Nar

Nar

Şeftali

Şeftali

Pembe biber

Pembe biber

Yasemin

Yasemin

Gül

Gül

Orkide

Orkide

Paçuli

Paçuli

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 35

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

62

20-60

2014

5745

kalıcılık

% 63

KALICILIK
farkedilirlik

% 66

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 38

İLKBAHAR
yaz

% 15

YAZ
sonbahar

% 27

SONBAHAR
kış

% 19

KIŞ
gündüz

% 38

GÜNDÜZ
gece

% 62

GECE
captcha
Çoğunluk sevmemiş anketlerde ama kullanırken herkesin sorduğu ve beğendiği bir parfüm. ben bağımlısı oldum resmen, bu parfüm varken başka birşey almayı hiç düşunmedim defalarca aldığım tek parfümdü ama artık üretilmiyormuş. Umarım bu yanlış karardan dönülür. Marka parfümlere benziyordu tarzı.
Kesinlikle tekrar üretilmeliii
bu parfüm piyasada artık yok yerine kesinlikle aynı tarzda daha başarılı olan bunu öneririm..

https://www.albertosego.com/alberto-sego-her-bayan-parfum-kod-no-1118
Bu Parfüm artık uretilmiyor çok üzücü bu parfümün artık uretilmemesi. Yıllardır severek kullandığım tek parfumdu yazık oldu
Yılın en büyük hit ve sürprizlerinden biri. Jenerik avon kokuları arasında benzersiz ve olağanüstü bir parfüm. Olumsuz yorumlara aldırmadan aldım. Tarz meselesi işte ve ben çok beğendim. Gül dolu ancak meyveli anlaşmalar ile lezzetli ve genç bir koku. Pembe gibi bir yaz sabahını yansıtıyor. Bayılıyorum. Bana da Narciso Rodriguez'i gerçekten hatırlatıyor. Denemeden ön yargılı yaklaşmayınız.
Olgun ama beni rahatsız eden bir çeşit notası var. 30 yaşın üzerinde olan bir kişi için uygundur. Çiçekler çoğunlukla gül gibi kokarlar. Herhangi bir odunsu ya da tatlı bir koku duymuyorum. Klas kokuyor ama BANA GÖRE DEĞİL.
Çok parlak bir meyveli çiçek. Benim için biraz fazla. Güzel ve tatlı ama her zamanki kullandığım tarzlara hiç benzemiyor. Bu yüzden bir şişe daha satın almam.
Çok hayal kırıklığına uğradım. Kötü kokuyor
Tam olarak benim tarzım değil. Soğuk bir sabah kullanılması makbüldür. Fiyatı için iyi bir değer. Ona bir şans vereceğim. Bakalım şişe bitene kadar memnu kalacakmıyım.
Hiç beklediğim gibi değil. Büyük hayal kırıklığı ... Genellikle nar parfümlerini seviyorum ve notalardan taze ve meyveli olanlarda biraz ümidim oluyor ama bunun yerine ucuz bir çamaşır deterjanı kokusu alıyorum. Ayrıca fotoğraflarda şişe güzel ve şık görünüyor ama gerçekte tam olarak hiç benzeri gibi değil. Ucuz ve sıkıcı görünüyor.
Narciso Rodriguez e benziyor. Bence daha başarılı ve ucuz. Avon ve alberto sego parfümleri bence fiyat performans olarak en iyi parfümlere sahip süper modeller çıkarıyor.
Bu muhteşem bir parfüm, gerçekten çok hoşuma gidiyor. Nar kokusunu alabiliyorum. Şeftali, gül, pembe biber, yasemin, misk vb. günümün çoğunda cildimin üzerinde etkisi devam ediyor. İki tane daha sipariş verdim ve ayrıca güzel bir şişeye sahip.
Bazı tereddütlerim vardı ama orjinal narcisden daha uzun sürdüğünü fark ettim. Tekrar satın alacağım. Şişe de harika
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm