eau par) kokusunun aynısı. Kenzoyu kullandım eltimde bu parfümü koklayınca şaşırdım resmen aynı..
misafir10764
Çok keskin bir kokuya sahip. Sensuelle kullandım ve buda onun gibi yoğunlutadır diye düşünerek kapalı bir kutu almıştım. Arkadaşımda önermişti ama tam bir hayal kırıklığı. Başımı ağrıtıyor. Çok yoğun.
misafir3026
Soğuk bir kış günü satın almıştım. İlk kokladıgımda güzel hoş olduğunu hissetmiştim. Daha sonra midem bulandı. Denemeyiniz bile.
misafir21158
Zamanında çok avon parfümü sattım. Çoğu parfümlerini test etmişliğim de var. Oasis modelini genelde ilkbahar-yaz mevsimlerinde kullanıyorum. Edt yerine edp yazıyor ama çokta kalıcı değil. Ben seviyorum. Denemelisiniz.
misafir26722
Yüksek ve asil aşırı zengin bir koku. Havanın sıcaklığı hiç önemli değil ve her mevsimde gider. Kalıcılığı mükemmel ve avonun neredeyse tüm modellerini birbirine benzetiyorum. Menekşe şakayık ve beyaz miskten oluşan harika bir model.
zeyna
Katalogda çok iyi ve kadınsı kokuyordu ancak aldığımda hayal kırıklığı oldu! Çok keskin ve çok fazla biber var sanki. Cildimde de son derece doğal olmayan kokussu vardı. Çok kimyasal ve kesinlikle almayın.
sude
Gerçekten Chloe edp gibi kokuyor. Temiz, seksi !!!! Veee Chloe dan biraz daha keskin. Her ikisinde de seviyorum. Yine alacağım bitmek üzere.
princess
Bu parfümü Avon kataloğunda kokladım ve çok beğendim. Şakayıkın bu kadar kuvvetli olduğunu hissettiğim an almaya karar verdim. Umarım cildimde de aynı şekilde hissederim. Satın almak için sabırsızlanıyorum.
leman
Chloe parfümüne fiyat olarak mükemmel bir karşılık.
ezgi
İçinde çok ekşi şakayık bir kokusu var. Evet, bana biraz Chloe parfümünü hatırlatıyor ama kesinlikle tatlılıktan yoksun. Açılış notaları kırılgan ancak bekleme sonrası en iyi halini alır! Bu fiyat ve bu içerik, sıcak havalar için çok ideal. Pahalı ürün almaya gerek yok. Sizi çok iyi idare eder. Olumsuz bir tepkide almazsınız.
kadriye
Bu güzel koku kesinlikle yumuşak çiçekler içeriyor ve denemeye değer. Chloe edp'yi severseniz kesinlikle bu kokuda hoşunuza gidecek. Perceive Oasis, çok hızlı bir şekilde mutlu, yumuşak çiçeksi ve keskin bir açılıma sahip. Chloe edp benim ikinci parfümüm ve bana onu hatırlatan bu koku benim favorim haline geldi. Şakayık çok büyük öneme sahip ancak mor yapraklı içeriklerde yok değil. Misk iyi ve rahatsız edici değil. Çok güvenli ve sevimli bir koku! Çok uzun zamandır kullandığımı söylemeyi unuttum! Kalıcılık fena sayılmaz. Fİyatıda çok uygun.
duygu
Dün satın aldım. Kokudan gerçekten memnun değilim çünkü cildimde çok iyi kokmuyor. Tam olarak fiyatından dolayı aldım ve ucuz. Avon Femme'ye çok çok benzer koku! Şakayıkların güçlü bir tonu var. İlk koku için sorun yok ancak uzun süre kalınca can sıkıcı. Muhtemelen deriye daha çok bağımlı. Sevmedim kısacası.
ayseyildiz
Perceive-Oasis modelini seviyorum çünkü kocamın bana satın aldığı ilk parfüm. Bunun sadece bir tesadüf olup olmadığını bilmiyorum ama ben çok beğendim ve hala kullanmaya devam ediyorum.
guler
İlk spreyde yani ilk dakikalarda ruh halini değiştiren şakayık kokusu hakimdir ancak hemen sonra, çiçekten daha fazla ozonik hale gelir. Başta keskin geliyor, ama yazın şehrimdeki son derece sıcak havayı göz önünde bulundurduğumda, cehennem yazları için mükemmel koku
olduğuna ikna oldum. Kesinlikle taze bir koku olarak algılanıyor.
admin
Hayal kırıklığına uğradım. Sadece sabun ve kağıt gibi kokuyor.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.