Nane

Nane

Lavanta

Lavanta

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 34

orta nota oranı
Orta Nota

% 33

alt nota oranı
Alt Nota

% 33

68

20-60

2015

2133

kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 66

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 59

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 41

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 26

İLKBAHAR
yaz

% 19

YAZ
sonbahar

% 15

SONBAHAR
kış

% 41

KIŞ
gündüz

% 48

GÜNDÜZ
gece

% 52

GECE
captcha
Bana göre bu bir nane-sedir kokusu. Aromatik ama lavanta tam olarak baskın. Oldukça güçlü. Deri ayakkabılı bir takım elbiseli adam hayal ediyorum. Arka plandaki odunsu notalarla başarılı bir takım oluşturulmuş. Daha çok gece kokusu diyorum.
Babalar Günü için tam zamanında aklıma gelen ve karşıma çıkan parfüm. Babam gayet beğendi. Bende beğendim. Kalıcılığı konusunda tartışılabilir ama... Rahatsız edici değil..
Bugün bunu yeni aldım ve şu anki izlenimim bayan kokusu olan Avon Viva la vita nın güzel bir şekilde yeniden işlenmesi ve erkeksileştirilmeye çalışılması sonucu ortaya çıkan bir ürün olduğunu düşünüyorum.
Sonunu gerçekten çok beğendim. Güneşli bir mavi okyanus denizinde, serin ve karanlık bir okyanusta serinliği esintisi hissettiriyor. Orta derecede kalıcılığı var. 4 ya da 5 saat kadar kalıcılığı sürüyor. Yumuşak ve taze bir sedire dönüşüyor. Yaz ve sonbahar aylarında güzel bir seçim olabilir.
Bana çok kadınsı kokulu lavantalı parfümleri anımsattı. Belki de nane yüzünden böyle hissettim. Benim tarzım olan bir parfüm değil.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm