Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Şakayık

Şakayık

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

67

20-50

2015

10496

kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 54

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 46

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 21

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE
captcha
Yıllardır kullandığım ama artık üretilmediğinden kara borsa yüksek fiyatlara zar zor aldığım parfüm. O kadar gereksiz parfüm varken neden bu parfümün üretimini kaldırdınız anlamıyorum. Umarım en kısa sürede tekrar üretirsiniz
Gerçekten lütfen en kısa zamanda geri üretilmeli hiçbir koku yerini tutmuyor inşallah yetkililer görür yazdıklarımızı duyar sesimizi
Mutlaka tekrar üretilmeliiiii...hicbiyerde bulamıyorum
Benim vazgeçilmezim olan bu parfümün artık üretilmiyor olması çok üzücü..hiçbir koku da yerini tutmuyor...lutfen tekar uretilsin
Ekşi bir şakayık kokusu. Evet, bana Chloe'yi biraz hatırlatıyor ama kesinlikle tatlılıktan yoksun.
Ve açılış notaları cılız. Ben Soliel sürümü ile birlikte bunu elde edeceğim, ve eğer onları sevmiyorum takas topluluğunun hepsi budur.
Çok uzun ömürlü olduğunu belirtmeliyim. Yoğun bir iş gününden sonra bile hala kendime koklaya biliyorum.
Bu güzel ve kesinlikle yumuşak harika çiçekler gibi kokuyor. Chloe edp'i seviyorsanız, kesinlikle bundan da hoşlanacaksınız.
Bunu dün aldım. Kokudan gerçekten memnun değilim çünkü cildimde çok iyi kokmuyor.
Avon Femme'ye çok benzer bir koku. Güçlü ve değişik bir tonda bolca şakayık var.
beni rahatsız etti.
Bu parfümü seviyorum çünkü kocamın benim için satın aldığı ilk parfümüm ve onu bu yüzden çok seviyorum.
Yalnızca bir tesadüf olup olmadığını bilmiyorum ama benim için çok kalıcı.
Hayal kırıklığına uğramış bir Chloe'yi modelini bana hatırlatmıyor. Sadece sabun ve kağıt gibi kokuyor.
Kokunun ana gövdesi bana saç şampuanını hatırlatıyor ve bence çok güçlü.
Ama taban güzel, oldukça yumuşak ve rahatlatıcı bir koku.
Ne yazık ki bu parfümün büyük bir hayranı değilim. Benim için çok keskin, tiz ve ozonik.
Neden bazılarına hitap ettiğini anlıyorum çünkü Chloe'ye benzerlikle ilgili bir ipucu notalarda çok belli.
Bu benim için oluşturulmuş bir parfüm maalesef değil.
Sıcak havalarda gerçekten iyi bir tercih. Koku sadece hava sıcakken işe yarıyor.
Sadece soğuk havalarda denediyseniz iyi performans alamazsınız. Sıcaklarda tekrar denemenizi tavsiye ederim.
Avon tarafından durdurulmuş olsa da, son zamanlarda netten bir arkadaştan eski de olsa ufak bir ücret karşılığında bulup aldım.
Orijinal algının garip notasına sahip hoş bir hafif şakayık kokusu barındırıyor.
Şakayık bu kokunun yıldızı. Taze, temiz harika bir koku. Kalıcılığı maalesef birkaç saat sürer.
Kuruması sonrası hoş bir cilt kokusu haline geliyor. Yaz aylarında giymek için kesinlikle tekrar satın alıyorum (bulabilirsem)
Bence alberto sego CHL modelinin aynısı ama alberto sego bir tık daha iyi, kaliteli duruyor.
Kenzo leupar (l'eau par) kokusunun aynısı. Kenzoyu kullandım eltimde bu parfümü koklayınca şaşırdım resmen aynı..
Çok keskin bir kokuya sahip. Sensuelle kullandım ve buda onun gibi yoğunlutadır diye düşünerek kapalı bir kutu almıştım. Arkadaşımda önermişti ama tam bir hayal kırıklığı. Başımı ağrıtıyor. Çok yoğun.
Soğuk bir kış günü satın almıştım. İlk kokladıgımda güzel hoş olduğunu hissetmiştim. Daha sonra midem bulandı. Denemeyiniz bile.
Zamanında çok avon parfümü sattım. Çoğu parfümlerini test etmişliğim de var. Oasis modelini genelde ilkbahar-yaz mevsimlerinde kullanıyorum. Edt yerine edp yazıyor ama çokta kalıcı değil. Ben seviyorum. Denemelisiniz.
Yüksek ve asil aşırı zengin bir koku. Havanın sıcaklığı hiç önemli değil ve her mevsimde gider. Kalıcılığı mükemmel ve avonun neredeyse tüm modellerini birbirine benzetiyorum. Menekşe şakayık ve beyaz miskten oluşan harika bir model.
Katalogda çok iyi ve kadınsı kokuyordu ancak aldığımda hayal kırıklığı oldu! Çok keskin ve çok fazla biber var sanki. Cildimde de son derece doğal olmayan kokussu vardı. Çok kimyasal ve kesinlikle almayın.
Gerçekten Chloe edp gibi kokuyor. Temiz, seksi !!!! Veee Chloe dan biraz daha keskin. Her ikisinde de seviyorum. Yine alacağım bitmek üzere.
Bu parfümü Avon kataloğunda kokladım ve çok beğendim. Şakayıkın bu kadar kuvvetli olduğunu hissettiğim an almaya karar verdim. Umarım cildimde de aynı şekilde hissederim. Satın almak için sabırsızlanıyorum.
Chloe parfümüne fiyat olarak mükemmel bir karşılık.
İçinde çok ekşi şakayık bir kokusu var. Evet, bana biraz Chloe parfümünü hatırlatıyor ama kesinlikle tatlılıktan yoksun. Açılış notaları kırılgan ancak bekleme sonrası en iyi halini alır! Bu fiyat ve bu içerik, sıcak havalar için çok ideal. Pahalı ürün almaya gerek yok. Sizi çok iyi idare eder. Olumsuz bir tepkide almazsınız.
Bu güzel koku kesinlikle yumuşak çiçekler içeriyor ve denemeye değer. Chloe edp'yi severseniz kesinlikle bu kokuda hoşunuza gidecek. Perceive Oasis, çok hızlı bir şekilde mutlu, yumuşak çiçeksi ve keskin bir açılıma sahip. Chloe edp benim ikinci parfümüm ve bana onu hatırlatan bu koku benim favorim haline geldi. Şakayık çok büyük öneme sahip ancak mor yapraklı içeriklerde yok değil. Misk iyi ve rahatsız edici değil. Çok güvenli ve sevimli bir koku! Çok uzun zamandır kullandığımı söylemeyi unuttum! Kalıcılık fena sayılmaz. Fİyatıda çok uygun.
Dün satın aldım. Kokudan gerçekten memnun değilim çünkü cildimde çok iyi kokmuyor. Tam olarak fiyatından dolayı aldım ve ucuz. Avon Femme'ye çok çok benzer koku! Şakayıkların güçlü bir tonu var. İlk koku için sorun yok ancak uzun süre kalınca can sıkıcı. Muhtemelen deriye daha çok bağımlı. Sevmedim kısacası.
Perceive-Oasis modelini seviyorum çünkü kocamın bana satın aldığı ilk parfüm. Bunun sadece bir tesadüf olup olmadığını bilmiyorum ama ben çok beğendim ve hala kullanmaya devam ediyorum.
İlk spreyde yani ilk dakikalarda ruh halini değiştiren şakayık kokusu hakimdir ancak hemen sonra, çiçekten daha fazla ozonik hale gelir. Başta keskin geliyor, ama yazın şehrimdeki son derece sıcak havayı göz önünde bulundurduğumda, cehennem yazları için mükemmel koku
olduğuna ikna oldum. Kesinlikle taze bir koku olarak algılanıyor.
Hayal kırıklığına uğradım. Sadece sabun ve kağıt gibi kokuyor.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm