Avon Premiere Luxe Oud Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Karabiber

Karabiber

Zencefil

Zencefil

Lavanta

Lavanta

Paçuli

Paçuli

Guaiac ağacı

Guaiac ağacı

Kehribar

Kehribar

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 72

orta nota oranı
Orta Nota

% 18

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

68

20-60

2016

2835

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 53

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 47

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 37

İLKBAHAR
yaz

% 16

YAZ
sonbahar

% 16

SONBAHAR
kış

% 32

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 58

GÜNDÜZ
gece

% 42

GECE

Premiere Luxe Oud Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Premiere Luxe Oud parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
ocean
Yoğun biber ile başlayan ve 5-10 dakika sonra kehribara geçiş yapan bir koku. YSL M7'yi hatırlatıyor. Beğenmedim.
memoli0771
Ağır bir koku. Ama kalıcılığı da az. Anlam veremedim.
GKHNGVN
YSL M7'nin güçlü hatırlatıcısı. Sadece 30 dakika kadar kalıcılığı var. Projeksiyon da felaket. 10 dakika sonra normal cilt kokusu haline geliyor. Bence değmez.
Cemakyol92
Diğer modele göre daha karanlık ve daha yoğun baharatlı. Öd ağacı notası ile açıldı. ilk anlarda şunu söyleyebilirim. Büyük bir baş ağrım olacak sanabilirsiniz. Çok yoğun ama düşünceleriniz sizi yanıltacak. Gece daha iyi bir performansa sahip olcak. Yaz günlerinde de kullanabilirsiniz ama sadece gece kullanın. Kalıcılık gayet iyi.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.