Avon Rare Amethyst Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm

Erik

Erik

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Sandal ağacı

Sandal ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

68

20-60

2015

17525

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 63

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 37

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 32

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 46

GÜNDÜZ
gece

% 54

GECE

Rare Amethyst Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Rare Amethyst parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir27817
Bayılıyorum bu parfüme Lütfen stoktan kaldırmayın
Bilgistik
Çok güzel bir koku. Dünyada tek bir parfüm kullanma hakkım olsa bunu seçerdim ne çok tatlı ne çok çiçeksi tam kıvamında çok güzel bi eser olmuş. Her mevsime uygun bir parfüm tek eksiği kalıcı olmaması 5 saat kadar sonra yenilemek gerekiyor olsun o da nazar boncuğu inşallah piyasadan kalkmaz
misafir25054
Aynı bu kokuya benzeyen alberto sego JDR kodlu parfümü aldım çok benzer ve bundan daha kalıcı bir koku tavsiye ederim
misafir22162
Avon'un çıkardığı her koku beni asla hayal kırıklığına uğratmaz. Ambalajları her zaman büyüleyici. Renk seçimleri, onları her yerde sergilemek istediğiniz kadar güzel.
Avon'un en yeni Parfümlerinden biri olan bu modelin kokusunu çok seviyorum.
misafir13058
Parfümlerinizin içerisinde erik, menekşe ve meyvelerden oluşmasına hoşlanıyorsanız doğru tercihtesiniz. Açılış notu erik olsa da, bu mor üzümle anlatılabilir. Kurutulmuş Haribo gibi kurumaya yakın zamanında değişik ekşi bir tatlılık var. İddia edilen menekşeler sevgilim için yeterince güçlü değiller ama değişik bir menekşe içeriğine sahip. Tabii sandal ağacı daha çok tozlu bir soluk yansıtıyor. Meyveli özellikler biraz sakinleştiğinde, listelenen menekşe notalarına rağmen değişik bir odunsu kokuya sahip oluyorsunuz.
misafir16900
Çok yapışkan tatlı. Erik ve menekşeler nerede hani? Oldukça sulu bir armut kokusu alıyorum. Tüm gerçeklikte, bu Ralph Lauren Woman ile çok yakın bir parfüm.
misafir27291
Harika menekşe ve sandal ağacı notası için aldım. Kalıcı gücü kesinlikle mükemmel ama çok, çok, çok tatlı bir koku ve sandal ağacını hiç hissetmedim. Bu yüzden hayal kırıklığına uğradım. Şişe güzel olsa da yeniden almam gibi.
nur
Çok sevdiğim bir koku ama maalesef kalıcılık gücü çok zayıf dolayısıyla geri satın almayacağım. Esans oranı artsa bomba olur.
songul
Bu parfümü günlük kullanmak amacı ile almıştım ama kesinlikle yanlış bir karar vermişim. Gerçekten çok güzel kokuyor. İlk püskürtmemden sonra, kokunun anında kaybolduğunu hissediyordum. Bir süre sonra parfümünü hissetmemen gerektiğini biliyorum, fakat bu kadar kısa sürede değil.
kadriye
12 saattir üzerimde ve hala hissediyorum. ilk iki saati çok ağır bir koku. Bir kaç fıs yeterli. Tozlu, meyvemsi, olgun özel bir Avon modeli.
feriha
Rare Amethyst tatlı bir koku olarak anlatılabilir ama düşündüğünüz şekilde aşırı çok tatlı değil ve kuru toz halinde bir koku. Dengeli bir üzüm-menekşe-sandal ağacı mükemmelliği sizi bekliyor. Bence iyi farkedilirlik ve uzun ömürlülüğe sahip olsaydı çok uzun seneler kullanabilirdim.
derya
Rare Amethyst, bana üzüm suyu ya da sulanmış bir şarap gibi kokuyor. Tatsız ve oda spreyi gibi. Bence hiç hoş değil. Yorumlara bakıp beğenen insanları cidden anlayamıyorum. Öve öve bitirememişler. Ne var bu kokuda? Acı sanki bu koku. Bazıları erik kokuyor demiş ama ben acımsı değişik çürük erik veya üzüm suyu diye tabir edeceğim. Kimse kusura bakmasın verdiğim paraya cidden acıdığım bir model. Benden olumlu sonuçlar yazmamı beklemesin kimse.
durdane
Şişeleri, daha pahalı marka parfümlerinizle kafa kafaya yarışabilecek bir Avon ürünü. Yakın zamana kadar Rare Amethyst'ı hiç denemediğime inanamıyorum. Avon parfüm konusunda bazı modellerde cidden uzun bir yol kat etti. Rujumu ve Rare Amethyst modelini kullanıyorum bu ara fena değiller ve çok uygun fiyata satılıyorlar.
Burcu
Şirin bir şişe içerisinde bulunan eğlenceli meyveli koku. Keyifli keskin bir erik açılışı çok belirgin. Kurumaya yakın son notalardan koku pek değişmiyor. Hep erik kokusunu aynı şekilde devamlı alıyorum. Ama başarılı bir erik kokusu.
Begum
Gerçekten hoş koku. Bence ieriklerinde menekşe ve sandal ağacı yanında erik olduğunu hissediyorum. Rare Amethyst modeli gerçekten kullanılabilir bir koku. Fiyatı ile kıyaslandığında oldukça klas. Kesinlikle güzel şişeyede sahip. Denememeniz ve kullanmamanız için bir neden yok.