Avon Perceive Oasis Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Perceive Oasis Bayan Parfüm

Avon Perceive Oasis menekşe yaprağı , şakayık ve beyaz misk anlaşmalarını içeren, 2015 yazında çıkan Perceive koleksiyonunun özel bir modelidir. Narin bir çiçek kokusu olan Perceive 50 ml EDT olarak kullanılabilir .

Üst Nota
Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Orta Nota
Şakayık

Şakayık

Alt Nota
Misk

Misk

Avon Perceive Oasis Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Perceive Oasis Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 55 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 67 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 69 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
67%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
69%
55 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
54%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
46%
28 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
57%
Parfüm geceye uygun
GECE
43%
28 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
70%
Orta Nota
20%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
25%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
21%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
29%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
25%
28 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-50 Yaşlar için uygun
2015 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 67
20071 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Perceive Oasis Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
61 Puan Aldı

Avon Perceive Oasis Bayan Parfüm Yorumları

Bu koku iyi değil diyenler. Hiç bir parfümüm bu kadar sorulur dikkat çekmemişti çok üzgünüm😔
Lütfen bunu tekrar üretin Avon'nun bütün parfüm lerini kullandım bu en güzel kokuydu. Üretimden kaldırıldığından beri üzgünüm hep bu parfümü arıyorum
Üretiminin durduğunu duyduğumda .çok üzülmüştüm
Başka ticari sayfalarda görüyoruz satışını çok yüksek fiyatı var 1 milyar 400 ve üzeri Avon kataloğunda daha uygun fiyata neden aynı parfümü bulamıyoruz
Neden kataloglarda bu ürün yer almıyor çok beğenilmişti
Avon'un en iyi kokusu değil. Bir sürü çiçek ama çok tatlı değil, biraz sert ve biraz acılık var.
Neden bu kadar kötü eleştiriler aldığını bilmiyorum. Bu kokuyu gerçekten beğendim. Ama nedense içinde hafif bir tazelik değil, tuzluluk ve çiçeksilik duyuyorum.
Hoş şakayık notaları, menekşe ve yeşillik duyuyorum ama misk, çok klasik bir "Avon" notası, bir süre sonra sabunlu hale geliyor
Alışıldık, olağanüstü çiçek kokusu, şakayık ama çok kimyasal, yeşillik ve tazelik hissetmedim, çok kalıcı değil ama bu serisinin en iyisi. ilkbaharda deneyebilirsiniz.
Koku için güzel tanıtım fotoğrafları var ancak kokunun kendisi beni çok fazla etkilemedi. Daha önce birçok yerde duyduğum çiçekler, Avon da dahil olmak üzere birçok kokuda bulunan misk. Yani buna benzer çok parfüm var.
Koku çok kimyasal ve köpürtücü. Genel olarak, hafif nemli, şakayık ve miskle ekşi yeşil bir koku.
Chloe Eau de Parfum benzerlerinde sıklıkla dikkat çekiyor, görünüşe göre bu kişiler gerçek Chloe'yi hiç denememişler. Ve bu Avon kokusu belirsiz, sabunlu ve düz.
Menekşe yaprağı, kompozisyonun açılış akorunu oluşturur, kalpte ─ Şakayık; baz Misk'tir (beyaz misk).
Lütfen tekrar üretilsin .neden böyle güzel bir parfümü kaldırdınız üretmeyi anlamiyorum çok güzel kalıcı ferah temiz bir koku lütfen en kısa zamanda tekar üretisin
Lütfen tekrar üretimi yapılsın harika bir koku
MErhaba oasis parfümünün tekrar kataloga konmasını istitorum. Lütfennnn
Yıllardır kullandığım ama artık üretilmediğinden kara borsa yüksek fiyatlara zar zor aldığım parfüm. O kadar gereksiz parfüm varken neden bu parfümün üretimini kaldırdınız anlamıyorum. Umarım en kısa sürede tekrar üretirsiniz
Gerçekten lütfen en kısa zamanda geri üretilmeli hiçbir koku yerini tutmuyor inşallah yetkililer görür yazdıklarımızı duyar sesimizi
Mutlaka tekrar üretilmeliiiii...hicbiyerde bulamıyorum
Benim vazgeçilmezim olan bu parfümün artık üretilmiyor olması çok üzücü..hiçbir koku da yerini tutmuyor...lutfen tekar uretilsin
Ekşi bir şakayık kokusu. Evet, bana Chloe'yi biraz hatırlatıyor ama kesinlikle tatlılıktan yoksun.
Ve açılış notaları cılız. Ben Soliel sürümü ile birlikte bunu elde edeceğim, ve eğer onları sevmiyorum takas topluluğunun hepsi budur.
Çok uzun ömürlü olduğunu belirtmeliyim. Yoğun bir iş gününden sonra bile hala kendime koklaya biliyorum.
Bu güzel ve kesinlikle yumuşak harika çiçekler gibi kokuyor. Chloe edp'i seviyorsanız, kesinlikle bundan da hoşlanacaksınız.
Bunu dün aldım. Kokudan gerçekten memnun değilim çünkü cildimde çok iyi kokmuyor.
Avon Femme'ye çok benzer bir koku. Güçlü ve değişik bir tonda bolca şakayık var.
beni rahatsız etti.
Bu parfümü seviyorum çünkü kocamın benim için satın aldığı ilk parfümüm ve onu bu yüzden çok seviyorum.
Yalnızca bir tesadüf olup olmadığını bilmiyorum ama benim için çok kalıcı.
Hayal kırıklığına uğramış bir Chloe'yi modelini bana hatırlatmıyor. Sadece sabun ve kağıt gibi kokuyor.
Kokunun ana gövdesi bana saç şampuanını hatırlatıyor ve bence çok güçlü.
Ama taban güzel, oldukça yumuşak ve rahatlatıcı bir koku.
Ne yazık ki bu parfümün büyük bir hayranı değilim. Benim için çok keskin, tiz ve ozonik.
Neden bazılarına hitap ettiğini anlıyorum çünkü Chloe'ye benzerlikle ilgili bir ipucu notalarda çok belli.
Bu benim için oluşturulmuş bir parfüm maalesef değil.
Sıcak havalarda gerçekten iyi bir tercih. Koku sadece hava sıcakken işe yarıyor.
Sadece soğuk havalarda denediyseniz iyi performans alamazsınız. Sıcaklarda tekrar denemenizi tavsiye ederim.
Avon tarafından durdurulmuş olsa da, son zamanlarda netten bir arkadaştan eski de olsa ufak bir ücret karşılığında bulup aldım.
Orijinal algının garip notasına sahip hoş bir hafif şakayık kokusu barındırıyor.
Şakayık bu kokunun yıldızı. Taze, temiz harika bir koku. Kalıcılığı maalesef birkaç saat sürer.
Kuruması sonrası hoş bir cilt kokusu haline geliyor. Yaz aylarında giymek için kesinlikle tekrar satın alıyorum (bulabilirsem)
Bence alberto sego CHL modelinin aynısı ama alberto sego bir tık daha iyi, kaliteli duruyor.
Kenzo leupar (l'eau par) kokusunun aynısı. Kenzoyu kullandım eltimde bu parfümü koklayınca şaşırdım resmen aynı..
Çok keskin bir kokuya sahip. Sensuelle kullandım ve buda onun gibi yoğunlutadır diye düşünerek kapalı bir kutu almıştım. Arkadaşımda önermişti ama tam bir hayal kırıklığı. Başımı ağrıtıyor. Çok yoğun.
Soğuk bir kış günü satın almıştım. İlk kokladıgımda güzel hoş olduğunu hissetmiştim. Daha sonra midem bulandı. Denemeyiniz bile.
Zamanında çok avon parfümü sattım. Çoğu parfümlerini test etmişliğim de var. Oasis modelini genelde ilkbahar-yaz mevsimlerinde kullanıyorum. Edt yerine edp yazıyor ama çokta kalıcı değil. Ben seviyorum. Denemelisiniz.
Yüksek ve asil aşırı zengin bir koku. Havanın sıcaklığı hiç önemli değil ve her mevsimde gider. Kalıcılığı mükemmel ve avonun neredeyse tüm modellerini birbirine benzetiyorum. Menekşe şakayık ve beyaz miskten oluşan harika bir model.
Katalogda çok iyi ve kadınsı kokuyordu ancak aldığımda hayal kırıklığı oldu! Çok keskin ve çok fazla biber var sanki. Cildimde de son derece doğal olmayan kokussu vardı. Çok kimyasal ve kesinlikle almayın.
Gerçekten Chloe edp gibi kokuyor. Temiz, seksi !!!! Veee Chloe dan biraz daha keskin. Her ikisinde de seviyorum. Yine alacağım bitmek üzere.
Bu parfümü Avon kataloğunda kokladım ve çok beğendim. Şakayıkın bu kadar kuvvetli olduğunu hissettiğim an almaya karar verdim. Umarım cildimde de aynı şekilde hissederim. Satın almak için sabırsızlanıyorum.
Chloe parfümüne fiyat olarak mükemmel bir karşılık.
İçinde çok ekşi şakayık bir kokusu var. Evet, bana biraz Chloe parfümünü hatırlatıyor ama kesinlikle tatlılıktan yoksun. Açılış notaları kırılgan ancak bekleme sonrası en iyi halini alır! Bu fiyat ve bu içerik, sıcak havalar için çok ideal. Pahalı ürün almaya gerek yok. Sizi çok iyi idare eder. Olumsuz bir tepkide almazsınız.
Bu güzel koku kesinlikle yumuşak çiçekler içeriyor ve denemeye değer. Chloe edp'yi severseniz kesinlikle bu kokuda hoşunuza gidecek. Perceive Oasis, çok hızlı bir şekilde mutlu, yumuşak çiçeksi ve keskin bir açılıma sahip. Chloe edp benim ikinci parfümüm ve bana onu hatırlatan bu koku benim favorim haline geldi. Şakayık çok büyük öneme sahip ancak mor yapraklı içeriklerde yok değil. Misk iyi ve rahatsız edici değil. Çok güvenli ve sevimli bir koku! Çok uzun zamandır kullandığımı söylemeyi unuttum! Kalıcılık fena sayılmaz. Fİyatıda çok uygun.
Dün satın aldım. Kokudan gerçekten memnun değilim çünkü cildimde çok iyi kokmuyor. Tam olarak fiyatından dolayı aldım ve ucuz. Avon Femme'ye çok çok benzer koku! Şakayıkların güçlü bir tonu var. İlk koku için sorun yok ancak uzun süre kalınca can sıkıcı. Muhtemelen deriye daha çok bağımlı. Sevmedim kısacası.
Perceive-Oasis modelini seviyorum çünkü kocamın bana satın aldığı ilk parfüm. Bunun sadece bir tesadüf olup olmadığını bilmiyorum ama ben çok beğendim ve hala kullanmaya devam ediyorum.
İlk spreyde yani ilk dakikalarda ruh halini değiştiren şakayık kokusu hakimdir ancak hemen sonra, çiçekten daha fazla ozonik hale gelir. Başta keskin geliyor, ama yazın şehrimdeki son derece sıcak havayı göz önünde bulundurduğumda, cehennem yazları için mükemmel koku
olduğuna ikna oldum. Kesinlikle taze bir koku olarak algılanıyor.
Hayal kırıklığına uğradım. Sadece sabun ve kağıt gibi kokuyor.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER