Avon Pur Blanca Blush Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Kırmızı frenk üzümü

Kırmızı frenk üzümü

Sarmaşık

Sarmaşık

Bergamot

Bergamot

Gül

Gül

Leylak

Leylak

Şakayık

Şakayık

Karanfil

Karanfil

Sedir

Sedir

Kuru meyveler

Kuru meyveler

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

67

18-40

2008

3817

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 53

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 47

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 16

İLKBAHAR
yaz

% 32

YAZ
sonbahar

% 37

SONBAHAR
kış

% 16

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 47

GÜNDÜZ
gece

% 53

GECE

Pur Blanca Blush Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Pur Blanca Blush parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir15177
Güzel ve basit bir parfüm. Çok yenilikçi bir şey yok.
misafir22914
Orjinaline benzer bir şey ama bu çok tozlu. Kötü bir şey değil ama orjinali dururken blush modelini almam.
misafir13214
Bu çok tozlu. Orijinali tercih ediyorum. Biraz daha fena hale gelmemek ve kendimi tozlu hissetmemek için kullanmadım. Çok sıkıcı bir parfüm.
misafir24062
Çok basit. Ben aldım pişmanım.
misafir24543
Güzel parfüm, çok sevindim. Nazik, pudralı ve kremsi. Çok kalıcı ve fiyatı için mükemmel bir seçim.
misafir612
Pur Blanca'nın beni kandıran tek versiyonu ... en kötüsü bu
misafir24289
Benim için bebek tozu, vanilya, yaban çileği ve şakayık hisleri önde geldi. Güçlü ve sarhoş edici. Evin içinde sevmiyorum ama onu çok kadınsı ve romantik olduğu için dışarıda kullanmayı seviyorum. Günlük kullanım için değil.
misafir10186
Neredeyse aşırı güçlü ama yine de hoşuma gidiyor. Günlük kullanım için oldukça iyi. Yorucu bir günün sonunda ruhumda olduğu gibi bu koku benim için ciddi bir aromaterapi etkisi oluşturuyor. Sıcaklık ile rahatlatır ve beni gülümsetir.
misafir13045
Çok nazik ve bebek gibi bir koku :). Nivea Güzellik duş kremi ve deo gibi kokuyor.
misafir6873
Katalogda kokladığımda, daha çok meyveli ve tatlı bir şey bekledim. Ama bence oldukça güçlü, tozlu, sabunlu ve kadınsı. Bunu cildime kullanıyorum ama kıyafetlere püskürtmüyorum. Çok uzun üzerinizde kalır. Biraz yerleştikten sonra, huzur veren bir bahçe gibi kokuyor :) Ama yine de çok güçlü ve bazen başım ağrıyor.
misafir6468
Bana ucuz, iğrenç bir hava spreyi hatırlatıyor. Bunu söylerkenbile iltifat ettiğimi düşünün. Diğerleri bunu basit bir şekilde benzerleri. Pur blanca serisi rezil. Hiç te kalıcı değiller.
misafir9187
Çoğunlukla kurutulmuş meyveler ve gül (çok kuru bir tür :-)). Fena değil ama idare eder kokuyor. İyi, kuru ve şekerli tatlı hissi veriyor.
misafir20630
Bu parfümü seviyorum, narin, pudralı ve yumuşak. Bu şekilde olan tüm parfümleri çok beğenirim. Orijinalden oldukça farklı ama kötü bir şekilde değil. Benim de tenimde aynı zamanda çok kalıcı. Zarif bir şeylerle karıştırılan toz gibi bir şey kokuyor. Pur Blanca serisinin şişelerini değiştirebilirlerse harika olur. Çünkü daha iyi şişeleri hak ettiklerini düşünüyorum. Bazı küçük şişeler de hoş olabilirdi. Genel olarak, ucuz fiyat için güzel parfüm.
misafir11039
Ne yazık ki bu parfüm yanlış anlaşılıyor. Tatlı kokusu ve kırmızı frenk üzümü notaları var diye aldım. Ama bence bunun içinde hiç meyveli bir şey yok. Benim için Pur Blanca Blush çok tozlu bir çiçek kokusu. Güçlü bir şakayık ve bir sürü bebek tozuyla gül kokusu karışımı bir şey. Fena değil ama '' benim tarzım '' parfüm bu değil.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.