Avon Prime Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Nane

Nane

Lavanta

Lavanta

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 34

orta nota oranı
Orta Nota

% 33

alt nota oranı
Alt Nota

% 33

68

20-60

2015

1746

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 65

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 58

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 42

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 16

İLKBAHAR
yaz

% 21

YAZ
sonbahar

% 21

SONBAHAR
kış

% 42

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 42

GÜNDÜZ
gece

% 58

GECE

Prime Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Prime parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
purhannn
Bana göre bu bir nane-sedir kokusu. Aromatik ama lavanta tam olarak baskın. Oldukça güçlü. Deri ayakkabılı bir takım elbiseli adam hayal ediyorum. Arka plandaki odunsu notalarla başarılı bir takım oluşturulmuş. Daha çok gece kokusu diyorum.
pelina
Babalar Günü için tam zamanında aklıma gelen ve karşıma çıkan parfüm. Babam gayet beğendi. Bende beğendim. Kalıcılığı konusunda tartışılabilir ama... Rahatsız edici değil..
Cemakyol92
Bugün bunu yeni aldım ve şu anki izlenimim bayan kokusu olan Avon Viva la vita nın güzel bir şekilde yeniden işlenmesi ve erkeksileştirilmeye çalışılması sonucu ortaya çıkan bir ürün olduğunu düşünüyorum.
Sonunu gerçekten çok beğendim. Güneşli bir mavi okyanus denizinde, serin ve karanlık bir okyanusta serinliği esintisi hissettiriyor. Orta derecede kalıcılığı var. 4 ya da 5 saat kadar kalıcılığı sürüyor. Yumuşak ve taze bir sedire dönüşüyor. Yaz ve sonbahar aylarında güzel bir seçim olabilir.
bomberman
Bana çok kadınsı kokulu lavantalı parfümleri anımsattı. Belki de nane yüzünden böyle hissettim. Benim tarzım olan bir parfüm değil.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.