Avon Pur Blanca Blush Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Pur Blanca Blush Bayan Parfüm

Avon Pur Blanca Blush 2008 yılında piyasaya sunulmuş meyve kompozisyonlu bayan parfümü. Sade, zarif , kadınsı ve duyumsal içeriği yanında genç ve enerjik bir o kadar da romantik fikirler ve hayalleri yansıtan duyusal notalara hitap eden misk , sedir notaları ve kurutulmuş meyve içeren bir koku. Üst notlara sarmaşık yaprağı ve kırmızı frenk üzümü ile birlikte bergamot anlaşması ile gül , leylak , lotus , pembe şakayık ve karanfilin büyüleyici çiçek notaları Pur Blanca Blush içeriğidir. Pur Blanca Blush 50 ml EDT olarak kullanılabilir.

Üst Nota
Kırmızı frenk üzümü

Kırmızı frenk üzümü

Sarmaşık

Sarmaşık

Bergamot

Bergamot

Orta Nota
Gül

Gül

Leylak

Leylak

Şakayık

Şakayık

Karanfil

Karanfil

Alt Nota
Sedir

Sedir

Kuru meyveler

Kuru meyveler

Misk

Misk

Avon Pur Blanca Blush Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Pur Blanca Blush Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 54 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 73 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 70 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
73%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
70%
54 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
48%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
52%
27 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
56%
Parfüm geceye uygun
GECE
44%
27 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
70%
Orta Nota
20%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
19%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
26%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
41%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
15%
27 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-40 Yaşlar için uygun
2008 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 67
6196 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Pur Blanca Blush Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
62 Puan Aldı

Avon Pur Blanca Blush Bayan Parfüm Yorumları

Güzel ve basit bir parfüm. Çok yenilikçi bir şey yok.
Orjinaline benzer bir şey ama bu çok tozlu. Kötü bir şey değil ama orjinali dururken blush modelini almam.
Bu çok tozlu. Orijinali tercih ediyorum. Biraz daha fena hale gelmemek ve kendimi tozlu hissetmemek için kullanmadım. Çok sıkıcı bir parfüm.
Çok basit. Ben aldım pişmanım.
Güzel parfüm, çok sevindim. Nazik, pudralı ve kremsi. Çok kalıcı ve fiyatı için mükemmel bir seçim.
Pur Blanca'nın beni kandıran tek versiyonu ... en kötüsü bu
Benim için bebek tozu, vanilya, yaban çileği ve şakayık hisleri önde geldi. Güçlü ve sarhoş edici. Evin içinde sevmiyorum ama onu çok kadınsı ve romantik olduğu için dışarıda kullanmayı seviyorum. Günlük kullanım için değil.
Neredeyse aşırı güçlü ama yine de hoşuma gidiyor. Günlük kullanım için oldukça iyi. Yorucu bir günün sonunda ruhumda olduğu gibi bu koku benim için ciddi bir aromaterapi etkisi oluşturuyor. Sıcaklık ile rahatlatır ve beni gülümsetir.
Çok nazik ve bebek gibi bir koku :). Nivea Güzellik duş kremi ve deo gibi kokuyor.
Katalogda kokladığımda, daha çok meyveli ve tatlı bir şey bekledim. Ama bence oldukça güçlü, tozlu, sabunlu ve kadınsı. Bunu cildime kullanıyorum ama kıyafetlere püskürtmüyorum. Çok uzun üzerinizde kalır. Biraz yerleştikten sonra, huzur veren bir bahçe gibi kokuyor :) Ama yine de çok güçlü ve bazen başım ağrıyor.
Bana ucuz, iğrenç bir hava spreyi hatırlatıyor. Bunu söylerkenbile iltifat ettiğimi düşünün. Diğerleri bunu basit bir şekilde benzerleri. Pur blanca serisi rezil. Hiç te kalıcı değiller.
Çoğunlukla kurutulmuş meyveler ve gül (çok kuru bir tür :-)). Fena değil ama idare eder kokuyor. İyi, kuru ve şekerli tatlı hissi veriyor.
Bu parfümü seviyorum, narin, pudralı ve yumuşak. Bu şekilde olan tüm parfümleri çok beğenirim. Orijinalden oldukça farklı ama kötü bir şekilde değil. Benim de tenimde aynı zamanda çok kalıcı. Zarif bir şeylerle karıştırılan toz gibi bir şey kokuyor. Pur Blanca serisinin şişelerini değiştirebilirlerse harika olur. Çünkü daha iyi şişeleri hak ettiklerini düşünüyorum. Bazı küçük şişeler de hoş olabilirdi. Genel olarak, ucuz fiyat için güzel parfüm.
Ne yazık ki bu parfüm yanlış anlaşılıyor. Tatlı kokusu ve kırmızı frenk üzümü notaları var diye aldım. Ama bence bunun içinde hiç meyveli bir şey yok. Benim için Pur Blanca Blush çok tozlu bir çiçek kokusu. Güçlü bir şakayık ve bir sürü bebek tozuyla gül kokusu karışımı bir şey. Fena değil ama '' benim tarzım '' parfüm bu değil.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER