Avon Pur Blanca Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Frezya

Frezya

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Nane

Nane

Gül

Gül

Nilüfergiller

Nilüfergiller

Şakayık

Şakayık

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kediotu

Kediotu

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

70

18-50

2003

9691

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 19

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE

Pur Blanca Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Pur Blanca parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir12552
Pur Blanca'yı tanımlamak için sadece iki kelime kullanılabilir: Toz ve çiçek.
misafir26642
Kendimi parlak beyaz çiçeklerin oluşturduğu notaları ile taze, yarı saydam kokularda "banyo" yapıyor gibi hissediyorum.
O zamanlar tüm arkadaşlarım Adidas veya Puma vücut spreyleri kullanırken kimsenin bilmediği bunu alıp kullandığımda herkes sorardı.
Ne güzel yıllardı. Şişeleri hala durur. Mig gibi 90 lı yıllar kokuyor. Kokulardaki tadı o zamandan beri önemli ölçüde değişti.
Kısacası eski Pur Blanca artık şimdiki ile alakası olmayan bir koku idi.
misafir22164
Günlük / ofis kokusu ve çok güvenli. Çiçeklerin keskin canlı notaları yanında misk ve sandal ağacı ile tonlanır.
Tüm kompozisyon sağlıklı yumuşak ve kadınsıdır.
misafir10979
Harry Fremont benim en sevdiğim kokulardan bazılarını yapan ünlü burun. Bu da sanırım onun harika bir eseri. Tozlu ve çiçek yeşili yanında harika taze Avon modeli.
misafir55
Uzun ömürlülüğü şaşırtıcı.
misafir4876
Narin ve hafif kokuları seviyorsanız (çok hafif) mükemmel bir techih. Pur blanca her zaman ve her mevsim kullanılabilir.
misafir20480
Bana göre bu ilk önce güzel ve hafif aynı zamanda taze kokuyor ancak çok kısa sürede koku kötü bir hal alıyor.
Değişik bir çeşit koku ortaya çıkıyor :(
misafir22203
Benim için çok narin ve zarif bir koku. Çiçek notalarını ve serin taze nane notalarını çok iyi birleştirmişler.
misafir17562
Güzel kokuyor. Sadece iki kez püskürtüyorum ve uzun süre dayanıyor
misafir17645
Avon'un temiz-beyaz- çiçekleri yorumlaması. Fakat beyaz çiçekler için gardeya ve sümbülteberlerin varlığını hissedemedim. Bazı kumaş tül yumuşatıcı kokusuna benziyor.
misafir14079
Bir bayan iş arkadaşım yanımda Pur Blanca'yı kullandı. Onu sevdiğimi söylemeliyim. Basit ve biraz sentetik ama ona çok yakışmıştı. Ben de beğenip almayı düşünüyorum.
misafir18293
Bu yaz için harika bir koku. Sadeliği ile hafif ve tam anlamıyla muhteşem.
misafir4083
Hemen hemen tüm AVON kokularına sahibim ve Pur Blanca her zaman benim favorilerimden biri olarak kalacak. Yaz günleri ve geceler için mükemmel bir güzel ışık kokusu.
misafir5106
Bu parfüm hakkındaki düşüncelerim:
1) Şişe uzun, ince ve kullanıcı dostudur.
2) Fiyat sudan ucuz.
3) Koku, çiçekli, hafif, kadınsı ve taze. Beklenti havadar olduğunda baharın başlangıcını düşünmemi sağlıyor.
4) Gündüz ve gece giymek için uygundur, ancak gün içi giymek için en iyisini diye söyleyebilirim.
5) Koku, yumuşak ve hoş bir kokuya yavaş yavaş yayılmadan önce birkaç saat sürer.
6) Benim için tek sorun Avon'un ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmesi. (doğru ise)
Gizems
Genç günlerimde favorilerimden biri idi. Çok güzel, hafif ve ferahlatıcı bir parfümdür kendileri. Deneyiniz bence. Sudan ucuzdu şimdi nasıl bilmem.
feriha
Annemin favorisi, ofis dostu koku :D Asla neden bu kadar çok sevdiğini anlayamayacağım. Benim için çok sıkıcı.
Elissa
Bazen kullandığım zamanlarda hoşuma gidiyor ama yine de garip kokuyor. Oda kokusu gibi bir şey işte. Abartılacak kadar da iyi değil.
duygu
Özel duygulara girdirecek bir koku değil. Sadece beğenenler ve beğenmeyenleri olur o kadar. Süper basit. Ekstra rahat. Evin etrafında dolaşmak için kullandığınız koku. Temiz hissetmek istediğinizde kullandığınız koku. Sabun gibi kokuyor. Taze bir duş hissi gibi. Taze ve ıslak. şakayık, frezya ve misk ana kokular bence. Zayıf uzun ömürlülüğü var. Parasına değer ama.
ceyda
Annem için kör bir satın alım yaptım. Netten almak zorundaydım. Taze çiçek kokuları seven annem için güzel bir seçim olacağını düşünmüştüm ama hoşuna gitmedi. Ağır olduğunu söyledi. Tatlı ve ağır kokulu ve ucuz kokuyor. Parfümü odama püskürtüyor. Oda parfümü olarak kullanıyoruz ve buna rağmen yine de hoşlanmıyorum :D aynı zamanda içeriğinde de hiçbir gül notası saptayamadım.
Burcu
Annem çok seviyor ve gerçekten onun üzerinde güzel kokuyor. Armani ya da Victoria'nın Gizli Meleği gibi biraz. Angel modeli yani.
Begum
Avon'dan kullanmış olduğum tüm zamanların en favorilerimden biri. Bence bu çok özel bir parfüm. Lisede olduğum zamanlarda kullanmıştım ve şimdi tekrar satın aldım. Nostalji nedeniyle, her zaman olduğu gibi. Su, basit şişe, temiz parfüm, güzel ve eşsiz.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.