Avon Rare Amethyst Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Rare Amethyst Bayan Parfüm

Avon Rare Amethyst parfüm , çekici , büyüleyici ve şehvetli mücevher olarak ilan edilerek 2015 yılında piyasaya sunuldu. Kompozisyon içerisinde ana nota olarak menekşe bulunurken sanndal ağacı zengin tabanına lider ve baskın haldedir. İçeriğinde sulu erik ile notalar arasında anlaşma sağlanmıştır. Bu parfümün tanıtım yüzü ünlü model Irina Shayk olup Rare Amethyst modelini 50 ml Eau de Parfum olarak kullanılabilirsiniz.

Üst Nota
Erik

Erik

Orta Nota
Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Avon Rare Amethyst Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Rare Amethyst Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 60 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 69 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 74 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
69%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
74%
60 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
60%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
40%
30 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
45%
Parfüm geceye uygun
GECE
55%
31 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
50%
Orta Nota
40%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
32%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
16%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
23%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
29%
31 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2015 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 68
28396 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Rare Amethyst Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
29 Adet Oy Kullanılarak
63 Puan Aldı

Avon Rare Amethyst Bayan Parfüm Yorumları

Oldukça hoş bir koku. Tatlı kokuların hayranı olmasam da özellikle yaz aylarında bu parfüm seçiciliğimle iyi başa çıktı) İlginç bir koku.
Böylesine küçük bir koku piramidi ile şaşırtıcı derecede güzel bir koku. Tatlı erik, pullra menekşe oryantal sandal ağacı. Güzel kalıcı koku.
Çok güzel, sulu, parlak, hafif tozlu. Dayanıklı ve kaygan. Üzüm gibi kokuyorum.
Erik, kompozisyonun açılış akorunu oluşturur, kalpte ─ Menekşe; taban sandal ağacıdır.
Bayılıyorum bu parfüme Lütfen stoktan kaldırmayın
Çok güzel bir koku. Dünyada tek bir parfüm kullanma hakkım olsa bunu seçerdim ne çok tatlı ne çok çiçeksi tam kıvamında çok güzel bi eser olmuş. Her mevsime uygun bir parfüm tek eksiği kalıcı olmaması 5 saat kadar sonra yenilemek gerekiyor olsun o da nazar boncuğu inşallah piyasadan kalkmaz
Aynı bu kokuya benzeyen alberto sego 1078 kodlu parfümü aldım çok benzer ve bundan daha kalıcı bir koku tavsiye ederim
Avon'un çıkardığı her koku beni asla hayal kırıklığına uğratmaz. Ambalajları her zaman büyüleyici. Renk seçimleri, onları her yerde sergilemek istediğiniz kadar güzel.
Avon'un en yeni Parfümlerinden biri olan bu modelin kokusunu çok seviyorum.
Parfümlerinizin içerisinde erik, menekşe ve meyvelerden oluşmasına hoşlanıyorsanız doğru tercihtesiniz. Açılış notu erik olsa da, bu mor üzümle anlatılabilir. Kurutulmuş Haribo gibi kurumaya yakın zamanında değişik ekşi bir tatlılık var. İddia edilen menekşeler sevgilim için yeterince güçlü değiller ama değişik bir menekşe içeriğine sahip. Tabii sandal ağacı daha çok tozlu bir soluk yansıtıyor. Meyveli özellikler biraz sakinleştiğinde, listelenen menekşe notalarına rağmen değişik bir odunsu kokuya sahip oluyorsunuz.
Çok yapışkan tatlı. Erik ve menekşeler nerede hani? Oldukça sulu bir armut kokusu alıyorum. Tüm gerçeklikte, bu Ralph Lauren Woman ile çok yakın bir parfüm.
Harika menekşe ve sandal ağacı notası için aldım. Kalıcı gücü kesinlikle mükemmel ama çok, çok, çok tatlı bir koku ve sandal ağacını hiç hissetmedim. Bu yüzden hayal kırıklığına uğradım. Şişe güzel olsa da yeniden almam gibi.
Çok sevdiğim bir koku ama maalesef kalıcılık gücü çok zayıf dolayısıyla geri satın almayacağım. Esans oranı artsa bomba olur.
Bu parfümü günlük kullanmak amacı ile almıştım ama kesinlikle yanlış bir karar vermişim. Gerçekten çok güzel kokuyor. İlk püskürtmemden sonra, kokunun anında kaybolduğunu hissediyordum. Bir süre sonra parfümünü hissetmemen gerektiğini biliyorum, fakat bu kadar kısa sürede değil.
12 saattir üzerimde ve hala hissediyorum. ilk iki saati çok ağır bir koku. Bir kaç fıs yeterli. Tozlu, meyvemsi, olgun özel bir Avon modeli.
Rare Amethyst tatlı bir koku olarak anlatılabilir ama düşündüğünüz şekilde aşırı çok tatlı değil ve kuru toz halinde bir koku. Dengeli bir üzüm-menekşe-sandal ağacı mükemmelliği sizi bekliyor. Bence iyi farkedilirlik ve uzun ömürlülüğe sahip olsaydı çok uzun seneler kullanabilirdim.
Rare Amethyst, bana üzüm suyu ya da sulanmış bir şarap gibi kokuyor. Tatsız ve oda spreyi gibi. Bence hiç hoş değil. Yorumlara bakıp beğenen insanları cidden anlayamıyorum. Öve öve bitirememişler. Ne var bu kokuda? Acı sanki bu koku. Bazıları erik kokuyor demiş ama ben acımsı değişik çürük erik veya üzüm suyu diye tabir edeceğim. Kimse kusura bakmasın verdiğim paraya cidden acıdığım bir model. Benden olumlu sonuçlar yazmamı beklemesin kimse.
Şişeleri, daha pahalı marka parfümlerinizle kafa kafaya yarışabilecek bir Avon ürünü. Yakın zamana kadar Rare Amethyst'ı hiç denemediğime inanamıyorum. Avon parfüm konusunda bazı modellerde cidden uzun bir yol kat etti. Rujumu ve Rare Amethyst modelini kullanıyorum bu ara fena değiller ve çok uygun fiyata satılıyorlar.
Şirin bir şişe içerisinde bulunan eğlenceli meyveli koku. Keyifli keskin bir erik açılışı çok belirgin. Kurumaya yakın son notalardan koku pek değişmiyor. Hep erik kokusunu aynı şekilde devamlı alıyorum. Ama başarılı bir erik kokusu.
Gerçekten hoş koku. Bence ieriklerinde menekşe ve sandal ağacı yanında erik olduğunu hissediyorum. Rare Amethyst modeli gerçekten kullanılabilir bir koku. Fiyatı ile kıyaslandığında oldukça klas. Kesinlikle güzel şişeyede sahip. Denememeniz ve kullanmamanız için bir neden yok.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER