Avon Premiere Luxe Gold Blush Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Nar

Nar

Şeftali

Şeftali

Pembe biber

Pembe biber

Yasemin

Yasemin

Gül

Gül

Orkide

Orkide

Paçuli

Paçuli

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 35

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

62

20-60

2014

4425

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 64

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 42

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 58

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 44

İLKBAHAR
yaz

% 11

YAZ
sonbahar

% 28

SONBAHAR
kış

% 17

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 33

GÜNDÜZ
gece

% 67

GECE

Premiere Luxe Gold Blush Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Premiere Luxe Gold Blush parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir5808
Kesinlikle tekrar üretilmeliii
misafir9710
bu parfüm piyasada artık yok yerine kesinlikle aynı tarzda daha başarılı olan bunu öneririm..

https://www.albertosego.com/alberto-sego-her-bayan-parfum-kod-no-1118
misafir28920
Bu Parfüm artık uretilmiyor çok üzücü bu parfümün artık uretilmemesi. Yıllardır severek kullandığım tek parfumdu yazık oldu
misafir4854
Yılın en büyük hit ve sürprizlerinden biri. Jenerik avon kokuları arasında benzersiz ve olağanüstü bir parfüm. Olumsuz yorumlara aldırmadan aldım. Tarz meselesi işte ve ben çok beğendim. Gül dolu ancak meyveli anlaşmalar ile lezzetli ve genç bir koku. Pembe gibi bir yaz sabahını yansıtıyor. Bayılıyorum. Bana da Narciso Rodriguez'i gerçekten hatırlatıyor. Denemeden ön yargılı yaklaşmayınız.
misafir10207
Olgun ama beni rahatsız eden bir çeşit notası var. 30 yaşın üzerinde olan bir kişi için uygundur. Çiçekler çoğunlukla gül gibi kokarlar. Herhangi bir odunsu ya da tatlı bir koku duymuyorum. Klas kokuyor ama BANA GÖRE DEĞİL.
misafir20529
Çok parlak bir meyveli çiçek. Benim için biraz fazla. Güzel ve tatlı ama her zamanki kullandığım tarzlara hiç benzemiyor. Bu yüzden bir şişe daha satın almam.
misafir22448
Çok hayal kırıklığına uğradım. Kötü kokuyor
misafir16800
Tam olarak benim tarzım değil. Soğuk bir sabah kullanılması makbüldür. Fiyatı için iyi bir değer. Ona bir şans vereceğim. Bakalım şişe bitene kadar memnu kalacakmıyım.
misafir3630
Hiç beklediğim gibi değil. Büyük hayal kırıklığı ... Genellikle nar parfümlerini seviyorum ve notalardan taze ve meyveli olanlarda biraz ümidim oluyor ama bunun yerine ucuz bir çamaşır deterjanı kokusu alıyorum. Ayrıca fotoğraflarda şişe güzel ve şık görünüyor ama gerçekte tam olarak hiç benzeri gibi değil. Ucuz ve sıkıcı görünüyor.
misafir20981
Narciso Rodriguez e benziyor. Bence daha başarılı ve ucuz. Avon ve alberto sego parfümleri bence fiyat performans olarak en iyi parfümlere sahip süper modeller çıkarıyor.
misafir28620
Bu muhteşem bir parfüm, gerçekten çok hoşuma gidiyor. Nar kokusunu alabiliyorum. Şeftali, gül, pembe biber, yasemin, misk vb. günümün çoğunda cildimin üzerinde etkisi devam ediyor. İki tane daha sipariş verdim ve ayrıca güzel bir şişeye sahip.
misafir3314
Bazı tereddütlerim vardı ama orjinal narcisden daha uzun sürdüğünü fark ettim. Tekrar satın alacağım. Şişe de harika

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.