Avon Premiere Luxe Gold Blush Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Premiere Luxe Gold Blush Bayan Parfüm

Geçen yılki Premiere Luxe baskısından sonra, Avon kadınların kiraz çiçeği ile odunsu kokuların birleşimi olan Avon Premiere Luxe Gold Blush ürününü sunuyor. Bu yeni koku, önceki baskı ile aynı flacon formunu alır, ancak bu sefer pembe renklerle şişe renklendirilmiştir. Üst notalarda pembe biber ile nar ve şeftali yanında sulu meyveli aromalarıda bolca bulunur. Kompozisyonun kalbi yani orta notası çiçekli notalar içerir; bunların arasında en belirgin olanlar, paçuli, kehribar ve silkolid molekülü (sentetik misk) ile ısınmış bir tabana dayanan gül, yasemin ve altın orkide çiçekleri ile kompozisyon tamamlanır. 50ml Eau de Parfum olarak satılmaktadır. Premiere Luxe Gold Blush 2014 yılında piyasaya çıktı.

Üst Nota
Nar

Nar

Şeftali

Şeftali

Pembe biber

Pembe biber

Yasemin

Yasemin

Orta Nota
Gül

Gül

Orkide

Orkide

Paçuli

Paçuli

Alt Nota
Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Avon Premiere Luxe Gold Blush Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Premiere Luxe Gold Blush Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 52 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 63 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 66 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
63%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
66%
52 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
44%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
56%
27 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
38%
Parfüm geceye uygun
GECE
62%
26 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
35%
Orta Nota
35%
Alt Nota
30%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
38%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
15%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
27%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
19%
26 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2014 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 62
9150 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Premiere Luxe Gold Blush Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
56 Puan Aldı

Avon Premiere Luxe Gold Blush Bayan Parfüm Yorumları

Gerçek ten tek kelimeyle harikaydı tekrar lütfen geri gelsin
Lütfen tekrar üretir misniz istek değil ihtiyaç anlatabiliyor muyum
Yıllarca imza kokum oldu, artık üretilmiyor ne yazıkki. Kesinlikle tekrar üretilmeli yerini tutacak başka bir parfümü bulamadım. Kullandığım dönemde de çok kez hangi parfüm olduğu soruldu. Dolabımın kapağını açtığın zaman kıyafetlerin mis gibi kokardı. Kalıcılığı muhteşemdi. Lütfen tekrar üretin.
nolurrrrr tekrar üretin lütfennn
Çoğunluk sevmemiş anketlerde ama kullanırken herkesin sorduğu ve beğendiği bir parfüm. ben bağımlısı oldum resmen, bu parfüm varken başka birşey almayı hiç düşunmedim defalarca aldığım tek parfümdü ama artık üretilmiyormuş. Umarım bu yanlış karardan dönülür. Marka parfümlere benziyordu tarzı.
Kesinlikle tekrar üretilmeliii
bu parfüm piyasada artık yok yerine kesinlikle aynı tarzda daha başarılı olan bunu öneririm..

https://www.albertosego.com/alberto-sego-her-bayan-parfum-kod-no-1118
Bu Parfüm artık uretilmiyor çok üzücü bu parfümün artık uretilmemesi. Yıllardır severek kullandığım tek parfumdu yazık oldu
Yılın en büyük hit ve sürprizlerinden biri. Jenerik avon kokuları arasında benzersiz ve olağanüstü bir parfüm. Olumsuz yorumlara aldırmadan aldım. Tarz meselesi işte ve ben çok beğendim. Gül dolu ancak meyveli anlaşmalar ile lezzetli ve genç bir koku. Pembe gibi bir yaz sabahını yansıtıyor. Bayılıyorum. Bana da Narciso Rodriguez'i gerçekten hatırlatıyor. Denemeden ön yargılı yaklaşmayınız.
Olgun ama beni rahatsız eden bir çeşit notası var. 30 yaşın üzerinde olan bir kişi için uygundur. Çiçekler çoğunlukla gül gibi kokarlar. Herhangi bir odunsu ya da tatlı bir koku duymuyorum. Klas kokuyor ama BANA GÖRE DEĞİL.
Çok parlak bir meyveli çiçek. Benim için biraz fazla. Güzel ve tatlı ama her zamanki kullandığım tarzlara hiç benzemiyor. Bu yüzden bir şişe daha satın almam.
Çok hayal kırıklığına uğradım. Kötü kokuyor
Tam olarak benim tarzım değil. Soğuk bir sabah kullanılması makbüldür. Fiyatı için iyi bir değer. Ona bir şans vereceğim. Bakalım şişe bitene kadar memnu kalacakmıyım.
Hiç beklediğim gibi değil. Büyük hayal kırıklığı ... Genellikle nar parfümlerini seviyorum ve notalardan taze ve meyveli olanlarda biraz ümidim oluyor ama bunun yerine ucuz bir çamaşır deterjanı kokusu alıyorum. Ayrıca fotoğraflarda şişe güzel ve şık görünüyor ama gerçekte tam olarak hiç benzeri gibi değil. Ucuz ve sıkıcı görünüyor.
Narciso Rodriguez e benziyor. Bence daha başarılı ve ucuz. Avon ve alberto sego parfümleri bence fiyat performans olarak en iyi parfümlere sahip süper modeller çıkarıyor.
Bu muhteşem bir parfüm, gerçekten çok hoşuma gidiyor. Nar kokusunu alabiliyorum. Şeftali, gül, pembe biber, yasemin, misk vb. günümün çoğunda cildimin üzerinde etkisi devam ediyor. İki tane daha sipariş verdim ve ayrıca güzel bir şişeye sahip.
Bazı tereddütlerim vardı ama orjinal narcisden daha uzun sürdüğünü fark ettim. Tekrar satın alacağım. Şişe de harika

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER