Kırmızı frenk üzümü

Kırmızı frenk üzümü

Sarmaşık

Sarmaşık

Bergamot

Bergamot

Gül

Gül

Leylak

Leylak

Şakayık

Şakayık

Karanfil

Karanfil

Sedir

Sedir

Kuru meyveler

Kuru meyveler

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

67

18-40

2008

4655

kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 48

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 52

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 19

İLKBAHAR
yaz

% 26

YAZ
sonbahar

% 41

SONBAHAR
kış

% 15

KIŞ
gündüz

% 56

GÜNDÜZ
gece

% 44

GECE
captcha
Güzel ve basit bir parfüm. Çok yenilikçi bir şey yok.
Orjinaline benzer bir şey ama bu çok tozlu. Kötü bir şey değil ama orjinali dururken blush modelini almam.
Bu çok tozlu. Orijinali tercih ediyorum. Biraz daha fena hale gelmemek ve kendimi tozlu hissetmemek için kullanmadım. Çok sıkıcı bir parfüm.
Çok basit. Ben aldım pişmanım.
Güzel parfüm, çok sevindim. Nazik, pudralı ve kremsi. Çok kalıcı ve fiyatı için mükemmel bir seçim.
Pur Blanca'nın beni kandıran tek versiyonu ... en kötüsü bu
Benim için bebek tozu, vanilya, yaban çileği ve şakayık hisleri önde geldi. Güçlü ve sarhoş edici. Evin içinde sevmiyorum ama onu çok kadınsı ve romantik olduğu için dışarıda kullanmayı seviyorum. Günlük kullanım için değil.
Neredeyse aşırı güçlü ama yine de hoşuma gidiyor. Günlük kullanım için oldukça iyi. Yorucu bir günün sonunda ruhumda olduğu gibi bu koku benim için ciddi bir aromaterapi etkisi oluşturuyor. Sıcaklık ile rahatlatır ve beni gülümsetir.
Çok nazik ve bebek gibi bir koku :). Nivea Güzellik duş kremi ve deo gibi kokuyor.
Katalogda kokladığımda, daha çok meyveli ve tatlı bir şey bekledim. Ama bence oldukça güçlü, tozlu, sabunlu ve kadınsı. Bunu cildime kullanıyorum ama kıyafetlere püskürtmüyorum. Çok uzun üzerinizde kalır. Biraz yerleştikten sonra, huzur veren bir bahçe gibi kokuyor :) Ama yine de çok güçlü ve bazen başım ağrıyor.
Bana ucuz, iğrenç bir hava spreyi hatırlatıyor. Bunu söylerkenbile iltifat ettiğimi düşünün. Diğerleri bunu basit bir şekilde benzerleri. Pur blanca serisi rezil. Hiç te kalıcı değiller.
Çoğunlukla kurutulmuş meyveler ve gül (çok kuru bir tür :-)). Fena değil ama idare eder kokuyor. İyi, kuru ve şekerli tatlı hissi veriyor.
Bu parfümü seviyorum, narin, pudralı ve yumuşak. Bu şekilde olan tüm parfümleri çok beğenirim. Orijinalden oldukça farklı ama kötü bir şekilde değil. Benim de tenimde aynı zamanda çok kalıcı. Zarif bir şeylerle karıştırılan toz gibi bir şey kokuyor. Pur Blanca serisinin şişelerini değiştirebilirlerse harika olur. Çünkü daha iyi şişeleri hak ettiklerini düşünüyorum. Bazı küçük şişeler de hoş olabilirdi. Genel olarak, ucuz fiyat için güzel parfüm.
Ne yazık ki bu parfüm yanlış anlaşılıyor. Tatlı kokusu ve kırmızı frenk üzümü notaları var diye aldım. Ama bence bunun içinde hiç meyveli bir şey yok. Benim için Pur Blanca Blush çok tozlu bir çiçek kokusu. Güçlü bir şakayık ve bir sürü bebek tozuyla gül kokusu karışımı bir şey. Fena değil ama '' benim tarzım '' parfüm bu değil.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm